Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Van normálisnak tűnő rúgónk aki eddig még nem hibázott, ezért sem lehet érteni, hogy Lynn minek ragaszkodik Sturgishez. Jövőre új HC kell a SB győzelem után nincs mese. Én Will Muschampre gondoltam.
Sixo
Az a baj amíg jönnek az eredmények Lynnel addig nem is lehet HC váltásban gondolkodni, de valahogy nekem is az az érzésem ha szintet akarunk lépni Ő ide kevés lesz...Tegnapi meccsen alapvetően mindegyik egység hozta amit kellett, ha sikerült volna feltámasztani a Hawksot azt én személy szerint egyértelműen az Ő sarának éreztem volna...Egy ilyen fontos meccsen ahol várható volt a kiélezett meccs nem hozom vissza az évtized leggyengébb rúgóját...Csak azt tudom elképzelni hogy Sturgis a kezével és a szájával sokkal ügyesebb mint a lábával...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Tavecchio 2 évre írt alá, szóval nem hiszem, hogy kirakják. Valószínűleg számítanak Money visszavonulására.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 165 — LIGHTS OUT!
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Van normálisnak tűnő rúgónk aki eddig még nem hibázott, ezért sem lehet érteni, hogy Lynn minek ragaszkodik Sturgishez. Jövőre új HC kell a SB győzelem után nincs mese. Én Will Muschampre gondoltam.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059251588177350656
Sixo
Bár tudnám (már évek óta), hogy mit kell ezen "re-evaluálni"...
Gabesz92
A meccs után azért az edzők ritkán szokták azt mondani, hogy igen, egy foskupac, holnap ki is vágjuk a pébe. Munkavállalóként te is jobban értékelnéd, hogy ha elcsesztél valamit, ami az állásodba kerül valszeg, akkor nem azt kapnád még meg az arcodba is, hogy mekkora egy balfék vagy, kár, hogy élsz, hanem, hogy meglátjuk. Aztán utána is szépen ki lehet rúgni, de nem kell még a földön fekvőbe is beletaposni

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059251588177350656
Sixo
Bár tudnám (már évek óta), hogy mit kell ezen "re-evaluálni"...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 165 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059251588177350656

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Hát más nem maradt hatra mint gratulalni !!!! Gratulalok a W-hez ma szinte mindenben jobbak voltatok sajnos...... !!
Bundi1986
Kivéve egy bizonyos Sturgis...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hát más nem maradt hatra mint gratulalni !!!! Gratulalok a W-hez ma szinte mindenben jobbak voltatok sajnos...... !!
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 165 — LIGHTS OUT!
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.
Sixo
Az pontossan mit is jelent nekünk ??
Bundi1986
Kb semmit, mert az fix volt, hogy ezen a héten nem fog játszani.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.
Sixo
Az pontossan mit is jelent nekünk ??
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 165 — LIGHTS OUT!
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?
12th member
Mai nap volt először, hogy full edzés munkát végzett. Kérdéses a besorolása.
Sixo
full edzés=biztos játszik
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 165 — LIGHTS OUT!
Sziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?
12th member
Mai nap volt először, hogy full edzés munkát végzett. Kérdéses a besorolása.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Sziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
Bundi1986
Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.
Chargers LT
szerintem már most adjátok fel. esélyetek nincs, Bundi topiktárs fel is vázolta hogy nincs gyenge pontja a Hawksnak. NINCS! Négy!

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
Bundi1986
Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt.
Chargers LT
Nálam is a LAC az esélyes, nem is akarok semmi vitába beleállni, de azért vicces hogy kiemeled hogy a 4 seattlei Wből 3 gyengék ellen volt. Na a Chargers, féle 5 W: BUF, SF, OAK, CLE és a TEN elleni ami 1 utolsó 2pontoson múlott. (ezen 5 csapat összemérlege: 10-28-1)

jó kis meccs lesz nagyon várom
braxa88
Hát ez úgy van kerlek szépen ha én Chargers fan vagyok akkor ezek a W amiket mi szereztünk, azok erős ellenfelek ellen szerzet győzelmek!!Miért is?? Mert mi jatszottunk ellenük !! De ha ti játszotok ellenuk akkor ezek a csapatok gyenge ellenfelnek szamitanak☝☝☝Tetszik Kérem szépen erteni a logikámat 😃😃😃😃😃😃😃
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
Bundi1986
Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt.
Chargers LT
Nálam is a LAC az esélyes, nem is akarok semmi vitába beleállni, de azért vicces hogy kiemeled hogy a 4 seattlei Wből 3 gyengék ellen volt. Na a Chargers, féle 5 W: BUF, SF, OAK, CLE és a TEN elleni ami 1 utolsó 2pontoson múlott. (ezen 5 csapat összemérlege: 10-28-1)

jó kis meccs lesz nagyon várom
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bundi, mindjart meggyozod magad, most ne allj le!
ulpianus
JolVan probalkozom 😅😅😅😅😅😅😅 Na 🙈🙈🙈🙈🙈🙈
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Bundi, mindjart meggyozod magad, most ne allj le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
Bundi1986
Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.
Chargers LT
Hát nektek is van 4-5 jó nevetek 49ers, Raiders, Browns,Titans,Buffalo,!!!!!! Plusz Seattle-ben lesz a merkozes és ugyebar a szurkoloink és a CenturyLink Field hangulata messzefoldon hires !! És a bukik szerint 1.86rank és 2.07 ratok ☝☝
Marshalra visszaterve o az utobbi merkozeseken már alig alig játszott csak 4 szamu WR volt nálunk!Ez is játszott kozbe tavozasanal ! Igaz ti by weekkk után vagytok , de nalunk valmi szemmel lathatolag elindult a falunk már már ligaelit szinten van Wilson stabilan jó (sőt kezd "pocket" QB lenni szinte ) mi is bizonyítja jobban 158.3 passer rating ,Ès akkor ott a futojatek Seahawks futójátéka ligaelit. Nem viccelek, az elmúlt egy hónapban a Rams mögött a Seahawks termeli a második legtöbb yardot a földön a ligában ami nem kisteljesitmeny ☝☝☝Visszaterve Wilsonra mostanaban nagyon megvan a kémia közte és WR szekciónk között (Moore,Locket és Baldwin) na és most ez kiegeszult ha minden igaz egy jó TE jatekal ! Védelem:Előző héten visszatért KJ Wright szoval LB sorunk eléggé rendben van így (igaz Kendricks szerintem még nagyon jó lenne oda de sajnos ő nem lesz meg egy pár hetig ) és nem beszelve a két Safetynkrol :Bradley McDougald-ról és Tedric Thompson-ról nagyon jól olvassák a játékot ☝☝("szinte nem is latszik meg ET kiesese") Ami viszonylag kicsit gyenge mostansag az CB szekcio (Grifinn és Flowers) ők most nem hoznak olyan konstans teljesitmenyt mint ami elvarhato lenne tőlük !!!!! Szóval ott lehet keresni valotok !! Én úgy latom hogy kovetve az eddigi utat nagyon erős futojatekot varhattok tőlünk!És keves de annál hatarozottabb passz jatekot ! A kulcs az lesz mennyire tudjatok majd futojatekunkat semlegesiteni, és tamado falunkat meg dominalni !! Nálunk meg,hogy Rivers passz játékáhozzzz fel tud e nőni a CB sorunk ☝☝☝ Szerintem hatalmas Win lesz Seahawks oldalon ( de persze ez szubjektív mint tudjuk😃😃😃) Szoval egy nagyon jó meccset várok vasarnap ! És azt mondom győzzön a Jobbik csapat 😉😉
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
Bundi1986
Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