Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eddig nem alakul rosszul. Megvan Wiz és még fel sem kellett tradelni érte. DVD... meglátjuk mire megyünk vele. Lett volna a posztján talán tehetségesebb, előbb mély vízbe dobható játékos, majd meglátjuk, hogy jó húzás volt-e. Egyenlőre reach-nek tűnik, de tipikus Raiders pick. Barksdale hiányposztra jött. Nem volt már bent egyértelmű 3. körös OT. Kicsit utánaolvastam és olyan rosszat nem írnak róla. Tipikus RT prospect és ami pozitívum, h nem nagyon volt sérült, jó csapatok ellen játszott és amikor a jobb oldalon nyomta nem volt rá panasz. Kicsit csiszolni kell a technikáján, de egy 3. körös játékosnál ez alap. Sztem ezzel a pickkel sem nyúltunk mellé. A pick trade sztem jó húzás volt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
ott van egy egész stáb (ugye valaki csak veszi a fejét, miközben várakozik) és van náluk egy zsák sapka, ennyi a titka az egésznek

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
DVD... ez nagyon nagy 😀
Eddig értelmes a draft, szükséges helyekre húzunk. Úgy látszik Hue valamennyire érvényesíteni tudja az akaratát.
QB szerintem már nem lesz, mert JC az öreg új Plunkettje, innentől szerintem már roster bővítés lesz.
De a legnagyobb, hogy Wisniewski alapból Raiders sapkában várta a picket 😛
(ezt már mintha írtam volna...)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én jobban örülnék, ha Wiz egyelőre G-ként kezdene és Satele maradna a C, mert ugye őt nagyon szeretem 😊

A többi picknek annyira feltétlenül nem örülök, de hát úgy látszik akkor Aso már tényleg nem jön vissza hozzánk. Így azért egy biztonsági CB csak kellett, majd meglesegetem, hogy miket írnak róla, meg hogy mozog!

A Barksdale pick is jó lehet talán, bár sokat nem hallottam róla sem. De ugye így Campbell is RG-RT-LT-t is tud (??)játszani és elvileg ez a Barksdale srác is tudhatja ugyanazeket, szóval sokoldalú emberek vannak, ami azért alapnak tényleg jó! 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Nah elkaptam Hue sajtótájékoztatójának a végét!

Minden úgy alakul ahogy terveztük. Azokat hozzuk akik első helyen voltak a boardunkon...persze alap, h ezt mondja, de az is igaz, hogy mindegyik pickunk valóban biztosan a mienk volt...úgy értem minddel lehetett volna még kicsit várni, letadelni, de hoztuk őket...ez alapján tényleg kellhettek nagyon...

Barksdale nem meglepő módon jobb oldalon kezd majd edzéseken...Hue szereti az OL rugalmasságát...én is 😊
Veldheer T, C
Stefen C,G
Campbell T,G
Barksdale G,T...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Én nem szeretem az LSU-t, így nem láttam játszani. Az RT need volt így jó pick lehet. A bent levő OT-k egyikét sem lehetne jobbnak nevezni talán. Reméljük, hogy beválik.peterbadbone
Ha mondjuk maradna Walker aki kezd és Joseph tanulhat tőle is, meg amúgy is szerintem ő lehet a jövő RTje itt...

Veldheer, Stefen, Campbell, Barksdale végre vannak fiatal tehetségek az OL mentén...persze ne szabadna ezzel a lineal kezdeni az évet, de ha 2 rutinos embert jól elhelyezve beteszünk közéjük melléjük akkor már idén érezhető javulás lehetne...
Walker, Loper, Satele vagy FA pick up jó lehetne erre...

Veldheer-Loper\FA-Stefen-Campbell-Walker szezon kezdésre

Veldheer-Loper\FA-Stefen-Campbell-Barksdale szezon végére

Veldheer-top FA-Stefen-Campbell-Barksdale 2012 elejére már komoly OL lehetne...



Amit még szeretnék megemlíteni, hogy Mike Mayock akinek sokat adok a véleményére elismerően nyilatkozott Stefenről és Van Dykeról is korábban...Barksdale-el kapcsolatban majd keresni kell mit mondott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én nem szeretem az LSU-t, így nem láttam játszani. Az RT need volt így jó pick lehet. A bent levő OT-k egyikét sem lehetne jobbnak nevezni talán. Reméljük, hogy beválik.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Barksdale jó pick sztem!

LTbe szenvedett, de RTben nagyon jó volt előtte...sztem van fantázia benne RT vagy G poszton!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Chargers mit csinál 😀Rolni
Csak ST-t erősítenek. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na Jalil vagy Curtis Brown ? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Chargers mit csinál 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Reidnek én is örültem volna, jó arc, izmos erős RT.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
DVDhez 6'1 176, míg DRC 6'2 182...az a 6 pound lófasz...

Rod Woodson személyesen nézte meg a Miami CBket és akkor már sejthető volt, hogy kit néz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Moffitt és Reid volt a 2 favoritom az OL-be. Maradt Hurd akiért még szorítok egy kicsit az 5. kör környékén.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
180 font. Hát kettéfejeli az első wr.Delonso_
Bár lenne 180 font 😀 De majd eszik sokat és változatosan, Rod meg megtanítja mindenre.peterbadbone
Jó mondjuk a 6'1 hez még mehet fel a súly és ha a 4.28ból veszít kis sebességet akkor is kurva gyors lesz...

6'1 195 már vállalható lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Jah Reid is kiment...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
180 font. Hát kettéfejeli az első wr.Delonso_
Bár lenne 180 font 😀 De majd eszik sokat és változatosan, Rod meg megtanítja mindenre.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
180 font. Hát kettéfejeli az első wr.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Eddig totál papírforma draft. 😀 Az nyilvánvaló volt hogy egy leggyorsabb 40 yardot nem fogunk benthagyni.Döme
Igen alap, de bíztam benne, hogy csak 5ben jön...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
5. körben jó lett volna van Dyke, de itt? Kell is a trade, hogy ezt ellensúlyozzuk.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Eddig totál papírforma draft. 😀 Az nyilvánvaló volt hogy egy leggyorsabb 40 yardot nem fogunk benthagyni.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Al.....
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na megjött Van Dyke 😊
kurva korán, de tudtam, hogy jön

Azért egy Curtis Brown, Jalil Brown jöhetett volna előbb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
2szer húzunk 3.ban

AdamSchefter Adam Schefter
Raiders traded their 2012 2nd-rd pick to NE for Patriots' 3rd and 4th this year. So New England now has double 1s and 2s in 2012. Again.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na, hogy kit húzunk azt nem tom már 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!