Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért az a Raiders defense nem szar, vagy nekem "csak a szép" rémlik? 😀MarioAna
A Raiders defense sztem is jó. Csakhogy az OL nem a defense tagja, és ott már kevésbé állnak fényesen a tölgyföldiek.
De sztem is üres személyfuvarozónál az igazság. A Raidersnek azonnali kezdő játékos kellett a csupta rookie, átképzett, eddig nem túl eredményes vetrán playák közé.
Nem egy olyan ember, aki megint úgy foglal roster helyet, hogy vagy bejön vagy nem. Az van nekik most is épp elég.

Nálunk egész más a helyzet. Itt van egy fal, ami tavaly nagyjából futáshoz TOP 3-5 volt, és mi futunk. Passzhoz meg TOP10-15, de igazából nem ezen múlt. Nem volt nagy nyomás Casselen.
Tehát marad ez egyelőre.
Azonban attól jó a fal, hogy a közepe jó. Két nagyon jó G van, és egy jó center, akinek van rookie utánpótlása is. De OT poszton egy elit ROT játszik LOT-t és egy ROT van aki run blocker és semmi több, tehát volna hol javítani.

Vagyis ha Gaither bejön, akkor is jó. Ha meg nem, akkor is jó. Elküldjük, és draftolunk valaki mást. Sztem tehát Gaiternek is elmondták, ha bírja egészségben-betegségben, akkor kap egy hosszútávú zsíros szerződést, nem kel izgulni a nyugdíjon.
________________________________________________________________________


A szerződésekbe nehéz belelátni. De utoljára ami inkább hivatalosnak mondható, az Pioli (GM) és Hunt (tulaj) közös nyilatkozata volt, még Gaither igazolása előtt. ők akkor azt mondták, hogy 99.5m$ ami el van költve cap spaceből. ÉS Hali szerződése nem volt meg akkor. Neki 10.5m$ járt volna a Fr. taggel, de most minimum 7.5m$ vagy hogy és max 12m$ jut. Tehát inkább 20 millió$ lesz az, nem 30 szvsz. Mindegy, a saját kis vélemény szerint úgyis év végén behúzzák amit kell és kész. Minek most költeni, hogy jövőre megint matekozhassanak? A csapat kész, meglátják mire mennek, azt pénzosztás a végső határidő előtt egy perccel azt annyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Gyanítom ha ezt így elfogadta akk ink a fizikai felmérőkön volt gond Oaklandben...empty taxi
egyszerűen csak nem akart szar csapatban játszani
az embernek legyenek igényei
😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Gyanítom ha ezt így elfogadta akk ink a fizikai felmérőkön volt gond Oaklandben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Colbert ügynöke állítólag egy youtube videót küldött a csapatnak - Haely-nek -, amiben Colbert nyomja a felkészülést. Először sokan azt mondták, hogy manipulált a videó, de miután meghívtuk és kipróbáltuk, állítólag fantasztikus volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Bo9z3i21fLs&feature=player_embedded

És ezt is megtudtuk hát: According to the latest salary cap numbers provided by Jason La Canfora of NFL Network, the Kansas City Chiefs have $32,984,542.00 in salary cap space. That number puts them a top the league with the most salary cap space of any team.

A kérdés az, hogy mire használjuk fel?

former Emporia State DL Harold Ayodele joined the team. Valaki ismeri?

És még annyit, hogy Bobby Sippio, Ulpi nagyrabecsült ex-chief-je ismét a Hard Knocks-ban fog szerepelni, ugyanis az HBO kijön egy "hol vannak most ők" című sorozattal.

