NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Nem és kicsit azért igen lenne a válaszom...várjunk még pár hetet és térjünk vissza.

Pass protectionban amit tegnap hoztak az remek volt. Futás blokktól nem voltam elájulva, de nem volt többnyire rossz az sem.
Rams ellen már más volt a helyzet, de az az interior DL azért nem sűrű állatfaj...

Pass prot kapcsán mindig felmerül, hogy Carr gyors passzai mennyire segítik őket, de most a Broncos papíron remek pass rush egysége ellen többször jól védték hosszabb időre is Carr-t.

Egyenlőre én azt mondom, hogy nem túlértékelt, mert igen is egy erős OL, ami a sikerek alapja tud lenni.



Az a cikk csak egy átfordítása egy asszem Andy Benoit szösszenetnek...ahogy átfutottam sok eredetit nem tett hozzá a fordítónk...van is benne valóság meg nincs is szerintem...Mack trade után persze bármire lehet mondani, hogy meglépi Gruden...
Ha Carr és Cooper az év során megmutatja, hogy tudnak hatékonyan hosszú távon együtt dolgozni szerintem Coop marad. Coop kapcsán az mondjuk kicsit necces, hogy ugyan az az ügynöke asszem, mint Mack-nek...de azért a produktum nincs ott és a poszt se ér annyit...

KO és Gabe kapcsán a pénz miatt felmerülhet kérdőjel "down the line", de én azt gondolom, hogy pont Mack elcserélése miatt és pár évnyi nem túl sikeres draftolás miatt megvan/meglesz a pénz arra, hogy maradjon az OL közepe. A kérdés majd az lesz, hogy mennyire tudják mondjuk pár év alatt KO utódját kinevelni...Tegyük fel K.Miller beválik és 3-4 év múlva top OT pénz kinéz neki...na addigra kéne legalább az egyik OG helyére egy olcsó fiatal emberke, hogy ne menjen akkor cap % az OL-ra...
A jövő évi draft elvileg line heavy lehet, ahogy olvastam vhol, így az sztem lehet opció, hogy középen hozunk egy OG-t, aki átveszi mondjuk 2020-tól KO helyét...fiatalítasz, olcsósítasz és remélhetőleg nem esel vissza...ez a játék lényege nagyjából ebből a szempontból...
OL kapcsán az is érdekes lesz, hogy ha a PO majd már hivatalosan is elszállt, akkor Penn helyére szépen beforgatják Parkert vagy sem...végülis jó lenne tudni mit tud Ő, mert ideális esetben jövőre már mehetne a Miller-Parker OT páros is akár...gondolom ilyesmi volt a terv draftolásukkor...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
cserébe a runblock szar volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Van egy fejtegetés a fűzővelkivelén, hogy akár a két G is mehet a csapattól és Carr és Cooper sincs biztonságban... sok sok első körös draftcetli és egy-két(?) szezon sikertelenség.
Egyébként ha ebből valami megvalósul, akkor kb borítékolni lehet, hogy 4-5 évig nem lesz főedző váltás nálunk...

Mondjuk ez a cikk még a denveri meccs előtt készült, azért most Cooper és Carr megítélés változhatott, de a koncepció az koncepció! 😊

 fuzovelkifele.com/2018/09/mennyire-tenyerelhet-ra-a-piros-gombra-a-raiders/
Bruce
a cikk csak azt nem veszi figyelembe,1:- hogy egy új otthonú franchise legjobb tagtoborzója a siker. Lásd LA.Raiders vagy idén LV.Wranglers vagy most a Rams és ellen példa a LAC akire a kutya nem kíváncsi. Goffot és a többieket nem nyitásra hozták össze, hanem már a nyitásra túrják össze a népet. 2:- franchise QB-t találni? nehéz felépíteni még nehezebb, szerintem Gruden visszatérési döntésében szerepet játszott ( és ezt le is nyilatkozta) hogy Carrt nem kell keresni és megtalálni, felépíteni, nyilván alakítani kell, de az más tészta.
bírom az egymeccses varásgömbös jövő látókat!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Van egy fejtegetés a fűzővelkivelén, hogy akár a két G is mehet a csapattól és Carr és Cooper sincs biztonságban... sok sok első körös draftcetli és egy-két(?) szezon sikertelenség.
Egyébként ha ebből valami megvalósul, akkor kb borítékolni lehet, hogy 4-5 évig nem lesz főedző váltás nálunk...

