NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Baldwinnak nem a csuklója, hanem a hüvelykujja sérült meg. Nem törés, lehet csak elrepedt. De előszezonban nem játszik többet. Aztán kiderül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Aki nem tud ütni, az ne üssön. 😊Döme
Inkább rúgta volna fejbe, mint egy úriember. Jones vagy 3 fejjel kisebb. De el tudom képzelni, hogy meg sem sérült az esetnél. Csak Haley megrendszabályozta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 615 — Raiders fan
Elég durva balhé lehetett...Baldwin 6-8 hétre out.Newman
Az szép...
Quote:
More on Baldwin. Serious worry he might miss more than pre-season, keep hearing 6-8 weeks, but can't confirm. Extremely doubtful for Week 1

Rumor is a fractured wristRolni
Aki nem tud ütni, az ne üssön. 😊Döme
Ez így van 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Elég durva balhé lehetett...Baldwin 6-8 hétre out.Newman
Az szép...
Quote:
More on Baldwin. Serious worry he might miss more than pre-season, keep hearing 6-8 weeks, but can't confirm. Extremely doubtful for Week 1

Rumor is a fractured wristRolni
Aki nem tud ütni, az ne üssön. 😊Döme
azért nagyon sok az a 6-8 hét... talán valami sisakba csapott

Ez a 2009-es trade pletyka nem is rossz. Az akkori Charles nem hiszem hogy ért volna 3. kört, de itt volt egy igazán jó futásblokk fal is előtte, szóval nálunk esélyes lett volna a süllyesztő, főleg, hogy utána (10) 'megtisztították' a keretet az 'eretnekektől'.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Thomas Jonesszal volt valami afférja. Nemtom ki a pöcs, vagy ki nem. Mert részleteket nem írnak sehol. Ezért kár volt visszajönni edzeni. Haley biztos megdicsérte.ulpianus
Elég durva balhé lehetett...Baldwin 6-8 hétre out.Newman
Az szép...
Quote:
More on Baldwin. Serious worry he might miss more than pre-season, keep hearing 6-8 weeks, but can't confirm. Extremely doubtful for Week 1

Rumor is a fractured wristRolni
Aki nem tud ütni, az ne üssön. 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 615 — Raiders fan
Épp olvastam, hogy Baldwin nem edz még egy darabig, mert öltözői bunyóban megsérült a csuklója. Micsoda pöcs...!gyeek
Thomas Jonesszal volt valami afférja. Nemtom ki a pöcs, vagy ki nem. Mert részleteket nem írnak sehol. Ezért kár volt visszajönni edzeni. Haley biztos megdicsérte.ulpianus
Elég durva balhé lehetett...Baldwin 6-8 hétre out.Newman
Az szép...
Quote:
More on Baldwin. Serious worry he might miss more than pre-season, keep hearing 6-8 weeks, but can't confirm. Extremely doubtful for Week 1

Rumor is a fractured wrist

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Épp olvastam, hogy Baldwin nem edz még egy darabig, mert öltözői bunyóban megsérült a csuklója. Micsoda pöcs...!gyeek
Thomas Jonesszal volt valami afférja. Nemtom ki a pöcs, vagy ki nem. Mert részleteket nem írnak sehol. Ezért kár volt visszajönni edzeni. Haley biztos megdicsérte.ulpianus
Elég durva balhé lehetett...Baldwin 6-8 hétre out.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
2009ben a Washington ajánlatot tett Jamaal Charlesra. Amikor a Pioli korszak kezdődött. Egy negyedik kört ajánlottak. Pioli egy harmadikat kért. Az üzlet így befuccsolt, szerencsére.
Addig Larry Johnson volt a Chiefs első számú futója. Aki később (2010) játszott a Skinsben, kevés sikerrel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Épp olvastam, hogy Baldwin nem edz még egy darabig, mert öltözői bunyóban megsérült a csuklója. Micsoda pöcs...!gyeek
Thomas Jonesszal volt valami afférja. Nemtom ki a pöcs, vagy ki nem. Mert részleteket nem írnak sehol. Ezért kár volt visszajönni edzeni. Haley biztos megdicsérte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Épp olvastam, hogy Baldwin nem edz még egy darabig, mert öltözői bunyóban megsérült a csuklója. Micsoda pöcs...!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Baldwin nem edzett tegnap. De nem sérülés miatt, hanem mert vmi magánügyi kérdésben máshol volt dolga. Gondolom talán lakást vett vagy akármi.