😊mirdal
ez a 33 millió nagyon sok, szerintem lesz itt még pár szerződés hosszabítás


ayodele meg gondolom akin ayodele valami rokona lehet
😊
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Colbert ügynöke állítólag egy youtube videót küldött a csapatnak - Haely-nek -, amiben Colbert nyomja a felkészülést. Először sokan azt mondták, hogy manipulált a videó, de miután meghívtuk és kipróbáltuk, állítólag fantasztikus volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Bo9z3i21fLs&feature=player_embedded

És ezt is megtudtuk hát: According to the latest salary cap numbers provided by Jason La Canfora of NFL Network, the Kansas City Chiefs have $32,984,542.00 in salary cap space. That number puts them a top the league with the most salary cap space of any team.

A kérdés az, hogy mire használjuk fel?

former Emporia State DL Harold Ayodele joined the team. Valaki ismeri?

És még annyit, hogy Bobby Sippio, Ulpi nagyrabecsült ex-chief-je ismét a Hard Knocks-ban fog szerepelni, ugyanis az HBO kijön egy "hol vannak most ők" című sorozattal.

😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélytehh
Az mekkora....
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
gaither deal: 1 év 685.000 USD
ez mindenkinek jó
ez azért elég aprópénz érte ha jó teljesítményt tud újra nyújtani sérülés nélkül, ha meg mégis lesérül vagy nem a régi formájában játszik...hát...ennyiért mindegy
ő pedig kapott egy új esélyt
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gyú, a képesség ahhoz kell, hogy az információ- és "szakértő"- tengerben meglásd az összefügéseket, akár létezőek, akár csak számodra léteznek. A holisztika mindenttudó, bizonyos látnoki megérzést igényel. Az élvezetes nem csupán a puszta tények közlése, hanem a valóság (akár csak elméletileg létező) szövetének felszedése, átbogarászása. recpectsutianap
Bizony ám! Nem a fényezés miatt írom/írjuk Rólad, hogy jókat írsz. Így van és kész, ezzel kell együtt élned.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
gyú, a képesség ahhoz kell, hogy az információ- és "szakértő"- tengerben meglásd az összefügéseket, akár létezőek, akár csak számodra léteznek. A holisztika mindenttudó, bizonyos látnoki megérzést igényel. Az élvezetes nem csupán a puszta tények közlése, hanem a valóság (akár csak elméletileg létező) szövetének felszedése, átbogarászása. recpect


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Köszönöm szépen dicséretet! Egészen az Asztrocenterezésig. Bár nem igazáb tudom, hogy mi az, de sejtem a leírtakból.

Semmi tudomány nincs ebben. Nem értek hozzá.
Viszont sok elemző sem, aki beszél a sportról. Bár van köztük, aki igen. Tehát az, hogy megírjuk ugyanazt, innen nézve nem is olyan hízelgő.
Tehát egy túlságosan esetleges folyamatban, mint a sport például, próbálnak kávézaccból, csillagok állásából vagy játékosigazolásokból következtetéseket levonni.
De ez semmiképp nem szakértelem.

Az már talán inkább szakmai kérdés, hogy egy védelem hogy épül fel, vagy miként működik. De ezeket én is neten olvastam, és többnyire tények, olvastam ezeket. Hogy például miként áll föl támadófal. De ezekben nem semmi újat nem mondok. Kettő tehát elkülönül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
Ja, úgy viszont könnyű!
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀Deny
Deny, Te most már iktriadhoz hasonló rejtély vagy! Mikor alszol Te, ha még RTL asztrocentert is nézel?! 😊tomi-tomi
Asztrocentert életemben 4-5 alkalommal láttam, tavaly, illetve idén nyáron, amikor egy hetet mamámnál "nyaraltam" 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
Ja, úgy viszont könnyű!
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀Deny
Deny, Te most már iktriadhoz hasonló rejtély vagy! Mikor alszol Te, ha még RTL asztrocentert is nézel?! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ulpi látnok, faszikáim 😂sutianap
RTL klubon is benn szokott lenni asztrocenterben, és amikor mondja, hogy 5-3-2, akkor igazából védelmekre utal. 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ulpi látnok, faszikáim 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ulpi igazi szakértő! Soxor hamarabb olvasok tőle nagyon fontos dolgokat, mint a nemzetközi cikkekben/fórumokon. Ami ugye két dolgot jelenthet.

