Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.Höri
Most írtalak bele a hszbe éppen. Erre megjelensz. Hmm...

Majd kiderül ,hogy hír igaz vagy nem. De egy playbookot ki tanul meg ennyi idő alatt? Ez nem DT poszt.ulpianus
mondjuk holnap jön egy veterán. Első héten beég Palko, de végigjátsza a meccset. 2. héten játszik a veterán.

tavaly Todd Bouman megoldotta a Jaxben 71 éves kora ellenére. Igaz, hogy kikaptak a Dallas-tól, de nagyon dícsérték.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert Ne feledjük őt nem erre készítették eddig, hogy esküvője lesz, hanem egyelőre koszorúsfiú.ulpianus
ha szép az ara, akkor a koszorús fiú is meg tudja dugni a nászéjszakán.
ha meg ronda, akkor a vőlegény se jutna vele sokáig.

[annyira jó a párhuzam, hogy megéri a külön hsz-t]

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.Höri
Most írtalak bele a hszbe éppen. Erre megjelensz. Hmm...

Majd kiderül ,hogy hír igaz vagy nem. De egy playbookot ki tanul meg ennyi idő alatt? Ez nem DT poszt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tuti igazoltok valami veteránt. Croyle visszajön vagy hasonló szintű fenomén.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megnéztem az uccsó prehisztorikus meccset...ulpianus
Tesám azt ugye tudod hogy ezért a bekezdésedért aranyköpő lettél? 😊 Hozzáteszem teljesen megérdemeltenCowboykarcsi
Mivel tudok olvasni, most már tudom. De pont ezzel? Naponta mondok 10 jobbat. Vagy lehet csak szerintem jobbak, ez igaz. 😀 Azért remélem anyám büszke lesz rám, és az egész nemzet egyként követi!
Na most megkerestem és az egész csudiszépséges hsz lett örökrévényű mantra! Én azt hittm hogy ez a fél mondat. De értem mijé, azé mert Höri úr fejében ezt annyit jelent "StanzistanziblablaSTANZIkezdőQB". És így a mindenséggel mérte a hszt, ahogy József A. mester tanítja. Nálam is ez a kicsengése megvan, naná!

Más. Fél órája egy állítólagos belsős infó szerint (az ilyenek mindig twittereződnek először, ami egyrészt gyanús, másrészt gyanús is) Cassel eltörte egy bordáját az ominózus sack ünnepi alkalmával. Mármint ez a nagy Höri feszt kezdetét jelenti. Ugyanis első héten nem kezd Matty, ez is a hír része. Na mármost az isteni Matty egy vakbélműtét miatt egy meccset hagyott ki, de ez más eset. És Palko elvtárs meg fos, ezt pont most fejtegettem. Szrem Palko addig marad, míg nyilvánvalóvá nem válik, hogy béna, amit úgy 5 per.... pár mérkőzésre taksálok maximum.

Ez ám nem feltétlen jó hír, mert Stanzi nfl ready a mostani classhoz képest, de óriási a rizikó. Jobb lenne ha tanulhatna. Nem féltem Rickyt, ha valaki, akkor ő nem törik meg a nyomás alatt. Ezt nála többet senki nem bizonyította. Csak jó volna egy kicsit tanulni azt lábmunkát, meg a playbookot. Nem lehet csak ösztönből és IQból megoldani, akármilyen jó is valaki. Mert Ne feledjük őt nem erre készítették eddig, hogy esküvője lesz, hanem egyelőre koszorúsfiú. Egy megvágott off seasonben.

Már ha a hír igaz, és ha Palko beég eléggé (be fog, sajnos).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Megnéztem az uccsó prehisztorikus meccset...ulpianus
Tesám azt ugye tudod hogy ezért a bekezdésedért aranyköpő lettél? 😊 Hozzáteszem teljesen megérdemeltenCowboykarcsi
a drágaszág


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megnéztem az uccsó prehisztorikus meccset...ulpianus
Tesám azt ugye tudod hogy ezért a bekezdésedért aranyköpő lettél? 😊 Hozzáteszem teljesen megérdemelten

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
8 ember került a PSbe:

FB Shane Bannon
LB Justin Cole
OL Darryl Harris
WR Jeremy Horne
CB Quinten Lawrence
OL Butch Lewis
OL David Mims
NT Anthony Toribio

Harris inkább Guard, Mims OT, és Lewis mindkettő. Mivel tulajdonképpen Richardson és Albert is sérült meg kissé pre seasonben, Richardson formán kívül is van fejben, Gaither meg rizikós, nem csoda ha hárman vannak. Horne került ki aktívról akit nem vártam ,de Keary Colbert Úgy látszik tényleg meggyőző volt edéseken. Mert meccseken én ugyan nem láttam tőle semmit.


