Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
amúgy az első play 99%-ban a következő lesz:
"Thomas Jones runs it up the middle for no gain"
😊ehh
Csak most már ott van McClain aki tudja mi a Lead Block, nem úgy mint Cox.

Egyébként tényleg így lehet, mert Jones nagyjából a futásainak 50%a centerre megy, az eredményes futásainak a 80%a. (Ez nem vicc, múltkor erre tettem be egy táblázatot.)ulpianus
tudom-tudom
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
amúgy az első play 99%-ban a következő lesz:
"Thomas Jones runs it up the middle for no gain"
😊ehh
Csak most már ott van McClain aki tudja mi a Lead Block, nem úgy mint Cox.

Egyébként tényleg így lehet, mert Jones nagyjából a futásainak 50%a centerre megy, az eredményes futásainak a 80%a. (Ez nem vicc, múltkor erre tettem be egy táblázatot.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Jamaal kezd?nDRo
thomas jones az első számú futó a rosteren, de charles is fog futni

amúgy az első play 99%-ban a következő lesz:
"Thomas Jones runs it up the middle for no gain"
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal kezd?nDRo
Thomas Jones kezd papíron, mert ő az erőfutó. Meg első 1st downt is sztem. Jamaal viszont több cipelést kap, és kulcshelyzetekben ha nem rövid yard, akkor ő megy fel. MclCuster meg a 3rd down back, trükkös play back, WR-HB motion man.
És McClain a FB is fog futni sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jamaal kezd?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kivágtuk a hetedik körös pick Shane Bannont (FB). A PSben volt, de mostantól egy Guard (egyetemi OT) Lucas Patterson rontja ott a levegőt. Róla az jut eszembe, ha ő pályára lép, az nekünk semmilyen értelemben nem lesz jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccsen sokféle szempont lesz. Mit ér majd a liga első futásunk Bills liga utolsó run stop ellen, és fordítva, a 30th passzjátékunk a 3rd pass Djük ellen, stb. Majd a meccs előzetesben benne lesznek nevekkel, mert mindkét csapat igazolt megoldásokat reményeik szerint.

Főleg a tavaly zseniálisan bemutatkozó Moeaki korai szezonzárása hagy nagy űrt maga mögött. Nem is tudom, mi lesz a dupla meg ritkábban tripla TE felállásainkkal. Ami a futásunk egyik pillére volt.

A tavalyi és idei rookiek külön érdekesek. De van még egy érdekes névsor. Azok a játékosok, akiknek ez az év határozhatja meg a jövőjüket.

Cassel ha hasonlóan jó szezont zár, akkor nem kell aggódnia. Palko tavaly sztem csak a Raiders elleni utolsó tökmindegy meccsen játszott huzamosabb ideig, akkor nem volt jó. Pre seasonben átlagos és rossz közt ingázott. Sok dobása nincs már, ha nem lesz sok jó dobása.

Thomas Jones HB. Tavaly parádésan kezdett, de gyengén zárt. Lehet csak öregszik, de ha nem tér vissza a formája, senkit nm hat meg.

Richardson ROT run bock megy jól, de az kevés. Sok a büntetés, a rossz pass block miatt főleg. Project, de az nem jelenti, hogy örökké várnak rá.

Asamoah G. rookiehoz képest, és back uphoz képest jó volt. Most élesben kell bebiztosítani a starter posztot.

McCluster WR-HB Amikor játszik, igazi faktor a legjobb értelemben. Csak ez nem sűrűn fordul elő, ha ez nem változik, egyre hátrébb kerülhet a rosteren.

Tyson Jackson DE Nem rossz játékos, akinek komoly kihívói vannak. És ők kevesebbet keresnek. Rookie volt, aztán sérült. De mostanra kifogyott a kifogásokból.

Belcher ILB Ő is jó. De egysíkú. A fő feladatát (run stop) ellátja. De mivel érte sokat nem adott a csapat, könnyen tolják cserébe, neki úgyis jó. Ha fejlődik coverben, kirobbanthatatlan kezdő lehet.

Kendrick Lewis FS Átlagostól kicsit több playa. Aki pont azt tudja, amit a három sztár közt elvárnak tőle. De kinek nem jutott még eszébe, hogy mi lenne, ha egy negyedik elit játékos állna ott?

