Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
elvileg beszéltek a fejével és visszatér a Campbe. (NBCS)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert, mert a Steelers-szurkolok – ertheto modon – beallitottak kocsognek es bunbaknak, azert meg nem egyoldalu bulika volt ott a csapatnal. Ez mar az. De ez a lepes is szepen ramutat, hogy az Oakland-fanok optimizmusa, miszerint majd jon a nagyon kemeny Gruden, es o biztosan szot fog majd vele erteni, pont ennyit ert, mert Brown tojik magasrol a Steelersre, az Oaklandre, Tomlinra, Grudenre, Rooneyekra, Davisekre, kivetel nelkul mindenkire. O egy primadonna, es neki csak addig jo minden, amig korulotte mindenki ugy ugrik, ahogy AB futyul.
Stez
Nagyon szép demagóg megfogalmazás!

Szerintem is a mi hibánk, meg a vezetőségé, hogy beállította köcsögnek, pedig tökre nem is az ő hibája volt.
Például arról is Big Ben tehet, amikor facebook live-ozta Tomlin meccs utáni beszédét.
Meg ezekből is clearly látszik, hogy Tomlin meg Ben hibája volt az egész, és AB csak próbált szerényen játszani.

Egyébként redditen vannak olyan commentek (amit anno Clark is mondott), hogy mindig is ilyen volt AB, csak amíg nem tehette meg h ilyen legyen, addig kussolt. Ez alapján nem tudom, hogy ez mennyire brain damage, de azt se tudnám kizárni.
Bennem továbbra is a visszafogott, szorgalmas srác él, aki megkapta a nagy pénzt Wallace helyett a munkához való hozzáállása miatt - de ő akkor lehet nem is létezett.
tenorx
Arrol nem tehetek, hogy nem vagy hajlando szoveget ertelmezni. Sosem irtam, hogy csak egy bizonyos ember a hibas, hanem epp azt, hogy sokszereplos a dolog, mig koztetek csomoan rahuzzak egyvalakire, meghozza Brownra a cirkuszt, ami meg nem igaz, es nem egy esetben nagyon is elfogult.

Az meg, hogy mar az agykarosodas is szerepet jatszik… Nem tudom, lehetseges, de ha igy van, valoszinuleg ugysem fogjuk megtudni, szoval sotetben tapogatozunk. Brownnal azert a palyaivet megnezve erezheto volt, ahogy egyre inkabb valt sztarra, ugy egyre batrabb es nagypofajubb lett, ugyhogy nekem a szemelyes velemenyem az, amit irtam is, hogy direkt kostolgat mindenkit, annyira bekepzelt mar, hogy mindenki folott erzi magat, mindent es mindenkit iranyitani akar, ha meg epp nem ugy alakul valami, ahogy az urasag akarja, egybol megy a faszmeregetes meg a fenyegetozes. Brown mar egy ideje nem csapatjatekos, hanem kozossegbomlaszto primadonna.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azert, mert a Steelers-szurkolok – ertheto modon – beallitottak kocsognek es bunbaknak, azert meg nem egyoldalu bulika volt ott a csapatnal. Ez mar az. De ez a lepes is szepen ramutat, hogy az Oakland-fanok optimizmusa, miszerint majd jon a nagyon kemeny Gruden, es o biztosan szot fog majd vele erteni, pont ennyit ert, mert Brown tojik magasrol a Steelersre, az Oaklandre, Tomlinra, Grudenre, Rooneyekra, Davisekre, kivetel nelkul mindenkire. O egy primadonna, es neki csak addig jo minden, amig korulotte mindenki ugy ugrik, ahogy AB futyul.
Stez
Nagyon szép demagóg megfogalmazás!

Szerintem is a mi hibánk, meg a vezetőségé, hogy beállította köcsögnek, pedig tökre nem is az ő hibája volt.
Például arról is Big Ben tehet, amikor facebook live-ozta Tomlin meccs utáni beszédét.
Meg ezekből is clearly látszik, hogy Tomlin meg Ben hibája volt az egész, és AB csak próbált szerényen játszani.

Egyébként redditen vannak olyan commentek (amit anno Clark is mondott), hogy mindig is ilyen volt AB, csak amíg nem tehette meg h ilyen legyen, addig kussolt. Ez alapján nem tudom, hogy ez mennyire brain damage, de azt se tudnám kizárni.
Bennem továbbra is a visszafogott, szorgalmas srác él, aki megkapta a nagy pénzt Wallace helyett a munkához való hozzáállása miatt - de ő akkor lehet nem is létezett.
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Brownnak milyen most a szerződése ? Legkorábban mikor lehet kibaszni nagy dm nélkül?
skat
Még egy snap-et sem játszott és már kibasznánk? Ez a sisak hiszti tényleg cudar. De ott a HARD KNOCKS. Az usa agyament nemzetének a SHOW az isten, mi meg rögtön pánikolunk? Nem kell beszarni.

