Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Aki nem lép eccerre, az fut még egy kört:
http://www.youtube.com/watch?v=yTE-RObZNqc


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Waters csak papíron volt kezdő ha jól emlékszem két meccsen. Ahogy persze Thomas Jones és Pope is kezdő volt elvileg, aztán mégis Jamaal és Moeaki kezdett főleg a szezon vége felé haladva. Aztán mit írnak idén is? Thomas Jones és Pope továbbra is kezdők. Továbbra is, jópofa. De majd meglátjuk, ez tény. Én egyelőre ha van, aki újoncért nem izgulok, az Asamoah.

Itt egy alacsony felbontású filmecske az új slot WR csere tüneményünkről.
Keary Colbert

Jut eszembe. Haley azt mondta róla pár napja, hogy jó ideje próbálja Colbertet megszerezni magának a chiefsbe (az utolsó két csapatot nézve nem értem ez miért volt lehetetlen?). Mert nagyon tehetséges, és ő kihozná belőle az állatot. Haley ért az elkapókhoz, de azért vannak fenntartásaim.

Keary Colbert 2004ben kezdett 3 évet a Párducoknál. 2008ban 3 csapatnál járt (Broncos, Seahawks, Lions)
Utána került ki a ligából (Florida Tuskers (2009)
Sacramento Mountain Lions (2011)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Azért Asamoah kicsit többet játszott, mint pár snapet. Először is Waters sérülése alatt ő volt a kezdő. Meg egyébként Waters és Lilja cseréje is egy személyben. Igazából több snapet tolt, mint a két kezdő G. És nagyon is jó volt. Szóval ha Lilja kiesik, akkor sem miatta kell aggódni, hanem azon, hogy két helyre nem állhat, és Waters már csereként sincs. Bár Waters nem írt alá sehova egyelőre tudtommal. Akár év közben is Lilja sérülése esetén megkereshetjük ,ha ez így marad.

Weigmann sosem volt sérült. És tavaly ő vol az egyetlen játékos, aki az ÖSSZES offenseplayben játszott. Nekem ez nem azt jelenti, hogy majd nem bírná a meccseket. Szóval ha csak a snapek kétharmadát elviszi, akkor is Hudsonnak kell egyharmadot. És a most pre meccsen kezdő és végig játszó Center cserecseréje Darryl Haris is ott van. De Weigman ha valaki, akkor ő aztán elpusztíthatatlan volt az elmúlt tizenakárhány évben. És Hudson meg szintén olyan, aki akár sérülten is játszik, állandó kezdő volt (G poszton) egyetemen is, ott sem szerették lehozni.
_______________________________________________________________________


Első 4-5 meccs nagyon érdekes mindig. Ebben nagyobb igazság van ,mint most örömködni vagy aggódni agy pre meccsen nyújtott jó CB teljesítményen vagy bármin.
De igazából engem megmondom melyik schedule időszak érdekel legjobban.
Az első 10 meccs lesz nyerhető. (Buffalo-@Detroit-@SD-Minnesota-@Indianapolis-@Oakland-SD-Miami-Denver) Ebből a két San Diego meccs tűnik nagyon keménynek igazából, többi nyerhető, kisebb nagyobb eséllyel, azt még nem tudom mennyi ez a kisebb és mennyi a nagyobb?

De aztán gyün a Black leves ötösfogat. Ami engem a szokottnál is jobban érdekel, ha még ekkor jól állnánk a csoportban esetleg.
(@NE-Pittsburg-@Chicago-Jets-Green bay)
A Macik a fekete leves fekete lova, vagyis ez egy lóleves lesz maciból. De a többinél mind extrán fogok örülni, ha valami úton módon nyerünk.

És a desszert csoporttisztázó duo találkozó a végin. Már ha még mindig állunk valahogy. Akkor is legfeljebb két kötelező győzelemként fog elénk tárulni. Sztem itt nem igazán állhatunk majd jobban. Bár tévednék!
(Oakland-@Denver)ulpianus
waters minden meccsen kezdő volt, max. meccsek közben ugrott be pár snap-re asamoah, emlékeim szerint azért nem túl sokra.amúgy waters-t én már most visszahoznám, a cap-be simán beleférne és szerintem nem nagyon duzzogna ha nem lenne minden meccsen kezdő.darryl harris-t meg csak végveszély esetén szeretném látni a kezdőben😊

mindegy
hetek kérdése és kiderül
vagy beborul
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Azért Asamoah kicsit többet játszott, mint pár snapet. Először is Waters sérülése alatt ő volt a kezdő. Meg egyébként Waters és Lilja cseréje is egy személyben. Igazából több snapet tolt, mint a két kezdő G. És nagyon is jó volt. Szóval ha Lilja kiesik, akkor sem miatta kell aggódni, hanem azon, hogy két helyre nem állhat, és Waters már csereként sincs. Bár Waters nem írt alá sehova egyelőre tudtommal. Akár év közben is Lilja sérülése esetén megkereshetjük ,ha ez így marad.

