Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Próbálok normálisan írni, ittasan is. Ez van. dE mivel mindig trehányul gépelek, fel sem fog tűnni.

Sérülések rovat.
Dorsey tűnik bibisnek. Limitáltan edzeget. SEmmi fizikai kontaktus (Gilberry helyettesíti) Baldwin szintén zenész, ugyanazt írhatnám.
Hali játszott, főleg Albertet hozta formába. 😀
Sajnos Moeakit műteni kellett. Ő nem tudom, mikor fog játszani. Az a baj, hogy pont TE-ünk nincs, aki elkapni tud. Pope valamennyire, ha muszáj. De álítólag nem fog késni a szezonkezdésre rendben lesz.
Na mindegy, viszont WR már van 3 is. Meg úgyis futunk.
És McClain (FB) nem tréningezett ma, ha jól tudom.


Érdekesség, hogy minnap írtm miszerint Hudson az új Centerünk komoly csatát vív Powe NTvel.
Ebben az a jó, hogy Hudson egy technikás, szuper blokkoló, míg Powe(r) az izomállat. ÉS birokra keltek párszor 1-1 ellen meg 7-7- ellen stb.
Kiderült Powe számára, hogy Hudson keményleglény, nem viccel. Míg Hudsonnak világossá vált ,hogy Powe nem véltlen állt egyemtemen aa központban, ismer minden trükköt, nem csak erőnyerő.

Nos, ma megismétlődött a dolog. CSakhogy a még erősebb, és valóban gyengébb technikájú Allen Bailey (DE), és a tavlyy a profik közt is bizonyított nagyon képzett Asamoah (G) közt.
Jól ellesznek a srácok pár évig ezen a kérdésen. 😀

A tavalyi draftolt Arenas (nickelback) Breastonnal (slotWR) szintén pár kardcsörte erejéig bemutatkoztak egymásnak. Bár ők már élesben tavaly találkoztak.
Richardson (ROT) megízlelte Houston (OLB) képességeit.

Stanzi a múltkori IT után most inkább a TDra szavazott. Jól áll neki mindkettő, de ezt jobban szeressük.

Chandler Williams WR nagoyn kitett magáért, a nap fénypontja volt. Alacsony (5'11) játékos ,de ígéretesnek tűnik.

Breaston is kapott visszahordásokat. Mindig is jó volt e téren, meglátjuk szezon közben McCluster vagy Arenas returnjeit el tudja-e orozni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Wyatt
Halival kapcsolatban jó hír, hogy kint van az edzésen. Azért mondhattak volna bármit tegnap vagy ma reggel, de ezek szerint nincs komoly baja.
Azt nem tudom ,hogy mennyire intenzíven edzenek. De ő is meg Richardson is, a tegnapi sérültek ott vannak a pályán, meglátjuk.ulpianus
Na reméljük mindenki fitt lesz itt napokon belül

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Leigazoltuk Amon Gordon DE-t.

Dorsey, Baldwin és Moeaki ma nem edzenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Wyatt
Halival kapcsolatban jó hír, hogy kint van az edzésen. Azért mondhattak volna bármit tegnap vagy ma reggel, de ezek szerint nincs komoly baja.
Azt nem tudom ,hogy mennyire intenzíven edzenek. De ő is meg Richardson is, a tegnapi sérültek ott vannak a pályán, meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Meg természetesen Shanny is takarodjon...

Ja ő már eltakarodott 😀Bruce
Már JMD is eltakarodott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Van egy standard méret minden posztra. Ez tény, nem én találtam ki. Ettől mindig van kivétel, de attól hogy Freeney mekkora, még nem ő a standard DE méret. A kivétel erősíti aszabályt, de ne a kivétel legyen a szabály.

Mondok valamit, amit szintén leírtam vele kapcsolatban.
Gilberry még ha a legmagasabb értéket vesszük is alapul, ami hírlik, akkor is 270-275 font (Bob Gretz belsős szerint 275). Márpedig illene 290 körül lenni alsó hangon, mivel ez az elvárás. Csakhogy nincs annyi, ha fejen áll sem. Ettől még jó DE, és játszani fog. Csak nem lesz all down DE, ahogy most szeretne lenni a saját elmondása szerint.


Én őt egyébként tökéletes 4-3-as DEnek gondolom, érdekes, hogy a ligában senki meg sem próbált bármi érték ellenében rámozdulni. Pedig nagyon jó pass rusher. Fiatal, hozza a sacket 3-4ből is, duplázásból is. Futás ellen nem olyan jó, mint egy 3-4 DE vagy egy DT, ahhoz kéne tényleg a súly. De sztem egy OT ellen simán jó arra is, 4-3ban elég a 275 DE poszton. Sokkal inkább így tudom őt kezdőjátékosként elképzelni, mint OLBként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Meg természetesen Shanny is takarodjon...

