Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Joseph 5.éves opciója le lesz hívva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gruden teljesen fura módon semmi hajmeresztőt nem mondott és nem is mondott Mayock tegnapi mondataival, gondolataival ellentétes dolgot.

Megerősített, hogy Derek Carr a mi franchise QB-nk. Először megerősítette, amit Mayock mondott, miszerint fr.QB, aztán egy további kérdésre megerősítette, hogy a mi fr. QB-nk. Ettől még bármi történhet, de szerintem továbbra is az lenne a meglepő, ha drafton elöl érkezne irányító. Tegnap Mayock azt is elmondta ugyanis, hogy elégedettek McCarronnal, mint csere irányítóval. Meglássuk mi lesz...

Elmondta, hogy a combine-on leginkább a játékosok egészségét ellenőrzik, próbálják felmérni ki mennyire szereti a focit és a measurements amit még elvisznek, a többi a filmen múlik.

EDGE rusherekben nézzük a:
-productiont (Gary?)
-1-1 ellen mit tudnak
-mit tudnak, ha chip-elik őket
-jobb és bal oldalon is tudnak-e dolgozni
-belülre be tudnak-e menni a G ellen, ha kell
-mennyi snapet bírnak
-milyen széles a pass rush move repertoárjuk (Key?)
-milyenek az ösztöneik
-futás ellen mennyire tudnak dolgozni

Jó és mély a WR class, Metcalf méreteire külön kitért.

Szerinte a QB class jó és ha megfelelő rendszerekbe kerülnek a srácok great is lehet majd. Murray kapcsán elmondta, hogy a Wilson, Brees, Mayfield vonal mutatja, hogy nem annyira fontos a magasság manapság.

DT pozíció nagyon fontos, ők vannak legközelebb a QB-hoz és a legtöbb QB-t az zavarja leginkább, ha nem tud fellépni a zsebben és az ED-k dolgát is nagyban segíti (évekig néztük ugye, hogy egy Mack-Irvin páros is kevés interior pass rush nélkül). A tavalyi 2 fiatal belső pass rusher után idén is piacon lehetünk még IDL emberért. Egy Q.Williams is akár 1\4-en?

S-t erősen nézegetünk FA-n és drafton is. Karl Joseph tavaly 4-5 meccsen át igen jól játszott és vezérré is előlépett szerinte. Lehet "csak" 1 kezdőt keresünk?

Beszélt róla, hogy egyre több versatile hátsó ember kell a védelembe, hogy fel lehessen venni a versenyt a Chiefs féle gépezettel, ahol van nagy és kicsi célpont is egyszerre.


Persze az egész csak showműsor ilyenkor, de legalább úgy fest egy hullámhosszon van a HC és a GM...ez is valami és erre mifelénk a kicsinek is örülni kell!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
azon múlik Lynch visszatérése, hogy mihez van kedve. Ez igen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha futó kell, ott van Bell!-és ő biztos ott lenne veletek Vegasban! 😆
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gary vszeg robbant a combine-on és fizikailag egy szörny a csávó, de sérülések és az egyetemi produktivitás hiánya, azért red flag nálam. Olvastam róla, hogy egyetemen elég sokrétű feladata volt és alapvetően nem a QB siettetés volt a fő feladata és több helyen olvastam, hogy sokkal komolyabb számai lennének, ha olyan feladatköre lett volna, ami ezt lehetővé teszi.
Ha esetleg Őt húzzuk 1\4-en azt is el fogom tudni fogadni, mert akkor Mayock, Gruden és PG látják benne az elit pass rushert gondolom. Utána az lesz a lényeg, hogy hogyan hozzuk ki ezt belőle.
Mindenesetre, amennyiben kimegy a big 3 előttünk, akkor továbbra is azt gondolom kéne egyet hátra lépnünk egy QB needes csapattal.
Gary és Clelin elérhető lesz (legalább egyik) akkor is, ha a Jags vagy a Giants fellép a helyünkre...persze a Giants most igencsak úgy nyilatkozik, mintha Eli lenne továbbra is a megoldás és nem akarnának baromira QB-t hozni, és a Jags máris össze van boronálva Folessal, de sztem azért egyik csapat sem írható le egy felmozgásos teóriából addig, amíg a drafton túl nem jutunk ezeken a pickeken...

Futó kell, de nem húznék ennyire elől. Én bízom benne, hogy max egyik veterán tér vissza és Richard mellé hozunk egy fiatal tehetséget, de ne ennyire korán tegyük ezt akkor sem, ha Gruden nagyon alapoz a futásra és a jó futókra.