Megnéztem az uccsó prehisztorikus meccset.
A lényeg, hogy Bowe és McCluster atomállat. Csúcsformában vannak. Az OL még nem, Cassel a szokásos átlagos alapos de lapos.
Viszont Cassel amint beijesztett egy dobóvállra eséssel és fájdalmas pofival, bejött a rémálom Palko úr. Nos, én eddig sem csíptem, de ez a srác monnyon le gyorsabban mint gyurcsótány és vikirály együtt.
Egészen komoly facepalmitisem lett tőle. De nem csak nekem. Egyik fos dobásánál, amit asszem Cody Slatenek (TE) dobott, és Cody nézett vissza, hogy "mifaszvótez?", nos akkor lehetett látni, hogy pálya szélén Cassel is döbbenet arcot vág, és a kis kezin bele is néz a puskába. De ő sem találta meg a route-ot a playben ,ami nincs is ott, csak Palko úr fejibe. Meg persze dobott két picket, ami olyan nagyon az ő hibája, hogy azt elmondani nem lehet.
És dobott még két ilyet, csak azt nem kapták el a sajtszagúak.
Nagyon rossz ütemben dob, egyik curlt (hirtelen visszafordulás befelé és stop) úgy dobta meg, hogy a célpont már állt rég, a védő is visszaért, és erre telibe dobta. :o Na mondom, ez fasza volt. Ilyet nem hogy profi ligában, de high schoolban is egy ordítással díjaznak az edzők. Jó, az is hülye aki ott megáll, de attól nem kell megdobni. Ez egyrészt szinte esélytelen a completere, de legalább nagyon IT esélyes.

És még így is vezettünk! Amíg Palko el nem esett Weigmann lábában, és egy fumlbit összehozott. Persze még utána volt talán, hogy a győztes FG előtt is a IT-t FG távra dobta kapásból, biztos ami biztos alapon.
Most vagy Palko családja fogadott a meccsre valakivel, vagy szimplán Zöld öböl rajongók és részvényesek.
Én már mostantól hivatalosan is Croyle által kivívott de aktualitását vesztett utálatomat rá irányítom. Egyedül vesztette el a meccset. Nem csodálkoznék, ha Dorseyék megvernék, amennyiben ezt éles meccsen adja elő esetleg.

Jó hír OLB poszton, hogy Gabe Miller bár múltkor lesérült, és IRen van asszem, de Houston és Sheffield is nagyon meggyőzően játszanak továbbra is.
Breaston is bemutatta a tehetségét, de ő alig volt a füvön. Gaither megint sokat játszott, és bírta. McClain jobb lábikrája meghúzódott, de addig jó volt. Futott is és blokkolt is Jamaalnak.
Legtöbbet most az új FAk közül Gregg gyűrte magát. Olyan, mint vártam, semmi extra ,de teszi a dolgát. Powe sztem már most hatékonyabb, de nyilván több hibával játszana.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Waters kapott szerződést a Patriotsban! :cool:
Annyira jó játékos, jó ember, és jó csapat, hogy minden szempontból örülök ennek. Rendesek voltak vele Pioliék, hogy nem akartak érte semmit. Szerződjön ahová tud és akar. Most így jó pénzt is fog keresni. Jó csapat lesz a Pats 2011ben, szó se róla.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821f4869/article/patriots-agree-to-terms-with-veteran-pro-bowl-g-waters


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem titok. ehunye:
ulpianus
Magasra tetted a lécet Dömének 😀Black_Adder
Neki írtam személyesen, hogy mit pöcsöl az AFC WEST cikkel, amikor ennyire egyszerű ez, azt jónapot. Tetszett neki egyébként. 😊

According to Jude Wilbers of WREX in Rockford, Illinois, Chiefs TE Tony Moeaki is out for the season with a torn ACL.Szegecs
hátezszopásehh
Eléggé szopó. Király TE, bár még nem futott be, és így nehezen fog. Jövőre akkor mindenképp kell hozni egy TE-t drafton vagy valahol. Idén már Moeaki szintű elérhető TE nincs. Mindegy, Cassel úgyis mindig a feje fölé dobott. A gond leginkább abban van, hogy a mi 2 TE-s játékunk nehezen épülhet O'Connellre meg Popera.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem titok. ehunye:
ulpianus
Magasra tetted a lécet Dömének 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
According to Jude Wilbers of WREX in Rockford, Illinois, Chiefs TE Tony Moeaki is out for the season with a torn ACL.Szegecs
hátezszopás
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Moeaki (TE) IRre került.