Természetesen az érkező nagyobb ügynök nevek, mint Breaston (WR) Bowe mellett, McClain (FB) Jamaal előtt vagy Gregg (NT) a Dl közepén végre, komoly szintlépést hozhatnak a szakaszuknál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gaither kihagyta az edzést. Nincs külön infó, a jobb térdén volt egy kötés. Nem hiszem, hogy bárkit megdöbbent a hír.

Muirt ma személyesen megkérdezték a playhívásról. Azt mondta viccesen, hogy "Látják, milyen ősz a hajam? Én már nem vagyok ideges ilyen dolgok miatt." Csak majd akkor is tudjak moslolygni ,ha a játék elkezdődik és hívja a playeket. Mert Pre sesonben nem ájultam el tőle. Persze 2009ben Haley hívta, az sem volt rossz, max megint ez lesz. Vagy Zorn. De azért jobb lenne egy jó OC külön erre fent a kalitkában, mint Weis volt. mindegy, lehet Muir lesz az, ebben bízzunk, egyelőre nem szidom, várok pár meccset, és aztán. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kyle Nelson Tight End bekerült a PSbe. Az OL Butch Lewis helyét vette át ezzel.

Nelson admirális az Új-Mexikó állami egyetemen játszott 50 meccsen, ez alatt elkapott 66 passzt, amiből 559 yardot és 2 TD-t szerzett. A New Orleans UDFAként kipróbálta idén nyáron. De nem győzte meg őket, így most Moeaki sérülése után PS szinten teszteljük, mert muszáj lenne egy legalább átlagos elkapó TE-t találni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Cassel most már felkerült Baldwin mellé a sérültekhez, más nincs rajtuk kívül ott. Game statust nem írnak egyiknél sem, de Baldwin egész biztosan ott marad pár hétre.

Hajrá Palko!
Mély vízbe kerül. Ami nem is feltétlen baj, ha nyerünk vele vagy ellenére. Nem kell tovább elméleteket gyártani róla. Kimegy és meglátjuk. Stanzi váróknak annyit, hogy nem fog sztem játszani ,amíg Palko nem dob 3 picket vagy ilyesmi.

Elkészült a pre season KC HL. InKCeption címmel:
http://www.youtube.com/watch?v=w4dzGl6PuTg&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
sztereótomi!
Cassel meg a 11-5. Abban a patriotsban még 11 másik QB megcsinálta volna ugyanezt. Csak ők nm kaptak azóta sem monster szerződést.
Vrabel meg gyengén játszott. Inkább kiváló mentora volt a noname/small school LBinknek, mint Sheffield+Belcher+Studebaker, akik egy év alatt nfl szintre értek. Studi külön nyilatkozott is erről, amikor Vrabel elment gesztenye LBket termeszteni. Amiben sztem kiváló lesz, pont ezért.ulpianus
Cassel témát kiveséztük már. Tudom, hogy ez a fő érv 11-5-je ellen, pont ezért írtam a zárójelek közé az ezt megtestesítő két emlegetett tényezőt.
Vrabelnél szerinted mire gondoltam a Pats-nek is szükséges/fontos tudástranszferről, ha nem erre? A teljesítményéről egy árva hangot nem szóltam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
sztereótomi!
Cassel meg a 11-5. Abban a patriotsban még 11 másik QB megcsinálta volna ugyanezt. Csak ők nm kaptak azóta sem monster szerződést.
Vrabel meg gyengén játszott. Inkább kiváló mentora volt a noname/small school LBinknek, mint Sheffield+Belcher+Studebaker, akik egy év alatt nfl szintre értek. Studi külön nyilatkozott is erről, amikor Vrabel elment gesztenye LBket termeszteni. Amiben sztem kiváló lesz, pont ezért.
_________________________________________________________________________

Mindenesetre Cassel lehet játszik a Bills ellen. Most ezt mndják. Gondolom a világ M. Cassel és P. Manning együttes kiesését nem bírta volna elviselni. :rolleyes:

