Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ez megvolt?


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez a Rashaan Melvin sztori jól leírja a gondot szerintem.

Leigazolunk egy veterán CB-t, akit kezdőnek szánunk a korábban mutatott játéka alapján.
Miután megérkezik elkezdjük egy új technikára megtanítani, mert mi ezt szeretnénk látni a CB-inktől. Biztos mindenki emlékszik, amikor talán a 3. pre season meccsen Ő volt az egyetlen kezdő aki benn nyomta a roster alja harcban...akkor is ez volt a magyarázat, új technikát tanul.

Nem tetszik neki, nem is megy olyan jól, ezért fogjuk és padoztatjuk...brávó...ahelyett, hogy a saját bevált technikáját illesztenénk be a rendszerbe és lenne egy hatékony kezdőnk, inkább padoztatjuk és hagyjuk twitteren füstölögni...gondolom miket mondhat az öltözőben...ott ül mellette a padon Conley, aki szintén padoztatva van, biztos remek hatással van rá ahogy a veterán mérgelődik és elmondja, hogy más normális csapatoknál ez hogy menne...biztos alakul az öltözői hangulat mi?

Ja és Worley aki a helyükön játszik, mert ugye Ő remek corner ég, mint a Reichstag...5 dobás ment felé, 4 elkapás vagy 100 yardért, 1 TD és 1 PD...mintha nem a teljesítmény lenne a döntő tényező...oktatunk, követelünk, példátstatuálunk? és közben elveszítjük az öltözőt...

Közben pedig Rashaan kapcsán minden forrás azt írta, írja, hogy igazi kemény, dolgos gyerek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
WCOban konstans nyomas alatt jatszik. Ezt nem ertem. Marmint inkabb mint mas rendszerek eseteben?
Sztem pont hogy nem. Masreszt utaltam ra egy honapja kabe, nekem ugy tunik, mintha ujoncoknak kiadott playbokot jatszana Carr, annyira tutikat dobatnak vele. Tulzas igy, de ertitek. Csak igy sem megy. Ami erthetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Cooper ára szintén 1. körös cetli. Ez lenne a harmadik 1. körünk jövőre és utána lenne még 2db az azt követő drafton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mit csinál majd a mindenkori GM free agency-n, ha Gruden állandóan erőből oldja meg a dolgokat? Ki akar ilyen vezetővel együtt dolgozni, egyáltalán milyen jövőkép az, amit le kell tolni mások torkán? Pete Carroll is épített egy "franchise-t", a Ninersnél is van példa a nulláról kezdésre most, kicsit más és kicsit szimpatikusabb módszerekkel. Meg innovációval.

Igazat adok abban, hogy Gruden elmérte a keretet (amúgy baj van, ha a tizenx évvel ezelőtti stratégiájára gyúr - pl kifejezetten gunslinger, bevállalós, ütést tűrő QB; birkozó, fighter WR-ek; PBS támadófal, ösztönös felismerőképességű safety-k, etc. - mert ellenkezőjét láttam itt); és leginkább a DC választását nem értem. Oké, az offról azt gondolta, hogy 2016-os szinten majd eldöcög, de Guenther sémájához konkrétan semmi nem volt itt.

Nyilván korai az értékítélet, de az, hogy mindent benézett, nem jelent jót és sztem nem vall jó vezetőre. A kommunikációját nem említve. Másrészt köcsögség volt Reggie-t ilyen formában itt hagyni, h rá lehessen kenni a szart. Egyenes beszéd az lett volna, h ember, minden draftod használhatatlan a rendszereimbe, ezért puszipá!

Én így látom! Btw Carrt elnézném Pittben, ha BB visszavonulna (úgysem, de Rudolph nekem nem kezdő szint, hanem olyan Keenum-szerű backupnak jó)
Fast Willie


Nem lesz GM, vagy csak egy Bruce Allen típusú pénzügyi GM, aki manageli a capet és meghagyja a foci részét Grudennek. Ja, Gruden a keretet sajnos elmérte, és erre vonatkozóan látott már "forrás" napvilágot, hogy itt a pre-season végén, regular season elején esett le a staffnál, hogy kurvára nincs meg az a QB a rosteren, akivel működhetne hosszútávon ez a történet. Azt elrontotta Gruden, hogy nem terhelte az első csapatot a pre-season meccseken, így nyilván csak a trainingből tudott kiindulni, ami pont azt a pressuret veszi lesz a QB válláról, ami WCO-ban konstanst ott van rajta.
A DC választásban igazad van, hogy semmi sem adott a 4-3 védelemhez, és ez így volt már Del Rio alatt is. Folyamatosan 3-4es embereket erőltettünk 4-3ba. Engem ez is abba az irányba terel, hogy itt nem win now van, és komplett takarítás után fogják a puzzlet összerakni.
Reggie-t valóban el kellett volna küldeni, mert kiérdemelte. Abban igazad van, hogy el kellett volna kerülni ezt a helyzetet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
Carr tényleg sírt meccs közben????