Szerkesztette: FinoDaLungovillagio
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
AB eddig is ekkora nem is tudom mi volt vagy csak titkolta?
ThundersNFL
Titkolta???????
Írd be a fórum keresőbe, hogy Antonio Brown, és görgess le a Steelers topicos hszekig, 😀
Tony Adams
Azert, mert a Steelers-szurkolok – ertheto modon – beallitottak kocsognek es bunbaknak, azert meg nem egyoldalu bulika volt ott a csapatnal. Ez mar az. De ez a lepes is szepen ramutat, hogy az Oakland-fanok optimizmusa, miszerint majd jon a nagyon kemeny Gruden, es o biztosan szot fog majd vele erteni, pont ennyit ert, mert Brown tojik magasrol a Steelersre, az Oaklandre, Tomlinra, Grudenre, Rooneyekra, Davisekre, kivetel nelkul mindenkire. O egy primadonna, es neki csak addig jo minden, amig korulotte mindenki ugy ugrik, ahogy AB futyul.

Pontosan ezert josoltam elore azt is, hogy hiaba megy itt a Carr-AB vonalu hype, meg hogy mennyire kiralysag lesz itt, de szerencsetlen, amugy is onbizalomhianyos Carr a 11. rossz passz, netan rossz olvasas, ezaltal masnak valo passzolasa utan szet lesz szedve. Brown egy allat, hiaba akar nyerni es fontos neki a gyozelem, a listaja elso helyen sajat maga es a szamai allnak, hosszu tavon pedig az o mentalitasa meg fogja fertozni az egesz oltozot. A csapatban lesz masik 52 jatekos, akiknek mind meglesz a velemenyuk a kivetelezett primadonnarol, ez meg ugyanugy felfordulashoz vezet majd, akarcsak a Steelersnel.

Amikor anno Moss meghulyult, neki legalabb megjott az esze, de Brown erre nem hajlando, es sosem lesz az. Tobbet fog artani a csapatnak, mint amennyit profital belole a Raiders. Es Carrnak sem fog jot tenni hosszu tavon, muszajnak erzi majd, hogy mindent neki dobaljon, fejlodni meg nem igazan tud igy.

Egyebkent AB kapcsan neha az az erzesem, hogy abszolut direkt kostolja be az FO-kat, meg a ligat is, kivancsi ra, meddig mehet el.

Meg ami elkepzelheto, hogy az egesz egy ugyesen megszervezett alcirkusz, ami a Hard Knocksnak szol, en ezt is kineznem az egeszbol. Kell a buli a musornak, jol jar mindenki.
Stez
műbalhé? nem jelenik meg a csapatnál, nem elérhető ha keresik a hiányzása miatt, nem figyel az edzőire. lassan bebizonyosodik, hogy bomba üzletet kötöttünk az elcserélésével.

Steelers fan
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Brownnak milyen most a szerződése ? Legkorábban mikor lehet kibaszni nagy dm nélkül?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
AB eddig is ekkora nem is tudom mi volt vagy csak titkolta?
ThundersNFL
Titkolta???????
Írd be a fórum keresőbe, hogy Antonio Brown, és görgess le a Steelers topicos hszekig, 😀
Tony Adams
Azert, mert a Steelers-szurkolok – ertheto modon – beallitottak kocsognek es bunbaknak, azert meg nem egyoldalu bulika volt ott a csapatnal. Ez mar az. De ez a lepes is szepen ramutat, hogy az Oakland-fanok optimizmusa, miszerint majd jon a nagyon kemeny Gruden, es o biztosan szot fog majd vele erteni, pont ennyit ert, mert Brown tojik magasrol a Steelersre, az Oaklandre, Tomlinra, Grudenre, Rooneyekra, Davisekre, kivetel nelkul mindenkire. O egy primadonna, es neki csak addig jo minden, amig korulotte mindenki ugy ugrik, ahogy AB futyul.

Pontosan ezert josoltam elore azt is, hogy hiaba megy itt a Carr-AB vonalu hype, meg hogy mennyire kiralysag lesz itt, de szerencsetlen, amugy is onbizalomhianyos Carr a 11. rossz passz, netan rossz olvasas, ezaltal masnak valo passzolasa utan szet lesz szedve. Brown egy allat, hiaba akar nyerni es fontos neki a gyozelem, a listaja elso helyen sajat maga es a szamai allnak, hosszu tavon pedig az o mentalitasa meg fogja fertozni az egesz oltozot. A csapatban lesz masik 52 jatekos, akiknek mind meglesz a velemenyuk a kivetelezett primadonnarol, ez meg ugyanugy felfordulashoz vezet majd, akarcsak a Steelersnel.