Albert és Gaither. LOT vagy ROT? Nos egy válaszunk már van. Albert LOT és Gaither ROT volt középsuliban a Hargrave Katonai Akadémián Virginiában, innen a barátságuk. Aki tehát Chiefs OT akar lenni, és nagy, iratkozzon be a suliba. Onnan bemasírozhat.
De az régen volt, Albert idősebb is egy évvel (26). Most elvileg Gaither lenne LOT ha nem lenne sérült. Ami baj, főleg mert O'Callaghan is az, és Richardson is, bár senki nem súlyosan. Szóval egyelőre egy OT van aki játszott már az nflben és egészséges.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nemtom hogy érdekel-e valakit, de Thomas Jones futásai következnek. Charleshoz hasonlítva sztem érdekes mindenképp. Egy az OL. Thunder&lighning eleve.
ulpianus
Amúgy pár fontot ledobott magáról és TC-ben nagyon meg voltak elégedve vele.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Nemtom hogy érdekel-e valakit, de Thomas Jones futásai következnek. Charleshoz hasonlítva sztem érdekes mindenképp. Egy az OL. Thunder&lighning eleve.
Jones amikor fut a fal futásirányba mozog leginkább. Amikor Jamaal fut, akor ellentétes irányba. Nem feltétlen counter futás ez (ami azt jelenti, hogy elindul egy lépést egyik, majd fut másik irányba a HB. Nem mindig van így, de többnyire. És ahogy Jamaal nem fut RG mellett jól (keveset és rossz átlaggal), úgy Jones meg a Centeren kívül alig fut bármit.

összesen 896 yard 3.7 átlagban. Ami nem jó, de kettejük átlaga így is szuper Jamaal miatt.
Akkor tehát balról jobbra haladunk. (end-LOT-LG ..)
futott yardok:
69-94-60-449-61-82-86

bal off tackle (end) a legrosszabb futásátlag (69 yard) 2.8. Legjobb a center (449 yard) 4.2 átlag. mondhatjuk hogy elég egysíkú Jones.

És akkor az futáshosszok az összes futásszám arányában:
< 0 19 8%
1-3 132 54%
4-7 63 26%
8-10 14 6%
11-20 14 6%
21-40 2 1%
40+ 1 0%

Ez azért 60% rossz (3 yardos vagy alatti) futás (Jamaal volt 40%).


Charlesnál nem írtam átlagokat. RGnél elért futás volt 3.6 a többi mint 5 vagy jobb. A két szélen legjobb, amiből a Left End 8.2, de mind jó nagyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Eric Berry nálatok SS v. FS poszton játszik?GhostLead
Strong safetyt játszik.
___________________________________________________________________________

Jamaal Charles futásait elemezgessük kicsit:

230 futása volt. 1467 yardért. 6.4-es átlaggal.
0 yard alatt (TFL+no gain) 16 futás az összes play 7%a.
1-3 yard hosszúak 84 run 34%
4-7 yard 69 run 30%
8-10 26 run 11%
11-20 28 run 12%
21-40 5 run 2%
40+ 3 run 1%

Kerekített értékek, de nem is szám a fontos, hanem az arány. Tehát 4 yard alatti futások 7+34=41%. Ami azt jelenti, hogy 40%ban rossz a futás, ha 4.0 átlagot vesszük alapul, mint kielégítő értéket. Ez nem rossz, ez így kell legyen, a futás természete ilyen. egy jóra egy rossz jut. A kérdés nem ez. Inkább olyasmi, hogy a HB képes-e instant first down fenyegetést jelenteni, vagy nem? Erről a futásátlag, meg2 yardos 7 yardos futás dologról volt szó nemrég. Ezért tértem ki rá külön, hátha érdekes.