Bár én elfogadnám somos elméletét, hogy a Chiefs OC Weis, de igazából Muir az, és ő fogja hívni a playeket. Haleynek ezt meg kellett erősíteni, ami jelzi a dolog milyenségét. Persze Zorn megint szóba került a témában, szal ez úgy tűnik nem az én agyszüleményem egyedül. De Zorn egyelőre a QBkal foglalkozik, az kiemelt projekt most Cassel, Palko és Stanzi esetében is. (Dömének írnám a AW cikkhez, hogy Muir pont ezért nem foglalkozik a QB kérdéssel, Jim Zorn erre érkezett, és ő azért ért irányítónyelven).
Meglátjuk, lehet jól sül el. Muir évtizedek óta nfl edző, és a gameplan (script) összeállításában eddig is részt vett. Csak Weis és Haley mellett, meg előző munkahelyein elég öntörvényű felettesei voltak. Nemsokára kiderül. Igazából nem izgat a kérdés túlzottan, sokkal komolyabb kérdések vannak itt. Le is írom a sztem legfontosabbakat.

A hírös futás. Tavaly jól futottunk, mert NFC West és AFC South ellen lehet. De idén kissé más lesz a helyzet.

A csoportban mik lesznek az erőviszonyok? Amit STben meg turn over bénázásban a Chargers elbukott, a Raiders annyit nyert vele. De ezek nem szoktak gyakran ismétlődni. Akkor viszont erősen átalakul a belsős meccsek viszonya (többiek hozzánk és egymáshoz képest).

Tavaly szinte nem is voltak sérültjeink. Idén ez láthatóan másként alakul.

2010ben nagyon beváltak az újoncok. Idén is folytatják? A friss termés még ígéretesebb.

FA piacon szintén hoztunk újfent olyan embereket, akik elvileg megoldják az eddig szajkózott pár fő problémát. "Nincs NT, de ha lenne" "Bowe majd ha nem lesz egyedül". "Kéne egy normális FB run heavybe"
Mi van, ha ez nem ilyen egyszerű, akkor mi a terv a továbbiakban? Ha Cassel ettől nem javul eleget? Ha a futást nem tudjuk fogni komolyabb csapatok ellen?

