Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Barry Richardson OT is aláírta a tendert. Amíg nem játszhat, Bobby Greenwood helyettesíti továbbra is. Megy ez szépen sorban. Megkérdezték Piolit, hogy a "Houston we have a problem" kérdésem Justin művész úr miért nem ír alá? Nem válaszolt, szerinte ez rájuk ás Houstonra tatozik, ahogy az is, hogy miként állnak a tárgyalások.

Azt is Mondta Pioli, hogy ők tárgyaltak Shaun Smith és Ron Edwards szerződéséről is. De nem egyeztek az álláspontok. Vagyis máshol kaptak jobb ajánlatot, amit nem akartak tartani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem 😊
Csak furcsálltam elsőre, hogy lb-sorban is számoltok vele, ROT-nek is, és egy DT is van a .comon feltüntetve 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez jó hír, de én két Greenwoodot látok nálatok, az egyiket DT-nek, a másikat LB-nek írják, van egy 3. is? 😊Wyatt
Azt hitted elbasztam, mi? Hát most nem! ehh meg is válaszolta. Van gy Bobby feketéből meg egy Cory fehérből, szal csak névrokonok. Cory a kanadai az én kis titkos fegyverem.

Hasonló eset viszont:
Mims az UDFA OT jelölt, aki egy hegy (6'8+330)) azt mondta, mikor tegnap betették Guardnak: Nekem mindegy, nem zavar. Ha kell cornerbacket is játszom, ha az edzők azt kérik. 😀 😀 Legalább tudja, hogy neki egy esélye, hogy ne a weloveinitben legyen salátamosó, az pedig most van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Baldwin egy 50 yardos elkapást mutatott be a nagyjából két fejjel kisebb Arenas ellenében.
Eben az a jó hír, hogy tegnapelőtt Baldwinnak volt egy nagylábujjhúzódása, amivel ár tegnap játszott, mert nem komoly. Ezek szerint valóban nem csak alibizik, hanem teljes értékű edzést végez. Bár előre mondták, de mindenre ezt mondják.

Szóval McClusternek volt egy vetődős elkapása.

Gabe Miller OLB a kezdővé avanzsált ROT Greenwoodon mutatott be egy szép swim move-ot, mi sackkel végződött.ulpianus
Ez jó hír, de én két Greenwoodot látok nálatok, az egyiket DT-nek, a másikat LB-nek írják, van egy 3. is? 😊Wyatt
van egy bobby aki DT és tavaly óta tackle-t akarunk belőle csinálni (amúgy utolsó emlékeim szerint a TC-ben az első csapat RT-je ként szerepe mivel richardson és o'callaghan még nem írt alá), szerintem itt keveredtél el
😊
és van egy cory aki ugye kanadából jött ILB
másról nem tudok
😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Baldwin egy 50 yardos elkapást mutatott be a nagyjából két fejjel kisebb Arenas ellenében.
Eben az a jó hír, hogy tegnapelőtt Baldwinnak volt egy nagylábujjhúzódása, amivel ár tegnap játszott, mert nem komoly. Ezek szerint valóban nem csak alibizik, hanem teljes értékű edzést végez. Bár előre mondták, de mindenre ezt mondják.

Szóval McClusternek volt egy vetődős elkapása.

Gabe Miller OLB a kezdővé avanzsált ROT Greenwoodon mutatott be egy szép swim move-ot, mi sackkel végződött.ulpianus
Ez jó hír, de én két Greenwoodot látok nálatok, az egyiket DT-nek, a másikat LB-nek írják, van egy 3. is? 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Zorn

Stanziről azt mondta, hogy nagyon lelkes, még kicsit izgul. Gyorsan szabadul a labdától, jó döntéseket hoz, és nagyon komolyan veszi a feladatát. Tehetséges, de sok munka lesz mg vele. Pre seasnben meglátjuk mire jutnak, és az első meccsig 40 nap van, az hosszú idő. De a lábmunkája már most javul.

Casselről azt nyilatkozta, tetszik neki, ahogy egyszerre az összes drillt edzi Cassel, nagyon hangos, nagyon hajt. (Cassel edzésőrült, majd Zorn is rájön). Neki is a lábmunkáján kell dolgozni, mert a hirtelen irányváltások nem is annyira hirtelen történnek, mint kellene.

Jut eszembe! Palkoról nem mondott semmit. Ennyit a pozíciós harcról Cassel mögött, egy nap alatt eldőlt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Siler jó, egyvmire kell vigyázni, ne sérüljön meg.szaba
Meglátjuk, de sztem annyiban jobb csak, mint Belcher, hogy tud zónázni. Blitzben egyformák, run stopban meg sztem Belcher egy kicsit jobb, mert kiemelkedően jól szerel. De még csere is van Blecher mögött is, kettő normális (Demorrio Williams és Greenwood).
Én igazából mind közül Greenwoodot szeretném már látni élesben többet, de az más dolog.

