Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A második legnagyobb Stanzi fan vagyok az országban, nem ironizáltam.Jakehomer
Legalább jó az ízlésed. 😊 Csak mindemki ezzel jön, ha leírom hogy Stanzi jó lesz, hogy tuti SB-t fog nyerni egyfolytában. Ezt Peyton Manningről nem merném kijelenteni, akárhova igazolna. Nemhogy Stanziről.

Stanzinek egyelőre baromira jó csapat készül a segge alá. Bár fene tudja ezeket. Mert én el tudom képzelni, hogy végül Tebow leradíroz mindenkit évekig a csoportban, ahogy Rivers. Cak kevesebb esélyt látok erre. De nem lehet tudni.


Tény, hogy ha Cassel nem javul, akkor le fogják váltani. Pioli nem szarozik, ha a csapat eredményességről van szó. Meg is mondta már párszor, még a Patsben is, hogy ő SBt akar nyerni a csapattal, és más szempont nincs. Nincsenek kedvencek, nem Pro Bowl keret lesz (lásd Waters például), meg semmi. Ő egy csapatot akar építeni, ami nyer. Ez a dolga, a többi duma. Én ezért fogadom el Waters elküldését is, meg mindent. Mert azt látom, hogy tudatosan építkezünk. A csapat egyre jobb és jobb.

Most szezon után az elkapó gárda került sorra. Amit látok e téren az is tetszik. A legújabb Breastonról pár szóban. Ahogy én látom.

Steve Breaston
Boldin távozásával második elkapó lett egyértelműen Fitz mögött. Bár ha jobban megnézzük amíg Boldin ott volt, Breaston 1000 yardot kapott el. De tény ami tény azóta is 700-700 yard, Haley+Warner távozásával egy meggyengült Cardsban.
6'0 magas, gyors és robbanékony, tehát a slot a természetes posztja, de tud érvényesülni bárhol a pályán. Kiváló kezei vannak, nem porcelán, eredményes, hasznos játékos. További erénye az elkapás utáni játék a földön. Egyetemen kimagasló returner volt, a Cardsbanis vilantott párat.

Itt nem tudom, hogy alkalmazzuk-e e téren, de ha Dexter lesérül, akkor KRben gondolom igen. PR akkor is Arenas sztem.
Fő feladata megnyitni a védelmet Bowe és Baldwin előtt, vagy ha őket fogják, akkor Moeakival párban megjátszható pozíciókat keresni, és elkapni. Ezen belül külön is feladata lesz a mélységi játék megteremtése a Chiefsben.
A szerződése még nem tudni mennyi, 9 millió a garantált, ezt megadták. ÉS 5 év.
27 évesen ez az öt év a fénykorát is jelentheti.
Sztem tökéletes igazolás, ahogy Baldwin is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A Chiefs már SB győztes. Megelőlegezték Stanzinek még '69ben. 😊

Mi hadd bízzunk Stanziben ,te meg Newtonban, vagy Claussenben, ahogy tetszik. Ez így megy.
ulpianus
Ja hogy nem írtam oda, hogy többszörös? 😊
A második legnagyobb Stanzi fan vagyok az országban, nem ironizáltam.

Perception is reality.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Waters cut.szaba
Nem vicceltek. ehh nem fog örülni.
Valaki nagyon jól fog járni. Nem fog visszajönni vagy ilyesmi. Egyszerűen nem akartak tárgyalni senkivel, hadd tárgyaljon Waters, ha még akar játszani. Nem vagyok biztos benne, hogy akar egyáltalán.
Tavaly volt ugyan kisebb sérülése, és 34 éves. De az egyik legjobb guard volt a ligában 2010ben is.
Az igaz, hogy Lilja is jó, Asamoah is. Az van sztem ,hogy Hudson és Asamah a jövő, kezdetni akarják őket amint lehet. Senki ne lepődjön meg, ha év végére Weigmann helyén Hudson egyre többet és többet lesz kezdő.

Én nm érem miért nem hoztak ki egy cserét az ügyből, de mindegy. Ahogy Pollardnál, itt is arra koncentrálnak, hogy a csapat a lehető leggyorsabb épüljön, és az új emberek előnyt élveznek.
Ami rendben van ,de ha Lilja sérülése kiújul, hogy fogunk futni? Persze van egy rakat UDFA OL emberünk, de akkor is. Tudom ennyi erővel bárki lesérülhet bármelyik csapatban, aki húzónév, de Waters nem is volt drága ahhoz képest, amit tudott.