Mondjuk ez a cikk még a denveri meccs előtt készült, azért most Cooper és Carr megítélés változhatott, de a koncepció az koncepció! 😊

 fuzovelkifele.com/2018/09/mennyire-tenyerelhet-ra-a-piros-gombra-a-raiders/
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
azért King maradt aki volt 😀
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Raiders QB Derek Carr became the first player in NFL history to complete at least 90% of his passes in a game in which he had 30+ attempts. He was 29-of-32 today (90.6%).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ezt a meccset mi buktuk el. Azért nem írom, hogy megint, mert a Rams ellen nem elbuktuk, hanem áthajtott rajtunk a Rams a 2. félidőben...itt a kezünkben volt végig a lehetőség...

Sajnos a 2. felidő megint nem alakult úgy, ahogy kellett volna...nagyon elfáradt a D és az O sem volt ponterős...ehhez jött még az a pár egyéni hiba a meccs során, ami eldöntötte a meccset:
-Penn hibája, ami miatt blokkolva lett az extra pont
-Irvin unsportsmanlike conduct büntije, ami miatt 4th down helyett 1st downnal jöhetett a Broncos...ez volt sztem a momentum shifter...FG helyett TD is persze
-Irvin 1-1-ben nem tudta még csak lelassítani sem Freeman-t...
-Smith elejtett labdája 4th&1-nél úgy, hogy üresen volt...ha elkapja akkor el lehetett volna tenni a meccset szépen...
-Cook 2&4-ből csinált 2&9-et egy false starttal, ami nem is false start volt, hanem nem töltött elég időt snap előtt pozícióban, mert ráérősen vette csak fel a helyzetét...
-Gruden sztem 2 rossz playt hívott nagyjából a meccsen, sajnos ez pont a végén egymás után jött...2&9-nél Martin 1 yardos futás középre, majd Bryant kapja jóval a target line mögött a labdát, amivel kvázi esély sem volt a 1st down-ra...


Összességében az Offense igen szépen dolgozott, de látszik még a RZ-ban főleg, hogy nem érzik eléggé egymást...6-0 helyett 14-0 kellett volna és utána, ha megvan az extra pont a harmadiknál, már 21-0 van 12-0 helyett...
Az nem tetszett, hogy a 4. negyedben nem sikerült pontot szerezni...
Carr viszont hihetetlen pontos volt és minden dobásán, nem csak az easy din and dunk passzokon. Dobott meg szép labdákat Coopernek is és a Roberts TD elég "felnőtt" dobás volt...2 hét után nem tudjuk mi van Carr-al, de újra lehet bizakodni...ha Ő rendben lesz, mindenki rendben lesz idővel.
Cooper remekül dolgozott/mozgott egész meccsen!
Lynch továbbra is BeastMode...Martin nálam kispad, amint Washington egészséges, illetve már most is Richard-ot használtam volna többet.
Kolton Miller és általában a pass protection tetszett, nem hagyták, hogy Von szétszedje a meccset...kellett a fal és kellett Carr gyors release-e is!
Tetszett, hogy a múlt heti TE és RB fókusz után most WR fókusz volt...keverni kell a kártyákat.