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/Rmelvin30/status/1051904817172340738?s=19

Ezt vajon mire fel írta?
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Amúgy akiről sokan mondják, hogy hülye, az hajlamos ezt el is hinni...

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Freeneynél kiemelném azt is, hogy féllábú.
Mathis meg annyira lesajnált, hogy őt jogosan hagytad ki.
De amúgy ez a Brackett Freeney….. ez hogy? 😊
Dungy milyen Colts-ot épített utána (nagyrészt középszerű v lesajnált emberekből, mint a Brackett-Freeney duó).
Fast Willie
Dissident Aggressor
Jááj, Mathist akartam írni a duóra. Brackett a mások által közepesnek tartott, de Dungy által feledzett ját÷kosra volt a példa.

Kib.szott szombati munkanapot nyögöm még ma is😁
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Freeneynél kiemelném azt is, hogy féllábú.
Mathis meg annyira lesajnált, hogy őt jogosan hagytad ki.
De amúgy ez a Brackett Freeney….. ez hogy? 😊
Dungy milyen Colts-ot épített utána (nagyrészt középszerű v lesajnált emberekből, mint a Brackett-Freeney duó).
Fast Willie

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Coopert egyébként már a pre-Gruden időszakban is kikezdték többen is, mondván h azért nem tud kiteljesedni, mert soft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Bocs, hogy belepofázok, de pont a 2000-es évek elejétől követem az NFL-t, ezért élénken emlékszem Gruden vs Dungy témára.

Szerintem kettejük viszonyában elég megnézni, hogy Chucky hova vitte tovább a rendszert a Bucs-nál ( a vége a totális csőd és öltözővesztés) és Dungy milyen Colts-ot épített utána (nagyrészt középszerű v lesajnált emberekből, mint a Brackett-Freeney duó).

Más: lehet, hogy Mark Davis kivárja az 5-6 évét birkatürelemmel, de a Raiders fanek már nagyon ki vannak éhezve a sikerre. Teoretikus, de ha a - szemükben- Messiás nem tudja elhozni, akkor ki? Hogyan hat ez a Las Vegasi nézettségre majd? Megéri ezért porig rombolni egy előtte normálisnak tűnő keretet?

10 év baromi sok: mind a visszatérésre, mind egy szerződéshosszra. Kiszámíthatatlan. Mit csinál majd a mindenkori GM free agency-n, ha Gruden állandóan erőből oldja meg a dolgokat? Ki akar ilyen vezetővel együtt dolgozni, egyáltalán milyen jövőkép az, amit le kell tolni mások torkán? Pete Carroll is épített egy "franchise-t", a Ninersnél is van példa a nulláról kezdésre most, kicsit más és kicsit szimpatikusabb módszerekkel. Meg innovációval.

Igazat adok abban, hogy Gruden elmérte a keretet (amúgy baj van, ha a tizenx évvel ezelőtti stratégiájára gyúr - pl kifejezetten gunslinger, bevállalós, ütést tűrő QB; birkozó, fighter WR-ek; PBS támadófal, ösztönös felismerőképességű safety-k, etc. - mert ellenkezőjét láttam itt); és leginkább a DC választását nem értem. Oké, az offról azt gondolta, hogy 2016-os szinten majd eldöcög, de Guenther sémájához konkrétan semmi nem volt itt.

Nyilván korai az értékítélet, de az, hogy mindent benézett, nem jelent jót és sztem nem vall jó vezetőre. A kommunikációját nem említve. Másrészt köcsögség volt Reggie-t ilyen formában itt hagyni, h rá lehessen kenni a szart. Egyenes beszéd az lett volna, h ember, minden draftod használhatatlan a rendszereimbe, ezért puszipá!