Azért teljesen nem ért váratlanul. Most akkor tényleg kíváncsi leszek kire kell a hely? Mert a pénzt továbbra is el kell költeni. Halira gondolom, de azért az is kevés.ulpianus
na ja
nekem is a sérülés a legnagyobb bajom (persze a waters cut mellett), mert ha valaki sérül a kezdőből akkor bajos lesz a dolog, tavaly szerencsénk volt liljával, mert semmi baja nem volt, asamoah meg ugye egy elég csúnya törésből épült fel és azért hudson esetében is előfordultak már sérülések, wiegmann meg ugye öreg mint az országút
waters simán maradhatott volna
de azért legalább egy szép gesztus volt, hogy kivágták,legalább ő tárgyalhasson azzal aki akarja, gyanítom lesz pár olyan csapat

ezek után ha hali nem kapja meg a hosszútávút tökön szúrom magam...és kell egy normális NT is
és Tackle se lenne rossz, albert és richardson van egyelőre, o'callaghan ugye még nem írt alá és őt nem is nagyon szeretném látni a kezdőben...lassabb richardson-nál is
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Waters cut.szaba
Nem vicceltek. ehh nem fog örülni.
Valaki nagyon jól fog járni. Nem fog visszajönni vagy ilyesmi. Egyszerűen nem akartak tárgyalni senkivel, hadd tárgyaljon Waters, ha még akar játszani. Nem vagyok biztos benne, hogy akar egyáltalán.
Tavaly volt ugyan kisebb sérülése, és 34 éves. De az egyik legjobb guard volt a ligában 2010ben is.
Az igaz, hogy Lilja is jó, Asamoah is. Az van sztem ,hogy Hudson és Asamah a jövő, kezdetni akarják őket amint lehet. Senki ne lepődjön meg, ha év végére Weigmann helyén Hudson egyre többet és többet lesz kezdő.

Én nm érem miért nem hoztak ki egy cserét az ügyből, de mindegy. Ahogy Pollardnál, itt is arra koncentrálnak, hogy a csapat a lehető leggyorsabb épüljön, és az új emberek előnyt élveznek.
Ami rendben van ,de ha Lilja sérülése kiújul, hogy fogunk futni? Persze van egy rakat UDFA OL emberünk, de akkor is. Tudom ennyi erővel bárki lesérülhet bármelyik csapatban, aki húzónév, de Waters nem is volt drága ahhoz képest, amit tudott.

Azért teljesen nem ért váratlanul. Most akkor tényleg kíváncsi leszek kire kell a hely? Mert a pénzt továbbra is el kell költeni. Halira gondolom, de azért az is kevés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Waters cut.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Aláírt Rodney Hudson (C) a második körösünk.

Akkor sztem már csak Justin Houston OLB (3/6) és Jon Baldwin WR (1/26) maradt a draft csoportból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
The #Chiefs have released WR Chris Chambers and CB Jackie BatesNewman
Kösz!

Bates már volt (este kilenckor írtam). Az oka az, hogy a súlyos sérülése nem jött rendbe eléggé. Most bement a csapathoz, és ez nyilvánvalóvá vált.

Chambers várható volt. Breaston érkeztével egy órán belül elkezdték írni a KC fórumokon, hogy vajon mikor jelentik be, hogy Chambers ki van rúgva? Most.

Még Thomas Jones olyan, aki repülhet, amint találnak egy normális futót a helyére. BÁr ez kevésbé biztos, mint Chambers esete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The #Chiefs have released WR Chris Chambers and CB Jackie Bates

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hálaHöri
Ha Stanzival se lesz a KC SB-győztes, akkor fel lehet oszlatni a franchise-t.Jakehomer
A Chiefs már SB győztes. Megelőlegezték Stanzinek még '69ben. 😊

Mi hadd bízzunk Stanziben ,te meg Newtonban, vagy Claussenben, ahogy tetszik. Ez így megy.

De egyébként arról volt szó (semmiféle SB vagy más hasonló nem volt), hogy a Bowe-Baldwin-Breaston-Moeaki sor elég jó kell legyen egy jó QBnek, hogy a run heavyt hozza. Ha Cassel erre nem képes ezekkel a srácokkal, akkor menjen, és Stanzi talán képes lemenedzselni ezt a gárdát. Vagy valakinek muszáj lesz Cassel helyére állni ez esetben, és nem Tyler Palko lesz az a valaki.