Nem hivatalos 53-as roster, de nekem gyanús a 7 OL ember kontra 6 DE, vagy hogy nincs fent T. Gafford (LS), de ha Gaffordot odaírjuk akkor meg is van az 53, mert ez 52. 😛 Pár helyen átettem embereket, mert elég fura helyre kerültek. Örülök, hogy Brandon Bair maradt, nekem tetszik.

LT: Branden Albert, Jared Gaither
LG: Ryan Lilja
C: Casey Wiegmann, Rodney Hudson
RG: Jon Asamoah
RT: Barry Richardson

TE: Leonard Pope, Jake O'Connell, Anthony Becht
WR: Dwayne Bowe, Dexter McCluster, Terrance Copper, Keary Colbert
WR: Jerheme Urban, Steve Breaston, Jonathan Baldwin

QB: Matt Cassel, Tyler Palko, Ricky Stanzi
FB: Le'Ron McClain
RB: Thomas Jones, Jamaal Charles, Jackie Battle

DEFENSE

LDE: Tyson Jackson, Allen Bailey, Amon Gordon
NT: Kelly Gregg, Jerrell Powe
RDE: Glenn Dorsey, Wallace Gilberry, Brandon Bair

LOLB: Andy Studebaker, Justin Houston
LILB: Jovan Belcher, Cory Greenwood
RILB: Derrick Johnson, Demorrio Williams
ROLB: Tamba Hali, Cameron Sheffield

LCB: Brandon Flowers, Travis Daniels
RCB: Brandon Carr, Javier Arenas, Jalil Brown

SS: Eric Berry, Donald Washington
FS: Kendrick Lewis, Jon McGraw, Sabby Piscitelli

SPECIAL TEAMS

P: Dustin Colquitt, Ryan Succop
K: Ryan Succop

PR: Javier Arenas, Dexter McCluster, Steve Breaston, Jerheme Urban, Donald Washington


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bazzeg. Nem örülök neki. Olyan jó játékos. Most kereshetünk egy TE-t. Demsond Clark asszem szabad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
According to Jude Wilbers of WREX in Rockford, Illinois, Chiefs TE Tony Moeaki is out for the season with a torn ACL.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem titok. ehunye:

ulpianus
Te se vagy teljesen egész. 😉

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van négy kulcspozícióban játszó sérültünk de egyik sem súlyos.
Cassel, Richardson (OT), Moeaki (TE), és Berry (S).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem titok. ehunye:

Dzsárgősz: Jók voltak, és jók maradtak. A többi kit érdekel? Jött Liuget aki nagyon jó, a fairpaly szellemében ellenpontként Mouton is. Kiütéssel lecserélték Silert, aki le is sérült KCben. Weddle csoportos átutalás és a többi kit érdekel?
A szezon eljövetelét egy a napon tartott örömpezsgőzés alapozta meg, a "The Big New Kick Off Rule Carnival" szellemében San Diego szerte. De ez kit érdekel, amíg úgyis sokkal jobbak, mint a három konkulooseria együtt? VJ visszatér teljes szezonra, és Rivers egyébként is passzol akárkivel, mint a fekete szín a divatban.

Rédörz: Bár kevesen hisznek az "engedj el mindenkit aki számít" taktikában, de ez nem így van. Ha az Asoban átírsz 2 betűt, kettőt hozzáadsz és jól kevered az jön ki: Routt. A TE poszton is csak (még magát a Raiderst is) meglepő csere volt inkább, mint elengedés. Gallery nem kell, mert úgyis a régi jó székfoglalós játék keretében keveredik az OL készlet, remélve, hogy kevesen ülnek a földre végül.
Viszont jött egy újabb szélvész: made in Taiwan, valami DVD gyártó vagy mi. Más meg sose kellett a sikerhez tölgyföldön.

