Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pioli elképesztően jól dolgozik....
Remek igazolás ismét.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
A Kansas City Star (komoly lap) információi szerint leigazoltuk Jared Gaithert. Jönnek az emberek Bóltimórbó'!
Ez a nap híre, ha igaz.ulpianus
oppá-oppá
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gaither is megjött, wowHöri
És Stanzi örül vala néki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Kansas City Star (komoly lap) információi szerint leigazoltuk Jared Gaithert. Jönnek az emberek Bóltimórbó'!
Ez a nap híre, ha igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gaither is megjött, wow

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Felőlem igazolnak akit akarnak. Elég jó munkát végeznek, én ezért nem reklamálok.

Nemsokára meglátjuk. Ma (holnap hajnal) minden csoportellenfél pályára lép. Aztán mi jövünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Tiszta.

Csak ezt Pioli-nak meg Todd-nak is küldd el légyszi. Rád tuti hallgatnak!

:cool:
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mókát műtőtték márciusban, de nem nyílt műtéttel, levileg már semmi baja nincs ,csak óvják.

Azért jött Colbert, mert Baldwinnak volt egy apró sérülése, de sosem lehet tudni. Horne tavaly ugye jó volt pre meccseken, de lesérült, és IRen volt. Haley kedveli így maradt.Szóval nem akartak hirtelen pofára esni, és 90 embert lehet idén feltankolni a keretbe, m álltunk 85nél.

Ellenben WRre sztem semmi szükségünk nem volt. Bowe aki tuti kezd. Baldwin és Breaston jön utána ,valamilyen sorrendben, mindegy. Aztán McCluster slotban, de ő a következő (a legjobb route runnerünk Dexter iszony jó kezekkel).
SÉ innentől van még pár hely kiadó. Horne szinte biztos. Tucker szintén egyre szebbeket mutatott ,amikor Chambers lanyhulása miatt kelet valaki. Copper is nyomott olyan jump catcheket, hogy öröm volt nézni, valamint a liga talán legjobb ST ásza. Többször ér oda mint bárki, kiválóan érzi azt a játékot.
Ennyi elég is lenne a 53ra, ehhez jön a mini szuperatléta Manno, illetve a TC felfedezettje Chander Williams.

Volt még más is, de sztem innen kerül ki a WR sor. És akkor idehoznak egy srácot, aki drafton évekkel ezelőtt jónak tűnt, de bust.
Bár azért a STen kell dolgozni, mert tavaly pár meccsen fölösleges előnyt adtak az ellenfélnek. A Seahawks meccsen például két óriási hiba miatt 10 pont szoptunk miattuk. Jó nyertünk, de nem a ST miatt. És úgy egyáltalán, nem voltunk eredményesek, hiába van egyre több elit returnerünk (Arenas+McCluster+Breaston).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Igazoltunk egy WR-t Keary Colbertet. ulpianus
Hú, nagyon-nagy név! Az összes idei ellenfelünk összetépte a schedule-t az igazolása miatt, úgy hallottam, hogy nem mernek a defense-ek kimenni Kéri Norbert miatt a pályára! 😂

Komolyabban viszont asszem 2008 óta nem is játszott.

Valóban csak töltelék, igazából nem tudom, miért jött. Pioli tud esetleg róla valamit
?
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Na halihó!

Kiteszem a lábam pár hétre, erre egy totál új csapatot látok, amikor hazaérek! 😀

Waters-t nagyon-nagyon sajnálom, rajta kívül már csak Wiegmann maradt a legendás falból, de ő legalább maradt még egy évre. Remek mentora lesz az ifjú Center-ünknek, jobbtól nem is tanulhatna! Waters meg így legalább eldöntheti, mit is akar: igazol valahová vagy szögre akasztja a csukát és Shields mellé állhat a jótékonykodásban például. Minden esetre először rosszul lettem, amikor azt olvastam, hogy Waters cut. Nem is értettem meg, csak később, amikor utánaolvastam. De jó ez így, hogy "elküldtük", mert megvan a lehetősége a választásra.

A depth meg szépen kialakult. Végre mozog valami a franchise-ban, elég szép jövő van kilátásban!

Pénteken akkor jön a Bucs, az 'új' csapat bemutatkozik. Remélem, hogy Hali és Mókamiki is harcra kész lesz a szezon elejére, bár ha jól láttam, akkor Mókát műtötték, igaz?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Zorn azt nyilatkozta, hogy a Bucs ellen Muir hívja a támadó playeket. Tehát a QB edző mondta ezt a OC-ról. 😊
De azt nem mondta, hogy ez majd akkor így is marad, csak most így lesz. Sokkal okosabb nem lettem.