Pár kérdésre választ kapunk a Bills meccsen nagyjából. De az még csak előzetes. Én a magam részéről a Billst is szeretem, szóval nekem ez duplán érdekes mérkőzés lesz. Nyilván nyernünk kell, a fekete leves time közeleg, addigra kell legalább 3 nyert csata.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, hogy Neked prekoncepciód van, ulpi?! Érthető, ha kialakult, de akkor közöld, hogy ebbe illeszted Maneri érkezését is. Én csak annyit vélek önmagában a dologról, hogy nem annyira szar és nem volt nálunk felesleges.
A másik oldalról, Pats szemszögből egy picit árnyalnám a koncepciódat. (az árnyalatok érdekében túlzásokba fogok esni!)
Cassel-Vrabel. Mégis csak egy olyan irányítóról beszélünk, aki 11-5-ös idényt nyomott, PO-t majdnem 40 év után nem ért ez az eredmény (igen, szerencsésen gyenge schedule, unbeatable team). Vrabel-t nem hozzácsaptuk, hanem a Chiefs kérte őt is. A csapatnak érzékenyebb veszteség volt, mint Cassel. Casselnek nem volt maradása, el kellett mennie csapatépítési és üzleti szempontból, Vrabel-nek egyáltalán nem. A Chiefs akarta őt, arra a tudástranszferre nekünk is szükségünk lett volna.
Waters-Maneri. Egyáltalán nem látom azt a tudatosságot és egyértelmű ívet, hogy Waters szükségszerűen nálunk kössön ki. Hogy miért küldtétek el valójában olyan hirtelenjében a lockout után, fogalmam sincs. Ha ő olyan nagyszerű (tudom, többek között és alapvetően Tőled, hogy az!), akkor miért nem hívta senki? Vagy mindenkinek azt mondta, hogy ... Mit is? Mi pedig nagyon okosan kivárunk az utolsó pillanat utánig. Nem akkor hívjuk, amikor a(z egyébként vékony) belső rotációnkból kiesik az első ember (aug. eleje), akkor sem hívjuk, amikor kiesik az elsőszámú RG-nk (a könyöke után most már a bokája is bibis, 3. meccs után). Nem, mi csak akkor hívjuk, amikor már azon elmélkednek, hogy az 1/17-re draftolt LT tud-e játszani RG-t és az épen maradt utolsó RG posztot látott játékosunkat IR-re teszik. Waters (egyébként telivér LG) (és ügynöke) vagy nagyon nyugodt ember, vagy jövőbe lát és akkor még annál is értékesebb, mint eddig gondoltuk. S így már érthető: előre látta, hogy Maneri senkit nem fog érdekelni a Chiefs előtt a waiver listán; egyenes lesz az útja Kansas-be. Btw nagyon jó lett volna ő nekünk PS-ben! Elvittétek előlünk.
Page sztori Chiefs oldalát nem ismerem.
Biztos, hogy különleges a kapcsolat a két csapat FO-a között, bár én nem látom, hogy ez egy lose-win kapcsolat lenne. Vagy hogy mindig a Chiefs adja a segítséget a Pats-nek, akár a saját kárára és érdekei ellenére is.
(Végül, mint koncepciókra érzékeny emberrel, megértésedre számítva, hadd osszam meg az én, most kialakuló koncepciómat.
Szerintem a Liga összes többi csapata összefogott ellenünk. Akit mi elküldünk és waiver listára kerül, azt mindegyiket viszik, hogy a mi PS-unk túrót se érjen idény közben. S hogy ki ne derüljön a huncutság, egy elküldött játékosra hárman-négyen-öten is bejelentkeznek. Sőt, mindenkit leszerződtetnek, aki tőlünk távozik. Az az érzésem, hogy 31 ember áll az edzőközpontunk kijáratában, s bárki kilép a kapun, azzal valamelyikük a biztonság kedvéért aláírat egy szerződést.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Összességében tehát magad is azon a véleményen vagy, hogy Pioli inkább pozitív dolgokat hajtott itt végre, mint negatívokat. Sőt, mondhatjuk, hogy jó irányba terelte úgymond a csapatot. Ergo a felemelkedéshez nagyban volt köze. Na, ezt kaptátok a Patriotstól 😀 Ez nem elég cserébe? 😀Wyatt
Most közhelyekkel vitázzunk tényekkel szemben? Rendben.

De nem ezt mondom ez esetben sem. Akkor ebben a stílusban annyit, hogy azt mondom Pioli jó döntéseket hoz általában, kivéve ha a Patsről van szó. Ezt mondtam előbb is, ez vlt a lényeg, nem Pioli általános munkásságát kritizáltam. Ezt nem cáfolja ,hogy általában viszont Pioli jó döntéseket hoz, bár a Pats estében ez nem feltétlen igaz. Ez tök ugyanaz.

Én nem azt mondom egyébként, hogy Pioli a Chiefs érdekei ellen tesz. Hanem azt mondom, hogy mindenkivel keményen tárgyal, de ha a Patsről van szó, akkor ott mindig kiemelten engedékeny. Leigazolunk felesleges embereket, akik nem is jó játékosok. Elengedünk olyan bizonyítottan jó embereket, akik helyén akkora lyuk támad ,hogy azonnal kezdjük keresni, hogy kit hozhatnánk. És ez mindig a Patssel fordul elő. Ez persze lehet véltetlenek sorozata is, csak már nehéz elhinni.

De egyvalamiben még külön is tévedsz. A patstől mi nem kaptunk semmit. Mi vettünk pár játékost kurva drágán, róluk már beszéltem. Az nem ugyanaz.
Tudom a stáb. Ha igazán érdekel hogy honnan jött össze, ajánlom a '98as Jets Front office tanulmányozását. Fura mód az az akkor 12-4-es gárda pár nevet tartalmaz a mostani Chiefs FOból.

Pioli (GM), Haley (HC), Crennel (DC), Maurice Carthon (HC helyettes), Weis (aki elment innen de tavalyig OC) Muir (mostani OC)

Csak azért mondom, mert Haley sem új, csak helyette a Patsbe JMD volt. De például a 98as stábban láthatod Belichiket is. Szóval nincs új a nap alatt,de a lényeg, hogy nem a Pats öröksége ez a FO, hanem a Jetssé. Már féltem is ,hogy nehogy Gholstont tényleg elhozzuk, mert volt ilyen hír, gondolhatod, de Pioli ennyire már nem lojális.

