Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.

Kelly Gregg lesz 1 évig a NTbraxa88
Juhhé! Ez jól hangzik, én mint mondtam Aubrayo Franklint túlértékeltnek tartom. Szal ez nekem nagyon jó hír!ulpianus
Gratulálok,bitang jól jártatok vele.Nagyon nagyszerű ember és játékos.Viccelődve hagyta el a Ravens létesítményeket,pedig kötődött.
Nem bírja már a kezdő snapszámot,tulajdonképpen a majd5M fizetéshez mérten már nem teljesített.A gyorsasága kopott,de asszem a PO meccsen ellenetek volt egy nagyszerű TFL szerelése 3.és kevésnél.
Amúgy is oklahomai gyerek,Kansas szomszéd állam,közel lesz az oklahomai gabonatáblákhoz. 😊
Reméltem,hogy kevesebbért visszajön,de sajnos nem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.ulpianus
Azért írtam, hogy mostanában 😊
Azóta csak jókat

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
a 2009es offseason után ez nekünk jár
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.

Kelly Gregg lesz 1 évig a NTbraxa88
Juhhé! Ez jól hangzik, én mint mondtam Aubrayo Franklint túlértékeltnek tartom. Szal ez nekem nagyon jó hír!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Első edzésen az újoncokról szerzett tapasztalatok:

Jon Baldwin (WR) volt a leglátványosabb. Van még mit tanulnia pár route megfutásáról, ahogy azt tudtuk. De amit tud, azt nagyon tudja. Szinte világított hogy mennyire hasznosan instant beilleszkedett a Chiefs offensebe.

A három project, Powe (NT), Gabe Miller (OLB), és Allen Bailey (DE) kevésbé kerültek előtérbe. Velük sok munka van még, várnak az értékelésükkel, szinte naponta fejlődnek, nehéz megítélni egy nap után, hova érhetnek el szeptemberre. Nem nagyon van értelme egyelőre azt mondani, hogy egyikük is kiugróan jobb lenne vagy épp rosszabb.

Rodney Hudson (C) tehetsége nem volt kérdés. Viszont annyi snapet adattak vele, amennyit bírtak, és nem hibázott. látszott ,hogy tudja mit csinál. Tehát ez kérdés volt nála, de látszólag nem üres duma volt, hogy gyakorolta ő ezt eleget egyetemen is. De ezek non contact szituációk voltak, majd élesben is tesztelni kell a mutatványt.

Stanzi nem volt elég magabiztos, kissé talán lámpalázas lehetett. De ezen a poszton első nap nem lehet könnyű. Az edzők ennek tudták be a dolgot. Minden Rookie QB természetes, hogy ideges, ezen teljesen fölösleges aggódni akár nála, akár másnál.

Az UDFAk közül egy nap után leginkább David Mims (OT) tűnik esélyesnek (ROT csere poszton) a csapatba kerülésre. Nagy kihívója kisebb meglepetésre Mike Ingersoll, aki ugyan csak 6'5 magas, de rendkívül mozgékony, és jól érzi vagy érti a ZB rendszert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kelly Gregg lesz 1 évig a NT
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pope (TE) is aláírt. Nem meglepő, Haley örök blokkoló cseréje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Lilja lesz a Left Guard (azt játszotta Indiana Jones falván is).
Asamoah lesz a RG.
De fognak váltani, hogy megnézzék úgy milyen. Asamoah is tudja mindkét posztot. Sztem így is jó, úgyis jó, és ez a legjobb hír.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Brad Cottam (TE) kivágva. Na végre! Én mióta draftoltuk azóta utálom. Croyle, Ron Edwards, Cottam, ők voltak a legfontosabb elüldözendők számomra. Még Mayst rúgjuk ki, aztán jó is. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
13? nincs több Croyle fotosoppolás 😕 most várni kell az első preszezon meccsig a sig gyártással

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mire érek haza. A Raiders leigazolta Gaithert. De mégsem. Nem egyszerű Raiders szurkolónak sem lenni.

