Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Jó látni, hogy Carr felnőtt.
Amadeus
Én nagyon sokáig egy közepes játékosnak és egy tök sótlan, gyenge leadernek tartottam Carr-t, de meg kell követnem mindkét aspektusból, pályán és pályán kívül is vezére ennek a csapatnak.

Másrészt azt is gondolom, hogy ami már a Gruden ügy után elindult, a csakazértis mentalitás, a nyomás átfordítása pozitív energiává, az most is megtörténhet, főleg, ha a csapat azt érzi, hogy a vezérére ilyen mértékben számíthat.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért ez is egy k.rva nagy pofon a csapatnak... Legyen már vége a sok f.aszkodásnak pls.!

Ez megint, hogy fog vajon hatni a játékra/játékosokra? Azért örülök, hogy a Giants nem pedig pl. egy Ravens előtt történt ez a sajnálatos esemény.
Bárcsak kőkemény gerinccel és álló dákóval mennének ki a srácok ahogy a Gruden mizéria előtt!

Tudom messze a vége de rég volt ekkora esélyünk megnyerni a csoportot. Olyan jó lenne ha ennyire drasztikus külső szarságok nem befolyásolnák már többet a szezonunk. Erre az évre elég volt.

Kedves Las Vegas Raiders (cakumpakk)!
Kérem mellőzzék a jövőbeni gyökérkedéseket - legalább az offseasonig - és ne a kitartott k.urvákat meg a veretést tartsák fókuszban hanem a feladatukat/munkájukat amiért a fizetésüket kapják! Előre is köszönöm!
TST
Plusz ugye itt meg nem volt rola szo, de jol megszivtatok A-Rod covidjat is. Vele azert valoszinuleg utottek volna hetvegen a Chiefs-t, mig igy eleg eroteljesen megkerdojelezheto ki a favorit. PEdig nektek nagyon kellene, hogy a Fonokok minel elobb bedobjak a torulkozot, viszont egy Packers felett aratott gyozelem pont az ellenkezojet erheti el.

Amikor minden a Raiders ellen van...
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért ez is egy k.rva nagy pofon a csapatnak... Legyen már vége a sok f.aszkodásnak pls.!

Ez megint, hogy fog vajon hatni a játékra/játékosokra? Azért örülök, hogy a Giants nem pedig pl. egy Ravens előtt történt ez a sajnálatos esemény.
Bárcsak kőkemény gerinccel és álló dákóval mennének ki a srácok ahogy a Gruden mizéria előtt!

Tudom messze a vége de rég volt ekkora esélyünk megnyerni a csoportot. Olyan jó lenne ha ennyire drasztikus külső szarságok nem befolyásolnák már többet a szezonunk. Erre az évre elég volt.

Kedves Las Vegas Raiders (cakumpakk)!
Kérem mellőzzék a jövőbeni gyökérkedéseket - legalább az offseasonig - és ne a kitartott k.urvákat meg a veretést tartsák fókuszban hanem a feladatukat/munkájukat amiért a fizetésüket kapják! Előre is köszönöm!

Szerkesztette: TST
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Carr nem védi azt, ahogy cselekedett. Annyit állít, hogy szeretetre van most szüksége. Ami teljesen igaz lehet. 22 évesen tönkretette az életét, meg másokét, mert ilyen-olyan okok miatt még nem nőtt fel. A gyilkos cimke és az, hogy lehet élete harmadát, negyedét rács mögött tölti teljesen tönkre teheti, árthat magának, másoknak. Az ítélethozás nem az emberek feladata, ott a törvény és a bíróság. A bent töltött idejének nem arról kell szólnia, hogy felemészti magát, hanem hogy életképes, józanul gondolkodó, jobb emberként kerüljön vissza egyszer a társadalomba. Ehhez szüksége van arra, hogy a közvetlen bizalmi köre ne engedje el. Carr pedig annyit mond, hogy ő hozzáteszi a részét ehhez a folyamathoz, és mellette lesz. Szar szituáció, de nem csak két véglet létezik. Erre próbál rávilágítani. Szörnyű amit tett, és vannak akiket sokkal jobban kell most támogatni, de mi változik és mi haszna van, ha ő is beáll gyűlölni? Semmi. Ennek felismerése miatt részemről max respect Carrnak.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Jó látni, hogy Carr felnőtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Szóval nem hiszem hogy Carrt el kéne ítélni emiatt.
gabokocka
Nem is kell! Nyilván itt Carr sem arra gondol, hogy bocsássunk meg neki, vagy ő megbocsájt neki, vagy valami. Hanem hogy ne fordítson mindenki neki hátat, legyen valaki akinek elmondhatja, hogy sajnálja, megbánta, hogy mekkora huje volt. Szerintem Carr is csak ebben partner, hogy meghallgatja és megpróbálja lebeszélni max valami még nagyobb hujeségről. Nem mentegeti, nem kér neki megbocsájtást. Mindenki tudja, hogy Ruggs eddigi életének ebben a formában vége, jó eséllyel az ismertségből, csillogásból, börtön, onnan meg valami gyári munkás max amire számíthat, azt meg kevesen viselik jól.
Kicsit olyan mint Brady-AB kapcsolata...(nagyon kicsit)