Na jó, elárulom EZ AZ ELMÉLET CSAK VICC, és provokáció. Az előző hszel együtt. De van alapja.
Csak arra akartam rávilágítani ,hogy lehet máshogy is nézni ezt a "de jó kis viszony van a Patssel" témát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Összességében tehát magad is azon a véleményen vagy, hogy Pioli inkább pozitív dolgokat hajtott itt végre, mint negatívokat. Sőt, mondhatjuk, hogy jó irányba terelte úgymond a csapatot. Ergo a felemelkedéshez nagyban volt köze. Na, ezt kaptátok a Patriotstól 😀 Ez nem elég cserébe? 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem értem miért kel nekünk a Patsbe feleslegessé vált embereket felszedni? Maneli egy O'Callaghan 2.0, ex pats ő is.ulpianus
Biztos megy ilyenkor az info, Pioli felhívhatta BB-t, ő jókat mondott (nem volt ő annyira szar, ha nincs az RG poszt kiürülése, akkor tuti backup lett volna nálunk. Felesleges meg végképp nem, nekünk maradt a future franchise LT backup-nak mindkét oldalra), Ti meg elvittétek ingyért. Ha kellett Nektek backup ROT, akkor Pioli olyat hozott, aki a Pats-ben az lett volna alapértelmezésben és akiről plusz információtok van.tomi-tomi
Én ezt tudom. Mondok egy friss példát.

Waters a liga egyik legjobb guardja. Futáshoz és passzhoz is. Pullingja csodás. gyors és erős, intelligens. munkamorálja jó, kiemelkedő csapattárs, igazi példakép a pályán kívül is. Eredményes nagyon Power és ZB falban egyaránt. LG elsősorban de kiváló RG vagy C is tud lenni. nem sérült kicsit sem. 34 éves, ami a posztján még akár 3 jó évet is jelenthet. Kirúgjuk. És SENKIT nem hív fel, nem tárgyal senkivel, az ügynöke szóba nem áll senkivel. Mintha nem kezdődne a szezon, nem is kéne megmozdulni. Aztán mily' meglepő jön a hír, hogy Bostonban várják vizitre és öt perc múlva le is igazolják, nem várnak a teljesen logikus időpontra, amikor a pénzéről is lehetne tárgyalni. Ami Watersnek jó egyedül.
Vagy nem? Mert Watersnek ezt eleve garantálták? Szóval egy Pro Bowler egészséges elit játékos mi más módon kerülhetne át ingyen egyik csapattól a másikba? Ha nem úgy ,hogy Pioli úgy döntött, Waters mehet. De ha már megy, menjen a Patsbe, a Chiefs lemond az ellenértékről.
Cserébe a jó viszony megmarad.

Cassel SOHA nem ért majdnem első kört (2/34). Ezt nem utólag mondom, mondtam akkor is. És mondtam most év elején Ortonra is, hogy nem ér második kört ilyen szintű QB, márpedig ők ketten egykutya. Nem is adott senki ilyet.
Szóval mi kedveztünk a Patsnek erősen, hogy ezt megadtuk. Cserébe hozzácsapták Vrabelt. Aki nem ért semmilyen draftpicket, kutya nem adott volna érte nyolcadik kört sem.

Vagy Page, aki kezdő volt évekig átment marék szotyiért. Miért nem rúgták ki akkor már, mint Pollardot? Mert kellett a Patsbe.

O'Callaghan és Maneri nem jók.

Szóval értem én ezt a jó viszonyt, csak egyszer már járnánk jól mi is ezzel a fasza viszonnyal. Arra mondom ezt, hogy Pioli minden más esetben okos, csak valahogy sokadszorra kizárólag a pats ügyekben engedékeny. Maneri nulla dolgot csinált eddig itt, és voila máris back up lett. Nem mondom, hogy Lewis ász, de ő legalább 3 pre meccsen jó volt, láttuk játszani. Maneri a Giants és a Lions ellen is gyenge volt. Ezt is láttuk. Ha kell részletezem.
Richardson ellentéte, aki viszont passzblokkhoz tragikus. De azért annyira nem jó pass blocker, hogy is igaz legyen teljesen, mert Richardson nagyon hülye is, de legalább bazi erős és jól tol. Bár a futásunk nagyon nem lesz olyan jó, mint tavaly (az Oaklandnek sem) én szólok előre. De azért Cassellel pass heavyt játszatni öngyilkosság, szal inkább a Run blocker kell ide.

