Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Sehol sem huzol Von Millert nagy esellyel. A 2015-os drafton peldaul az altalad valoszinuleg eleg jol ismert Beasley, meg Fowler Jr. is fel volt szopva, de elotte DIon Jordan is, a sort pedig lehetne meg sorolni. A harombol kettore azt mondtak, safe pick, kiraly lesz a profik kozott, dominans.
Stez
Hát nemtudom, sztem egyikük sem volt konszenzusan annyira hypeolva mint a most szóban lévő 3 úriember. Inkább hasonlítanám őket ilyen szempontból joey bosahoz vagy millerhez, esetleg mackhez akikről kb mindenki előre megmondta, hogy király domináns játékosok lesznek.
Na m1, én az életben is ilyen vagyok, hogy inkább a tuti biztos relatíve nagy haszonnal mint a bizonytalan ami még nagyobb haszonnal kecsegtethet. Sztem a raiders akkor sem lő bakot, ha csak kettő, de az értékítéletük szerint kurva nagy királyt húz ki az első körben ellenben azzal, hogy a mennyiségre mennek és bíznak abban, hogy kijön a srácokból a feltételezett potenciál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
A kérdés amit Te feszegetsz szerintem akkor lenne jogos, ha úgy tradel hátra a csapat, hogy mondjuk top 3-ban kiment 1 QB és emiatt benn van mondjuk Allen vagy Bosa.
Rolni
Köszi a kiegészítést, spongyán fogalmaztam. Így gondoltam amit írtam, hogy ha az allen-bosa-williams trió egyike még elérhető 1/4en akkor szvsz no brain, hogy ki kell húznotok. Plusz azzal egészítettem ki, hogy ha pl imádjátok devin white-ot és 1/10 körül elérhető abszolút nem tartanám hülyeségnek visszajönni érte a két hátsó első körössel.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Sehol sem huzol Von Millert nagy esellyel. A 2015-os drafton peldaul az altalad valoszinuleg eleg jol ismert Beasley, meg Fowler Jr. is fel volt szopva, de elotte DIon Jordan is, a sort pedig lehetne meg sorolni. A harombol kettore azt mondtak, safe pick, kiraly lesz a profik kozott, dominans.

Aztan most...

En is amondo vagyok, hogy ennek a jelenlegi Oaklandnek boven jo buli hatracserelni plusz pickekert, foleg ugy, hogy Mayock fel van szopva, mekkora draftguru (haha, inkabb egy bohoc). Mar csak azert is, mert most pont edge rusherekben nagyon vastag ez a class.

Meg lehet nezni a Coltsot, mert egyebkent a jelenlegi Raidersnel sokkal turhabb keret volt az tehetseget nezve, Ballard par helyet alapbol hatrament az 1/3-rol, de o fontosabbnak velte a draft kozepen a pluszpickeket, foleg a 2. koroket, meg is szedte magat, draftolt egy faszat, aztan eg es foild a kulonbseg a jelenlegi es az egy evvel ezelotti keret kozott.

Ez a jelenlegi draft class vastag, sok a „kincs”, en Grudenek helyeben biztos azon lennek, hogy par helyet menjek hatra es megszedjem magamat cetlikkel, mert hat a Raiders tenylegesen belekezdett egy ujjaepitesbe. Muszaj minel tobb tehetseget talalni, hogy kialakitsak a csapat magjat.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
MIndkét megközelítésben van ráció, de pont amiatt mondja Bruce is a hátra cserét, ami miatt egyébként te a maradást javaslod 😊

Bruce azt mondja, hogy ha kimegy Bosa, Allen és Williams akkor ne reacheljünk egy Gary vagy Clelin kaliberű edge rusherért, hanem mozogjunk hátrébb egy QB needes csapattal mondjuk és 1\7 magasságában húzzuk ki ugyan ezt a kategóriát...

A kérdés amit Te feszegetsz szerintem akkor lenne jogos, ha úgy tradel hátra a csapat, hogy mondjuk top 3-ban kiment 1 QB és emiatt benn van mondjuk Allen vagy Bosa. Ekkor fenn áll, amit mondasz vagyis, hogy húzhattunk volna egy potenciális Von Millert, de hátra mozogtunk inkább, ahol egy rizikósabb embert(embereket) kihúzunk és lehet befürdünk vele...

Ha a top 3 pickben kimegy az említett 3 DL ember, akkor szerintem is el kell komolyan gondolkozni a hátra mozgáson, ha benn marad a Bosa/Allen páros vmelyik tagja, akkor viszont simán azt mondom, amit Te, húzzuk be a Mack pótlónkat és a maradék (még mindig sok) pickkel töltsük a rostert. Q.Williams bennmaradása esetén azért lenne némi fejtörés a tavaly Hurst és Hall pickek miatt, de hajlok arra nála is, hogy elég jó prospect ahhoz, hogy megérje berántani helyben maradva, bár ha kimegy Allen és Bosa is, akkor azért egy jó ajánlatért szerintem érdemes lehet kicsit hátrébb menni. Nem egyszerű döntés, reméljük a Gruden-Mayock páros jót lép majd...