1. A nemzetköziek olvassák Ulpi hsz-eit és miután a google translate egy király dolog erre, hát fordítanak vele és ők is leírják itt-ott
2. Ulpi valóban ért hozzá! 😊

Nyilván a második pont a helyes válasz. 😊mirdal
A 2. pont igazsága nem zárja ám ki az 1. helyességét! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Ulpi igazi szakértő! Soxor hamarabb olvasok tőle nagyon fontos dolgokat, mint a nemzetközi cikkekben/fórumokon. Ami ugye két dolgot jelenthet.

1. A nemzetköziek olvassák Ulpi hsz-eit és miután a google translate egy király dolog erre, hát fordítanak vele és ők is leírják itt-ott
2. Ulpi valóban ért hozzá! 😊

Nyilván a második pont a helyes válasz. 😊

Az OL-lel egyetértek én is, az LB-k közül én is Greenwood-ot láttam a legszivesebben a sok - nem kezdő - LB között.

Go Greeny!

Ja és végül olvastam, hogy Lawrence mennyire élvezte a CB posztot az első meccsen! Váó, hát, mifaszt mondjon egy ilyen tök kérdésre, hogy "Milyen volt CB-t játszani?". Egyébként meg tök elszállt, minden tökéletes és persze sokkal jobb CB-nek lenni, mint WR-nek. Engem nem győzött meg. De maradni akar, hát küzd a bentmaradásért. Sok sikert neki.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért komolyan fog kinézni, ha Gaither ROT lesz, és beállnak Pope meg ő a szélre. Egyik 6'8 másik 6'9. És Mims is 6'8. Úgy tűnik nem súlyban, de magasságban rámegyünk az első helyre a jobb szélen. Richardson már kicsinek számít, a 198 centijével. 😊ulpianus
Pont ezt akartam írni én is! Most olvastam Gaither igazolását, örülök neki. Viszont ha így haladunk, akkor nálunk a FB poszt átalakul majd kissé, mert Cassel vagy Stanzi azt fogja csinálni, hogy snap után nem hátra lép, hanem a kutyába lemenő FB hátára lép fel - ergo sámliként használva csapattársát. Így a QB-nk valóban ellát majd a receiver-ig és szépen belátja a pályát...

😂mirdal
De legalább mint a spártaiak: árnyékban harcolhatnak.ulpianus
Aztán a végén - történelmi, emlékezetes - vereséget szenvedtek! 😊
Ulpi! Annyi jó bejegyzésed van, hogy lassan csak ezektől is látens Chiefs fan leszek (vagyok?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Haley szerint nem lesz változás a második meccsen, jó a terve, tartja magát hozzá. Nem a pre meccseket kell nyerni, nem ez a munkája.

Pár sztem érdekes kezdősor az edzésről, mint a jéghokikban.
Először is a már emlegetett OL sorok balról jobbra:

Első sor – Branden Albert, Ryan Lilja, Casey Wiegmann, Jon Asamoah, Barry Richardson.
Második – Jared Gaither, Darryl Harris, Rodney Hudson, Bobby Greenwood, Ryan O’Callaghan.
Harmadik – David Mims, Lucas Patterson, Mike Ingersoll, Chris Harr, Butch Lewis.

Meccsen az első sorban Weigmann helyett Darryl Harris játszott. Ez védte Casselt (aki egyet sem passzolt). Ez még nem is volt rossz, haladt is a drive, csak Battle fumbleje, és Dexter első futása (TFL) votl rossz. Utóbbi Harris hibája.
Gaither a második sorba került, Mims csúszott lejjebb, ő volt a LOT második soros. Mims játszik OG poszton is edzésen (Harris is).
A Harmadik sor Stanzit gyilkoltatta le. Teljesen rossz, tele UDFA senkikkel, nem is létezik a gyakorlatban éles meccsre ilyen fal.