Amikor anno Moss meghulyult, neki legalabb megjott az esze, de Brown erre nem hajlando, es sosem lesz az. Tobbet fog artani a csapatnak, mint amennyit profital belole a Raiders. Es Carrnak sem fog jot tenni hosszu tavon, muszajnak erzi majd, hogy mindent neki dobaljon, fejlodni meg nem igazan tud igy.

Egyebkent AB kapcsan neha az az erzesem, hogy abszolut direkt kostolja be az FO-kat, meg a ligat is, kivancsi ra, meddig mehet el.

Meg ami elkepzelheto, hogy az egesz egy ugyesen megszervezett alcirkusz, ami a Hard Knocksnak szol, en ezt is kineznem az egeszbol. Kell a buli a musornak, jol jar mindenki.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
AB eddig is ekkora nem is tudom mi volt vagy csak titkolta?
ThundersNFL
Titkolta???????
Írd be a fórum keresőbe, hogy Antonio Brown, és görgess le a Steelers topicos hszekig, 😀
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
AB eddig is ekkora nem is tudom mi volt vagy csak titkolta?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Na igen. Csak a Browns es a Jax nincs tekintettel senkire. Eddig siman oda csereltel valakit, es le volt huzva a WCn. Erre meg nem elkezdtek jo csapatokka valni? Pofatlansag. Semmi sem a regi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
19) Brown, according to witnesses, typically glances at the screens of several tablets and his smart phone during meetings, distracting himself by engaging in activities which include perusing his bank accounts and “liking” photos on Instagram - Mike Silver


nos, Gruden gyorsan fogja kibaszni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ha képes a sisak miatt erre a balhéra, remélem Gruden ráengedi Burfict-et és Richie-t...
Rolni
éshaja sisakba tarcsa az agyát?
tesetuthatod....

kezd egy pöppet csillagpatrik lenni a sztori


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Hát ha képes a sisak miatt erre a balhéra, remélem Gruden ráengedi Burfict-et és Richie-t...
Rolni
ezt kitalálhatta volna mielőtt tradeltünk érte. A jó kurva anyját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát ha képes a sisak miatt erre a balhéra, remélem Gruden ráengedi Burfict-et és Richie-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Adam Schefter @AdamSchefter
And now this: Raiders’ WR Antonio Brown has told team officials that, unless he gets to wear his old helmet, he will not play football again, per league sources.

Hosszú szezonotok lesz vele...
Beki
Kell a műbalhé, ott a Hard Knocks 😊

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hová tűnt Damon Hill Antonió? 🤣☻
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
And now this: Raiders’ WR Antonio Brown has told team officials that, unless he gets to wear his old helmet, he will not play football again, per league sources.

Hosszú szezonotok lesz vele...
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/MikeSilver/status/1159911464355762176?s=19

Az év egyik legviccesebb olvasmánya. Nem fog sokáig tartani ez a Raiders-Brown házasság.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Tudja valaki, hogy ki az jó gyerek a háttérben? 😀

JustoVillar
Soros van mindig a hatterben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Tudja valaki, hogy ki az jó gyerek a háttérben? 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/08/09/report-antonio-brown-goes-radio-silent-on-raiders/
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Nem tartom valószínűtlennek a 0-5-ös kezdést.
Az O falunk köztudottan gyenge, (részben Cable, részben az összeszokottság, részben az alapanyag miatt) a QB-nk szellemeket lát, a No1 reciverünk kiesett, a futónk rookie, a TE-k szintén.
Szerintem reálisan 14 pont körül fogunk átlagolni és sajna nagyon korrekt kis D-k jönnek az első 5 héten.
Pari
ennél jobb a helyzet. Guardot könnyebb pótolni, mint tacklet. AB lesz szezonkezdetre, 3. hétre lesz Richie és valszeg Gabe is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gabe kiesése komoly gond lesz, főleg, hogy Richie sincs első két meccsen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem tartom valószínűtlennek a 0-5-ös kezdést.
Az O falunk köztudottan gyenge, (részben Cable, részben az összeszokottság, részben az alapanyag miatt) a QB-nk szellemeket lát, a No1 reciverünk kiesett, a futónk rookie, a TE-k szintén.
Szerintem reálisan 14 pont körül fogunk átlagolni és sajna nagyon korrekt kis D-k jönnek az első 5 héten.
Pari
(persze, ha addig nem sérül még meg más is...)
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem tartom valószínűtlennek a 0-5-ös kezdést.
Az O falunk köztudottan gyenge, (részben Cable, részben az összeszokottság, részben az alapanyag miatt) a QB-nk szellemeket lát, a No1 reciverünk kiesett, a futónk rookie, a TE-k szintén.
Szerintem reálisan 14 pont körül fogunk átlagolni és sajna nagyon korrekt kis D-k jönnek az első 5 héten.