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Nyilván rettentő szar helyzet, csóri csaj és a családja borzasztó mit erezhetnek most... Ruggs meg élheti tovább az életét ezzel a teherrel, nyilván x év böri után. Viszont hogy utána hasznos tagja legyen a társadalomnak ahhoz egészen biztos támogatni kell, és akik ezt teszik nem mentikfel a korábbi tette alól, csupán abban próbálnak segíteni, hogy meg több élet ne menjen tönkre a tragédia után...

Szóval nem hiszem hogy Carrt el kéne ítélni emiatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader

emberség és intellektus level végtelen
gedam
Mondjuk ez a “people” kicsit eros.
Habar gondolom csak eltero szohasznalat. Max a csaladja meg a baratai szeressek.

Egy priviledged disznonaz ember, aki a tobbsegi tarsadalomtol nem erdemel szeretet most. A lany csaladja erdemel a tarsadalomtol, o nem.

Valaki nem csak attol lesz szar ember, hogy folyamat a rosszban jar. Az eletben osszesen par tiz masodperc ilyen helyzet hatarozza meg, hogy milyen ember is valaki. Ruggs meg ugy dontott, hogy ittasan, 200-al vereti a sotetben, masra valo tekintet nelkul.

Carr rendes gyerek. Empatikus, biztosan jo ember lehet, de azert ne essunk at a lo tuloldalara. Nem vetlen baleset volt.
undisputedly
ebben a balesetben csak áldozatok vannak és én sem tudok másként tekinteni ruggsra, mint vétkes áldozatra, sajnálom őt is. (mondjuk én aaron hernandezt is tudtam sajnálni. igen nyilván máshogy viszonyulnék hozzá, ha a családtagomat tarolja le, de ezt most hagyjuk ki a képletből, mert nem ez történt)
carr látja a ruggs felé áradó gyűlöletet és ezért mondta, hogy vkinek muszáj szeretet mutatni felé. ez nem a ló túloldala.
gedam
De nem ezt mondta, hanem hogy people need to show love (vagy valami hasonlo, most nem tudom elinditani).

Onhibabol eredo ittasag nem veletlen muve. Dontesek sorozatanak az eredmenye. Mint ahogyan az is, hogy is is volan moge ult es 240–el verette (az akkora sebesseg mar, hogy amikor egyszer hasonlo tempot mentem szaraz aszfalton, nemetorszagban egy 10 km nyil egyenes autopalyan ugy, hogy korulottem nem volt mas auto es egyedul ultem, ugy is elfogotr az erzes, hogy ezt igy soha tobbe, mert nincs rahatasom mar az autora).

Nem kell az aldozat rokonanak lenned, hogy belasd, egy ilyen ember a tobbsegtol nem erdemel most szeretetet. Persze szives joga ugy erezni, en a sajat moralis szamuvegemen keresztul nezem.
undisputedly
Ahogy te is írtad, eltérő szóhasználat.
Nem kell ezt túl magyarázni, ha az anyja apja és Carr "mutat felé szeretetet" már értelmezheted "people-nak".
Inkább azt látnám ebbe bele, hogy a csapatnál is mentorálta Ruggs-t, és most a szarban is mellette marad.
A vétkességét, és az idióta döntését ezzel nem kérdőjelezi meg.

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014

emberség és intellektus level végtelen
gedam
Mondjuk ez a “people” kicsit eros.
Habar gondolom csak eltero szohasznalat. Max a csaladja meg a baratai szeressek.

Egy priviledged disznonaz ember, aki a tobbsegi tarsadalomtol nem erdemel szeretet most. A lany csaladja erdemel a tarsadalomtol, o nem.

Valaki nem csak attol lesz szar ember, hogy folyamat a rosszban jar. Az eletben osszesen par tiz masodperc ilyen helyzet hatarozza meg, hogy milyen ember is valaki. Ruggs meg ugy dontott, hogy ittasan, 200-al vereti a sotetben, masra valo tekintet nelkul.

Carr rendes gyerek. Empatikus, biztosan jo ember lehet, de azert ne essunk at a lo tuloldalara. Nem vetlen baleset volt.
undisputedly
ebben a balesetben csak áldozatok vannak és én sem tudok másként tekinteni ruggsra, mint vétkes áldozatra, sajnálom őt is. (mondjuk én aaron hernandezt is tudtam sajnálni. igen nyilván máshogy viszonyulnék hozzá, ha a családtagomat tarolja le, de ezt most hagyjuk ki a képletből, mert nem ez történt)
carr látja a ruggs felé áradó gyűlöletet és ezért mondta, hogy vkinek muszáj szeretet mutatni felé. ez nem a ló túloldala.
gedam
De nem ezt mondta, hanem hogy people need to show love (vagy valami hasonlo, most nem tudom elinditani).

