Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Egy kis elemzés Desmond King hawks elleni pick6éről:

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Egyre erősebbek a pletykák mi szerint Nwosu lesz a kezdő OTTO. Eddig más poszton használtuk, leginkább azért, mert ez egy nehezen megtanulható poszt. és Emanuel-nek nagyobb rutinja van ebben. De idővel ez az a poszt amibe bele kell nőnie.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Még szerencse, hogy az Oakland jön, amivel Gruden már elég nyíltan tankol.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Hát ha se White se Emanuel, érdekes lesz a LB sor felállása.
Sixo
Jatavis - Perryman - Nwosu gondolom. Persze utánuk már Dzubnar jön...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1061034876474818560
 twitter.com/eric_d_williams/status/1060994901603569664

Hát ha se White se Emanuel, érdekes lesz a LB sor felállása.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Szegény Melvin Gordont mikre rá nem veszik ...

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/44883753_2074556635928956_1627771095987781632_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=R4al7srkbmkAb6LGJ3V&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCVoGNl9IRNhA0HBM0a-ljKiCtcWcW_7j_U7Dy22In47g&oe=662B0199
Fortnite: NFL’s Melvin Gordon vs IGN - IGN Plays Live | Join us live with Melvin Gordon of the Los Angeles Chargers as we show off the latest batch of Fortnite's NFL skins and jerseys. 🏈 | By IGNFacebook
Join us live with Melvin Gordon of the Los Angeles Chargers as we show off the latest batch of Fortnite's NFL skins and jerseys. 🏈

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Dez Bryant egyetemi irányítója, Zac Robinson elemzi Philip Riverst :

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1060677444502351872

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Nem tudom mennyire lehet hinni a pletykáknak, de most azt rebesgetik, hogy dec 13.án a Chiefs ellen tervezik Bosa visszatérését. Az mondjuk kemény dupla lesz, mivel 4 nappal előtte játszunk a Bengal-al.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/eric_d_williams/status/1060302287321681920

Bosa-ban nagyon úgy néz ki, hogy steznek lesz igaza.

Ezen fantasztikus hét után nem meglepő, hogy Desmond King lett a hét AFC védője.
 twitter.com/NFL/status/1060177583977959431?s=19

Az espn-nél félúton a szezonban Hámész a legjobb rookie.



 www.instagram.com/p/Bp5sZ8-BDyC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=s6um5qjkurow
Sixo
Sexy Rexy jol be is oltotta Bosat. Mondjuk eleg sokan gondoljak hasonloan, hogy Bosa meg akarja uszni a jatekot, miutan kiharcolta maganak a penzt, es egyaltalan nem faradozik a mihamarabbi visszateresert.

 twitter.com/ChargersLegion/status/1060516505660592128

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1060302287321681920

Bosa-ban nagyon úgy néz ki, hogy steznek lesz igaza.

Ezen fantasztikus hét után nem meglepő, hogy Desmond King lett a hét AFC védője.
 twitter.com/NFL/status/1060177583977959431?s=19

Az espn-nél félúton a szezonban Hámész a legjobb rookie.





Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/LATimesfarmer/status/1059827737026674689

Rivers MVP esélyeivel kapcsolatban itt egy PFF videó az ő fő MVP esélyeseiről:

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
A hétvégi győzelemmel all-time pozitívba tettük magunk, 441-440-11es mérleggel.





Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!


Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059559392826351616

 twitter.com/PFF_Chargers/status/1059557201268957184

 old.reddit.com/r/Chargers/comments/9ui2hy/nasty_cut_by_keenan_allen_that_broke_defenders/

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a számat a kezemet figyeljétek 😛 a gondolat vhonnan ismerős? 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45393160_2124101644309132_3474408270771257344_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=fe76f44f3289040769d71f4f6b5af74e&oe=5C42CFB5

2016 óta 7 kickerünk volt, egészen szürreális a dolog.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Sturgis repült.
Beki
De hát miért!? 😕 Érthetetlen...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Sturgis repült.
Beki
de kifelé az ajtón missed right

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Sturgis repült.
Beki


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sturgis repült.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.
empty taxi
De mi köze az st coordinatornak ahhoz, hogy egy rúgó képtelen betenni a labdát a két kapufa közé? Max akkor értem ezt ha ő interjúztatja őket és újra és újra mentálisan gyenge fickókat szerződtet le.
peach
Kvázi ő a pozíciós edzője, ő felel azért h technikailag és fejben is egyben legyen a rúgó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.
empty taxi
De mi köze az st coordinatornak ahhoz, hogy egy rúgó képtelen betenni a labdát a két kapufa közé? Max akkor értem ezt ha ő interjúztatja őket és újra és újra mentálisan gyenge fickókat szerződtet le.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Van normálisnak tűnő rúgónk aki eddig még nem hibázott, ezért sem lehet érteni, hogy Lynn minek ragaszkodik Sturgishez. Jövőre új HC kell a SB győzelem után nincs mese. Én Will Muschampre gondoltam.
Sixo
Az a baj amíg jönnek az eredmények Lynnel addig nem is lehet HC váltásban gondolkodni, de valahogy nekem is az az érzésem ha szintet akarunk lépni Ő ide kevés lesz...Tegnapi meccsen alapvetően mindegyik egység hozta amit kellett, ha sikerült volna feltámasztani a Hawksot azt én személy szerint egyértelműen az Ő sarának éreztem volna...Egy ilyen fontos meccsen ahol várható volt a kiélezett meccs nem hozom vissza az évtized leggyengébb rúgóját...Csak azt tudom elképzelni hogy Sturgis a kezével és a szájával sokkal ügyesebb mint a lábával...