A Gyakorlatban 53as rosteren (ha kell leírom miért) így néz majd ki a lista:
2 fő center, 3 fő guard, 3 fő OT. És egy tartalék G vagy OT, csapattól, elérhető játékostól, edzőtől függően.
Nálunk Gaither sérülésveszélye miatt sztem OT lenne logikus. Méghozzá az Albert-Gaither-Richardson-O'Callaghan/Mims sorrendben. Talán Mims áll most nyerésre a végső posztra.
ÉS mivel kell egy harmadik ember, aki tud snapet (edig Waters volt), így a G csere Lilja és Asamoah mögött a most ép ezért sokat pregyakorló Harris. Centerek Weigmann és Hudson. Hudson kevesebbet gyakorol, edig edzésen egy rontott snapje volt. Harrisnek pre meccsen is volt egy ugye.
__________________________________________________________________________

Másik a LB sorok. Szintén balról jobbra (3-4).

Első csoport – Andy Studebaker, Jovan Belcher, Derrick Johnson, Tamba Hali.
Második – Cameron Sheffield, Demorrio Williams, Justin Cole, Pierre Walters.
Harmadik – Justin Houston, Brandon Siler, Cory Greenwood, Eric Bakhtiari/Gabe Miller.

Ebben az a számomra legalábbis érdekes, hogy a második sor sztem rosszabb minden ponton, mint a harmadik. Belcher+DJ+Hali helye biztosnak látszik. Studi egyre jobb, és ő tud zónázni normálisan mind közül meg DJ. Valamint Siler és Williams.
Walters kőkemény, De nekem ugyanolyan ostoba, lassú fejűnek tűnik, mint Mays volt.Cole Crennel kedvence tavaly óta, én nem értem miért.

Houston nagyon jó OLB. Meccsen mindig türelmes, tökéletes szögben érkezik.
Alapból 3 mozdulat van. Lehet kívül kerülni (dupla ütéssel például), belülre váltani, vagy bull rushban rátolni a Blokkolót a QBre (ha deep blokkot lát a rusholó). Houston elég jó ismeri fel ezt is. Tanítják, mit kell nézni, de megcsinálni más. Studi pont ezt nem tudja, meg kéztechnikája gyenge, hiába ő a leggyorsabb OLBnk, ő mostanra a legrosszabb rusher, ezért lehet kiszorítani a kezdőből csak.

Siler semmit nem csinált egyelőre. Tehetsége megvan, de eben a corpsban ha akar valamit, jobban teszi ha belehúz. Nem hibázott, de nem ezért hoztuk. Williams vagy Cole helyét kell elvennie, esetleg Belcherét.

Titkos favoritom, a kanadai Greenwood megint jó volt a pályán. Már rajtam kívül mások is kezdik leírogatni a nevét. ST ász lesz továbbra is. Talán még fejlődik, és ki tud onnan emelkedni. Most is jól játszott, volt asszem fejből 4 szerelése + 2 vagy 3 ST szerelés. Egyszer ment belső late blitzre, és Freemant el is érte (QB hit+földre vitte a végén), aki elrontotta a dobást. Jó munkát végez, én szurkolok, hogy kapjon lehetőséget a védelemben egyre többet. A kézmunkáján neki is dolgozni kell ehhez. Ami jobb, mint volt.

Bakthiari sokak szerint jó volt. Szvsz ahogy feltűnt, úgy fog eltűnni.
Inkább Gabe Miller az aki valóban tehetségesnek tűnik. Pechjére erős versenybe került. De vagy nálunk vagy valahol máshol sztem egy jó back up lehet belőle. Továbbra is Sheffielddel küzdhetnek az utolsóként kiadó (O)LB csere posztért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gaither szerződéséről tudjuk már mennyiért és mennyi időre köttetett?Delonso_
Nem. Az időtartamot sem. Annyit tudni, amit mirdal írt, és én is jósoltam, hogy LOT lesz. Már ha valaha játszik egyáltalán. Pontosabban Haley most ezt mondta.