Bronzkóz: Kár volt előre inni a lovak bőrére, mert igazoltak DTket. Fiatal a csapat de legalább rossz. Igazából nem, és ez a durva. Új sémát töltöttek le megint a védelembe, egyelőre installálják. Komoly hardver Von Miller+Irving és a két tehetséges safety újonc, pár veterán, akár még be is üzemelhetik, az ötödik hétre. Azonban idén futtatják a Doom 2 nevű szoftvert, ami sikertermék.
A támadóknál kár volt elbarmolni a Cutler-Marshall ütős párost anno JMDnek. Dr. Orton próbálja a krónikus ponthiányt yarddal kezelni (Lloyd kúraként is ismert). Padavanja az isteni Tebow továbbra is címlapon van, de nem mindig éltetik. Moreno kapott kihívókat, aminek lehet örülni, de attól ő nem lesz jobb. A futás viszont sokkal jobb is lehet. A fiatal OL emberek akár mostanra állhatnak át a power sémára kéz a kézben ugyanis (Beadles, Walton, Clady).

Dzsifz: A szakácsok kifőztek valamit, amit sem tálalni, sem megenni nem képesek. 3 év alatt költöttek a séfek támadásban futó és passzjátékra eleget. Védelemben futás és run stopra szintén. Returner sztár is van 3. De nem sikerül kisütni a csapatot, ami mindenben jó. Így inkább mindenben közepesek, hiába nyomják a pirosaranyat ész nélkül, a futás kivételével nem sok mindent tesz fogyaszthatóvá. Ott Jamaal és McClain ígéretes párost alkotnak "Dexter a yardgyilkos" kukta közreműködésével.
Új fűszerek leginkább Powe show, és Houston oregano, valamint a mérges gomba szinten morálgyilkos Baldwin pöffeteg. Jó étvágyat, aki bírja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
érdekelne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Cassel a dobóvállára esett. Moeakival együtt állítólag jól vannak. Charles nemtom, róla nincs hír.

Az OL nekem is a fő kérdés, hogy ki adja a szélen a pass protectiont, milyen lesz futáshoz a fal Waters nélkül? Anni meggyugató van ,ha Weigmann játszik, akkor sztem kicsit rendeződnek a dolgok. Aztán az elkapósor, a playhívás (Weis helyett elvileg Muir, nem ugyanaz).

Erre mondtam minap, hogy Stanzi mint franchise QB nagyon gyorsan lekerül a címlapról, amint élessel kell lőni, mert túl sok az igazi kérdés az offenseben ehhez. És a védelem is ilyen nekem. Nemrég írtam is egy vicces csoportelemzést pár perc alatt (nem publikus topicba, mert inkább paródia lett, nem totál komoly, de ha érdekel egy baromkodás majd idemásolom). Abban is fő kérdésként az szerepel, hogy mi van, ha a minden csapatrészre költünk taktika eredménye a mindenben középszerűek lettünk?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Stanzi nem is játszott ma? 😮

na mind1, örüljön Cassel a touchdownjának, több úgy se nagyon lesz.Höri
Nem néztem élőben, mert NCAA szezon van. De Cassel nem volt rossz a számok szerint újfent. 15/17 129 y 1TD. Palko is hasonló csak ő dobott hozzá két borzalom picket. Stanzivel nemtom mi volt, majd nyilatkoznak róla. Lehet csak egyszerűen akartak Casselnek a 3 gyenge után egy jó meccset. Palko meg szerencsétlen úgy el van veszve a két jobb irányító közt, hogy muszáj tolni, különben a végén még valahol ottfelejtik, mert senki nem emlékszik rá, és futhat a busz után hiába.