Én így látom! Btw Carrt elnézném Pittben, ha BB visszavonulna (úgysem, de Rudolph nekem nem kezdő szint, hanem olyan Keenum-szerű backupnak jó)
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Relax.
Amadeus
Ez igaz de attól még iszonyat sz@r nézni ezt a produktumot. Szó szerint szenvedés nézni a csapat meccseit. 😕
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Én nem.
Mark Davis lehet...
Ahogy meg a sajtótájékoztatón áradozott Grudenről, meg élete nagy napjáról, simán lehet, hogy kimozdíthatatlan Gruden innen 3-5 évig...

Stez! Nem azt mondtam, hogy értem és elfogadom a logikáját, csak annyit, hogy most vmi ilyesmit látok kirajzolódni ebből a kabaréból...

Lehet persze az is, hogy nem így gondolta még decemberben és januárban, sőt valószínű, hogy nem!

Azt hitte van fr. QB-ja, aki jó lesz a rendszerébe
Azt hitte van egy fasza OL a kezében, amit csak kicsit megerősíteni kell egy jó OL edzővel
Azt hitte van egy TOP 10-es elkapója Cooper személyében és egy BeastMode-ja, aki átfut bármin Oakland-ért
Azt hitte van fr. EDGE rushere, aki majd szépen aláír neki 20M-ért, mert hát mégiscsak Ő Gruden és majd rádumálja
Azt hitte van egy használható fiatal alapja a secondary-nak Conley-Joseph-Melifonwu
Azt hihette, hogy az Offense hamar visszatalál a 2016-os szintre, mert ugye Ő fasza OC/playcaller lesz és kicsit foltozni kell a védelem közepét csak, de PG úgyis remek DC...

Rolni
szerintem ez kb mindent elmond Grudenről, ha ezek közül 2-3 dolog besül arra azt mondom oké előfordul, de hogy minden egyszerre mond csődöt az azért jelez valamit, szerencsére mindig van valaki aki hibás /Mack, Reggie McKenzie, Carr, Cooper, stb.../, kivéve ugye Grudent magát, akinek a nyilatkozatai még a jellemének "nagyságról" is kiváló képet adnak;
esküszöm nem értettem soha hogy az elmúlt években miért várták vissza az NFL-be minden edzőkeringő idején mint valami messiást
Cuchulain82
Mert az NFL nem bovelkedik a jo edzokben, az ido pedig megszepiti az emlekeket. Grudennek pedig azert valami eredmeny van is a hata mogott. Most hogy igazabol Dungy csinalta meg a nehezet, es Gruden volt-e a „lepattano", az sosem fog kiderulni.
Stez
igen értem hogy SB győztes edző, de könyörgöm amit '02 után művelt a Bucs-szal /azért lenne egy erős tippem a Dungy féle kérdésben, bár nyilván az Gruden érdeme hogy a SB-on kb fejből tudta az ellenfél playbookját/ azt kb Del Rio is hozta Oaklandben az elmúlt két évben /az SB után még egy jó év majd az azt követő összeomlás, ha jól emlékszem ezután Tampában jött még két 8-8 körül szezon/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem.
Mark Davis lehet...
Ahogy meg a sajtótájékoztatón áradozott Grudenről, meg élete nagy napjáról, simán lehet, hogy kimozdíthatatlan Gruden innen 3-5 évig...

Stez! Nem azt mondtam, hogy értem és elfogadom a logikáját, csak annyit, hogy most vmi ilyesmit látok kirajzolódni ebből a kabaréból...

Lehet persze az is, hogy nem így gondolta még decemberben és januárban, sőt valószínű, hogy nem!

Azt hitte van fr. QB-ja, aki jó lesz a rendszerébe
Azt hitte van egy fasza OL a kezében, amit csak kicsit megerősíteni kell egy jó OL edzővel
Azt hitte van egy TOP 10-es elkapója Cooper személyében és egy BeastMode-ja, aki átfut bármin Oakland-ért
Azt hitte van fr. EDGE rushere, aki majd szépen aláír neki 20M-ért, mert hát mégiscsak Ő Gruden és majd rádumálja
Azt hitte van egy használható fiatal alapja a secondary-nak Conley-Joseph-Melifonwu
Azt hihette, hogy az Offense hamar visszatalál a 2016-os szintre, mert ugye Ő fasza OC/playcaller lesz és kicsit foltozni kell a védelem közepét csak, de PG úgyis remek DC...