Védelem nagyon jól dolgozott az első félidőben, de egyszerűen elfáradtak a 2.ban. A meleg, a sok játékidő megviselte a vékony posztokat és az "öreg" játékosokat. Kíváncsi leszek mikor jön rá PG, hogy szép Nelson rutinja, meg tudása, de egyszerűen nem ér oda sehova már...jöjjön Harris (ahogy jött is a 2. félidőben többször), jöjjön Joseph...
LB sor továbbra is lassú és baromi vékony...hol van Morrow amúgy?
Conley mutatott 1-2 jó játékot, de összességében Ő volt a gyenge láncszem a CB sorban, ami nem túl biztató...lehet látjuk a DRC-Melvin párost még idén, ha ezt így folytatja...
DL nagyon elfogyott, Irvin súlytalan, Hurst és Key mutatott jó dolgokat, de nem tudtak folyamatosan ott lenni...több kell Carradine-től is. Remélem Hall játszik jövőhéten már...

Edzői oldalon ami aggasztó az a half time adjustment hiánya...első félidőben megyünk, fogjuk őket, de utána mintha másik meccs kezdődne, olyan amire nem készültünk...
O oldalon ha Carr így tolja nem igen aggaszt semmi 😊 az összeszokás a RZ hatékonyság javul idővel majd...a kérdés, hogy Carr tudja-e ezt/ilyet hozni hétről hétre...
D oldalon para a pass rush hiánya...a front 4 kevés, a túl sok blitz meg nyitva hagyják a pályát és a jó QB-k büntetik...
D oldalon a run D is necces egyenlőre, bár Hankins-nek adjunk kis időt beszokni...

1-1 helyett 0-2, így AFC West utolsó hely...ez az év mondjuk nem rólunk szól amúgy sem, főleg látva a Chiefs ámokfutását, de a lényegi dolgoknak év végére ki kell derülniük, hogy tudjuk hogyan kell építkezni tovább...



Pár jó meccs utáni tweet:

It's fair to question personnel decisions and end result, but it's clear after two games the #Raiders are a better-coached team with a specific philosophy on how to play on both sides of the ball than at any time in the last 10 years. (Low bar, I know).

Broncos had little chance to touch QB Derek Carr today. Only sack that counted saw RT Donald Penn trip to ground. Carr averaged 2.34 seconds between snap and pass attempt, per Next Gen Stats. Third-quickest in NFL for Week 2.

Derek Carr completed 6 passes todayy for #Raiders on passes more than 10 yards downfield per @sportradarus. He had 2 games w/ more last year (wins over KC/Mia)
ˇˇ
To add context, Broncos played a lot of soft quarters with CBs off about ten yards on a lot of plays. So this stat shouldn’t take away from Carr’s performance.

Deserved to get ripped last week. Not this week.

#Raiders had more yards/play (6.2 to 6.0) and +1 turnover margin and still lost. They were 161-11-2 when winning yards/play and TO battle all-time per @pfref Lasts loss was in 2010 at Ari

#Raiders had won 23 straight games when leading by 9+ points after 3 quarters. Last loss came in Lane's last game in 2008 when Oak led SD 15-3 and lost 28-18. Lane also blew 20-7 lead at Buf pvs week

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát sajnálom ezt a meccset, mert megint a második félidőben ment el. Mondjuk érzésem szerint az Irvin-re befújt szükségtelen durvaság-on ment el a meccs. Ha ott nem fújják be, akkor véleményem szerint meglett volna a meccs.

Carr legalább jól játszott, meg Amari is.

Eddig egyébként ha Seth Roberts TD-t ért el, akkor mindig nyertünk, de sajnos most megdőlt ez a dolog is már, pedig szép lett volna.

Sajnos a csoportban már most tetemes hátrányba kerültünk és talán a Broncos a leggyengébb a három csapat közül érzésem szerint, szóval ez emiatt még nagyobb baj.