Onhibabol eredo ittasag nem veletlen muve. Dontesek sorozatanak az eredmenye. Mint ahogyan az is, hogy is is volan moge ult es 240–el verette (az akkora sebesseg mar, hogy amikor egyszer hasonlo tempot mentem szaraz aszfalton, nemetorszagban egy 10 km nyil egyenes autopalyan ugy, hogy korulottem nem volt mas auto es egyedul ultem, ugy is elfogotr az erzes, hogy ezt igy soha tobbe, mert nincs rahatasom mar az autora).

Nem kell az aldozat rokonanak lenned, hogy belasd, egy ilyen ember a tobbsegtol nem erdemel most szeretetet. Persze szives joga ugy erezni, en a sajat moralis szamuvegemen keresztul nezem.
több mint 2 éve
gedam 5 702

emberség és intellektus level végtelen
gedam
Mondjuk ez a “people” kicsit eros.
Habar gondolom csak eltero szohasznalat. Max a csaladja meg a baratai szeressek.

Egy priviledged disznonaz ember, aki a tobbsegi tarsadalomtol nem erdemel szeretet most. A lany csaladja erdemel a tarsadalomtol, o nem.

Valaki nem csak attol lesz szar ember, hogy folyamat a rosszban jar. Az eletben osszesen par tiz masodperc ilyen helyzet hatarozza meg, hogy milyen ember is valaki. Ruggs meg ugy dontott, hogy ittasan, 200-al vereti a sotetben, masra valo tekintet nelkul.

Carr rendes gyerek. Empatikus, biztosan jo ember lehet, de azert ne essunk at a lo tuloldalara. Nem vetlen baleset volt.
undisputedly
ebben a balesetben csak áldozatok vannak és én sem tudok másként tekinteni ruggsra, mint vétkes áldozatra, sajnálom őt is. (mondjuk én aaron hernandezt is tudtam sajnálni. igen nyilván máshogy viszonyulnék hozzá, ha a családtagomat tarolja le, de ezt most hagyjuk ki a képletből, mert nem ez történt)
carr látja a ruggs felé áradó gyűlöletet és ezért mondta, hogy vkinek muszáj szeretet mutatni felé. ez nem a ló túloldala.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014

emberség és intellektus level végtelen
gedam
Mondjuk ez a “people” kicsit eros.
Habar gondolom csak eltero szohasznalat. Max a csaladja meg a baratai szeressek.

Egy priviledged disznonaz ember, aki a tobbsegi tarsadalomtol nem erdemel szeretet most. A lany csaladja erdemel a tarsadalomtol, o nem.

Valaki nem csak attol lesz szar ember, hogy folyamat a rosszban jar. Az eletben osszesen par tiz masodperc ilyen helyzet hatarozza meg, hogy milyen ember is valaki. Ruggs meg ugy dontott, hogy ittasan, 200-al vereti a sotetben, masra valo tekintet nelkul.

Carr rendes gyerek. Empatikus, biztosan jo ember lehet, de azert ne essunk at a lo tuloldalara. Nem vetlen baleset volt.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
 abc3340.com/news/nation-world/derek-carr-henry-ruggs-iii-needs-to-be-loved-right-now
több mint 2 éve
gedam 5 702

emberség és intellektus level végtelen
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Carr looks visibly shook.

He even mentioned Ruggs texting him that night at midnight about golf swing. Not sure if I misheard but he mentioned a text from Ruggs.

EDIT: Didn't misheard. He got a text from Ruggs at midnight and waking up the next morning and hearing about the tragedy. Yikes!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
a duplája a helyben legális véralkohol szintnek.

250-nél meg kb mindegy, ott még józanul is necces.
Amadeus
Azt tudom, hogy 0,08 vegasban a megengedett, csak arra írtam, hogy a 0,16 az nem 8 pohár sör. De igen 250 nél teljesen mindegy, ott már nem lehet irányítani a kocsit.....
kapitnono
Ez nem a mi sztenderdünk szerint megy -nem utaltam rá mondjuk-, szal ezért írtam h kb. 8 pohár sör (neki több mint 0.16 volt ügye):

 www.lowcostinterlock.com/recent-news/many-drinks-take-reach-08-bac/
How many drinks does it take to get to 08?
For every one drink, your BAC goes up by about 0.02 percent, so reaching a BAC of 0.08 percent takes about four to five drinks. However, that does not take into account any of the various factors that contribute to how you process alcohol.