Rolni
szerintem ez kb mindent elmond Grudenről, ha ezek közül 2-3 dolog besül arra azt mondom oké előfordul, de hogy minden egyszerre mond csődöt az azért jelez valamit, szerencsére mindig van valaki aki hibás /Mack, Reggie McKenzie, Carr, Cooper, stb.../, kivéve ugye Grudent magát, akinek a nyilatkozatai még a jellemének "nagyságról" is kiváló képet adnak;
esküszöm nem értettem soha hogy az elmúlt években miért várták vissza az NFL-be minden edzőkeringő idején mint valami messiást
Cuchulain82
Mert az NFL nem bovelkedik a jo edzokben, az ido pedig megszepiti az emlekeket. Grudennek pedig azert valami eredmeny van is a hata mogott. Most hogy igazabol Dungy csinalta meg a nehezet, es Gruden volt-e a „lepattano", az sosem fog kiderulni.

De Grudent nagyon gyakran osztottak ezzel egyebkent, hogy a Dungy altal felepitett remek keretbol es rendszerbol tudott csak sikeres lenni.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Én nem.
Mark Davis lehet...
Ahogy meg a sajtótájékoztatón áradozott Grudenről, meg élete nagy napjáról, simán lehet, hogy kimozdíthatatlan Gruden innen 3-5 évig...

Stez! Nem azt mondtam, hogy értem és elfogadom a logikáját, csak annyit, hogy most vmi ilyesmit látok kirajzolódni ebből a kabaréból...

Lehet persze az is, hogy nem így gondolta még decemberben és januárban, sőt valószínű, hogy nem!

Azt hitte van fr. QB-ja, aki jó lesz a rendszerébe
Azt hitte van egy fasza OL a kezében, amit csak kicsit megerősíteni kell egy jó OL edzővel
Azt hitte van egy TOP 10-es elkapója Cooper személyében és egy BeastMode-ja, aki átfut bármin Oakland-ért
Azt hitte van fr. EDGE rushere, aki majd szépen aláír neki 20M-ért, mert hát mégiscsak Ő Gruden és majd rádumálja
Azt hitte van egy használható fiatal alapja a secondary-nak Conley-Joseph-Melifonwu
Azt hihette, hogy az Offense hamar visszatalál a 2016-os szintre, mert ugye Ő fasza OC/playcaller lesz és kicsit foltozni kell a védelem közepét csak, de PG úgyis remek DC...

Rolni
szerintem ez kb mindent elmond Grudenről, ha ezek közül 2-3 dolog besül arra azt mondom oké előfordul, de hogy minden egyszerre mond csődöt az azért jelez valamit, szerencsére mindig van valaki aki hibás /Mack, Reggie McKenzie, Carr, Cooper, stb.../, kivéve ugye Grudent magát, akinek a nyilatkozatai még a jellemének "nagyságról" is kiváló képet adnak;
esküszöm nem értettem soha hogy az elmúlt években miért várták vissza az NFL-be minden edzőkeringő idején mint valami messiást
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Így látom én is Stez!

Azt is gondolom amúgy, hogy Gruden nem fogja Carr-ra szabni a rendszerét, hanem erőlteti benne előbb inkább Carr-t, majd megpróbálja elcserélni. Ott lesz például egy Giants, akik lehet lesznek annyira győzelemkényszerben, hogy rámennek...Shurmur rendszerében pedig Carr lehet is jó...persze OL ott is kell azért...

Ezt követően jöhet egy QB a draft elejéről, aki majd kicsit ücsörög McCarron mögött...
A többi pickből meg próbál keretet erősíteni egy aktív FA szakasz után.
2019-ben is gyengék leszünk McCarronnal a kormánynál, de ugye a rookie QB-ra vigyázni kell, mert majd vele lesz jó itt minden jövőre.
El is érkezünk 2020-ra, amikor is a csapat elvileg megerősödve és egy elvileg megfelelő, fiatal QB-val tud nekivágni az új közönség meggyőzésének...
Na ezért nem kellett neki Mack, ezért van Cooper is meghirdetve...idén és 2019-ben sem kell/akar világot megváltani. 2020-ra akarja felépíteni a keretet, addigra akarja a sémákat helyre rakni és onnantól akar "uralkodni".

Rolni
ez egy hihető elméletnek tűnik, de kíváncsiságból megkérdezem képesnek tartod rá Grudent hogy összerakjon egy normális csapatot '20-ra?
Cuchulain82
Szamomra a kerdes inkabb az, hogy ebben a ligaban hogyan merhet egyaltalan valaki igy gondolkozni, hogy mondjuk ket idenyt igy szopik a csapata, raadasul ilyen kilatastalan helyzetben. Mert ebben a ligaban a tulajok azert ennyire nem turelmesek, hogy az ennyire kilatastalan kozeget sokaig engedjek, arrol nem is beszelve, hogy az oltozoket is baromira konnyu elvesziteni, hogy aztan a sajat jatekosaid buktassanak meg, ha pedig oda eljutsz, akkor mar nem nagyon van visszaut, kiveve, ha tenyleg mindenkit eltakaritasz.

