Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Richardson ellen kevésbé lesz öröm látni Shaun Phillipset. 😛
A Bolts sztem továbbra is a fő esélyes.


Az Offense talán nem lesz gond, ott Casselen múlik minden. Ha hozza a tavalyi formáját, akkor rendben leszünk. Kivéve ha rájátszásba jutunk, ott már lehet parázni.

ÉN a magam részéről a védelmet várom nagyon!
Eddig mondogattuk, hogy NT lenne jó, annyi hiányzik a jó run stophoz.
Másik OLB is kéne, nem csak Hali a pass rushoz. Meg ilyesmiket.
De ez attól nem oldódik meg, hogy elvileg hoztunk embert mindenhova normálisat. Meglátjuk a gyakorlatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Teledraftoluk a ST-et. Nem férne már be. 😊szaba
Ja tényleg! Ti már a draft második köre óta erre koncentráltok! 😀
Bár nem a létszámmal volt baj eddig sem.
___________________________________________________________________

Úgy hallani, megvan az utolsó hiányzó is:
$671,000 bonus for Justin Houston, Chiefs rookie LB, on a $2.78 million deal.ulpianus
jaja
megvan
hát
akkor ennyi
mondhat bárki bármit
ez eddig egy tökéletes offseason volt nálunk
semmi különös
waters-t nagyon sajnálom
és lehet megszívjuk valamilyen szinten a release miatt
de aki jött
arra jött ami kellett
és sok lyuk nem volt
nagyon kiváncsi vagyok a szeptemberre
nem köpöm le magam ha azt mondom, hogy mi vagyunk a csoport esélyesei szezonkezdet előtt
külön öröm lesz látni halit a chargers ellen lolb-ként clary ellen aki megéri a pénzét
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Teledraftoluk a ST-et. Nem férne már be. 😊szaba
Ja tényleg! Ti már a draft második köre óta erre koncentráltok! 😀
Bár nem a létszámmal volt baj eddig sem.
___________________________________________________________________

Úgy hallani, megvan az utolsó hiányzó is:
$671,000 bonus for Justin Houston, Chiefs rookie LB, on a $2.78 million deal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
roton én nem olvastam ennél tovább, eszméletlen nagy 😀

Chiefs signed S Sabby Piscitelli, formerly of the Browns.
Piscitelli struggles in coverage and as a tackler in run support, but...szaba
but he did have eight special teams stops last year. That should be his role on the Chiefs.

Szóval inkább a Chargersbe kellett volna menjen, hogy meglegyen a 10. győzelem jövőre, a ST ellenére is. 😛ulpianus
Teledraftoluk a ST-et. Nem férne már be. 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Brandon Carr erre az évre 2.6 milliót kaphat. Állítólag az van, hogy megállapodtak vele a hosszútávú szerződésről. Csak most addig is edz, aláírta a tendert.
A részleteket finomítják, meg nem kell sietni az aláírással. Akár az is lehet, hogy jóval később kerítenek sort erre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
roton én nem olvastam ennél tovább, eszméletlen nagy 😀

Chiefs signed S Sabby Piscitelli, formerly of the Browns.
Piscitelli struggles in coverage and as a tackler in run support, but...szaba
but he did have eight special teams stops last year. That should be his role on the Chiefs.

Szóval inkább a Chargersbe kellett volna menjen, hogy meglegyen a 10. győzelem jövőre, a ST ellenére is. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
roton én nem olvastam ennél tovább, eszméletlen nagy 😀

Chiefs signed S Sabby Piscitelli, formerly of the Browns.
Piscitelli struggles in coverage and as a tackler in run support, but...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A back up safety searching hadművelet tovább forog.

Sabby Piscitelli a legújabb érkező:

(6-3, 224) has played in 50 games (20 starts) with Tampa Bay (2007-10) and Cleveland (2010). He has recorded 115 tackles (93 solo), five interceptions for 144 yards, 14 passes defensed, two forced fumbles, a fumble recovery and 18 special teams tackles. Piscitelli entered the NFL as a second-round draft pick (64th overall) of Tampa Bay in 2007.

Piscatelli finished his collegiate career at Oregon State with 178 tackles, a sack, 29 passes defensed and 15 interceptions. He earned all-state honors as a senior at Boca Raton High School in Boca Raton, Fla.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
carr twittere azt sejteti, hogy lassan meglesz a szerződéseehh
A tendert aláírta Carr! Még ma megy edzeni.