Weigmann sosem volt sérült. És tavaly ő vol az egyetlen játékos, aki az ÖSSZES offenseplayben játszott. Nekem ez nem azt jelenti, hogy majd nem bírná a meccseket. Szóval ha csak a snapek kétharmadát elviszi, akkor is Hudsonnak kell egyharmadot. És a most pre meccsen kezdő és végig játszó Center cserecseréje Darryl Haris is ott van. De Weigman ha valaki, akkor ő aztán elpusztíthatatlan volt az elmúlt tizenakárhány évben. És Hudson meg szintén olyan, aki akár sérülten is játszik, állandó kezdő volt (G poszton) egyetemen is, ott sem szerették lehozni.
_______________________________________________________________________


Első 4-5 meccs nagyon érdekes mindig. Ebben nagyobb igazság van ,mint most örömködni vagy aggódni agy pre meccsen nyújtott jó CB teljesítményen vagy bármin.
De igazából engem megmondom melyik schedule időszak érdekel legjobban.
Az első 10 meccs lesz nyerhető. (Buffalo-@Detroit-@SD-Minnesota-@Indianapolis-@Oakland-SD-Miami-Denver) Ebből a két San Diego meccs tűnik nagyon keménynek igazából, többi nyerhető, kisebb nagyobb eséllyel, azt még nem tudom mennyi ez a kisebb és mennyi a nagyobb?

De aztán gyün a Black leves ötösfogat. Ami engem a szokottnál is jobban érdekel, ha még ekkor jól állnánk a csoportban esetleg.
(@NE-Pittsburg-@Chicago-Jets-Green bay)
A Macik a fekete leves fekete lova, vagyis ez egy lóleves lesz maciból. De a többinél mind extrán fogok örülni, ha valami úton módon nyerünk.

És a desszert csoporttisztázó duo találkozó a végin. Már ha még mindig állunk valahogy. Akkor is legfeljebb két kötelező győzelemként fog elénk tárulni. Sztem itt nem igazán állhatunk majd jobban. Bár tévednék!
(Oakland-@Denver)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Itt egy lista akkor arról, hogy ha az én elméletem igaz, kire is kell elölteni a20 vagy 30 milliót. Vagyis kik lesznek szabad ügynökök 2012es szezonra. Kiemelem azokat ,akik sztem mindenképp kapnak szerződést jelen állás szerint.

QB: none
RB: Thomas Jones
FB: Le’Ron McClain
WR: Dwayne Bowe, Jerheme Urban
TE: Leonard Pope
OT: Jared Gaither, Barry Richardson
OG: none
C: Casey Wiegmann
NT: Kelly Gregg, Anthony Toribio
DE: Wallace Gilberry
ILB: Jovan Belcher (RFA), Brandon Siler
OLB: none
CB: Brandon Flowers, Brandon Carr, Travis Daniels
S: Jon McGraw
ST: Ryan Succop (RFA)ulpianus
hát a camp beszámolókat olvasva flowers lassan leadhat az igényeiből, mert orrba-szájba szívatják
😊
mondjuk ő ugye inkább zónázásban kiemelkedő (azért 1-1ben sem kutyaütő és még finoman fogalmaztam)
és TC-ben meg a vele ugye hasonló fizikai felépítéssel bíró baldwin párszor már megetette
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Azonban attól jó a fal, hogy a közepe jó. Két nagyon jó G van, és egy jó center, akinek van rookie utánpótlása is. De OT poszton egy elit ROT játszik LOT-t és egy ROT van aki run blocker és semmi több, tehát volna hol javítani.
ulpianus
azért ezzel még várjunk
asamoah játszott már élesben pár snap-et de lássuk meg, hogy megy neki full time kezdőként, wiegmann is kérdéses mennyire bírja már a meccseket és ugye ide egy rookie fog beállni majd idővel, lilja fizikai tartóssága (hiába az előzö szezon) is tud kételyeket ébreszteni, szóval nálam a szokásos első 5 meccs után meglátjuk mi is lesz ebből a dologból álláspont van, persze remélve a legjobbakat (nem is alaptalanul, mert nagyon ígéretesnek tűnik a belső hármas)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Itt egy lista akkor arról, hogy ha az én elméletem igaz, kire is kell elölteni a20 vagy 30 milliót. Vagyis kik lesznek szabad ügynökök 2012es szezonra. Kiemelem azokat ,akik sztem mindenképp kapnak szerződést jelen állás szerint.