De akkor megint nem lesz epitkezes, hanem cserelodes. Szoval szamomra az lenne meglepo, hogy egy Gruden, aki sok-sok eve ott van ebben a kozegben, hogy alapozhatna egy ilyen tervre igy, hogy ket evig viszont keptelen barmit is felmutatni a koztes idoszakban.

Mondjuk lehet, hogy erre meg a szerzodese megadja a valaszt, hogy tenyleg olyat irt ala, amivel kb. garantalt, hogy itt minimum ot evig elmozdithatatlan az allasabol, de azert azt sem hiszem, hogy a vezetoseg meg egyaltalan semmifele kis kibuvot nem hagyott maganak arra az esetre, ha befurdik Grudennel.
Stez
az a baj, hogy az NFL-re szokásos gondolkodásmóddal közelítitek meg mindannyian a Gruden kérdést. Ezalatt értem, hogy úgy kezelitek, mintha ez egy sima hire lett volna, ahol 3. év végén max lapát, de akár 1. évben is kinéz. Itt azért nincs kibúvó, azért nincs morajlás Gruden posztja körül és azért full hatalma, mert ez a 10 éves szerződés ténylegesen az, ami. Mark Gruden kezébe adta a franchise-t, és itt éveken át tartó birkatürelemmel fogja nézni ennek az eredményét, legyen az végül akár pozitív, akár negatív. Ez a 10 éves szerződés nem egy HC szerződése, hanem egy HC/GM/atyaúristen combo szerződése, amiről lehet vitatkozni, hogy jó-e a különböző időtávok függvényében a franchisera nézve, vagy sem, de ettől még az ami.

Szvsz, Vegasig ez full biztos állás Grudennek, ha ott sem fog jönni az első 1-2 évben eredmény, akkor tudom elképzelni 5-6. évben, hogy elküldik. Még arról sem vagyok meggyőződve, hogy ez a takarítás, amit Gruden csinál - mert ez takarítás, és nem az a kaotikus ego ámokfutás, aminek sokan beállítják - nem volt előre megbeszélve MD-vel.

Szóval summa summarum, engedjétek el ezt a normális megközelítést, mert a Raiders azóta nem normális franchise, amióta a Davis család betette a lábát ide, és nem is lesz, amíg a Davis család kezében lesz. Hogy ez mennyire sikeres konstrukció a pályán, az már egy izgalmas kérdés, de erre is láttunk az elmúlt 60 évben pro és contra eredményeket.

Relax.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sokszor gondoltam már, hogy jó lenne eltölteni pár hetet a csapat környékén, de most lenne igazán jó látni, hogy mi megy a háttérben kendőzetlen valóságban, mert kurvára érdekelne, hogy mi jár a fejekben és mit akarnak elérni. Rossz ezeket a találgatásokat olvasgatni, mert természetes, hogy most a legtöbbünknél a Titanic mélységében van a lelkiállapot és csak a rossz dolgok jönnek elő.

Olyan jó lenne tisztábban látni vagy valami reménykedő dolgot tapasztalni a csapat körül, mert hétről-hétre fogynak ez utóbbi dolgok.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, azert Rolni, ennyire ne is lasd csak a dramat. Mondj nekem olyan vezetoedzot, aki odamegy egy csapathoz, es kiteregeti a frankot, hogy az eleddig azert teljesen korrekt kube, aki gigapenzt kapott, az nem lesz jo, szoval igazabol szamoljanak vele, hogy ket ev mulva mar nem lesz a csapatnal.

Azert ha ezt igy kozli az elso sajttajon, szerintem lelovik az elso este az utcan. De ugyanez Cooper is. Vele kapcsolatban raadasul vegkepp csak nezek, mert az a gyerek baromira ugyes volt, de tenyleg, felelmetes, milyen potencial volt benne. Es a profik kozott is jo volt, nem egyszer. Hogy tud egy csavo honapok alatt ennyire eltunni, visszaesni es hasonlok?

Ha ez nem a rendszer, akkor csak azt tudom elkepzelni, hogy emberunket tavaly durva serulesekkel jatszattak, aztan raserult, de olyannyira, hogy igazabol fohosunk rament erre a dologra, es mondjuk valami terdgebasz miatt a mozgasa szetesett, az utvonalai is, nincs meg a sebessege, hasonlok.