Nem igazán értem, Joseph mellőzését a védelemben. Conley csinált szép dolgokat de voltak hibái is sajnos. Pass rush nem igazán van, bár Key is egész jó dolgokat csinált, de azért ez még nem elég.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
Surda
Bukó
Surda
en is megtettem, nem sokon mult 😕 😀
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.
Amadeus
Nem lattam a meccset, de Gruden mit alkotott? Megint voltak edzoi hibak tole?
Stez
az offense playhívás jó volt amíg előnyben voltunk, a wco nagyon ment. Utolsó 2 offense drive volt kuka, talán 1 olyan playhívást tudnék mondani, ami fos volt, de összességében nem azon ment ez el. Arról, hogy a kezdő RT-t PAT-nél benyomják és blokkolják az extrapontot nem tudom, hogy Gruden tehet-e, vagy arról, hogy Irvin megcsinálja-e a tacklet a backfielden egy az egyben. Vertikális passzjáték viszont nem nagyon volt, kezdek aggódni, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.
Amadeus
Nem lattam a meccset, de Gruden mit alkotott? Megint voltak edzoi hibak tole?

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
Surda
Bukó
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gyerekek ezt a szívást.
Magunkat lőttük lábon.
Siman lehozható lett volna.
Így mek 0-2
Fszmt.
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders declared DT P.J. Hall, DE Fadol Brown, OT T.J. Clemmings, WR Dwayne Harris, OT Justin Murray, CB Nick Nelson, and RB DeAndre Washington for Sunday's Week 2 game versus the Broncos.

Hall távollétében Hankins biztos, hogy viszonylag sokat fog játszani, Harris és Nelson távollétében Richard vagy Roberts lesz a visszahordó?

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders sign DE Shilique Calhoun to the practice squad, waive DT Gabe Wright.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
“Gruden has given Carr nothing but props at every turn and clearly is putting everything into him and building around him. But he can't play for Derek. Gruden's game plan Monday night was fantastic, he was targeting one of the few Rams weaknesses with Jared Cook in the seams and it was working. When Carr threw that terrible INT, the Raiders had dominated the Rams in time of possession, first downs, yards and the score. His gameplan was working perfectly until Carr threw a wrench into it. And then we saw the rest and the final score showed a blowout which the game was certainly not until well into the 2nd half.”

 www.silverandblackpride.com/2018/9/13/17856084/carrs-trajectory-is-starting-to-look-scary

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
The #Raiders signed free agent DT Johnathan Hankins to a 1-year deal worth $2M, source said, with the ability to earn another $1M in incentives.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0912%2Fr430180_1296x729_16-9.jpg
Are hits, injuries weighing on Derek Carr's mind?
Facing a fearsome pass rush from the Rams, Raiders quarterback Derek Carr looked unsure at times in the second half.



Vannak gondok.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Holton-bol elvileg CB-t képzünk
Cubehead
Kezd egy kicsit sok lenni... 😊
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Holton-bol elvileg CB-t képzünk



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Johnathan Hankins igen jó pick up lehet, ha formában van, ugyanis egy megbízható kezdő kaliberű NT-ről beszélhetünk. Tavaly 15, tavaly előtt 16 meccsen volt kezdő a Giants, majd a Colts színeiben. Tavaly 88,1-es értéket kapott a PFF-nél futás ellen és összességében is 79,7-es értékkel zárt.
Itt az lesz még érdekes, hogy mennyi pénzért írt alá végül, ugyanis egy jó darabig azért nem talált elvileg csapatot, mert ragaszkodott a 7M+-os éves átlaghoz...
Ellis helyére lép be egyértelműen és még az is lehet, hogy ezzel erősebb lesz/lett a DL. Mivel csak 26 éves az is benne van a pakliban, hogy amennyiben jó évet fut hosszabb távon is átveszi Jelly helyét.

Clinton McDonald már 31 és nem kezdő/every down játékos, de ezzel együtt kissé meglepő, hogy elérhető volt, mert tavaly egész jó évet futott a TB-nél. 14 meccsen lépett pályára, 3szor volt kezdő és 5 sacket szedett össze McCoy mellett. PFF-től 62,8-as pass rush értéket kapott, de az 54,2-es érték mutatja, hogy inkább csak rotációban érdemes használni. A két rookie 3tech mellett mindenesetre elfér a rutin...

PJ Hall bokájával is van vmi gebasz és ugye neki ha jól emlékszem boka miatt TC-ben is volt pár nap kihagyása, így könnyen lehet, hogy mindkét veterán rögtön szóhoz is jut.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!