WR szerintem simán jöhet első körben, sőt én az első 5 választásunkból 2 WR-t is el tudok simán képzelni. Első kör végén nekem az simán belefér és Ridley jó fit lehet nekünk.
Rolni
én továbbra is mind 3 picket a védelembe ölném. DL, LB jöhet fosásig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gary vszeg robbant a combine-on és fizikailag egy szörny a csávó, de sérülések és az egyetemi produktivitás hiánya, azért red flag nálam. Olvastam róla, hogy egyetemen elég sokrétű feladata volt és alapvetően nem a QB siettetés volt a fő feladata és több helyen olvastam, hogy sokkal komolyabb számai lennének, ha olyan feladatköre lett volna, ami ezt lehetővé teszi.
Ha esetleg Őt húzzuk 1\4-en azt is el fogom tudni fogadni, mert akkor Mayock, Gruden és PG látják benne az elit pass rushert gondolom. Utána az lesz a lényeg, hogy hogyan hozzuk ki ezt belőle.
Mindenesetre, amennyiben kimegy a big 3 előttünk, akkor továbbra is azt gondolom kéne egyet hátra lépnünk egy QB needes csapattal.
Gary és Clelin elérhető lesz (legalább egyik) akkor is, ha a Jags vagy a Giants fellép a helyünkre...persze a Giants most igencsak úgy nyilatkozik, mintha Eli lenne továbbra is a megoldás és nem akarnának baromira QB-t hozni, és a Jags máris össze van boronálva Folessal, de sztem azért egyik csapat sem írható le egy felmozgásos teóriából addig, amíg a drafton túl nem jutunk ezeken a pickeken...

Futó kell, de nem húznék ennyire elől. Én bízom benne, hogy max egyik veterán tér vissza és Richard mellé hozunk egy fiatal tehetséget, de ne ennyire korán tegyük ezt akkor sem, ha Gruden nagyon alapoz a futásra és a jó futókra.

WR szerintem simán jöhet első körben, sőt én az első 5 választásunkból 2 WR-t is el tudok simán képzelni. Első kör végén nekem az simán belefér és Ridley jó fit lehet nekünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Bucky Brooks friss mock:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001019046/article/bucky-brooks-2019-nfl-mock-draft-20-broncos-pick-drew-lock

1\4: Rashan Gary EDGE
1\24: Josh Jacobs RB
1\27: Riley Ridley WR

Hát fáznék a Gary picktől TOP 5-ben és a két "hátsó" pickel nem kellene sztem full O-ra menni, de persze addig még sok minden történhet ugye FA-n. Amivel kapcsolatban amúgy Mayock elmondta, hogy inkább olyan fiatalokat keresne, akik akár Vegasban is velünk lehetnek és nem 35 éves stop gapeket.
Rolni
Ez egy full szar mock. Gary nem 1/4, futó nem kell, wr-t sem első körben húznék.
Amadeus
Szerintem Gary simán érne annyit ha Michiganben normálisan használták volna..


több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bucky Brooks friss mock:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001019046/article/bucky-brooks-2019-nfl-mock-draft-20-broncos-pick-drew-lock

1\4: Rashan Gary EDGE
1\24: Josh Jacobs RB
1\27: Riley Ridley WR

Hát fáznék a Gary picktől TOP 5-ben és a két "hátsó" pickel nem kellene sztem full O-ra menni, de persze addig még sok minden történhet ugye FA-n. Amivel kapcsolatban amúgy Mayock elmondta, hogy inkább olyan fiatalokat keresne, akik akár Vegasban is velünk lehetnek és nem 35 éves stop gapeket.
Rolni
Ez egy full szar mock. Gary nem 1/4, futó nem kell, wr-t sem első körben húznék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bucky Brooks friss mock:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bu1fdcdrt4emelx8foft
Bucky Brooks 2019 NFL mock draft 2.0: Broncos pick Drew Lock
In Bucky Brooks' latest mock draft, Dwayne Haskins, Kyler Murray and Drew Lock all fly off the board within the first 10 picks of the 2019 NFL Draft. Could Lock be the long-term solution to the Broncos' QB woes?