Ja ő már eltakarodott 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
Hali nem unja a TC-t. Sajnos tényleg megsérült. Csak nem tudni mennyire.


Gilberry megváltozott. Egyrészt új lett a sérója. Másrészt két fonttal nehezebb lett (elég ellentmondó számok vannak. Van aki 270 van aki 275 fontot ír, teljesen mindegy), de igazából a lényeg, hogy sokkal izmosabbnak fest. Így is DE létére inkább LB súlya van (6'2+268 volt tavaly), csak nem elég magas OLBnek. ulpianus
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Másodszor már bocs, de ez konkrétan vicc. Nehogy már 2.5 centin múljon, hogy jó legyen OLB-nek 😀
Ennyi erővel Woodley menjen DE-nek, Harrison meg egyenesen vonuljon vissza 😀Wyatt
Illetve Dumervil is takarodjon. 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hali nem unja a TC-t. Sajnos tényleg megsérült. Csak nem tudni mennyire.


Gilberry megváltozott. Egyrészt új lett a sérója. Másrészt két fonttal nehezebb lett (elég ellentmondó számok vannak. Van aki 270 van aki 275 fontot ír, teljesen mindegy), de igazából a lényeg, hogy sokkal izmosabbnak fest. Így is DE létére inkább LB súlya van (6'2+268 volt tavaly), csak nem elég magas OLBnek. ulpianus
Először is sajnálom Halit, remélem még a szezon előtt felépül 😊
Másodszor már bocs, de ez konkrétan vicc. Nehogy már 2.5 centin múljon, hogy jó legyen OLB-nek 😀
Ennyi erővel Woodley menjen DE-nek, Harrison meg egyenesen vonuljon vissza 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Állítólag Hali mielőtt levitték azt kiáltotta, hogy begörcsölt a lába. Ez jó hír lenne. Nem az hogy begörcsölt, hanem hogy nem szakadt vagy tört el semmi.

Bár igazából az a fura helyzet, hogy tavaly volt egy pass rusher OLBnk. Hali. Most van 4. Hali+Houston, mint prémium szint, és Gabe Miller+Sheffield akik most (Sheffield tavaly is) TCben meg egyetemen jók voltak eddig, Sheffield pre meccsen is (IR előtt).
Tehát azért nagy gond Hali hiánya, de tavalyhoz képest sokkal inkább tudnánk valamennyire pótolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Úgy is van, veszünk néhány sérülésből felépülő veterán falembert és alaposan túlfizetjük 😀Bruce
Vegyétek meg Waterst. Ő nem sérülékeny. Csak 34 éves. ellenben passz blokkban a liga egyik legjobbja, és run blokkban meg sztem konkrétan legjobb LG. És ő a fiatalokat betanítja. Waters ugye Will Shieldstől tanulta a szakmát, sokat számít egy ilyen profi veterán.ulpianus
Akkor ő nem jó nekünk 😛 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Hali nem unja a TC-t. Sajnos tényleg megsérült. Csak nem tudni mennyire.


Gilberry megváltozott. Egyrészt új lett a sérója. Másrészt két fonttal nehezebb lett (elég ellentmondó számok vannak. Van aki 270 van aki 275 fontot ír, teljesen mindegy), de igazából a lényeg, hogy sokkal izmosabbnak fest. Így is DE létére inkább LB súlya van (6'2+268 volt tavaly), csak nem elég magas OLBnek. Haley szerint sokkal jobb kondiban van, de ettől még továbbra is pass rusher DE lesz, nem terveznek vele mást. Lehet erősebb, de a futás ellen kellene a 300 font súly.