A keze nem ujdonsag, mondom, nala mar ujonckent is az volt a red flag, hogy elejti a labdakat, de azert az meg egy olyan dolog, ami sokaknal volt gond, megis, dolgoztak rajta, es lam, fel is javultak.

Szoval szamomra itt ezek nagy kerdojelek.

De persze, a Raiders helyeben ez helyes lepes, hogy egy ilyen suta Coopernek nem akarnak kifizetni rengeteg penzt egy hosszabbitasnal, nala mas a helyzet, mint ami Macknel volt, Mack sosem volt hullamzo, allat volt mindig, Cooper meg hetekre eltunt siman olykor.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Így látom én is Stez!

Azt is gondolom amúgy, hogy Gruden nem fogja Carr-ra szabni a rendszerét, hanem erőlteti benne előbb inkább Carr-t, majd megpróbálja elcserélni. Ott lesz például egy Giants, akik lehet lesznek annyira győzelemkényszerben, hogy rámennek...Shurmur rendszerében pedig Carr lehet is jó...persze OL ott is kell azért...

Ezt követően jöhet egy QB a draft elejéről, aki majd kicsit ücsörög McCarron mögött...
A többi pickből meg próbál keretet erősíteni egy aktív FA szakasz után.
2019-ben is gyengék leszünk McCarronnal a kormánynál, de ugye a rookie QB-ra vigyázni kell, mert majd vele lesz jó itt minden jövőre.
El is érkezünk 2020-ra, amikor is a csapat elvileg megerősödve és egy elvileg megfelelő, fiatal QB-val tud nekivágni az új közönség meggyőzésének...
Na ezért nem kellett neki Mack, ezért van Cooper is meghirdetve...idén és 2019-ben sem kell/akar világot megváltani. 2020-ra akarja felépíteni a keretet, addigra akarja a sémákat helyre rakni és onnantól akar "uralkodni".

Rolni
ez egy hihető elméletnek tűnik, de kíváncsiságból megkérdezem képesnek tartod rá Grudent hogy összerakjon egy normális csapatot '20-ra?
Cuchulain82
Én nem.
Mark Davis lehet...
Ahogy meg a sajtótájékoztatón áradozott Grudenről, meg élete nagy napjáról, simán lehet, hogy kimozdíthatatlan Gruden innen 3-5 évig...

Stez! Nem azt mondtam, hogy értem és elfogadom a logikáját, csak annyit, hogy most vmi ilyesmit látok kirajzolódni ebből a kabaréból...

Lehet persze az is, hogy nem így gondolta még decemberben és januárban, sőt valószínű, hogy nem!

Azt hitte van fr. QB-ja, aki jó lesz a rendszerébe
Azt hitte van egy fasza OL a kezében, amit csak kicsit megerősíteni kell egy jó OL edzővel
Azt hitte van egy TOP 10-es elkapója Cooper személyében és egy BeastMode-ja, aki átfut bármin Oakland-ért
Azt hitte van fr. EDGE rushere, aki majd szépen aláír neki 20M-ért, mert hát mégiscsak Ő Gruden és majd rádumálja
Azt hitte van egy használható fiatal alapja a secondary-nak Conley-Joseph-Melifonwu
Azt hihette, hogy az Offense hamar visszatalál a 2016-os szintre, mert ugye Ő fasza OC/playcaller lesz és kicsit foltozni kell a védelem közepét csak, de PG úgyis remek DC...


Aztán szépen dőltek össze a dominók...Penn sérülése, Cable leigazolása, Mack holdout, Obi-Karl-Gareon sérülései...draft körül azért már sejthették, hogy szarban vannak, jöttek is neccesebb prospectek, akik jó esetben beválnak és nagyot rántanak a gárdán...
Gondolom TC-re már elég egyértelmű volt, hogy szar van a palacsintában és mérgesedett a viszony Mack ügynökével, aztán jöttek a pre-season meccsek, ahol kezdett látszani a gond...a Mack trade meg leültette végleg az öltözőt és onnan már csak lefele volt miután nem ült igazán Carr és az offense, a védelem meg zuhant csak Khalil nélkül...

Csak ez a sztori se jobb igazából, sőt lehet rosszabb!
Teljesen mellé scoutolta a QB-t, az OL-t, az elkapóit a sémájába...Miért tudna ennek ellenére majd egy megfelelő QB-t hozni a drafton legközelebb? Miért lehet bízni abban, hogy újra húzzák az OL-t és majd működik?