QB: none
RB: Thomas Jones
FB: Le’Ron McClain
WR: Dwayne Bowe, Jerheme Urban
TE: Leonard Pope
OT: Jared Gaither, Barry Richardson
OG: none
C: Casey Wiegmann
NT: Kelly Gregg, Anthony Toribio
DE: Wallace Gilberry
ILB: Jovan Belcher (RFA), Brandon Siler
OLB: none
CB: Brandon Flowers, Brandon Carr, Travis Daniels
S: Jon McGraw
ST: Ryan Succop (RFA)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
vegyük már komolyan
😊ehh
see U! Later, (Ali?) Gaither 😛
http://www.youtube.com/watch?v=jEQZkPog0bQ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
vegyük már komolyan
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Azért az a Raiders defense nem szar, vagy nekem "csak a szép" rémlik? 😀MarioAna
A Raiders defense sztem is jó. Csakhogy az OL nem a defense tagja, és ott már kevésbé állnak fényesen a tölgyföldiek.
De sztem is üres személyfuvarozónál az igazság. A Raidersnek azonnali kezdő játékos kellett a csupta rookie, átképzett, eddig nem túl eredményes vetrán playák közé.
Nem egy olyan ember, aki megint úgy foglal roster helyet, hogy vagy bejön vagy nem. Az van nekik most is épp elég.

Nálunk egész más a helyzet. Itt van egy fal, ami tavaly nagyjából futáshoz TOP 3-5 volt, és mi futunk. Passzhoz meg TOP10-15, de igazából nem ezen múlt. Nem volt nagy nyomás Casselen.
Tehát marad ez egyelőre.
Azonban attól jó a fal, hogy a közepe jó. Két nagyon jó G van, és egy jó center, akinek van rookie utánpótlása is. De OT poszton egy elit ROT játszik LOT-t és egy ROT van aki run blocker és semmi több, tehát volna hol javítani.

Vagyis ha Gaither bejön, akkor is jó. Ha meg nem, akkor is jó. Elküldjük, és draftolunk valaki mást. Sztem tehát Gaiternek is elmondták, ha bírja egészségben-betegségben, akkor kap egy hosszútávú zsíros szerződést, nem kel izgulni a nyugdíjon.
________________________________________________________________________


A szerződésekbe nehéz belelátni. De utoljára ami inkább hivatalosnak mondható, az Pioli (GM) és Hunt (tulaj) közös nyilatkozata volt, még Gaither igazolása előtt. ők akkor azt mondták, hogy 99.5m$ ami el van költve cap spaceből. ÉS Hali szerződése nem volt meg akkor. Neki 10.5m$ járt volna a Fr. taggel, de most minimum 7.5m$ vagy hogy és max 12m$ jut. Tehát inkább 20 millió$ lesz az, nem 30 szvsz. Mindegy, a saját kis vélemény szerint úgyis év végén behúzzák amit kell és kész. Minek most költeni, hogy jövőre megint matekozhassanak? A csapat kész, meglátják mire mennek, azt pénzosztás a végső határidő előtt egy perccel azt annyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Gyanítom ha ezt így elfogadta akk ink a fizikai felmérőkön volt gond Oaklandben...empty taxi
egyszerűen csak nem akart szar csapatban játszani
az embernek legyenek igényei
😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Gyanítom ha ezt így elfogadta akk ink a fizikai felmérőkön volt gond Oaklandben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Colbert ügynöke állítólag egy youtube videót küldött a csapatnak - Haely-nek -, amiben Colbert nyomja a felkészülést. Először sokan azt mondták, hogy manipulált a videó, de miután meghívtuk és kipróbáltuk, állítólag fantasztikus volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Bo9z3i21fLs&feature=player_embedded

És ezt is megtudtuk hát: According to the latest salary cap numbers provided by Jason La Canfora of NFL Network, the Kansas City Chiefs have $32,984,542.00 in salary cap space. That number puts them a top the league with the most salary cap space of any team.

A kérdés az, hogy mire használjuk fel?

former Emporia State DL Harold Ayodele joined the team. Valaki ismeri?

És még annyit, hogy Bobby Sippio, Ulpi nagyrabecsült ex-chief-je ismét a Hard Knocks-ban fog szerepelni, ugyanis az HBO kijön egy "hol vannak most ők" című sorozattal.

😊mirdal
ez a 33 millió nagyon sok, szerintem lesz itt még pár szerződés hosszabítás


ayodele meg gondolom akin ayodele valami rokona lehet
😊
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Colbert ügynöke állítólag egy youtube videót küldött a csapatnak - Haely-nek -, amiben Colbert nyomja a felkészülést. Először sokan azt mondták, hogy manipulált a videó, de miután meghívtuk és kipróbáltuk, állítólag fantasztikus volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Bo9z3i21fLs&feature=player_embedded

És ezt is megtudtuk hát: According to the latest salary cap numbers provided by Jason La Canfora of NFL Network, the Kansas City Chiefs have $32,984,542.00 in salary cap space. That number puts them a top the league with the most salary cap space of any team.