Viszont ha olcsón beválik Siler, az nagy fogás lenne. És ő azért nem annyira tropa, mint Merrimanus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Siler jó, egyvmire kell vigyázni, ne sérüljön meg.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A WRből átképzett Q. Lawrence DB-t Flowersnek külön feladata segíteni. Ő szívesen teszi.

Flowersről pár szó, mert megérdemli. Ő kitűnő mentor. Drafton túl alacsonyak tartották (5'9), hiába volt nagyon tehetséges, a második körben a 35. pickre kelt el. Azóta biztos bánják páran. 😊
Flowers magasra ugrik, de leginkább jó ütemben. Nagyon jó kezei vannak, nem kalimpál. Sokat és keményen edz. Ezért a technikája kiváló. Ajánlom bárkinek, aki szereti a CB játékot, hogy nézze meg, ahogy Flowers egyik kézzel a labdát üti el, másik kéz a WR szeme előtt, ahogy azt tanítják. Vagy épp vállal meglöki a levegőben, miközben elüti a labdát, hogy esélye ne legyen az elkapónak semmire.
Most edzőtáborban bement, és megint csúcsformában van. Egész nyáron a technikáját edzette. Mert szerinte még képes javulni. Ez Flowers. (Herminator az ilyen srácokat kereste mindig).
Futás ellen én nem láttam sok jobb cornert, nagyon keményen ütközik, jó helyen van, jó szögben érkezik. Ez az egy, amiért Carr, aki szintén szudáni corner, mögötte van a sorban. Mert Carr "csak" jó futás ellen, de Flowers király.

Nem véletlen rá bízták a dolgot. Lawrence egyetemen DBt is játszott, szóval mégsem annyira reménytelen a project, mint ahogy elsőre sejtettem. Flowers szerint tehetséges srác, sokat gyakorolnak, elemeznek. Azért az, hogy nem Berryvel teszik azt is jelzi, hogy CB lesz az a DB inkább.
______________________________________________________________________


Ideszerkesztem:

Wallace Gilberry (DE) aláírta tendert, 2011re így van szerződése. Tehát elkezdtek végre dolgozni a játékosmegtartó hadjáraton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
na ha szerencséd lesz, még Mays is elpucol innen.Höri
Elvileg lejárt a szerződése, nem kell tenni semmit. Ez hyperjó! Mays egy olyan sötét állat, hogy Powe lehet csak a párja.
ILBben most van akkor (mindjárt írok egy védelem kezdősort) még cserében is jobb. Mert Greenwood szerződést kapott, Demorrio Williamsnek is van még vagy két éve. Belcher pofátlanul fiatal és szintén van. Ehhez kezdő DJ és Siler. DJ a nagy öreg a maga 28 évével, szal nagyjából 5-8 évig nem kell ide senki.
____________________________________________________
Tehát így állunk, ha Siler kezdő:

DB: Brandon Carr - Kendrick Lewis - Eric Berry - Brandon Flowers (NB: Javier Arenas)


LB: Tamba Hali - Derrick Johnson - Brandon Siler - Justin Houston
DL: Glenn Dorsey - Kelly Gregg - Tyson Jackson



Kendrick Lewis underrated, és Belcher sztem egy szinten van Silerrel. De hogy Belcher már csere lehet, az nagyon király mélységet ad Demorrio Williamssel. OLBben Studebaker (és Sheffield vagy Gabe Miller), DBben Jalil Brown, DLben Powe, Gilberry és Bailey a fő cserék.

Én safetyt akkor is hoznék még esetleg, de másba képtelen vagyok belekötni a védelemben. Támadásban egy OT kéne, de ott is ennyi a bajom. És megvan az ember elvileg oda is. Nekem mindegy, ha már tényleg ennyi volt, és most a tenderelt két emberünk (Carr+Gilberry) meg a tagelt Hali aláír és jó napot, kezdhetünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ha szerencséd lesz, még Mays is elpucol innen.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chiefs signed ILB Brandon Siler, formerly of the Chargers.

ehhnek igaza lett, hoztunk ILB-t. A srác 25 éves, és sztem egész jó játékos lehet belőle.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Baldwin egy 50 yardos elkapást mutatott be a nagyjából két fejjel kisebb Arenas ellenében.
Eben az a jó hír, hogy tegnapelőtt Baldwinnak volt egy nagylábujjhúzódása, amivel ár tegnap játszott, mert nem komoly. Ezek szerint valóban nem csak alibizik, hanem teljes értékű edzést végez. Bár előre mondták, de mindenre ezt mondják.