De nem akarok többet szemetelni, elég szomorú ez önmagában is a raidereknek...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 107 — WHO DAT!!!!
a duplája a helyben legális véralkohol szintnek.

250-nél meg kb mindegy, ott még józanul is necces.
Amadeus
Azt tudom, hogy 0,08 vegasban a megengedett, csak arra írtam, hogy a 0,16 az nem 8 pohár sör. De igen 250 nél teljesen mindegy, ott már nem lehet irányítani a kocsit.....


több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csontdarálókba még nagyot játszhat... idióta fasz.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
"Eyewitnesses apparently said the victim was screaming as she and her dog were burned alive. "

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048

Beki
Lakott területen 250-nel száguldozni, 0.16-os véralkoholszinttel (az kb. 8 sör), fegyverrel. Sok sikert a védekezéshez.
Általános Doktor
0,16 az kb fél pohár sör, de az a 250 km/h, meg töltött fegyver... Remélem vagy 30 évig börtönben rohad. Más egész életében küzd, hogy kapjon egy ilyen lehetőséget, ez meg alig 1 év után, börtönben éli le az életét..... Agyatlan barom!
kapitnono
a duplája a helyben legális véralkohol szintnek.

250-nél meg kb mindegy, ott még józanul is necces.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 107 — WHO DAT!!!!

Beki
Lakott területen 250-nel száguldozni, 0.16-os véralkoholszinttel (az kb. 8 sör), fegyverrel. Sok sikert a védekezéshez.
Általános Doktor
0,16 az kb fél pohár sör, de az a 250 km/h, meg töltött fegyver... Remélem vagy 30 évig börtönben rohad. Más egész életében küzd, hogy kapjon egy ilyen lehetőséget, ez meg alig 1 év után, börtönben éli le az életét..... Agyatlan barom!


több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jesszus, 250 km/h. Csoda, hogy csak egy ember halt meg és nem tarolt le egy egész utcát. A többit már leírtátok előttem...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 171
Na ez az eszetlen Ruggs tobb, mint 150 merfold sebesseggel utkozott. Az kb 250 km/h. Akar 26 evet is kaphat. Agyatlan egy eszleny...

Prosecutor: Former Raiders WR Henry Ruggs III driving over 150 mph before fatal crash

LAS VEGAS -- Former Raiders wide receiver Henry Ruggs III was driving at more than 150 mph with a blood-alcohol content twice Nevada's legal limit before his sports car slammed into the rear of a vehicle that burned, killing a 23-year-old woman, a prosecutor said Wednesday.

The Raiders released Ruggs late Tuesday, just hours after the crash, his hospitalization and his booking into a Las Vegas jail. He had his initial court appearance Wednesday on felony charges of driving under the influence of alcohol resulting in death and reckless driving that could get him up to 26 years in state prison if he is convicted.

 www.nfl.com/news/prosecutor-former-raiders-wr-henry-ruggs-iii-driving-over-150-mph-before-fatal-c
ligur
Csúnya ilyet kívánni , de 250 km/h lakott területen belül ittasan/drogosan , neki kellett volna ott maradni. Gyanítom, ő sem fogja sokáig húzni a börtönben és véget vet életének. Csak annyit fájdalmat neki , amennyit a nő érzett amíg bent égett.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Na ez az eszetlen Ruggs tobb, mint 150 merfold sebesseggel utkozott. Az kb 250 km/h. Akar 26 evet is kaphat. Agyatlan egy eszleny...

Prosecutor: Former Raiders WR Henry Ruggs III driving over 150 mph before fatal crash

LAS VEGAS -- Former Raiders wide receiver Henry Ruggs III was driving at more than 150 mph with a blood-alcohol content twice Nevada's legal limit before his sports car slammed into the rear of a vehicle that burned, killing a 23-year-old woman, a prosecutor said Wednesday.

The Raiders released Ruggs late Tuesday, just hours after the crash, his hospitalization and his booking into a Las Vegas jail. He had his initial court appearance Wednesday on felony charges of driving under the influence of alcohol resulting in death and reckless driving that could get him up to 26 years in state prison if he is convicted.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eabrrmteut0noxuklkcs
Prosecutor: Former Raiders WR Henry Ruggs III driving over 150 mph before fatal crash
Former Raiders wide receiver Henry Ruggs III was driving at more than 150 mph with a blood-alcohol content twice Nevada’s legal limit before his sports car slammed into the rear of a vehicle that burned, killing a 23-year-old woman, a prosecutor said Wedn
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Így még több részlet tudatában, kurvára megérdemelné a villamosszéket ez a véglény.

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Ehh 😓

Ruggs credits his friend Roderic Scott with encouraging him to play football in high school.Scott died in a car accident at 17 years of age, and Ruggs honors him with a three-fingered salute after every touchdown because Scott wore number 3 on the basketball court.