1\4: Rashan Gary EDGE
1\24: Josh Jacobs RB
1\27: Riley Ridley WR

Hát fáznék a Gary picktől TOP 5-ben és a két "hátsó" pickel nem kellene sztem full O-ra menni, de persze addig még sok minden történhet ugye FA-n. Amivel kapcsolatban amúgy Mayock elmondta, hogy inkább olyan fiatalokat keresne, akik akár Vegasban is velünk lehetnek és nem 35 éves stop gapeket.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
Surda
Most kezdjük a bulit uraim...Egy fiatal mag együtt van még legalább 3 évig. Mire nagy pénzeket kell adnunk megint addigra pár szerződés kifut. Lehet most épp nekünk van a legkevesebb pickünk, viszont van egy Mackünk még évekig. Igazából hatalmas lyuk nincs a roosteren, főleg ha sikerül vissza igazolni Callahant és Amost. A drafton igazából csak minőségi depthet kell hoznunk és eddig Pace bizonyította hogy kifejezetten jó hátsó körös pickekben ( Howard,Amos, Jackson, Cohen, Nichols hogy csak említsünk párat) Azt se felejtsük el hogy ez volt Trubisky első komoly szezonja egy új edzővel. Idén remélhetőleg még olajozottabb lesz a gépezet. Igazából Trubisky a nagy kérdés ha lép még egy szintet akkor várhattok még arra az összeomlásra... Inkább Gruden igyekezzen hogy idén is lámák legyetek és akkor magas lesz a 2. körünk jövőre 😊
Tomcsik
elmentem a kommentet. Irányító nélkül nehéz lesz nektek, kb egy Rams 2.0 a csapatotok. Kurva jó skill playerek, gyenge irányító. Így egyedül Ray Lewis tudott super bowlt nyerni.
Amadeus
Brady-nek lassan 20 éve megy!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mayock: "We have more needs than I can even mention."

Legalább őszinte...
Rolni
Baromi kivancsi leszek bohoc urasagra, ugyanis a prospecteket anno nem kicsit felhype-olta haversag meg ismeretseg miatt, most is ezerrel ozonlenek majd hozza a nagyszeru meglatasok az egyetemi szakemberektol, hogy kiket draftoljon es miert.

Ezuttal viszont megmutatkozik majd a valodi szakertelme, es hogy mennyire lesz kepes felrerakni azokat a „hajtoeroket”, amiket o hetkoznapi szakertokent sokszor elonyben reszesitett, amikor meg kellett itelni egyes tehetsegeket.

Megitelesem szerint Mayock mindig is az egyik legtulertekeltebb draftszaki volt, de most tenyleg kivancsian varom a Raiders huzasait, es hogy Mayock kimutassa vegre a foga feherjet.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mayock: "We have more needs than I can even mention."

Legalább őszinte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
Surda
Most kezdjük a bulit uraim...Egy fiatal mag együtt van még legalább 3 évig. Mire nagy pénzeket kell adnunk megint addigra pár szerződés kifut. Lehet most épp nekünk van a legkevesebb pickünk, viszont van egy Mackünk még évekig. Igazából hatalmas lyuk nincs a roosteren, főleg ha sikerül vissza igazolni Callahant és Amost. A drafton igazából csak minőségi depthet kell hoznunk és eddig Pace bizonyította hogy kifejezetten jó hátsó körös pickekben ( Howard,Amos, Jackson, Cohen, Nichols hogy csak említsünk párat) Azt se felejtsük el hogy ez volt Trubisky első komoly szezonja egy új edzővel. Idén remélhetőleg még olajozottabb lesz a gépezet. Igazából Trubisky a nagy kérdés ha lép még egy szintet akkor várhattok még arra az összeomlásra... Inkább Gruden igyekezzen hogy idén is lámák legyetek és akkor magas lesz a 2. körünk jövőre 😊
Tomcsik
elmentem a kommentet. Irányító nélkül nehéz lesz nektek, kb egy Rams 2.0 a csapatotok. Kurva jó skill playerek, gyenge irányító. Így egyedül Ray Lewis tudott super bowlt nyerni.
Amadeus
Megelégednék jövőre a Rams 2.0-al ( SB) ... Amúgy a Broncosnak is sikerült mert az a Manning már nem az a Manning volt. Amúgy Trubisky nem tökéletes, de rengeteget fejlődött tavaly, statisztikailag erős középmezőny vagy annál jobb volt. Persze bosszantó amikor túldobja a tök üres elkapót az ilyeneket hajlamos megjegyezni az ember míg a jó dolgokról hajlamosabb elfelejtkezni...Azt azonban most elmentheted hogy összeomlás, bár nem tudom mit lehet annak venni jövőre nem lesz...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
Surda
Most kezdjük a bulit uraim...Egy fiatal mag együtt van még legalább 3 évig. Mire nagy pénzeket kell adnunk megint addigra pár szerződés kifut. Lehet most épp nekünk van a legkevesebb pickünk, viszont van egy Mackünk még évekig. Igazából hatalmas lyuk nincs a roosteren, főleg ha sikerül vissza igazolni Callahant és Amost. A drafton igazából csak minőségi depthet kell hoznunk és eddig Pace bizonyította hogy kifejezetten jó hátsó körös pickekben ( Howard,Amos, Jackson, Cohen, Nichols hogy csak említsünk párat) Azt se felejtsük el hogy ez volt Trubisky első komoly szezonja egy új edzővel. Idén remélhetőleg még olajozottabb lesz a gépezet. Igazából Trubisky a nagy kérdés ha lép még egy szintet akkor várhattok még arra az összeomlásra... Inkább Gruden igyekezzen hogy idén is lámák legyetek és akkor magas lesz a 2. körünk jövőre 😊
Tomcsik
elmentem a kommentet. Irányító nélkül nehéz lesz nektek, kb egy Rams 2.0 a csapatotok. Kurva jó skill playerek, gyenge irányító. Így egyedül Ray Lewis tudott super bowlt nyerni.
Amadeus
És Gruden 2002-ben?