Másik aspektusban, amit nála szóba szoktak hozni, hogy csak kívül eredményes.
Jamaal tud belül futni, nagyon is jól. A futásaiból 311 yard a centeren volt. Érdekes, hogy az RGn át 40 yard. (sorban így:361-191-168-311-40-81-301).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Eric Berry nálatok SS v. FS poszton játszik?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nálunk is valami hasonló volt a helyzet... egy ideig nagyon ütős volt, jól ment neki, szépen játszott, kevesen verték meg, aztán bejelentkezett a nagy lovettáért, nem igazán kapta meg, azonnal sérült lett, IR, aztán is csak úgy fényévente egyszer láttuk... (kis túlzás). Mondjuk hiányzik néha a csapatból, de csak a régi formája... Nektek most olcsó volt, egy próbát megér... vagy bejön, vagy nem... Ő meg bizonyíthat... ha tud

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Gaither első pre meccsen beöltözött. Csak nem lépett pályára. Lehet ott le is sérült volna. Jó volt, mert 71es mezben volt, mint Bailey. A két hegyomlás amikor egymás mellett állt, akkor már csak Dextert kellett volna közéjük rakni a kontraszt kedvéért.
Én a magam részéről nem bízok a Gaither projectben. Moeaki is sérülékeny, nem ez a gond. De Gaither nem üveg, hanem üvegszilánk összecelluxozva. Bár tévednék, mert nagy tehetség. De inkább egy olcsó jó kis húzás marad ő, és a többiek meg majd fociznak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Szem ez a "60 or more" inkább more. Saccra olyan 100 az inkább, ahogy emlékszem egy kimutatásra.
Mindegy pontosan, de én arról beszélek, hogy aki ennyi snapben végig jó, az nem 8 vagy 11 snap, és szerencséje volt. Akkor az bizonyítottan jó.
Rookie volt, nem mondom, hogy megbízható szupersztár a fal központja.
De azért messze nem az, mint egy most rookie, vagy tavaly rookie, aki nem lépett pályára. Vagy pályára lépett garbage timeban, Hail maryben, ahol is 2 man rush van a két szélen, ő meg guardként középen a senkit blokkolja, és nem is roncsaja el.
Hanem ő éles meccseken játszott futás passz egyaránt, és elég sokat ahhoz ,hogy én legalábbis elhiggyem hogy nem kell miatta izgulni.ulpianus
mondjuk azért én sem féltem a falat miatta
félreértés ne essék
😊
amúgy ha már fal
gaither természetesen a rehab arénában "edzett", kézsérülés
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Szem ez a "60 or more" inkább more. Saccra olyan 100 az inkább, ahogy emlékszem egy kimutatásra.
Mindegy pontosan, de én arról beszélek, hogy aki ennyi snapben végig jó, az nem 8 vagy 11 snap, és szerencséje volt. Akkor az bizonyítottan jó.
Rookie volt, nem mondom, hogy megbízható szupersztár a fal központja.
De azért messze nem az, mint egy most rookie, vagy tavaly rookie, aki nem lépett pályára. Vagy pályára lépett garbage timeban, Hail maryben, ahol is 2 man rush van a két szélen, ő meg guardként középen a senkit blokkolja, és nem is roncsaja el.
Hanem ő éles meccseken játszott futás passz egyaránt, és elég sokat ahhoz ,hogy én legalábbis elhiggyem hogy nem kell miatta izgulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
akkor máshogy emlékszünk
szóval holnapra nézd meg az összes meccsünkent újból száznyolcvanötödszörre és írd le kinek mennyi snap-je volt
😊ehh
Hadd kérdezzem, hogy ha Asamoah sosem kezdett, akkor miért írják róla az nfl.comtól kezdve mindenhol ezt? Mindenki rosszul emlékszik csak te nem? Nézzük meg újra a meccseket mindahányan? 😂

Másrészt te hogy képzeled ezt Guard posztot a Chiefsben? Mármint 2010ben.
Van 3 guard. Lilja a kezdő RG, Waters a kezdő LG. Egy csere van, Asamoah. aki szinte nem is lép pályára állításod szerint. Oké.

