Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Tavaly is jött egy Jacoby Ford nevű sprinter, és végülis bevált.
Mondjuk WR-ből sosem elég...
De ez tényleg értelmetlen húzás voltBMG
Igen Ford jó példa...csak ne kivétel legyen 😊

Amúgy jobban belegondolva Bennet öreg és kinéz főleg így neki a cut. Rock csak ST playa, azért tartottuk meg, így Taiwan DMC és Bush mögött lesz 3. RB. 3 RB kellhet simán, főleg, h DMCnek azért komoly tartossági gondjai voltak az előző szezonig, illetve ebben a szezonban is hagyott ki meccset...nem tettszik a pick, mert kicsit luxus pick a posztot tekintve, de majd meglátjuk...

Kint azt olvasom Jones returnerként is jól alkalmazható lehet...Ford WR feladatokra jobban tud majd fókuszálni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"JJ
De legalább már nem az első körben csináljuk (vagy a másodikban).
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...Rolni
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"JJ
Tudom és értem amit mondasz, de szerintem a mi draftunk eddig messze nem "Seahawks sapkás"...sokkal érdekesebb pickek is voltak már idén mint a mieink...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...Rolni
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tavaly is jött egy Jacoby Ford nevű sprinter, és végülis bevált.
Mondjuk WR-ből sosem elég...
De ez tényleg értelmetlen húzás volt
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ismét egy Al pick. Amikor volt nálunk workout-on írták, h nagyon bejött mindenkinek. DVD+Jones nem örülök, ez kezd megint Al draft-nak tűnni.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát a speed RB is megvan idénről.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Taiwan Jones. De minek?BMG
Mer gyorsan futja a 40et.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na Jones mi a tökömnek kell azt nem tudom...

DMC, Rock, Bennet aláírva. Bush, Marcell tenderezve....hova minek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Taiwan Jones. De minek?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...Rolni
Azzal semmi baj mert szar volt és nem is lesz jobb, a gond az az, hogy Routt után a legtapasztaltabb CB Ware!peterbadbone
Amitől nem ilyednék meg nagyon...McFadden és Ware már idén jók lehetnek és Chikwa is sztem már idén többet mutat majd, mind a tavalyi CB rookie-k...majd meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...Rolni
Azzal semmi baj mert szar volt és nem is lesz jobb, a gond az az, hogy Routt után a legtapasztaltabb CB Ware!

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Így már kevés esélyét látom, hogy Asot visszaszerezzük...
De a Chekwa picknek örülök
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Chekwa. Nekem nagyon tetszett tavaly a Buckeyes-ban, de kicsit már tele a tököm a CB-kkel, tavaly is fele draft az volt, eddig ez is...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Chimid Chekwa CB

Így Aso már tuti, h elmegy...Chekwa jobb CB jelenleg mint DVD és potenciál is van benne bőven...

McFadden, Ware, Van Dyke, Chekwa...tettszik a CB depth Routt mögött...lehet, hogy CJ cut-olva lesz TC után, ha elég jók a fiatalok ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na Salas pont előttünk megy ki mint Hankerson...hagyjuk akkor már a WReket...ezek jelek voltak 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Állítólag 2/1-gyel nagyon be akartuk húzni Kaepernicket, de a Pecc sokat kért érte. Én annyira nem bánom hogy nem sikerült, annyira nem hinném hogy jó NFL QB lesz belőle, hiába volt kedvencem a Wolf Packben.

Ma viszont örülnék ha a Stanzi-McElroy páros valmelyikét beszednénk.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na nekiugrok egy értékelésnek...

Alapvetően elégedett vagyok a drafttal eddig. Az adott pickeknél fejtem majd ki, de örülök annak, hogyan állunk és bár tavaly ilyenkor jobb volt a helyzet, de első körös nélkül idén igen jól állunk.

1.körhöz annyit tennék csak hozzá, hogy Seymour a köv 3 évben szerintem értékesebb a számunkra mint ha a 17 pickel húztunk volna DT-t. Hosszútávon persze jó lett volna első körös idén is, de nem bánkódok túlzottan.