Van pénz,ha igaz, amit mondott Pioli utoljára, akkor közel 20 millió hely maradt. Ellenben megkerestük Gaithert már a Raidersszel szemben is, csak Pioli nem akart versenyezni AL bátyóval, annyit nem kart adni egyszerűen. Ahogy a tölgyföldi ajánlat befuccsolt, sztem Gaither is lejjebb vitte az igényeit. Ezzel szemben hozzátette gondolom, hogy beszámol a Raiders edzéseken látottakról. 😀
ulpianus
No közben kiderült, hogy edzésbe is állt és valóban, ha visszanyeri a sebességét ő lehet az LT
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Badlwin circus catch, amiről beszéltem. Igazából ez nem lett érvényes végül. Ami teljesen mindegy. A képességeit meg lehet állapítani.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gaither szerződéséről tudjuk már mennyiért és mennyi időre köttetett?Delonso_
Nem. Az időtartamot sem. Annyit tudni, amit mirdal írt, és én is jósoltam, hogy LOT lesz. Már ha valaha játszik egyáltalán. Pontosabban Haley most ezt mondta.

Van pénz,ha igaz, amit mondott Pioli utoljára, akkor közel 20 millió hely maradt. Ellenben megkerestük Gaithert már a Raidersszel szemben is, csak Pioli nem akart versenyezni AL bátyóval, annyit nem kart adni egyszerűen. Ahogy a tölgyföldi ajánlat befuccsolt, sztem Gaither is lejjebb vitte az igényeit. Ezzel szemben hozzátette gondolom, hogy beszámol a Raiders edzéseken látottakról. 😀

Azt is mondta, hogy van terve a hétvégi meccsre. Remélem nem olyan király, mint a mostani volt. ÉS remélem Muir playhívásai sem ejtették ámulatba. Bár nem ezen múlt, hanem a játékos összetételbeli őrületen. Ami ha marad, akkor lehet, teljesen mindegy Muir mit hív.
________________________________________________________________________

Három sérült van még a meccs utánról.
NT Anthony Toribio (left knee), LB Eric Bakhtiari (head) and DL Amon Gordon (unknown). Haleynek ennyiben van igaza. Ezek az emberek kit a lfszt érdekelnek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gaither szerződéséről tudjuk már mennyiért és mennyi időre köttetett?
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Nos, az első hírek szerint Gaithers a bal oldali tackle poszton edz. Albert akkor megy a jobb oldalra.
több mint 12 éve
skullkill 40
Megnéztem én is a meccset bár az első két negyed után úgy voltam lehet jobb lenne aludni, mert a (nem is tudom) talán D. csapat játéka nem igazán érdekel, de azért végig néztem. Stanzi jól játszott, és nagy örömömre a két kedvenc újoncom Powe és Bailey is jól játszott, sőt Powe remekül. Szerintem jövőre simán kezdő NT lesz. Bailey meg igaz a technikája nem a legjobb, de szerintem nem akkora probléma mert futás ellen jó és passz ellen meg van sok más jó játékosunk, úgyhogy szerintem mindkettő nagyon jó és nagyon jók lesznek a csapatba 😊
Baldwin meg úgy tűnik mégis nagyon jó lesz, nem úgy mint ahogy elsőre gondoltam 😊

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Végignéztem playenként a meccset.
Vannak biztató jelek.
Stanziről volt szó.

Powe (#95) volt nagyon meggyőző. Erős volt, határozott és gyors. Érdekes volt, hogy többször is visszalépett zónázni az ILB területre. Volt is, hogy Johnsont a csere QBt elkapta olyan 20 yard mélyen.
Powe komolyan gondolta, hogy a kondicionális problémáján dolgozott egész nyáron. Kelly szinte pályán sem volt. Toribio és Powe váltották egymást, de Powe sokkal több snapet vitt el. És mivel mi nem támadunk gyakorlatilag, ez rengeteg játékidő. Mégis a végéig erős maradt, nem lassult, nem lanyhult. És átjutott a blokkokon. Ha nem, akkor sem tudták felborítani, pedig egyszer hárman mentek rá. Nagyon komoly lehetőségek vannak a srácban.