Last year, Gilberry logged career highs in sacks (7.0), QB pressures (15), forced fumbles (2), fumble recoveries (2) and passes defensed (2).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Szerencsétlen Nálunk ugye Dorsey és Hali is sérült Hali lehet súlyos. Ellentmondó hírek jönnek ,de tegnap óta a capat nem mond semmit Haliról, még a szokásos "jól van, szezonra 100%lesz" dumát sem. Moeaki PUP listás. Baldwin is kicsit biceg, de elvileg nem vészes.
.ulpianus
ezek így nem lennének viccesek, pláne, hogy hali az első edzésen a szerződése után sérült le, lehet csak unja a TC-t
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Panthers topikból
"Panthers NT Ron Edwards is likely to miss the 2011 season after tearing his triceps in training camp.
It's a big blow to the Panthers. Edwards, signed to a three-year, $8.25 million contract last week, was supposed to add girth and run-stopping ability to a soft Carolina interior line. The Panthers will likely pursue an alternative, but the free agent market has been stripped thin. If they stay in-house, third-round rookie Sione Fua is the next best nose tackle option."
szegény Párducokat még az ág is húzza 😕 .MarioAna
előbb tank, aztán edwards
nem akartok ti többet tőlünk dt-t
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Úgy is van, veszünk néhány sérülésből felépülő veterán falembert és alaposan túlfizetjük 😀Bruce
Vegyétek meg Waterst. Ő nem sérülékeny. Csak 34 éves. ellenben passz blokkban a liga egyik legjobbja, és run blokkban meg sztem konkrétan legjobb LG. És ő a fiatalokat betanítja. Waters ugye Will Shieldstől tanulta a szakmát, sokat számít egy ilyen profi veterán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Vagy adjátok kölcsön nekünk azt a húsz millát és mindenki jól jár. Fajin erős csapatok a csoportban, kiélezett meccsek. Tényleg mindenkinek így lenne a legjobb! 😀Bruce
Itt a lényeg, hogy nincs pénz. Tehát nincs mit kölcsönadni.
Vagyis értem én, amit mondasz. Hogy adjuk át az elköltés jogát, Al egy vízhordó fiúra is ellövi még a héten.ulpianus
Úgy is van, veszünk néhány sérülésből felépülő veterán falembert és alaposan túlfizetjük 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Vagy adjátok kölcsön nekünk azt a húsz millát és mindenki jól jár. Fajin erős csapatok a csoportban, kiélezett meccsek. Tényleg mindenkinek így lenne a legjobb! 😀Bruce
Itt a lényeg, hogy nincs pénz. Tehát nincs mit kölcsönadni.
Vagyis értem én, amit mondasz. Hogy adjuk át az elköltés jogát, Al egy vízhordó fiúra is ellövi még a héten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Szerencsétlen Sweet Ron! Elpárducosodott. Carolinánában valaki sokat káromkodhatott Istenre, mert szopón vannak. De ilyen van. Nálunk ugye Dorsey és Hali is sérült Hali lehet súlyos. Ellentmondó hírek jönnek ,de tegnap óta a capat nem mond semmit Haliról, még a szokásos "jól van, szezonra 100%lesz" dumát sem. Moeaki PUP listás. Baldwin is kicsit biceg, de elvileg nem vészes.

Más. 99.5m$ az eddig elköltött lóvé állítólag. Vagyis további nagyjából 20m$ a capig elköltendő a 99%hoz. Szezon végéig. Carr+Gilberry+Richardson tendere válhat tehát hosszútávúvá, és a szezon végén lejáró szerződésű embereké is. Ez utóbbi továbbra is az én elméletem, sehol nem olvastam ilyet, szóval a valóságtartalma egyelőre nulla közeli. De sztem ez a legésszerűbb megoldás olyan csapatoknak, mint a Chieffs, ahol nem az a gond, hogyan sumákoljunk a sapka alá a fizetéseket, hanem az, honnan könyveljünk össze egyáltalán 120 millió dollárt? Hogy mi ennyi pénzből is építünk jó csapatatot az más kérdés.ulpianus
Vagy adjátok kölcsön nekünk azt a húsz millát és mindenki jól jár. Fajin erős csapatok a csoportban, kiélezett meccsek. Tényleg mindenkinek így lenne a legjobb! 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Szerencsétlen Sweet Ron! Elpárducosodott. Carolinánában valaki sokat káromkodhatott Istenre, mert szopón vannak. De ilyen van. Nálunk ugye Dorsey és Hali is sérült Hali lehet súlyos. Ellentmondó hírek jönnek ,de tegnap óta a capat nem mond semmit Haliról, még a szokásos "jól van, szezonra 100%lesz" dumát sem. Moeaki PUP listás. Baldwin is kicsit biceg, de elvileg nem vészes.

Más. 99.5m$ az eddig elköltött lóvé állítólag. Vagyis további nagyjából 20m$ a capig elköltendő a 99%hoz. Szezon végéig. Carr+Gilberry+Richardson tendere válhat tehát hosszútávúvá, és a szezon végén lejáró szerződésű embereké is. Ez utóbbi továbbra is az én elméletem, sehol nem olvastam ilyet, szóval a valóságtartalma egyelőre nulla közeli. De sztem ez a legésszerűbb megoldás olyan csapatoknak, mint a Chiefs. Ahol nem az a gond, hogyan sumákoljunk a sapka alá a fizetéseket, hanem az, honnan könyveljünk össze egyáltalán 120 millió dollárt? Hogy mi ennyi pénzből is építünk jó csapatot az más kérdés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Richardsont (OT) és Halit is levitték a pályáról. Halit fájdalmas arccal. Reméljük nincs komoly baj. Jól megy az edzés a héten, a végén marad Haley és Crennel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
McClaint én FBnek írtam első reakcióból, de több KC fórumon powerbacknek várják Thomas Jones helyére.
Haley és MCClain egybehangzóan kijelentették, hogy ez tévedés, Le'Ron Full back.
Fog elkapni, meg futni, de főleg blokkolni fog, és klasszikus rövid power back játék lesz a szerepe a Chiefs offnseben.
Hozzátenném, hogy ezen a téren el is kél az erősítés.