Igazoltunk egy Kickert Todd Carter személyében. Valamint egy WR-t Keary Colbertet. Egyiknek sincs nagy értelme, de most akkor itt vannak pár napig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccsen Hudson állítólag sok snapet fog adni. Weigmant tudjuk mit tud, neki sem kell gyakorolgatni semmit, Hudsonra ráfér.

Meglátjuk, hogy a Haley féle ultra kemény edzés idén is beválik-e? Már első naptól beöltözve edzettek, semmi finomkodás, rendes ütközések. Tavaly bevált, hogy hosszú és kemény edzésekkel ment a csapat a szezonnak. Most még nagy forróság is volt a helyszínen. Na, nem mintha ez Haleyt meghatotta volna. Sztem direkt örült neki, mint egy idegenlégiós őrmester. 😀
Persze pár apró sérülés ilyenkor garanált (Baldwin, Dorsey (Mims hibája miatt ez egy kicsit más eset), Hali, Richardson). De elvileg mindenki jól van. Dexter is. 😊
Moeakit kellett műteni márciusban, de most írták meg, ő nem edzett egyáltalán, gondolom nem is fog játszani.

Igazán komoly sérült nem maradt. Bár Dorsey sztem limitáltan fog játszani, az elképzelhető. De nem baj.
Gilberry is bizonyítani akar, Bailey is. T-Jax is. És én még várom Brandon Bairt játékát is, aki egy Gilberry kettő lehet. Bár neki sok esélyt egyelőre nem adok.

Még a cserék is érdekesek lesznek. Nemcsak Stanzi, aki Tyler Palkoval versenyez a második helyért elvileg.

Elsősorban Belcher kontra Siler ILB starter párharc lehet érdekes.

A Safety csere posztért indulnak páran szintén. Piscitelli, Travis Daniels akik eséllyel nekiveselkednek.

OLBként egy fennmaradó back up helyre Gabe Miller és Cameron Sheffield rajtol.

Jalil Brown (CB) sztem megpróbálja magát bejátszani a nicklebacknek Arenas kárára, az nehéz menet lesz. Azonban minimálisan megpróbál kizárni mindenkit a dime CB posztról. Kihívó lehet itt is. Érdekes páldául Q. Lawrence aki egyetemen volt CB, majd WR, itt WR, most újra CB. És egyre jobb.

Manno (WR) a mini terminátor, a WWarrior számokkal biztos megpályáz egy stabil ST posztot. Esetleg harmadik számú slotWR poszttal árúkapcsolva. Most láthstjuk őt is, ahogy a TC egyik felfedezettjét Chandler Williamst (WR). Pedig WR poszton nagyon nehéz bekerülni már ötödik hatodik helyekért megy a harc. Nem lehet lazsálni.

Mims (OT) szeretné kiszorítani O'Callaghant, aki tavalyelőtt kezdő volt, míg Richardson ki nem szorította. De már Mimsnek is van kihívója.

Az ellenfél az a Tampa Bay lesz, akik nagyon fiatalok, ahogy a Chiefs is. De nagyon tehetségesek is, ahogy a Chiefs is. Nem lesz tétmeccs, de talán kapunk egy negyedet, ahol megtudhatjuk, hogy a "B terv" elkapósor valóban olyan hasznos-e, mint reméljük? És hogy a védelem hogy is működik, ez engem nagyon érdekel. Jó ellenfél a Bucs, és a többi pre meccs is jónak tűnik. Senki ne ez alapján állítson fel power rankingot, jósoljon szezon végeredményeket. De a Chiefs mint csapat működését, az újak (draft+FA) beilleszkedését elég jól meg lehet állapítani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hali a TCn nyilatkozott egy gyorsat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igen. És Pope is papíron kezdő TE Moeaki előtt. De azért ugye tudjuk, hogy ki mennyi snapet meg labdát kapott.
Van ott még vicces dolog, Houston például nincs is a listán. Na most tegye föl a kezét, aki szerint Justin Houston harmadik számú OLB lesz.
De említhetném Jerhame Urban kezdő WR posztját ellenpéldaként.

Haley a magyar soccer szövetségi kapitányoktól elleste ezt a trükköt. Engem ugyan nem érdekel. Tudom hogy fog felállni a csapat. Érdekesebb lesz majd megnézni a keretszűkítést.
Elég érdekes lesz megint. Mims (OT) sztem bedolgozta magát keretbe. De akkor O'Callaghan elé is kerülhet?
Chandler Williams WR nagyon keményen tolta TCben végig. Sztem fog kapni lehetőséget pre meccsen. De mi van, ha ott is nagyon jó lesz? Mert ő eredetileg camp body, és van WR doszt. Elmegy Copper, lehetetlen, ő ST ászunk, most kapott szerződést. Horne Haley kedvence (nem véletlen). Urban ugye kezdő WR 😛. A három Buskétás (Bowe+Baldwin+Breaston) egyértelmű, McCluster marad WR poszton, bár nála ez teljesen mindegy, hogy mi a posztja papíron.