De hogy lehetséges ez?
Amikor pihen Waters, akkor ki játszik?
Amikor pihen Lilja, akkor ki játszik?
Amikor Lilja kihagyott egy meccset, ki játszott?
Amikor Waters apróbb sérülései miatt limitáltan játszott, vagy így volt Lilja is, akkor ki játszott?

Sztem ez elvileg is lehetetlen, nem hogy gyakorlatilag. Már így is rizikós, hogy kettőjüknek egy csere jutott. De azért az vállalható, és kibírható erőnlétileg. De ketten sztem kizárt dolog lehozni egy teljes szezont úgy, hogy az egyetlen csere alig kap snapet.ulpianus
"Waters is coming off a legit Pro Bowl season, but isn't the future at age 34 and entering the final year of his contract. Asamoah, the 68th overall pick in the 2010 draft, projects as a nasty run-blocking guard but only played 60 or more snaps in two games as a rookie. While we'd expect Waters to win this battle, it's going to be hard to keep Asamoah on the bench going forward. May 16, 1:18 PMSource: Kansas City Star "

persze a párnál azért többet, de nem mondhatjuk, hogy olyan sokat
😊

azért szarjon sünt a profootballfocus, hogy anno a statisztikáit fizetőssé tette
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
akkor máshogy emlékszünk
szóval holnapra nézd meg az összes meccsünkent újból száznyolcvanötödszörre és írd le kinek mennyi snap-je volt
😊ehh
Hadd kérdezzem, hogy ha Asamoah sosem kezdett, akkor miért írják róla az nfl.comtól kezdve mindenhol ezt? Mindenki rosszul emlékszik csak te nem? Nézzük meg újra a meccseket mindahányan? 😂

Másrészt te hogy képzeled ezt Guard posztot a Chiefsben? Mármint 2010ben.
Van 3 guard. Lilja a kezdő RG, Waters a kezdő LG. Egy csere van, Asamoah. aki szinte nem is lép pályára állításod szerint. Oké.

De hogy lehetséges ez?
Amikor pihen Waters, akkor ki játszik?
Amikor pihen Lilja, akkor ki játszik?
Amikor Lilja kihagyott egy meccset, ki játszott?
Amikor Waters apróbb sérülései miatt limitáltan játszott, vagy így volt Lilja is, akkor ki játszott?

Sztem ez elvileg is lehetetlen, nem hogy gyakorlatilag. Már így is rizikós, hogy kettőjüknek egy csere jutott. De azért az vállalható, és kibírható erőnlétileg. De ketten sztem kizárt dolog lehozni egy teljes szezont úgy, hogy az egyetlen csere alig kap snapet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Waters csak papíron volt kezdő ha jól emlékszem két meccsen. Ahogy persze Thomas Jones és Pope is kezdő volt elvileg, aztán mégis Jamaal és Moeaki kezdett főleg a szezon vége felé haladva. Aztán mit írnak idén is? Thomas Jones és Pope továbbra is kezdők. Továbbra is, jópofa. De majd meglátjuk, ez tény. Én egyelőre ha van, aki újoncért nem izgulok, az Asamoah.ulpianus
akkor máshogy emlékszünk
szóval holnapra nézd meg az összes meccsünkent újból száznyolcvanötödszörre és írd le kinek mennyi snap-je volt
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Aki nem lép eccerre, az fut még egy kört:
http://www.youtube.com/watch?v=yTE-RObZNqc


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Waters csak papíron volt kezdő ha jól emlékszem két meccsen. Ahogy persze Thomas Jones és Pope is kezdő volt elvileg, aztán mégis Jamaal és Moeaki kezdett főleg a szezon vége felé haladva. Aztán mit írnak idén is? Thomas Jones és Pope továbbra is kezdők. Továbbra is, jópofa. De majd meglátjuk, ez tény. Én egyelőre ha van, aki újoncért nem izgulok, az Asamoah.