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
Surda
Most kezdjük a bulit uraim...Egy fiatal mag együtt van még legalább 3 évig. Mire nagy pénzeket kell adnunk megint addigra pár szerződés kifut. Lehet most épp nekünk van a legkevesebb pickünk, viszont van egy Mackünk még évekig. Igazából hatalmas lyuk nincs a roosteren, főleg ha sikerül vissza igazolni Callahant és Amost. A drafton igazából csak minőségi depthet kell hoznunk és eddig Pace bizonyította hogy kifejezetten jó hátsó körös pickekben ( Howard,Amos, Jackson, Cohen, Nichols hogy csak említsünk párat) Azt se felejtsük el hogy ez volt Trubisky első komoly szezonja egy új edzővel. Idén remélhetőleg még olajozottabb lesz a gépezet. Igazából Trubisky a nagy kérdés ha lép még egy szintet akkor várhattok még arra az összeomlásra... Inkább Gruden igyekezzen hogy idén is lámák legyetek és akkor magas lesz a 2. körünk jövőre 😊
Tomcsik
elmentem a kommentet. Irányító nélkül nehéz lesz nektek, kb egy Rams 2.0 a csapatotok. Kurva jó skill playerek, gyenge irányító. Így egyedül Ray Lewis tudott super bowlt nyerni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
Surda
Most kezdjük a bulit uraim...Egy fiatal mag együtt van még legalább 3 évig. Mire nagy pénzeket kell adnunk megint addigra pár szerződés kifut. Lehet most épp nekünk van a legkevesebb pickünk, viszont van egy Mackünk még évekig. Igazából hatalmas lyuk nincs a roosteren, főleg ha sikerül vissza igazolni Callahant és Amost. A drafton igazából csak minőségi depthet kell hoznunk és eddig Pace bizonyította hogy kifejezetten jó hátsó körös pickekben ( Howard,Amos, Jackson, Cohen, Nichols hogy csak említsünk párat) Azt se felejtsük el hogy ez volt Trubisky első komoly szezonja egy új edzővel. Idén remélhetőleg még olajozottabb lesz a gépezet. Igazából Trubisky a nagy kérdés ha lép még egy szintet akkor várhattok még arra az összeomlásra... Inkább Gruden igyekezzen hogy idén is lámák legyetek és akkor magas lesz a 2. körünk jövőre 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én most csak arra vagyok kíváncsi, hogy holnap Gruden mennyire nyilatkozik mást 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Örülök, hogy Carr kap még egy évet legalább, Cookot meg sajnálni fogom, ha lelép. Van még benne szerintem 1-2 szezon, de persze 32 évesen már nem akkora érvágás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Raiders GM Mike Mayock said free agent Jared Cook is going to test the open market.
The Raiders want Cook back after he had a career year in 2018, but both the player and team want to see what the market says about his value. Cook likely wants a chance to win somewhere, and that likely isn't with the Raiders, but money talks and he seemed comfortable there. Cook turns 32 in April and is easily the top free agent tight end available, ahead of Tyler Eifert.

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0916%2Fr432085_1296x729_16-9.jpg
Raiders GM: Carr 'is a franchise quarterback'
At the NFL combine Wednesday, Raiders general manager Mike Mayock said he believes Derek Carr is a franchise quarterback, but also noted Oakland has a lot of work to do in the offseason.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.
Amadeus
valahogy én is így érzem, persze hogy mekkora lesz a sapka új mérete,az is számít
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
Surda
nem lepne meg, ha jövőre összeomlanának.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bears kezdhet a kardjába dőlni? (remélem igen!)

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/25/raiders-have-the-most-draft-capital-bears-have-the-least/?fbclid=IwAR2Lwb6i587nakaMwJsrUBRbbSSEdM7AleFqb_z6BLJSlFVU6dRjLZQNFpk
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
PFF: #61Hudson Pass Block Grade 1st. 90.8
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Crabtree-t vissza!!! 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Megegyeztünk a Colliseum üzemeltetőjével a 2019-es évre, de még a városnak meg kell szavazni. Simán kivétozhatják a csapatot még.

criminal lawyer or criminal lawyer?