2.körben papírforma született. Jó esély volt rá, hogy ha ottvan visszük Wisniewskit. Tettszik, hogy nem tradeltünk fel, hanem kivártuk szépen a dolgokat...én azt gondolom, hogy Wiz és Ijalana volt a top 2 a boardunkon, ezért nem mozdultunk amíg megvolt a két srác és végül a kettő közül választottunk. Jól választottunk? Idő dönti majd el. G elvileg nagyobb need lehetne, mert Satele jobb, biztosabb mint Loper vagy Campbell, de azért ha megnézem melyik poszt a fontosabb akkor nálam már logikus döntés Wiz. Az LT után a C a legfontosabb talán ugyebár. Ő osztja ki a dolgokat, rajta megy keresztül minden. Stefen az idei draft egyik(ha Pouncey G akkor a top) top C prospectje volt. Mérete megfelelő hozzánk, technikailag és mentálisan nagyon rendben van a srác. Erőbe kell még fejlődnie, de azt könnyebb megoldani sztem mint a technikát. Remek embertől fog tanulni, aki a szart is kipréseli majd belőle szerintem. Hue azt mondta, hogy amíg nincs meg a CBA nem tudjuk ugye mi van a FA vagy RFA embereinkkel, így Stefen a kezdő C. CBA után kiderül mi van Satelevel és akkor dől majd el remélhetőleg TCben mi a helyzet. Én már írtam többször, h ha Veldheer kinyomta Satelet tavaly akkor ztem Wiz is ki fogja tolni day 1-re, de ott van az a lehetőség is, hogy idén Wiz LG vagy RG lesz Satele mellett. Ez akkor jöhet létre sztem ha Hue így tudja a legjobb 5 embert felrakni a pályára.
Reméljük 10 évre megvan a franchise C-e a csapatnak ami azért igen jó lenne.

Némi infó még róla: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1272625

Ez a pick nekem need-re top elérhető ember miatt A.

3. körben 2szer húztunk. A másodikat egy holnapi 4.ik körös pickel együtt szereztük a Patriotstól jövő évi 2 körünkért. A holnapi pick után jobban meg lehet ítélni majd milyen csere volt ez.
Na és akkor az eredeti 3.körös pickel vittük DaMarcus Van Dyke-ot. A CB need ezt tudjuk, DVD volt a leggyorsabb a combine-on, így gyaníthat volt a behúzása. Egyedül azzal van bajom, hogy sztem hamar húztuk be. DVD simán ott lenne a 4.ben is, de lehet 5.ben is nekünk, de ezen már kár rágódni. Amúgy Van Dyke sztem underrated volt a draft előtt. Sokan mondták róla, hogy csak egy szupergyors srác, aki kevés tapasztalattal rendelkezik, nem emelkedik ki mint CB és túl könnyű is. Persze van ezekben igazság, de pl.: Mike Mayock szerint is több a srác mint egy sprinter. Mike szerint is rengeteg potenciál van benne és jó CB lehet...Nálunk ugye optimális esetben jövőre és azután is elég ha nickelbe vagy dimeba hoz egy jó szintet Routt és McFadden mögött(ez az elmélet, de mondjuk McFadden még fekete ló). Rod Woodson töltött el vele időt, megnézte, beszélt vele és bár abszolút AL pick szerintem jók lehetünk. Nem hinném, hogy idén impact player, de talán jövőre már jó lehet Rod kezei alatt...

PLusz infó róla: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1272299

A poszt el lett találva, hszen Aso nagy valószínűséggel nem jön vissza, a játékoson lehet vitatkozni, mert a legtöbb big boardon mondjuk Curtis Brown, Johnny Patrick, Jalil Brown, Curtis Marsh, Brandon Burton vagy Chimid Chekwa előrébb rangsorolt CBk voltak. Ezt majd az idő eldönti...

Tehát needre reach 😊 ami miatt C+ nálam a pick.

3. körös 2. választásunk nem más lett mint Joseph Barksdale. SECben 4 évnyi tapasztalata van, 50+ meccs és 39 kezdés. Nincs nála sérülés faktor, méretei rendben vannak G és T poszthoz is(6'5 325). RT poszton játszott 3 évig és a 2010-es draft után közvetlen a top OTk között emlegették. Az LT posztra váltás nem ment neki igazán és emiatt a "szenvedés" miatt esett sokat, de RT posztra jó pick lehet. Itt szerintem egyértelműen RT-re dolgoztunk a drafton, bár fura, hogy a tradet bőven előbb megcsináltuk minthogy láttuk volna ki van benn...Szerintem embert céloztunk. Jah Reid, Joseph Barksdale és James Brewer. Reid kiment és mi a 2 közül Barksdalet választottuk. Ismét Mike mayockra hivatkozva fényezném a picket: He mentioned offensie tackles like Jah Reid of Central Florida and Joseph Barksdale of LSU as great fits at right tackle.

Bővebb infóért: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1244947

Nálam ez a pick needre jött és a legjobb 2 választható ember közül húztunk: B+



Gyorsan tekintsünk ki holnapra:
2 db 4. körös pick mellett 1-1 5. és 6. körös van meg persze a 2db 7. körös pick. 6 pickel még hozhatunk jó embereket és tarthatjuk a jó draftot.