Ellenben láttad az összefoglalóban Dexter és Bowe TD elkapásait? Döfi extra volt.
Viszont Moeaki eléggé sántikált sajnos, reméljük a legjobbakat (vagyis a chiefs játékosokat).ulpianus
nem láttam a meccset, de
ez így azért érdekes lesz
nem akarom itt az ördögöt a falra festeni, de nem lehetséges az, hogy cassel megsérült kicsit komolyabban (konkrétan kivasalták) és ezért játszatták palko-t inkább stanzi helyett többet, mert ő az eldöntött 2. számú qb és ha cassel sérülése tényleg súlyosabb akkor kicsit több meccsrutinja legyen az első hétre amikor ő lesz a kezdő?
amúgy charles is sérülten jött le
charles-nak megint kijött a fumblitisze, természetesen vagy a redzone-ban vagy közel hozzá
mondjuk jobb most mint a következő héten
moeaki sérülése tényleg nem egyszerűnek tűnt, de csak nem komolyabb
és richardson is lesérült
ő valószínűleg toronymagasan vezet a preseasonban a tackle-k között a ki követett el több bemozdulást dologban
hiába fiatal tehetségek, waters nagyon hiányzik
gaither bemutatta, hogy ha egészséges tényleg elit passzblokkoló, de futásnál egy kalap szar
szép lesz
😊
amúgy a védelem rendben lesz
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Stanzi nem is játszott ma? 😮

na mind1, örüljön Cassel a touchdownjának, több úgy se nagyon lesz.Höri
Nem néztem élőben, mert NCAA szezon van. De Cassel nem volt rossz a számok szerint újfent. 15/17 129 y 1TD. Palko is hasonló csak ő dobott hozzá két borzalom picket. Stanzivel nemtom mi volt, majd nyilatkoznak róla. Lehet csak egyszerűen akartak Casselnek a 3 gyenge után egy jó meccset. Palko meg szerencsétlen úgy el van veszve a két jobb irányító közt, hogy muszáj tolni, különben a végén még valahol ottfelejtik, mert senki nem emlékszik rá, és futhat a busz után hiába.

Ellenben láttad az összefoglalóban Dexter és Bowe TD elkapásait? Döfi extra volt.
Viszont Moeaki eléggé sántikált sajnos, reméljük a legjobbakat (vagyis a chiefs játékosokat).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stanzi nem is játszott ma? 😮

na mind1, örüljön Cassel a touchdownjának, több úgy se nagyon lesz.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tovább folyik a back up Safety keresése. A kivágott Pats védő, James Sanders legújabb kiszemelt. A végén lehet Travis Daniels marad, aki nem ász, de legalább IT érzékeny.

ulpianus
Csak akk utazik hozzátok ha Atlantában nem kell, aminek pusztán egészségügyi okai lehetnek, ugyanis az ottani S depth még az itteninél is rosszabb :/empty taxi
Wyatt már válaszolt is. Aláírt, jól tette. Nálunk nem rossz a safety helyet, mióta Berrysedett. Még Lewis farmer is kényelmesebb viselet, mint bárki várta volna.
Csak utánuk a McGraw özön, aki félmegoldás, bár én szeretem, captain ST, rutinos, igazi jó fej srác. Szal egy átlagos csere kellene, hogy nyugodt lehessek.

Gaither súlya rendben van?Gondolom az egészsége is,ha játszik.
Csak szkeptikusan álltok hozzá,mert nem volt végigjátszott idénye.
Azt nézem,hogy mindenki hülye,csak ti vagytok normálisak.
Gaither nálatok van 685.000-ért ,pedig élete szerződését remélte,mi leszerződtetjük McKinnie-t 7,5M-ért +1M signing bónuszért,aki hasonlóan zsákbamacska,mint Gaither. 😛

Én nagyon sajnálom,mert qrva jó,ha játszik.kátrány
Játszott, méghozzá elég sokat. Bejött az első negyed végén és a negyedik negyedben is tolta. volt, hogy cserélték, de egy félidőnyit biztos játszott, ha nem többet.
Sokkal jobb, mint bárki. Albert még jó LOT, de Gaither jobb pass protector, ezt tisztán látszott. Ezt tudtuk is. Stanzi többek közt ezért tudott végre játszani, mert nem taposták a fűbe teleport blitzek. Bár (ROT) Richardson azért tesztelte az újfijút keményen.

Ha rendbe jön Gaither háta hosszabb távon ,akkor azért ez a terv. Mert nem arra hozták, hogy csere legyen. Hanem boom or bust, vagyis Tesco Áron nevű versenyzőként ő a franchise LOT, ha egyben tartja az ima+orvostudomány kombinatív ereje. Ez esetben ő sem kap kevesebbet, mint McKinnie. A súlyáról pontos infóim nincsenek, de McKinnie hasonlat után ez kérdés sztem nem is volt ildomos. 😀 A lényeg hogy jól mozgott, és nem láttam problémát nála szemre (felszerelésben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már aláírt közben