Projectnek ott van Gaither, az jó döntés volt. De Manerit hogy hasonlítsam hozzá?
Ha kellett az OLbe egy tartalék megbízható ember, akkor ott volt a srác, az a Waters, állítólag majdnem olyan jó, mint Maneri. Még játszott is éles meccsen párszor. Állítólag még ZBben is, és a Chiefs rendszerét is ismeri valahonnan. Ja guard? Igen az van ,hogy volt 3 OT és 2 Guard rosteren, most van 4 OT 2 Guard (nincs csere), tényleg a király Guard helyett egy nulla OT kellett inkább.

Én a Waters cserének csak azért örülök, mert szeretem Waterst. Megérdemli ,hogy jó csapatban játszhasson. Nem akarták itt már, mert megvan az utódja, okés. ÉS Aptsnek is jó, Watersnek is jó. Csak épp a Chiefsnek semmi haszna az egészből. Megint. De ha Lilja újra lesérül legalább vége lesz a szezonunknak, mert hogy Manerivel nem együnk semmire ott, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem értem miért kel nekünk a Patsbe feleslegessé vált embereket felszedni? Maneli egy O'Callaghan 2.0, ex pats ő is.ulpianus
Biztos megy ilyenkor az info, Pioli felhívhatta BB-t, ő jókat mondott (nem volt ő annyira szar, ha nincs az RG poszt kiürülése, akkor tuti backup lett volna nálunk. Felesleges meg végképp nem, nekünk maradt a future franchise LT backup-nak mindkét oldalra), Ti meg elvittétek ingyért. Ha kellett Nektek backup ROT, akkor Pioli olyat hozott, aki a Pats-ben az lett volna alapértelmezésben és akiről plusz információtok van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elküldtük Anthony Becht TE-t a csapattól. Elég gyenge lehetett, ha Moeaki kiesése után is repült.ulpianus
jött helyette steve maneri a petsztől
egy újabb volt TE-ből lett OTehh
Jó, de ettől több TE nem lett. Pope is blokkolja a fizetését, nem elkapja, de attól még TE. Szal két TE felálláshoz egy elkapó és valamennyire elfogadhatóan blokkoló Tight End kéne. Ha akarunk idén is egyáltalán ilyen felállásokat, de sztem Moeaki kieséséig akartunk. Bár a rendszer sikerét ő adta. Persze lehet full backkel meg 3WR felállásokkal játszani, van hozzá emberünk végre, csak sztem jó volt ez a hosszított fal.

Maneri passz blokkban még elmenne cserének maximum, sebessége van, ereje kevésbé. Súlya is nagyon kevés, és az egyensúlya meg főleg problémás. Futásblokkban sem jó. Bár ZBben ez utóbbi változhat, de nem fog. Ez a pass protectionre végképp nem igaz.

A falban most ő van aktívban ROT csereként írva. Gaither LOT csere kizárólag. Hudson meg a többi 3 posztra back up.


Nem értem miért kel nekünk a Patsbe feleslegessé vált embereket felszedni? Maneli egy O'Callaghan 2.0, ex pats ő is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Elküldtük Anthony Becht TE-t a csapattól. Elég gyenge lehetett, ha Moeaki kiesése után is repült.ulpianus
jött helyette steve maneri a petsztől
egy újabb volt TE-ből lett OT
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Cassel teljes edzést végzett tegnap. Hogy ezt mit jelent az első meccsre nézve, arra Haley kitérő válaszokat adott. De azt megjegyezte, hogy Palko képes NFLben jól teljesíteni és nyerni, ha kell. Sztem 25% esélye sincs, hogy Cassel kezd a Bills ellen. Bár ha őket nem tudjuk Palkoval is megverni ,akkor ezzel a schedule leosztással felejtsük el a szezont. Én szeretem a Billst ,de meg kell őket verni mindenképp.