A kérdés az, hogy mire használjuk fel?

former Emporia State DL Harold Ayodele joined the team. Valaki ismeri?

És még annyit, hogy Bobby Sippio, Ulpi nagyrabecsült ex-chief-je ismét a Hard Knocks-ban fog szerepelni, ugyanis az HBO kijön egy "hol vannak most ők" című sorozattal.

😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Az mekkora....
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélyt
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gyú, a képesség ahhoz kell, hogy az információ- és "szakértő"- tengerben meglásd az összefügéseket, akár létezőek, akár csak számodra léteznek. A holisztika mindenttudó, bizonyos látnoki megérzést igényel. Az élvezetes nem csupán a puszta tények közlése, hanem a valóság (akár csak elméletileg létező) szövetének felszedése, átbogarászása. recpectsutianap
Bizony ám! Nem a fényezés miatt írom/írjuk Rólad, hogy jókat írsz. Így van és kész, ezzel kell együtt élned.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
gyú, a képesség ahhoz kell, hogy az információ- és "szakértő"- tengerben meglásd az összefügéseket, akár létezőek, akár csak számodra léteznek. A holisztika mindenttudó, bizonyos látnoki megérzést igényel. Az élvezetes nem csupán a puszta tények közlése, hanem a valóság (akár csak elméletileg létező) szövetének felszedése, átbogarászása. recpect


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Köszönöm szépen dicséretet! Egészen az Asztrocenterezésig. Bár nem igazáb tudom, hogy mi az, de sejtem a leírtakból.

Semmi tudomány nincs ebben. Nem értek hozzá.
Viszont sok elemző sem, aki beszél a sportról. Bár van köztük, aki igen. Tehát az, hogy megírjuk ugyanazt, innen nézve nem is olyan hízelgő.
Tehát egy túlságosan esetleges folyamatban, mint a sport például, próbálnak kávézaccból, csillagok állásából vagy játékosigazolásokból következtetéseket levonni.
De ez semmiképp nem szakértelem.

Az már talán inkább szakmai kérdés, hogy egy védelem hogy épül fel, vagy miként működik. De ezeket én is neten olvastam, és többnyire tények, olvastam ezeket. Hogy például miként áll föl támadófal. De ezekben nem semmi újat nem mondok. Kettő tehát elkülönül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
Ja, úgy viszont könnyű!
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀Deny
Deny, Te most már iktriadhoz hasonló rejtély vagy! Mikor alszol Te, ha még RTL asztrocentert is nézel?! 😊tomi-tomi
Asztrocentert életemben 4-5 alkalommal láttam, tavaly, illetve idén nyáron, amikor egy hetet mamámnál "nyaraltam" 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
Ja, úgy viszont könnyű!
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀Deny
Deny, Te most már iktriadhoz hasonló rejtély vagy! Mikor alszol Te, ha még RTL asztrocentert is nézel?! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ulpi látnok, faszikáim 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ulpi igazi szakértő! Soxor hamarabb olvasok tőle nagyon fontos dolgokat, mint a nemzetközi cikkekben/fórumokon. Ami ugye két dolgot jelenthet.

1. A nemzetköziek olvassák Ulpi hsz-eit és miután a google translate egy király dolog erre, hát fordítanak vele és ők is leírják itt-ott
2. Ulpi valóban ért hozzá! 😊

Nyilván a második pont a helyes válasz. 😊mirdal
A 2. pont igazsága nem zárja ám ki az 1. helyességét! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Ulpi igazi szakértő! Soxor hamarabb olvasok tőle nagyon fontos dolgokat, mint a nemzetközi cikkekben/fórumokon. Ami ugye két dolgot jelenthet.

1. A nemzetköziek olvassák Ulpi hsz-eit és miután a google translate egy király dolog erre, hát fordítanak vele és ők is leírják itt-ott
2. Ulpi valóban ért hozzá! 😊

Nyilván a második pont a helyes válasz. 😊

Az OL-lel egyetértek én is, az LB-k közül én is Greenwood-ot láttam a legszivesebben a sok - nem kezdő - LB között.

Go Greeny!

Ja és végül olvastam, hogy Lawrence mennyire élvezte a CB posztot az első meccsen! Váó, hát, mifaszt mondjon egy ilyen tök kérdésre, hogy "Milyen volt CB-t játszani?". Egyébként meg tök elszállt, minden tökéletes és persze sokkal jobb CB-nek lenni, mint WR-nek. Engem nem győzött meg. De maradni akar, hát küzd a bentmaradásért. Sok sikert neki.