Nálunk lényegesen kisebb kvalitású hír, ámbár hasonlóan érdekes. Azt szokták mondogatni egyesek, hogy az lesz CB, aki WR, csak nem tud elkapni. Ez nem igaz, vagyis ... a Chiefsnél az lehet! Quinten Lawrence ugye azon a drafton jött, ami nem jött be Piolinak annyira, 2009ben. De nem igazán jó a srác. Mostantól DB poszton fog játszani. Nekem 8, rosszabb sokkal nem lehet. Meg úgyis a STben fog továbbra is játszani. Jó, más mezszámmal, de azért nagyon nem szeretném meglátni, hogy ő áll hátul, amikor nulla gyakorlata van ebben. Meglátjuk, volt már jó átképzés (Waters most ment el) ,de azért többnyire ezek bukó projectek.
___________________________________________________________________

Rookie rovat.
Baldwin aláfirkantott. Így már csak Justin Houston maradt hátra.

Megvannak a mezszámok is:. Az UDFAkat hagyjuk ,az kutyát nem érdekli egyelőre. Bár ha valakit igen megnézheti a KC honlapon.

Player (listed in draft order) Number
WR Jonathan Baldwin 89
OL Rodney Hudson 61
LB Justin Houston 50
DL Allen Bailey 71
DB Jalil Brown 30
QB Ricky Stanzi 13
LB Gabe Miller 51
DL Jerrell Powe 95
RB Shane Bannon 40

Stanzi nem babonás, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
na de azért bailey-re minimum kellett volna egy teljes offseason, hogy akár csereként is bevethető legyen, ugye ő a mi csiszolatlan project játékosunk
😊ehh
Nézd. Bailey nem lesz kezdő. És hogy csiszolsz valakit, ha nem játszhat? Az off season nem elég erre, meg a pre season sem.

Másik, hogy Bailey jó JÁTÉKOS volt egyetemen. Nem egy izomszörny, aki "ha tudna focizni" project. Csak a quick stepje rossz, de egyébként képzett. Bár a quick step ellenére is odaért, meg 3-4ben ez nem is számít annyit, nem pass rusher lesz elsősorban. De ez bonyolult, meg mindegy is.
LBként is játszott, zónázni is tud, és DEként is játszott, az is megy ,tehát nem képzetlen small school procject, mint Belcher volt például. Persze nem is egy Dorsey (vagy T-Jax)aki kész játékos volt első perctől.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊ehh
Azt írtad, (vagy hasonlót) hogy túl sokan vannak DE poszton.
Értelemszerűen Bailey nem kapott volna így sok snapet mert ugye ő a project. Ez nekem is jó lett volna, nem ezt mondom.
Most azt írod, hogy egy elment, így meg már karcsú. Mennyi menjen el? Egy fél? 😊 Szal ez így nem fair. Bailey majd így akkor játszhat csereként eleget.

Az NT más kérdés, ezt írtam. Sztem az akkor is kellett volna ha van Smith, ha nincs.

skullkill te mást írtál, hogy a két 57es utas a kedvenced és ők jók lesznek. Nem volt szó arról, hogy sok vagy kevés DE van.ulpianus
na de azért bailey-re minimum kellett volna egy teljes offseason, hogy akár csereként is bevethető legyen, ugye ő a mi csiszolatlan project játékosunk
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊ehh
Azt írtad, (vagy hasonlót) hogy túl sokan vannak DE poszton.
Értelemszerűen Bailey nem kapott volna így sok snapet mert ugye ő a project. Ez nekem is jó lett volna, nem ezt mondom.
Most azt írod, hogy egy elment, így meg már karcsú. Mennyi menjen el? Egy fél? 😊 Szal ez így nem fair. Bailey majd így akkor játszhat csereként eleget.