Haley azt is mondta, hogy szte teljessen rendben van a 7 OL játékos összesen, mert a PSben van még 3. Remélem nem az a terv kulcsa, hogy olyan keveset lesznek a pályán a támadók, hogy indokoltabb a DL nagyobb létszáma, mivel ők kétszer annyit fogják taposni a gyepet.

Volt pár mezszám véglegesítés a roster lezárásával:
WR Steve Breaston will wear #15 (formerly #19)
DL Allen Bailey will wear #97 (formerly #71, ami Gaither száma)
DL Amon Gordon will wear #99 (formerly #64)
S Sabby Piscitelli will wear #42 (formerly #49)

Elküldtük Anthony Becht TE-t a csapattól. Elég gyenge lehetett, ha Moeaki kiesése után is repült.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Hát, ha Croyle-t veteránnak nevezzük, akkor sztem ez a többi QB-re nézve majdhogynem sértés - Ulpi sztem tuti így van a dologgal. 😊

Én anno még reméltem, hogy magára talál, de sajna nem. És repült is.

Ha meg már veterán? Nézzünk egyet a Vaterán!

😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.Höri
Most írtalak bele a hszbe éppen. Erre megjelensz. Hmm...

Majd kiderül ,hogy hír igaz vagy nem. De egy playbookot ki tanul meg ennyi idő alatt? Ez nem DT poszt.ulpianus
mondjuk holnap jön egy veterán. Első héten beég Palko, de végigjátsza a meccset. 2. héten játszik a veterán.

tavaly Todd Bouman megoldotta a Jaxben 71 éves kora ellenére. Igaz, hogy kikaptak a Dallas-tól, de nagyon dícsérték.Höri
Mi van Höri - szenilitás első jelei? Mélységesen csalódtam, hogy egy ilyen futball lexikon mint te ekkora hibát követsz el -ráadásul mindjárt kettőt is. 😊 A Dallast rommá vertük Jerryworldben az épp ágyrázkódásból visszajövő Garrarddal 1 héttel azután, hogy Bouman egész tűrhető volt, pont a Chiefs ellen. Biztos Boumant kevered Kitnával, aki 79 évesen egész jó volt azon a meccsen ellenünk, csak az elkapói mindig a mi DBink kezébe pöcizték a labdát (3szor is). A 4. pick az övé volt mondjuk - bár Mathis szépet vetődött érte, ezzel gyakorlatilag megcsinálta az egyedüli fénypontot 2010es szezonjában....
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
sok értelme volt ennek a 4. pre meccsnek
itt már tényleg mindenki lazázott mi pedig ezen akartuk formába hozni a kezdőket
meg is lett az eredménye
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.Höri
Most írtalak bele a hszbe éppen. Erre megjelensz. Hmm...

Majd kiderül ,hogy hír igaz vagy nem. De egy playbookot ki tanul meg ennyi idő alatt? Ez nem DT poszt.ulpianus
mondjuk holnap jön egy veterán. Első héten beég Palko, de végigjátsza a meccset. 2. héten játszik a veterán.

tavaly Todd Bouman megoldotta a Jaxben 71 éves kora ellenére. Igaz, hogy kikaptak a Dallas-tól, de nagyon dícsérték.Höri
köszönöm a golden köpést, ha már.

Hát ja, Bouman ellenünk is jó volt. Első félidőben, de benne volt két téves 20-30 yardos DPi 3rd&soknál. A felesége tombolt örömében.
Aztán két picket dobott és 20 ponttal nyertünk, a felesége mérséklődött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.Höri
Most írtalak bele a hszbe éppen. Erre megjelensz. Hmm...

Majd kiderül ,hogy hír igaz vagy nem. De egy playbookot ki tanul meg ennyi idő alatt? Ez nem DT poszt.ulpianus
mondjuk holnap jön egy veterán. Első héten beég Palko, de végigjátsza a meccset. 2. héten játszik a veterán.

tavaly Todd Bouman megoldotta a Jaxben 71 éves kora ellenére. Igaz, hogy kikaptak a Dallas-tól, de nagyon dícsérték.Höri
de őt iktriad vuduzta