Szóval McClusternek volt egy vetődős elkapása.

Gabe Miller OLB a kezdővé avanzsált ROT Greenwoodon mutatott be egy szép swim move-ot, mi sackkel végződött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
McCluster és Arenas default páros mellett Jeremy Horne (WR) hordta vissza a puntokat. Tehát Breaston nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Moeaki marad a PUP listán.ulpianus
kár.

jót tett volna a renoménak a preszezonban egy reúnió.Höri
Majd lesz még alkalom. Pre meccsen gondolom. Haley ötször mondta el, hogy nem súlyos, de nem kockáztatnak. De ezt tulajdonképpen minden PUP listásra mondják, tulajdonképpen minden évben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moeaki marad a PUP listán.ulpianus
kár.

jót tett volna a renoménak a preszezonban egy reúnió.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Moeaki marad a PUP listán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Stanzi pozíciós harcot folytat ... a második helyért Palkoval.

Kelly Gregg mezszáma a #77es lesz.

Houston még mindig nem írt alá. Biztos be van tépve valahol. Tavaly Berry pár órát váratott minket, 2009ben meg Tyson Jackson pár napot. De azért ők első körösek voltak, és akkoriban volt miről tárgyalni. Na mindegy, pont Houston az, aki fejből vágja ezt a 3-4-et, csak tény, hogy ő az utolsó. Bár valakinek azt is kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Greggnek (NT) a volt cspata (Ravens) is ajánlott szerződést. De keveebbet mint tavaly kapott. 1.5 milliót egy évre. Mi ennél többet, meg 1 millió bónuszt. És mivel itt kezdő lehet, ide igazolt. Vagyis annyira csak nem sérült, ha le akarták igazolni a veteránt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
minden szép és jó a TC-ben
már ugye aki ott van
hali,wiegmann,houston,carr,richardson ugye a fő hiányzók, gregg 4-én csatlakozhat
érdekességek:
richardson helyett bobby greenwood volt az első csapat RT-je😊
dion gales 310 fontra tolta fel magát...olyan 260-70ről, újabb potenciális end lehetőség
bailey állítólag nem nagy hanem rohadt nagy élőben
pattersont-t kipróbálták az offensive line-ban is
flowers pick six-el kezdte a TC-t

hja és állítólag meg akartuk szerezni shanle-t a saints-től...szerencsére nem tudtuk😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pár jó kis kép az edzésekről:
http://www.kansascity.com/2011/07/30/3047502/kansas-city-chiefs-practice-7.html#slide-17


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
egy kis feszültségoldó filmecske. Chiefs Defense 2010 legújabb verzió (jó hosszú bevezetővel, múltidéző felvételekkel):
http://www.youtube.com/watch?v=2GSyBC_m2yY&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
McCluster WR-HB-KR ügyben az volt eddig, hogy HB lesz. Bár én ezt mindig próbáltam cáfolni. De hivatalosan ezt nyilatkozták. Tessék, TCben játszott slotban továbbra is. Ennyit erről sztem. Felőlem beírhatják HBnek WR helyett sok dolgon nem változtat.

Érdekesebb hír, hogy eleinte Baldwin helyett Breaston lehet a #2 WR. Végül is logikus. Nekem 8, ez már olyan probléma, ami nem is probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Leigazoltuk Zeke Markshausen WR-t. Nem egy nagy szám, kis termetű ST töltelék.

A kissé több játéklehetőségre esélyes Breaston 19es számmal fog játszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem is jó játékos Kelly Gregg. Nem kell franchise NTnek, csak Powe egyelőre nem elég. A kondíciója kérdéses. Bár ő maga esküszik minden 3-5 betűs szóra amit meg bír jegyezni, hogy egész eddig edzett és kitűnő formában van, súlyprobléma nincs. És utóbbi tényleg nincs.

De nekünk ennyiért jó arra, amire kell. Vagyis eddig mondogattuk, hogy NT kell, akkor minden rendben lesz. Most aztán kiderül a beborul. Pass russhoz van DL készletünk, nagyon is jó. Run stopper 2 down NT kellett. Gregg az, és nem is drága.
Valamint kellett valaki, aki 3-4ben nevelkedett, és betanítja Powe-t. Bár Crennel tudja mi fán terem a bálterem, de azért csak jobb, mint Edwards aki 4-3as DT volt default, és annak is rossz.

(Azonban Kansas City Missouri állam. De valóban határos egy kis szakaszon Oklahomával. És bár Kansas City a nyugati határon fekszik, épphogy nem Kansas állam, de nem délen. Tehát Oklahoma onnan már nem látható, vagy extrém magas világító búza kell ehhez.)


Állat vagyok, ami enni kér...