Itt egy alacsony felbontású filmecske az új slot WR csere tüneményünkről.
Keary Colbert

Jut eszembe. Haley azt mondta róla pár napja, hogy jó ideje próbálja Colbertet megszerezni magának a chiefsbe (az utolsó két csapatot nézve nem értem ez miért volt lehetetlen?). Mert nagyon tehetséges, és ő kihozná belőle az állatot. Haley ért az elkapókhoz, de azért vannak fenntartásaim.

Keary Colbert 2004ben kezdett 3 évet a Párducoknál. 2008ban 3 csapatnál járt (Broncos, Seahawks, Lions)
Utána került ki a ligából (Florida Tuskers (2009)
Sacramento Mountain Lions (2011)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Azért Asamoah kicsit többet játszott, mint pár snapet. Először is Waters sérülése alatt ő volt a kezdő. Meg egyébként Waters és Lilja cseréje is egy személyben. Igazából több snapet tolt, mint a két kezdő G. És nagyon is jó volt. Szóval ha Lilja kiesik, akkor sem miatta kell aggódni, hanem azon, hogy két helyre nem állhat, és Waters már csereként sincs. Bár Waters nem írt alá sehova egyelőre tudtommal. Akár év közben is Lilja sérülése esetén megkereshetjük ,ha ez így marad.

Weigmann sosem volt sérült. És tavaly ő vol az egyetlen játékos, aki az ÖSSZES offenseplayben játszott. Nekem ez nem azt jelenti, hogy majd nem bírná a meccseket. Szóval ha csak a snapek kétharmadát elviszi, akkor is Hudsonnak kell egyharmadot. És a most pre meccsen kezdő és végig játszó Center cserecseréje Darryl Haris is ott van. De Weigman ha valaki, akkor ő aztán elpusztíthatatlan volt az elmúlt tizenakárhány évben. És Hudson meg szintén olyan, aki akár sérülten is játszik, állandó kezdő volt (G poszton) egyetemen is, ott sem szerették lehozni.
_______________________________________________________________________


Első 4-5 meccs nagyon érdekes mindig. Ebben nagyobb igazság van ,mint most örömködni vagy aggódni agy pre meccsen nyújtott jó CB teljesítményen vagy bármin.
De igazából engem megmondom melyik schedule időszak érdekel legjobban.
Az első 10 meccs lesz nyerhető. (Buffalo-@Detroit-@SD-Minnesota-@Indianapolis-@Oakland-SD-Miami-Denver) Ebből a két San Diego meccs tűnik nagyon keménynek igazából, többi nyerhető, kisebb nagyobb eséllyel, azt még nem tudom mennyi ez a kisebb és mennyi a nagyobb?

De aztán gyün a Black leves ötösfogat. Ami engem a szokottnál is jobban érdekel, ha még ekkor jól állnánk a csoportban esetleg.
(@NE-Pittsburg-@Chicago-Jets-Green bay)
A Macik a fekete leves fekete lova, vagyis ez egy lóleves lesz maciból. De a többinél mind extrán fogok örülni, ha valami úton módon nyerünk.

És a desszert csoporttisztázó duo találkozó a végin. Már ha még mindig állunk valahogy. Akkor is legfeljebb két kötelező győzelemként fog elénk tárulni. Sztem itt nem igazán állhatunk majd jobban. Bár tévednék!
(Oakland-@Denver)ulpianus
waters minden meccsen kezdő volt, max. meccsek közben ugrott be pár snap-re asamoah, emlékeim szerint azért nem túl sokra.amúgy waters-t én már most visszahoznám, a cap-be simán beleférne és szerintem nem nagyon duzzogna ha nem lenne minden meccsen kezdő.darryl harris-t meg csak végveszély esetén szeretném látni a kezdőben😊

mindegy
hetek kérdése és kiderül
vagy beborul
😊