Próbálok kicsit posztok szerint menni...

QB poszt bár nem nagy need, de ahogy Kaepernick is megindokolható volt egy project QB vállalható lenne, bár sztem Al már húzott volna QBt ha nagyon szeretnénk. Pat Devlin lehet érdekes a BPA Stanzi mellett. Devlin hasonlították jópáran Flaccohoz és ugye Hue vele dolgozott...

RB poszton tele vagyunk, nagyon meglepődnék ha RBt hoznánk, de benn van még Taiwan és Helu akiket megnéztünk...

TE poszton én elképzelhetőnek tartok erősítést. Myers mellé egy elkapó TE elférne mint 3. Cameron Jordan, Julius Thomas és Virgil Green lehetne a pick...

WR poszton Hankerson sztem a célpontok között lehetett, de épp lecsúsztunk róla. Greg Salas után is vannak azért nagyobb darab WRek, akik akár szóba jöhetnek, bár fiatal raw WRre nincs szükségünk. Hankerson jó lett volna, de így már inkább FAre tenném a WR kérdést(Ochocinco)...

OL szempontból már szerintem max 1 emberke érkezhet, de tudnék örülni neki, ha depthből is betankolnánk...Brewer, Hairston, Demarcus, Domingez, Bell jöhetnek szóba akár, illetve 5 vagy 6 körben én lehet Cannont megpróbálnám. Ha nincs ez a rákos szarság simán 2. körös pick. 80-90% esélyt mondanak a felgyógyulásra. 5. 6. körben szerintem value pick lenne és 2012-re játékra is alkalmas lehet és nagy steal is lehet belőle...

DL szerintem nagyjából rendben van, de azért DE depth érkezhet még. Ballard vagy Brandon jó választés lehetne...

LB sorban a kezdők elvileg körvonalazódnak, de azért elképzelhető a pick. Chris Carter vagy Bruce Miller mint DE\LB mix érkezhet a mostani mixek (Wimbley, Groves, Scott) mellé, de szerintem nem nagy need a poszt, illetve ilyen tweenerből van elég, inkább tényleg LB jöjjön vagy tényleg DE. Case Matthews-al beszélgetett a csapat, Greg Jones jó pick lehetne...

CB posztra nem hiszem, hogy jön más, mert jelenleg van Routt, CJ, McFadden, Ware és Van Dyke, de a Van Dyke picknél említett CBk közül vki value alapon még érkezhet akár...

S posztra sztem nem nagyon jön már ember, mert létszámra megvagyunk Huff nélkül is és azért a benn lévők közül sztem senki nem lenne upgrade a keretben lévőkhöz képest. Robert Sands lehet esetleg csábtó freak az öregnek...6'4 217 FS...


Aztán azért érkezhetnek olyan emberek akik nem kifejezetten mondjuk a posztjuk miatt jönnek, hanem mondjuk STbe, de ezekhez nem írogatnék senkit...

A lényeg, hogy van még pickünk bőven és van még bőven játékos aki értéket képviselhetne nálunk!!


Go Raiders!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na remélem jófajta RT-t neveltek Barksdale-ből 😊

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én Salast és Mohamedet szívesen látnám ezüst-feketében 😀
Mondjuk Mike-ra nincs szükség, de kell valaki Berkeley-ből, ha Aso megy
Ha QB akkor a maradékból Stanzit választanám...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Még csak most jön a draft legjava Raiders szempontjából. Lesz 2db csodálatos 4. körös pick, amivel majd A++*kisszék lesz a draftunk minősítése!

Nézegettem kik maradtak bent és azt, hogy milyen pickjeink vannak:

Pickek: 4/16, 4/28, 5/17, 6/16, 7/16, 7/38

A bent maradtak közül én rajtuk gondolkodnék:

QB: Stanzi, Enderle, Devlin, van Camp
WR: Doss, Gates, Salas, Sanzenbacher, Holmes(Hillsdale!!!), Binns, Maehl,
TE: Stocker, Cameron, Saunders,
OL: Love, Hurd, Fusco, Hix, Dominguez,
DE: Ballard, McPhee, Romeus, Klug, Winterswyk - többen TE-nek képeznék át, Bair,
LB: McCarthy, Homan, Jones, Herzlich, Mohamed, White
CB: Burtun, Chekwa, Carmichael, Skrine, House, Brown, Brown,
S: Williams


Pl: 4.kör: Stanzi, Sanzenbacher,
5.kör: Hurd
6.kör: Carmichael
7.kör: Klug
7.kör: Hix