Super Bowlról szó nem volt már megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hálaHöri
Ha Stanzival se lesz a KC SB-győztes, akkor fel lehet oszlatni a franchise-t.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!ulpianus
ráikszelt a papírra

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!ulpianus
Sosem hátrány 😀 Na akkor a kövi sackleader megvan, Hali jöhet a Patsbe 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A(z egyik) harmadik körös DE Allen Bailey $2.67m összegben aláírt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Maurice Leggett (CB) elmegy a Lionsba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A kérdés az, hogy ki lesz a Nose? Bár ez eleve nem az ő feladata volt, csak muszájból csinálta, nem volt más csere szinten sem.ulpianus
Alan Branch, J. Williams, J. Bannan, K. Gregg még mindig elérhető és költséghatékony átmeneti megoldás lehet, ameddig Powe végleg csatasorba állítható. Ha Branchre sikerülne hatni, ő még elég szép kis fogás is lehet bármelyik csapatnak.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Shaun Smith (DE) egy másik csapathoz fog valószínű aláírni, állítólag. Csak azt nem tudni, hogy melyikhez? Megértem, sok lóvét nekünk nem ér meg.
A DE a legerősebb posztunk volt vele együtt. (Maradt: Dorsey, T-Jax, Bailey, Gillberry + az apró).

A kérdés az, hogy ki lesz a Nose? Bár ez eleve nem az ő feladata volt, csak muszájból csinálta, nem volt más csere szinten sem (Ron Edwards mögött).


Szerk:
Úgy tűnik Jackie Bates released lett, mert a tavalyi komoly sérülése mégsem jött rendbe. Ez ma kiderült. Sok dolgon nem változtat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hála

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon szépen erősödtök, grat 😊

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Weigmann a tavalyi 2 millió$ helyett idén 2.5m$-t fog kapni. Megérdemli minden centjét. Soha nem hagy ki meccset beton nagypapi.
Gilberry újra megerősítette, hogy a tendert aláírja, minden a legjobb úton halad.

OT kérdésben nem tom mi lesz. Talán semmi. De Sweet Ron (NT) zokszó mentes elengedése egy NT horgászatot jelent. Mert Powe mellett most akkor senki nincs. Shaun Smith (DE) ha esetleg aláír (80%), akkor is csak vészcsere van. Vagy átképeznék belülre? Mert DE van rogyásig. Inkább NT igazolás lesz gondolom.ulpianus
nah igen
és powe szellemi képességeit elnézve novemberig max. talán csak tényleg azt verik a fejébe, hogy "az A lukat támadd fiam"
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Leigazoltunk egy újabb UDFA-t. Olyat ,akit Pioli és Haley szeretnek, gyorslábú nehézfiút.
OL Butch Lewis (USC). 6'5 + 312 + 5.11
Guard volt, de nálunk max ROT csere (azt keresünk nagyon) lehet belőle, ha marad a TC után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Weigmann a tavalyi 2 millió$ helyett idén 2.5m$-t fog kapni. Megérdemli minden centjét. Soha nem hagy ki meccset beton nagypapi.
Gilberry újra megerősítette, hogy a tendert aláírja, minden a legjobb úton halad.

OT kérdésben nem tom mi lesz. Talán semmi. De Sweet Ron (NT) zokszó mentes elengedése egy NT horgászatot jelent. Mert Powe mellett most akkor senki nincs. Shaun Smith (DE) ha esetleg aláír (80%), akkor is csak vészcsere van. Vagy átképeznék belülre? Mert DE van rogyásig. Inkább NT igazolás lesz gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
jó lesz ő Stanzinek.Höri
Nemcsak ő.

Bowe-Baldwn-Breaston vagyis BBB
Moeaki a csoda TE
És két scatback, Charles (aki hamradik legtöbb yardot hozta tavaly például) és Dexter (aki WR is egyben) tudnak elkapni.

Ha most sem megy, akkor B terv (BBB terv):
Csak van már valaki, aki tud egy ilyen sornak dobálni!

Viccet félretéve, Casselnek már egy kifogása lehet, hogy Richardson alkalmatlan pass protectornak. Igaz, de sztem a Chiefst elnézve sok QB azonnal cserélne Casselel, és felvenné a fizetését is. Mert ez nem akkora probléma, ez egy jó offense, tele tehetséges srácokkal. Majd lesz ROT, más QB is játszik szar ROTvel. És nem kell a levegőben nyerni, pedig ez a WR sor arra is alkalmas lenne Moeakival.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó lesz ő Stanzinek.