Ennek a szituációnak segítenek amúgy szerintem ezzel a QB pick zajjal. Ha lesznek olyan csapatok, akik elhiszik, hogy az ámokfutó Gruden beránt egy QB-t Carr nyakára akkor vagy igyekeznek velünk cserélni vagy igyekeznek elénk cserélni...ha elénk jönnek QB-ért, remek hiszen jobb eséllyel marad benn top edge ember, ha velünk cserélnek (itt feltételezem nincs Bosa vagy Allen már a porondon) akkor meg kapunk extra picket és kicsit hátrébb még mindig vihetünk embert ebből az erős DL classból.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?
peach
Ez már csak spekuláció, teszem azt feljön a GB 1/4-re a két 1. körösével (1/12+ 1/30).
Nah most az elmúlt 10 drafton 1/4-re sikerült húzni Trent Williamstől Aaron Curry-ig elég sokmindent.
1/12-re meg Deshaun Watsontól Christian Ponderig terjed a skála, 1/-30-on meg mondjuk Muhammad Wilkersontól megyünk A.J. Jenkinsig.

Innentől fogva már csak interpretáció kérdése h Watson meg Wilkersont dobod el Curryért vagy Pondert és Jenkinst Williamsért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.
empty taxi
Ok. Csak csak prémium pickkel húzol pl egy von millert nagy eséllyel, míg ahogy mész hátra jöhet két adrian clayborn vagy jarvis jones vagy bud dupree vagy saq lawson is egyre nagyobb eséllyel. Te jobban tudod nálam, hogy óriási általában a két legjobb meg az utánuk jövők között. Most ha nagy eséllyel egyet tutira, egyet meg nagy valószínűséggel be tudsz rántani a legjobbak közül nem tennéd meg? Vagy kérdezem úgy, hogy minimum egy von miller, akár kettő vagy 4 bud duppre?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem pont azért nem hülyeség a hátratrade mert kevés talent van a csapatban.
Nem arról van szó, hogy 1-2 lyuk van a csapatban, hanem h a roster az olyan, mint ementáli, több pickből meg több lyukat lehet betömni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Miért tradelnél ki a top5ból, mikor akkora talent hiány van a risteren mint ide 'lazháza? Pláne, hogy valszeg 1/4en olyan potenciált lehet húzni szinte biztosan aki egy gyengébb classban akár 1/1 is lehetne? Sőt ha úgy adódik és valaki kis csúszásba kezd akibe szerelmes az fo én akár vissza is mennék a top10be a raiders helyében mert rohadtul szüksége van a csapatnak prémium játékosokra.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 sports.yahoo.com/2019-nfl-mock-draft-mel-192056984.html

Mel Kiper Jr mock
1/4 Rashan Gary, DE, Michigan
1/24 Byron Murphy, CB, Washington
1/27 Brian Burns, DE/OLB, Florida State

nah, full defense, de Gary-t nem tartom ennyire jó játékosnak, Burns kérdéses, hogy elég lenne-e 4-3 DE-nek, cornert meg nem húznék első körben.
Amadeus
Ezt a mock-ot akkor tartanám jónak, ha Gary-t nem 1/4-re, hanem pl egy hátra trade esetében húznánk be, mivel ez a mock is abból indul ki, hogy Allen, Bosa és Williams megy ki az első 3-ban. Ha ez így is lesz (sztem egyébként nem), akkor 4. helyre fel fog jönni valaki az első QB miatt, még ha szar is a QB felhozatal. Ha pedig nem jön fel senki, akkor mi valószínűleg be fogjuk húzni Murray-t (akármekkora WTF-nek tűnik ez most) Ha valaki felcserél egy QB-ért velünk, akkor is benne van a Murray pick, mert nem hiszem, hogy valaki annyira beleszeret, hogy még plusz pickeket is áldozna érte.
De ha már hátrébb megyünk pár helyet, akkor szóba jöhet Devin White is és akkor később húznánk passz siettetőt.

Egyébként meg szerintem, aki tuti hogy kimegy a TOP 3-ba az Bosa, a többiek akár csúszhatnak hozzánk, ami igen jó volna. Pl egy Allen picknek kifejezetten örülnék a jelenlegi helyzetben, de a legjobban a hátra trade dobna föl. 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 sports.yahoo.com/2019-nfl-mock-draft-mel-192056984.html

Mel Kiper Jr mock
1/4 Rashan Gary, DE, Michigan
1/24 Byron Murphy, CB, Washington
1/27 Brian Burns, DE/OLB, Florida State

nah, full defense, de Gary-t nem tartom ennyire jó játékosnak, Burns kérdéses, hogy elég lenne-e 4-3 DE-nek, cornert meg nem húznék első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Wright, Amos, Mosley, Kwon, Graham, Hicks akármikor

Ilonkát már tavaly is akartuk

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Athletic 50-es FA listáján végigszaladva sztem érdemes lehet elgondolkodni rajtuk:
-CJ Mosley ILB
-Adrian Amos S
-Tyrell Williams WR
-Ezekiel Ansah ED
-Brandon Graham ED
-Za'Darius Smith ED
-Dante Fowler ED esetleg, prove it jellegű deal-el
-Preston Smith ED
-Anthony Barr LB
-Kwon Alexander LB
-John Brown WR
-KJ Wright LB
-Jared Cook TE re-sign vagy tag sztem nem elvetendő
-Tre Boston S
-Adam Humphries WR
-Jordan Hicks LB