Az NT más kérdés, ezt írtam. Sztem az akkor is kellett volna ha van Smith, ha nincs.

skullkill te mást írtál, hogy a két 57es utas a kedvenced és ők jók lesznek. Nem volt szó arról, hogy sok vagy kevés DE van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
az én voltam, én vagyok nagy Powe meg Bailey rajongó 😊
eddig jó minden, bár NT nagyon kéne, meg egy T, de hogy ennyi pénzt kire fogunk költeni, mégha hali, flowers meg mindenki kap egy hosszútávú szerződést is marad még jó sok hely...
Remélem lesz vmi nagy meglepetés fogás, nem kell egy "híres" játékos csak egy nagyon jó 😊

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Bailey játék idejéért aggódtál eddig, most kapott. Attól még csere, mert Dorsey + T-Jax a kezdő. Most ez se jó? Nem könnyű veled, nem veszlek feleségül. Gilberry is játszhat annyit mint eddig (400-450 snap nagyjából). Jó ez így, sokan voltak tényleg. NT kell, ami ettől függetlenül is megkerülhetetlen.

A PUP listáról nem is írtam. Moeakit ki lehet onnan venni. Amennyiben marad rajta szezonkezdésig, akkor első 6 meccsen nem játszhat.ulpianus
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bailey játék idejéért aggódtál eddig, most kapott. Attól még csere, mert Dorsey + T-Jax a kezdő. Most ez se jó? Nem könnyű veled, nem veszlek feleségül. Gilberry is játszhat annyit mint eddig (400-450 snap nagyjából). Jó ez így, sokan voltak tényleg. NT kell, ami ettől függetlenül is megkerülhetetlen.

A PUP listáról nem is írtam. Moeakit ki lehet onnan venni. Amennyiben marad rajta szezonkezdésig, akkor első 6 meccsen nem játszhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
ha shaun smith is elmegy akkor kezdünk nagyon karcsúak lenni dline-ban
dorsey alap
TJ alap de ki tudja, hogy milyen formában van és ugye a sérülés
gilberry csak nickel
powe rookie
bailey rookie
hát...
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Moeaki PUP listára került. Sajnos nála ez az egyetlen hátrány.

Shaun Smith Elszerződött Nashvillebe.

Nagyon jó DE Smith, csak ugyanaz mint a Guard poszt. 3 kezdő szintű ember volt, valakinek menni kellett, és az nem Dorsey. Nem is Tyson Jackson.
Mivel tartottak T-Jax formájától így vártak. De akkor eddig várt Smith az ajánlatra.

Na, most már a roto is írja, tehát tény. Én sajnálom ,de egyben remélem, hogy jó pénzt kap, megérdemli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?empty taxi
Igen, ez eléggé tartja magát, mint hír. Sőt újabban az is, hogy Franklin mindenképp eligazol.
Nemtom, vagy Gaithert?
Safetyben nem hiszem, hogy ilyen esély. Meg ott elég egy csere is, bár tény, hogy Lewis kiszorítható elit safety esetén, másképp nem. De aki erre esélyesnek tűnt már nem elérhető. Egy csere meg nem fog ennyit kapni.ulpianus
kiváncsi vagyok mi lesz
az biztos, hogy érdekes dolgok lesznek itt még
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Cullen Jenkins? 3-4be ideális lehet rotációba, jobb helyre nem tudom hova lehetne elkölteni ennyi pénzt egy ilyen csapatban, mi más need van még? Esetleg valami nagyon jó G-t Walters helyére....de nem tudomMarioAna
Guard van kezdő, Waters ezért ment nem a pénz miatt, vagy sérülés miatt. Hanem hogy Asamoah kezdhessen. Akkor minek hozni elé valakit?

Jenkins lehet, vagy Kelly Gregg is, nemtom, de valakit muszáj lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Cullen Jenkins? 3-4be ideális lehet rotációba, jobb helyre nem tudom hova lehetne elkölteni ennyi pénzt egy ilyen csapatban, mi más need van még? Esetleg valami nagyon jó G-t Walters helyére....de nem tudomMarioAna
guard nem kell waters helyére, megvan a két kezdő és hudson is lehet beugró ha valaki kidől.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?empty taxi
Igen, ez eléggé tartja magát, mint hír. Sőt újabban az is, hogy Franklin mindenképp eligazol.
Nemtom, vagy Gaithert?
Safetyben nem hiszem, hogy ilyen esély. Meg ott elég egy csere is, bár tény, hogy Lewis kiszorítható elit safety esetén, másképp nem. De aki erre esélyesnek tűnt már nem elérhető. Egy csere meg nem fog ennyit kapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...