Nekem az a gyanúm, hogy túl nagy volt az egója és túl sokat akart egyszerre markolni. Ez a BB jellegű hatalom ennyi év kihagyás után még akkor is kemény dió lenne, ha egyébként alkalmas lenne rá...de így meg nagyon meredek...és már többször elmondtam, hogy bár a sajtótájékoztatót anno megnyerte, de azóta ahogy és amit kommunikál nekem nem egy egyenes emberről tanuskodik...Mack kapcsán, McKenzie kapcsán, de még a Cooper lesz a támadójáték közepe duma is baromi szarul cseng most...szerintem, ha azt mondod mindig, amit hallani akarnak, azzal nagyon nagyot lehet esni, ha nem jól jönnek a lapok mindig...márpedig azok nem jönnek jól mindig...most neki meg úgy fest ráadásul, hogy sose jönnek jól...A Rams elleni meccs után még lehetett bizakodni kicsit, meg a Browns meccs után is kicsit próbáltunk bízni mindannyian, hogy jön vmi áttörés, de nem jött...baromi gyenge a gárda, gyenge az edzői stáb és ez látszik a meccseken...ez a Hawks bukta a 2014-es Rams döngöléssel van leginkább egy kalapban...ennyire JDR-éket nem verte meg senki talán, ez most ilyen Dennis Allen féle szint!!!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Így látom én is Stez!

Azt is gondolom amúgy, hogy Gruden nem fogja Carr-ra szabni a rendszerét, hanem erőlteti benne előbb inkább Carr-t, majd megpróbálja elcserélni. Ott lesz például egy Giants, akik lehet lesznek annyira győzelemkényszerben, hogy rámennek...Shurmur rendszerében pedig Carr lehet is jó...persze OL ott is kell azért...

Ezt követően jöhet egy QB a draft elejéről, aki majd kicsit ücsörög McCarron mögött...
A többi pickből meg próbál keretet erősíteni egy aktív FA szakasz után.
2019-ben is gyengék leszünk McCarronnal a kormánynál, de ugye a rookie QB-ra vigyázni kell, mert majd vele lesz jó itt minden jövőre.
El is érkezünk 2020-ra, amikor is a csapat elvileg megerősödve és egy elvileg megfelelő, fiatal QB-val tud nekivágni az új közönség meggyőzésének...
Na ezért nem kellett neki Mack, ezért van Cooper is meghirdetve...idén és 2019-ben sem kell/akar világot megváltani. 2020-ra akarja felépíteni a keretet, addigra akarja a sémákat helyre rakni és onnantól akar "uralkodni".

Rolni
ez egy hihető elméletnek tűnik, de kíváncsiságból megkérdezem képesnek tartod rá Grudent hogy összerakjon egy normális csapatot '20-ra?
Cuchulain82
Szamomra a kerdes inkabb az, hogy ebben a ligaban hogyan merhet egyaltalan valaki igy gondolkozni, hogy mondjuk ket idenyt igy szopik a csapata, raadasul ilyen kilatastalan helyzetben. Mert ebben a ligaban a tulajok azert ennyire nem turelmesek, hogy az ennyire kilatastalan kozeget sokaig engedjek, arrol nem is beszelve, hogy az oltozoket is baromira konnyu elvesziteni, hogy aztan a sajat jatekosaid buktassanak meg, ha pedig oda eljutsz, akkor mar nem nagyon van visszaut, kiveve, ha tenyleg mindenkit eltakaritasz.

De akkor megint nem lesz epitkezes, hanem cserelodes. Szoval szamomra az lenne meglepo, hogy egy Gruden, aki sok-sok eve ott van ebben a kozegben, hogy alapozhatna egy ilyen tervre igy, hogy ket evig viszont keptelen barmit is felmutatni a koztes idoszakban.

Mondjuk lehet, hogy erre meg a szerzodese megadja a valaszt, hogy tenyleg olyat irt ala, amivel kb. garantalt, hogy itt minimum ot evig elmozdithatatlan az allasabol, de azert azt sem hiszem, hogy a vezetoseg meg egyaltalan semmifele kis kibuvot nem hagyott maganak arra az esetre, ha befurdik Grudennel.
Stez
ami miatt én elgondolkodtam Rolni felvetésén az Gruden szerződése, nem bántásból de simán kinézem Mark Davisből hogy nem hagyott magának kiskaput
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Így látom én is Stez!