Vagy például a volt WR, most DB Quinten Lawrence is egész jó (egy mini videot láttam róla, meg a nyilatkozatok), most akkor mégis kivágják, hiába jó? Vagy tényleg jó egyáltalán?
Vagy Piscitelli kapja meg a posztot, de akkor minek szívatták az átképzéssel?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Oké, hogy az első DC nem fontos, de komolyan Thomas Jones Charles előtt van? http://chiefsblog.kansascity.com/?q=node/1769Deny
tavaly is végig előtte volt egész szezonban a hivatalos DC-ken
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, hogy az első DC nem fontos, de komolyan Thomas Jones Charles előtt van? http://chiefsblog.kansascity.com/?q=node/1769
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Moeakit (TE) Haley levette a PUP listáról.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az jutott eszembe, hogy jobb-e az idei nagy FA igazolás, mint a tavalyi?

Tavaly Lilja, Thomas Jones, Shaun Smith érkezett és mind jó volt sztem.
Most Gregg, Breaston, McClain sem tűnk rosszabbnak.


2010ben is olyan emberek mentek el, akik nem hiányoznak.
Idén Croyle, Ron Edwards, Mays, stb.
Shaun Smith és Waters maradhatott volna, de megértem, fiatalítás van. Játszania kell Asamoahnak, és Tyson Jacksonnak+Baileynek.

Akkor a logikát követve jövőre Gregg távozik Powe elöl (szinte akármilyen jó lesz), ellenben McClain+Breaston hosszútávúval maradnak, de ők fiatalabbak is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A pro Football weekly érdekes cikket írt mini óriásról, Dexter McClusterről. Én őt csak magamban Extrayard McClusternek hívom. Mert amit ő művel, az elképesztő néha. Mindig addig pörög, csavarodik, ugrik, megy le hídba, és áll föl onnan labdával a kézben, cigánykerekezik, vetődik, amíg még egy-két yardot kihoz lehetetlen helyzetekből.

Tehát a cikk lényege a következő. Dexter WR-HB-KR egy személyben.
1. A WR posztját Breaston fenyegeti, mert Dexter slot pozícióból játszik WRt.
2. Valamint Breaston kiváló visszahordó is, tehát akár ezen a poszton is megszoríthatja hősünket.
3. A HB poszton McClain szorítja lejjebb Dextert a depth charton.

Nos. Sztem ez így nem igaz egészen.
1. WR poszton igaz, hogy Dexter nem játszik csak slotban. De Breaston játszik máshol. Lehet eleve Baldwin előtt lesz a dc-on. És simán lehet, hogy egyszerre a pályán lesznek McClusterrel. Valamint Dexter idéntől HB nem WR. Tehát motionnel fog kimenni a szélre snap előtt, és lehet negyedik-ötödik WR nem harmadik (slotban).
2. Dexter KR (és hosszú PR), Arenas a PR. Breaston mindkettő, lehet inkább Arenast fogja kiszorítani. Vagy egyiket sem, cak tartalék lesz. De mindenesetre TCn Breaston gyakorol visszahordást.
3. McClain nem HB, hanem FB lesz. Ezt egyértelműn kijelentette ő is, Haley is, kizárva a HB posztot számára. De fog futni McClain erőfutásokat középre, rövid 3rd down, Goal line, stb esetén. De ez eddig sem Dexter munkája volt.

4. Dexter eddig is csak jolly joker volt, a rendszeren felül állt. Neki nincs posztja, kár belekényszeríteni. Amikor semmi nem működik, nincs igazi ötlet, bejön és varázsol. De tudatosan limitált snapszámot kap. Ezt is mondta Haley tavaly többször. Tudják, hogy Dexter nem workhorse, nem alkalmas erre. trükkös playek, és kulcsszituációk nagymestere, nem elkapott vagy futott yardok team leadere. Őt tehát ebben a szerepben továbbra is lehet alkalmazni, függetlenül attól, hogy ki a FB, vagy ki a slot WR.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Próbálok normálisan írni, ittasan is. Ez van. dE mivel mindig trehányul gépelek, fel sem fog tűnni.