A másik erőnyerő Bailey (#71) meg pláne bírta erővel. Csak neki két hibája is van, ami miatt nem eredményes. Egyrészt nincs technikája, hogy gyorsan leüsse a blokkoló kezeket. Tolja a OL embert, mint a traktor, de nem jut egyről a kettőre. Bivaly erős gyerek, futás ellen lehet rá számítani. Vagy ha szét kell tépni a zsebet. De a QB lerohanásához túl sokat táncol a blokkon. Másik, hogy kibillen az egyensúlyából. Sztem főleg azért, mert nincs rajta egy deka zsír sem, és a súlypontja nagyon magasan van, egyszerűen túl izmos a felsőteste. Ha nem is lesz Dorsey fajta mackó alkat, akkor is híznia kéne valamennyit, sztem akkor nem billenne ki az egyensúlyából és hatékonyabb lehetne.

Baldwin (#89) gyors, határozott, és kivételesen jól kap el. Igazi circus catchre is képes. Most is volt egy ilyen, az ejtette el végül. Vagyis azt is elkapta, csak addigra kint volt az oldalvonalon. Akik abban bíznak, hogy bust lesz, nagyot fognak csalódni.

Jalil Brown (#30) néha még lerázható. Gyors és kiváló emberfogó. Jól is zónázik, futás ellen is voltak szép megmozdulásai. Volt két elkapás is róla, mindkettőnél ő is benne volt. Épphogy elkapások voltak ezek, majd belejön. ellépte egyiket, meg rossz fele fordult másiknál. De volt 4 jó védekezése is vagy 5. Meg kell szoknia a ritmust. Aztán meglátjuk.

Justin Houston (#50) nem játszott a Tampa első sora ellen. A cserék ellen is alig mehetett blitze, d akkor látszott, hogy ez a neki való meló. Zónában elvolt, nem felé ment a játék sose. Abból sokat nem lehet mondani. Ellenben futás ellen nagyon szépen dolgozott. lég erős, hogy azonnal megállítsa az erősebb futókat is, no more inches. És jól helyezkedik együtt él a játékkal.

Gabe Miller (OLB #51) lelkesen játszik. Gyors és határozottan ütközik. Egyszer a HBt védőtárssal együtt repítette ki a pályáról, amikor becsapódott. Gyenge pontja, hogy hiába gyors, ahogy Studebaker, úgy ő sem képes elég gyorsan leválni a blokkról. Azért jobb e téren, mint Studi. Ha keményen edz, van benne fantázia.

Cameron Sheffield (OLB #55) megint megsérült, de nem komoly. Tavaly a nyaka sérült egy durva helmet2helmetben. Abból felépült, ha ebből hamar kigyógyul, az jó hír. Mert egyébként jó játékos lehet belőle.

Quinten Lawrence (CB #31) nagyon igyekezett. De bármilyen gyors is, az nem elég. Ha marad, akkor legyen ST ember, ne több. Tovább kell őt képezni ,most még nincs kész a DB munkára.

A két Washnigton DB, nekem semmit extrát nem mutatott.
Micah Johnson LB egyszer pass rushban, de nyitva volt ajtó ablak.
Kamara +Bakthiari meg Walters LBk mit kerestek a pályán?
Toribio, Dion Gales és G. Amon DLben szintén.

WR cserék közt Tucker elkapott párat, de elejtett megint könnyű lasztit. Horne Haley kedvence, csak tudnám miért?

Q'Connel (TE) volt elkapása, de nekem továbbra is láthatatlan a pályán.

A FB újonc (#40) Bannon kispályás még ,de voltak jó blokkjai. Használhatónak tűnik. Ha McClain a szárnyai alá veszi, minden adottsága megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...