Azt is gondolom amúgy, hogy Gruden nem fogja Carr-ra szabni a rendszerét, hanem erőlteti benne előbb inkább Carr-t, majd megpróbálja elcserélni. Ott lesz például egy Giants, akik lehet lesznek annyira győzelemkényszerben, hogy rámennek...Shurmur rendszerében pedig Carr lehet is jó...persze OL ott is kell azért...

Ezt követően jöhet egy QB a draft elejéről, aki majd kicsit ücsörög McCarron mögött...
A többi pickből meg próbál keretet erősíteni egy aktív FA szakasz után.
2019-ben is gyengék leszünk McCarronnal a kormánynál, de ugye a rookie QB-ra vigyázni kell, mert majd vele lesz jó itt minden jövőre.
El is érkezünk 2020-ra, amikor is a csapat elvileg megerősödve és egy elvileg megfelelő, fiatal QB-val tud nekivágni az új közönség meggyőzésének...
Na ezért nem kellett neki Mack, ezért van Cooper is meghirdetve...idén és 2019-ben sem kell/akar világot megváltani. 2020-ra akarja felépíteni a keretet, addigra akarja a sémákat helyre rakni és onnantól akar "uralkodni".

Rolni
ez egy hihető elméletnek tűnik, de kíváncsiságból megkérdezem képesnek tartod rá Grudent hogy összerakjon egy normális csapatot '20-ra?
Cuchulain82
Szamomra a kerdes inkabb az, hogy ebben a ligaban hogyan merhet egyaltalan valaki igy gondolkozni, hogy mondjuk ket idenyt igy szopik a csapata, raadasul ilyen kilatastalan helyzetben. Mert ebben a ligaban a tulajok azert ennyire nem turelmesek, hogy az ennyire kilatastalan kozeget sokaig engedjek, arrol nem is beszelve, hogy az oltozoket is baromira konnyu elvesziteni, hogy aztan a sajat jatekosaid buktassanak meg, ha pedig oda eljutsz, akkor mar nem nagyon van visszaut, kiveve, ha tenyleg mindenkit eltakaritasz.

De akkor megint nem lesz epitkezes, hanem cserelodes. Szoval szamomra az lenne meglepo, hogy egy Gruden, aki sok-sok eve ott van ebben a kozegben, hogy alapozhatna egy ilyen tervre igy, hogy ket evig viszont keptelen barmit is felmutatni a koztes idoszakban.

Mondjuk lehet, hogy erre meg a szerzodese megadja a valaszt, hogy tenyleg olyat irt ala, amivel kb. garantalt, hogy itt minimum ot evig elmozdithatatlan az allasabol, de azert azt sem hiszem, hogy a vezetoseg meg egyaltalan semmifele kis kibuvot nem hagyott maganak arra az esetre, ha befurdik Grudennel.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Vissza kéne nyúlni a "jól bevált" recepthez, és a Broncos DC-t kinevezni HC-nak. Woods eladó!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amíg nem volt elég videó csak a második félidőben nulláztak le. Most már teljesen lenulláznak. Ez szerintem nem túl biztató hosszútávra nézve.

Szerkesztette: Levi
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Így látom én is Stez!

Azt is gondolom amúgy, hogy Gruden nem fogja Carr-ra szabni a rendszerét, hanem erőlteti benne előbb inkább Carr-t, majd megpróbálja elcserélni. Ott lesz például egy Giants, akik lehet lesznek annyira győzelemkényszerben, hogy rámennek...Shurmur rendszerében pedig Carr lehet is jó...persze OL ott is kell azért...

Ezt követően jöhet egy QB a draft elejéről, aki majd kicsit ücsörög McCarron mögött...
A többi pickből meg próbál keretet erősíteni egy aktív FA szakasz után.
2019-ben is gyengék leszünk McCarronnal a kormánynál, de ugye a rookie QB-ra vigyázni kell, mert majd vele lesz jó itt minden jövőre.
El is érkezünk 2020-ra, amikor is a csapat elvileg megerősödve és egy elvileg megfelelő, fiatal QB-val tud nekivágni az új közönség meggyőzésének...
Na ezért nem kellett neki Mack, ezért van Cooper is meghirdetve...idén és 2019-ben sem kell/akar világot megváltani. 2020-ra akarja felépíteni a keretet, addigra akarja a sémákat helyre rakni és onnantól akar "uralkodni".

Rolni
ez egy hihető elméletnek tűnik, de kíváncsiságból megkérdezem képesnek tartod rá Grudent hogy összerakjon egy normális csapatot '20-ra?