Sérülések rovat.
Dorsey tűnik bibisnek. Limitáltan edzeget. SEmmi fizikai kontaktus (Gilberry helyettesíti) Baldwin szintén zenész, ugyanazt írhatnám.
Hali játszott, főleg Albertet hozta formába. 😀
Sajnos Moeakit műteni kellett. Ő nem tudom, mikor fog játszani. Az a baj, hogy pont TE-ünk nincs, aki elkapni tud. Pope valamennyire, ha muszáj. De álítólag nem fog késni a szezonkezdésre rendben lesz.
Na mindegy, viszont WR már van 3 is. Meg úgyis futunk.
És McClain (FB) nem tréningezett ma, ha jól tudom.


Érdekesség, hogy minnap írtm miszerint Hudson az új Centerünk komoly csatát vív Powe NTvel.
Ebben az a jó, hogy Hudson egy technikás, szuper blokkoló, míg Powe(r) az izomállat. ÉS birokra keltek párszor 1-1 ellen meg 7-7- ellen stb.
Kiderült Powe számára, hogy Hudson keményleglény, nem viccel. Míg Hudsonnak világossá vált ,hogy Powe nem véltlen állt egyemtemen aa központban, ismer minden trükköt, nem csak erőnyerő.

Nos, ma megismétlődött a dolog. CSakhogy a még erősebb, és valóban gyengébb technikájú Allen Bailey (DE), és a tavlyy a profik közt is bizonyított nagyon képzett Asamoah (G) közt.
Jól ellesznek a srácok pár évig ezen a kérdésen. 😀

A tavalyi draftolt Arenas (nickelback) Breastonnal (slotWR) szintén pár kardcsörte erejéig bemutatkoztak egymásnak. Bár ők már élesben tavaly találkoztak.
Richardson (ROT) megízlelte Houston (OLB) képességeit.

Stanzi a múltkori IT után most inkább a TDra szavazott. Jól áll neki mindkettő, de ezt jobban szeressük.

Chandler Williams WR nagoyn kitett magáért, a nap fénypontja volt. Alacsony (5'11) játékos ,de ígéretesnek tűnik.

Breaston is kapott visszahordásokat. Mindig is jó volt e téren, meglátjuk szezon közben McCluster vagy Arenas returnjeit el tudja-e orozni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Wyatt
Halival kapcsolatban jó hír, hogy kint van az edzésen. Azért mondhattak volna bármit tegnap vagy ma reggel, de ezek szerint nincs komoly baja.
Azt nem tudom ,hogy mennyire intenzíven edzenek. De ő is meg Richardson is, a tegnapi sérültek ott vannak a pályán, meglátjuk.ulpianus
Na reméljük mindenki fitt lesz itt napokon belül

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Leigazoltuk Amon Gordon DE-t.

Dorsey, Baldwin és Moeaki ma nem edzenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Wyatt
Halival kapcsolatban jó hír, hogy kint van az edzésen. Azért mondhattak volna bármit tegnap vagy ma reggel, de ezek szerint nincs komoly baja.
Azt nem tudom ,hogy mennyire intenzíven edzenek. De ő is meg Richardson is, a tegnapi sérültek ott vannak a pályán, meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Meg természetesen Shanny is takarodjon...

Ja ő már eltakarodott 😀Bruce
Már JMD is eltakarodott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van egy standard méret minden posztra. Ez tény, nem én találtam ki. Ettől mindig van kivétel, de attól hogy Freeney mekkora, még nem ő a standard DE méret. A kivétel erősíti aszabályt, de ne a kivétel legyen a szabály.

Mondok valamit, amit szintén leírtam vele kapcsolatban.
Gilberry még ha a legmagasabb értéket vesszük is alapul, ami hírlik, akkor is 270-275 font (Bob Gretz belsős szerint 275). Márpedig illene 290 körül lenni alsó hangon, mivel ez az elvárás. Csakhogy nincs annyi, ha fejen áll sem. Ettől még jó DE, és játszani fog. Csak nem lesz all down DE, ahogy most szeretne lenni a saját elmondása szerint.


Én őt egyébként tökéletes 4-3-as DEnek gondolom, érdekes, hogy a ligában senki meg sem próbált bármi érték ellenében rámozdulni. Pedig nagyon jó pass rusher. Fiatal, hozza a sacket 3-4ből is, duplázásból is. Futás ellen nem olyan jó, mint egy 3-4 DE vagy egy DT, ahhoz kéne tényleg a súly. De sztem egy OT ellen simán jó arra is, 4-3ban elég a 275 DE poszton. Sokkal inkább így tudom őt kezdőjátékosként elképzelni, mint OLBként.


Állat vagyok, ami enni kér...