Dorsey továbbra is limitáltan edzeget, ahogy Moeaki is. De azért Bailey most külön kapott pár órát a DL edzőtől. Gondolom rádöbbentek, hogy Dorsey sem golyóálló.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként egy dolgot sajnálok kicsit a csoport jövőjét tovább boncolgatva.
Szinte senki nem akarja látni a Radiers hangzatos (el)igazolásai mögött, hogy a Denver milyen jó munkát végez. A JMD Apokalipszis után nekem nagyon tetszik, ahogy tudatosan, nem kapkodva felépítenek egy csapatot. Jó a tervük, bár egy év alatt nem lehet végrehajtani. De sajnos csak egy kérdést lát mindenki, hogy "hol a DT? hahaha"
Aztán majd év közben sem lesznek csodásak. És eljön még egy év, amikor sok szakértő arról fog beszélni, hogy milyen jól is építették az elmúlt időszakban a lovacskákat, és ez mennyire látható és logikus volt.ulpianus
+ Már jönnek azért a DT-k is 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egyébként egy dolgot sajnálok kicsit a csoport jövőjét tovább boncolgatva.
Szinte senki nem akarja látni a Radiers hangzatos (el)igazolásai mögött, hogy a Denver milyen jó munkát végez. A JMD Apokalipszis után nekem nagyon tetszik, ahogy tudatosan, nem kapkodva felépítenek egy csapatot. Jó a tervük, bár egy év alatt nem lehet végrehajtani. De sajnos csak egy kérdést lát mindenki, hogy "hol a DT? hahaha"
Aztán majd év közben sem lesznek csodásak. És eljön még egy év, amikor sok szakértő arról fog beszélni, hogy milyen jól is építették az elmúlt időszakban a lovacskákat, és ez mennyire látható és logikus volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem bántásként mondtam, csak, hogy az elmúlt időszakban inkább gyengébbnek tartották a csoportot, sem mint erősnek. Viszont, ha így folytatjátok, és a Chargers sem ereszt le, akkor két nagyon jó csapat lesz itt, akár az egyik WC-csapat is innen kerülhet ki.Wyatt
Nem vettem bántásnak. Csak érdekesnek tartok pár dolgot, ha megnézzük a tényeket, és összevetjük az általános véleménnyel, hogy melyik csoport és csapat mit is nyújtott ehhez képest. Ettől a csoportunk gyenge volt, ezt kár lenne tagadni, én sose tettem.
___________________________________________________________________________


A csoporterősséget nem tudom. Legyen már pre season! :cool:
De ha muszáj, tudok jósolni.

A Chiefsnél két dolgon múlik minden. Az irányítón (Cassel vagy Stanzi tűnik befutónak). És a védelmen. Ez a védelem lehet akár a csapat névjegye is. Idén fogjuk először őket teljes pompájukban látni, de ha tényleg működik, akkor komoly dolgok lehetnek Kansas Cityben. Első pár meccsen azért lesz recsegés ropogás a frissen gyalult alkatrészeken, aztán kiderül, hogy szétesik, vagy felgyorsul.

Tehát a sok KC fórumon is hangoztatott előny (tölgyföld-denver tengelyhez képest) egyelőre annyiban kimerül szvsz, hogy vége a csapatépítő fázisnak. De hogy a kész csapat mire képes az csak javarészt elmélet. Tervekre nem adnak pontokat.

Tavaly azt mondtam, hogy a csoport nagyon izgalmas lesz, mert bárki nyerhet! És bárki végezhet bárhol, kivéve a San Diego, akik jók lesznek. Persze sokan nevettek rajta, hogy a Chiefs meg Raiders hogy nyerne már?
Idénre azt tippelem, a Chargers és a Chiefs harcol az elsőségért, de a Chargers esélyesebb. Viszont ha megint könnyelműsködnek, megint pórul járhatnak.
Legalábbis sokkal inkább lesz alsó és felsőház, mint négy évszak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem bántásként mondtam, csak, hogy az elmúlt időszakban inkább gyengébbnek tartották a csoportot, sem mint erősnek. Viszont, ha így folytatjátok, és a Chargers sem ereszt le, akkor két nagyon jó csapat lesz itt, akár az egyik WC-csapat is innen kerülhet ki.