Ezen túl szerintem Guenther miatt érdemes lesz figyelni:
-Darqueze Dennard CB
-George Iloka S

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
FA-ról kit lehetne érdemes megpróbálni (új arcot)?
ILB? S? CB? WR?
Earl Thomas tetszene
Pari
Hicks-Barr, akár a kettő egyszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
FA-ról kit lehetne érdemes megpróbálni (új arcot)?
ILB? S? CB? WR?
Earl Thomas tetszene
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
An agreement between the Raiders and the board that oversees the Coliseum in Oakland could come within a week after negotiations were cleared to continue this morning during a closed session. Scott McKibben planned to call Marc Badain today “before lunch.”

Most mégis Oakland tűnik a befutónak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kár hogy OL edzőnk nincs...
Bruce
Hogy a viharba ne lenne 😃 A legjobb nálatok van 😜
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kár hogy OL edzőnk nincs...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
#Raiders hire Brentson Buckner as Defensive Line coach; Taver Johnson as Assistant Defensive Backs coach; John Morton as Senior Offensive Asisstant; A.J. Neibel as Head Strength and Conditioning coach; and
Kirby Wilson as Running Backs coach


Továbbra sincs DB coach csak asszisztens, ami kicsit fura, de gondolom hamarosan lesz az is.

Ami viszont nekem tetszik, hogy az a John Morton érkezik, aki tavaly is képben volt OC poszton és aki elég jó szaki szerintem. 2017 -ben elég korrekt egységet rakott össze. 2018 nehezen megítélhető...eleve majdnem elküldte Bowles vmi nézetbeli különbség miatt, aztán meg egy rookie QB első évét terelgette egy nem túl erős kerettel. Erre a posztra ide nekünk frankó lesz sztem és előbb lehet belőle korrekt playcaller Gruden alatt, mint Olson...persze nem biztos, hogy valaha lesz ilyen emberünk 😊
Rolni
Kirby Wilson 2 Super Bowl győztes csapatot edzett RB coachként, az egyik Gruden Tampája, a másik a Pittsburgh. Gruden-Tomlin coaching tree terméke. Legutóbb a Cardsnál volt.

Taver Johnson DB coach 2018-ban Urban Meyer alatt dolgozott az OSU-n, de 2007-2011 időszakban az OSU-n volt már egyszer, mint DB coach.

John Morton 2002-ben már nálunk volt a staffban, azt a rendszert edzette, amit Gruden rakott össze nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
#Raiders hire Brentson Buckner as Defensive Line coach; Taver Johnson as Assistant Defensive Backs coach; John Morton as Senior Offensive Asisstant; A.J. Neibel as Head Strength and Conditioning coach; and
Kirby Wilson as Running Backs coach


Továbbra sincs DB coach csak asszisztens, ami kicsit fura, de gondolom hamarosan lesz az is.

Ami viszont nekem tetszik, hogy az a John Morton érkezik, aki tavaly is képben volt OC poszton és aki elég jó szaki szerintem. 2017 -ben elég korrekt egységet rakott össze. 2018 nehezen megítélhető...eleve majdnem elküldte Bowles vmi nézetbeli különbség miatt, aztán meg egy rookie QB első évét terelgette egy nem túl erős kerettel. Erre a posztra ide nekünk frankó lesz sztem és előbb lehet belőle korrekt playcaller Gruden alatt, mint Olson...persze nem biztos, hogy valaha lesz ilyen emberünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
Bruce
3 milliárdért akár még felette is, nem? :d
Wyatt
Elég sok parizert kellene megennem ahhoz! Ha adnának egy kis előleget, akkor simán menne szerintem az is... 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
#Raiders coach Jon Gruden is bringing Cliff Branch, the ultimate deep-threat WR, with him to the combine in search of weapons on offense. Here's what the 3-time Super Bowl champion Branch told me on Monday.

Jobban örülnék, ha egy profi scout menne...persze ott lesz Mayock tudom és ez inkább PR...



Közben lehet mégis Oakland lesz a befutó:
Raiders recently resumed working on a Coliseum lease deal that, if completed as expected, will culminate in their Oakland return in 2019. "In my view, the discussions have been meaningful and productive."
Jöhet vissza Lynch ? 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
Bruce
3 milliárdért akár még felette is, nem? :d

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.
Amadeus
Én is simán tartanám a súlyom 300 font alatt 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
KO kis videót osztott meg, amin félmeztelenül mérlegel egyet. 300 font alatt van és igencsak zsírszegény a srác. Lehet "túlsúly" miatt volt sérült annyit utóbbi 2 szezonban? Elvileg tavaly is kérték Grudenék, hogy fogyasszon, lehet ebben is benne vannak. Lehet mégis marad KO? Vajon a 10M-s fizuval?
Rolni
10 millióért én is fogynék még pár kilót.

criminal lawyer or criminal lawyer?