Aztán ha lesz hosszútávú szerződése, majd a keresete ne legyen túl magas. Bár ahogy a dolgok mennek, ez rendben lesz. Megérdemli a pénzt, ez a másik oldal. Ötödik körig nem kellett senkinek. Ezért keres kevesebbet, mint Flowers (aki szintén 25 éves, egy drafton jöttek), és ezért járt le előbb a szerződése is.
Mindegy, még 8-10 évet játszhat a Brandon brothers jó pénzért együtt. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
carr twittere azt sejteti, hogy lassan meglesz a szerződése
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Más. Rudy Niswanger (C) szóba került, hogy maradhat. Sztem nem kéne. Weigmann tavaly egyedüli támadójátékos volt, aki minden snapet elvitt. (Védőknél Berry). Hudson megérkezett, és már most jobb, mint Niswanger valaha.
Ellenben jó egy tartalék, és Guard poszton Waters elengedése után kezdő van (Asamoah), de csere kéne egy. Mármint van csere, de azért jobb, ha van kipróbált tartalék, nem UDFA emberek próbálkoznak tétmeccsen a falban. Viszont Niswanger drága PSbe, és nem is hiszem, hogy belemegy. Én nem támogatnám ezt.ulpianus
PS-be niswanger már ugye nem is mehetne
😊
waters-t sajnálom nagyon ezért
pénz lett volna rá
rotálhattak volna asamoah-val a falban vagy asamoah-ot liljával, hogy megtudják mit is tud élesben
és ha mégse hozta volna az elvártat akkor ott van waters a biztos pontnak
persze hudson is guard, de szerintem ő ha minden jól megy a szezon második felében már több snap-et kap(ad) wiegmann-nál
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Coach Todd Haley confirmed that his offense will remain focused on the running game.

The Chiefs led the NFL in rushing attempts last year with 34.8 per game. "We want to be a running team first and build from there. That part of it is not going to change," Haley said. The attempts will likely decline naturally a little, but Jamaal Charles is expected to eat a bigger part of the pie. After recording 230 carries a year ago, the 2011 Draft Guide projects him for 279 carries this year.

Lefordítom magyarra a lényeget: Nem lesz OT igazolás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chiefs agreed to terms with OLB Tamba Hali on a five-year, $60 million extension, including $35 million in guarantees.

Szóval az 7 millió garantált évente átlagban. Sztem ez nagy fogás így. 😊 :cool: :cool:ulpianus
Pioli igen jól végzi a dolgát a Charles extension meg ez is kifejezetten baráti áron történt.empty taxi
Én is pont ezt írtam a deal előtt reménykedve, hogy ebben lehet bízni. Mert Charles és Derrick Johnson is (öt év $34 millió $15 millió garantált) normális jó szerződést kapott. Pedig DJ a liga egyik legjobb ILBje, és playmakere. Charles meg ugye tudjuk. 2009ben NFL all time 5ik vagy hányadik futóátlag (5.9), 2010ben NFL all time második épp hogy (6.4).

És még akkor hol van a cap limit? Még több mint 20 milliót el kell lőni idén (év végéig), de ha az én különbejáratú fizetési elméletemet veszem alapul, akkor is marad lóvé a sapkában.
_______________________________________________________________


Edzésen Powe (NT) és Hudson (C) a két rookie, ifjú titánok csatáját vívja.
Gabe Miller elég jól folytatja nap mint nap a pass rush bemutatót, Crennel meg van elégedve vele. Azért nfeledjük, lassan jön Hali és Houston, majd akkor kell kiemelkedni.
Baldwin továbbra is magasan hozza az elvártat.

Más. Rudy Niswanger (C) szóba került, hogy maradhat. Sztem nem kéne. Weigmann tavaly egyedüli támadójátékos volt, aki minden snapet elvitt. (Védőknél Berry). Hudson megérkezett, és már most jobb, mint Niswanger valaha.
Ellenben jó egy tartalék, és Guard poszton Waters elengedése után kezdő van (Asamoah), de csere kéne egy. Mármint van csere, de azért jobb, ha van kipróbált tartalék, nem UDFA emberek próbálkoznak tétmeccsen a falban. Viszont Niswanger drága PSbe, és nem is hiszem, hogy belemegy. Én nem támogatnám ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Chiefs agreed to terms with OLB Tamba Hali on a five-year, $60 million extension, including $35 million in guarantees.

Szóval az 7 millió garantált évente átlagban. Sztem ez nagy fogás így. 😊 :cool: :cool:ulpianus
Pioli igen jól végzi a dolgát a Charles extension meg ez is kifejezetten baráti áron történt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Toltok egy 5 év 60 millás szerződést Halinak, első évre 25 millával, és el is van költve, és van is diszkontáron 4 évig egy elit ROLB-tek 😀Wyatt
Azért ez úgy elég jó tipp volt 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Brutális....
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Chiefs agreed to terms with OLB Tamba Hali on a five-year, $60 million extension, including $35 million in guarantees.

Szóval az 7 millió garantált évente átlagban. Sztem ez nagy fogás így. 😊 :cool: :cool:ulpianus
ez így nagyon jó
és mcclain is remek fogás
kérdés marad-e jones
mcclain óhaja meglehetne ha menne és jóval több carry-t kaphatna
akkor már csak carr kell a legfontosabbak közül
na meg houston is abbahagyhatná a hisztit
😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Argh, itt aztán komoly és megfontolt és jó kis építkezés van... kemény lehet így ez a csapat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chiefs agreed to terms with OLB Tamba Hali on a five-year, $60 million extension, including $35 million in guarantees.

Szóval az 7 millió garantált évente átlagban. Sztem ez nagy fogás így. 😊 :cool: :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igazoltunk két UDFA secondary játékost.

Javes Lewis /Oregon/. 6'1 + 190
Ma kezdtem el újranézni az Oregon - Oregon state meccset (Gabe Miller kontra Brandon Bair), egy negyedig jutottam, de akkor holnap meglesem Lewist is külön elölről. BÁr őt azért ismerem nagyjából.
Played in 39 games at Oregon, recording 122 tackles (83 solo), 5.5 tackles for loss and 3.0 sacks (-12.0 yards). He also had three interceptions, 12 passes defensed, four forced fumbles and one fumble recovery. The Nuremburg, Germany native was a running back and safety at Tustin High School in Tustin, Calif.


Mario Russell /Carson-Newman/ 6'2 + 205
appeared in 45 games (35 starts) at Carson-Newman, producing 275 tackles (142 solo), 6.0 tackles for loss and four interceptions. He added 30 passes defensed, six forced fumbles and a fumble recovery. He earned offensive and defensive MVP honors at Mifflin High School in Columbus, Ohio.
http://www.youtube.com/watch?v=EJMIunN6-TA

Leginkább STbe kerülhetnek, de Safety cseréért továbbra is kutatunk, kutakodunk. A srácok legjobb esetben ott köthetnek ki, vagy a CB #5 helytől elhódítható a spot, előrébb nem igazán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis Die Hard, bár a 3. űberelhetetlen 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
érik a dinasztia erősen.Höri
Stanzinasztia!

Azt pedzegetik páran, hogy lehet Thomas Jones is repül. És McClain átveszi a mennydörgés szerepét Charles villámja mellett.

Hallod McClain?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érik a dinasztia erősen.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hát ezzel sem gyengültetek 😊Wyatt
Nem szokásunk mostanság. Nem is tudom ezt ki mondta, bár kicsit másképp.
Lehet így is.

McClain felügyelő azért elég boldognak tűnik. És sztem van alapja. Mert passzt fog kapni, ha egy Castillo meg Cox kapott, meg úgy egyáltalán nálunk mindenkinek kell elkapni az OL tagjain kívül.
Futásblokk jó volt (OL) ,de nem volt 1 azaz egy vezető blokkoló, aki futásnál igazi lead blkkot tudna. Ami egy run heavy csapatban elég ciki. Na nem panaszkodom a futójátékunkra csak mondom.
Továbbá rövid yardos izomfutás is mind az övé lehet. Ahhoz pláne nem értett itt senki. Csak J. Battle (RB), de ő azért nem egy nagy név, és ez utóbbi nem a véletlen műve.

Van pár ifjú tehetség is, szóval elkényelmesedni nem lehet. Jó lesz ez.
__________________________________________________________________


Valahogy mostanában olyan emberek érkeznek, akik totál logikusak, a vak is látja, hogy hol a helyük a rendszerben.
Nem túltöltünk posztokat, nem lecserélünk embereket hasonlóra drágábban, nem hozunk olyat, amit magyarázni kell, hogy akkor most hol is fog átképzésre menni. Mármint az "ingyenes" újoncok közt van akit próbálnak több poszton, de a nagy igazolásokra értettem.
De nem marad lyuk a csapatban ,mindennek azonnal értelme van, előre tudható ki fog jönni szinte, mert logikus. Jó, nem Franklin jött NT, de Gregg volt a második akit tippeltek sokan (itt is a bowl.hun), és folytathatnám.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem mondom, hogy örülök neki. Bár Charliet bírom, de ellenünk pihenhetne. 😛