Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Így, hogy Burfict ment a Raidersbe, várom, hogy melyik meccsen fogja egy cheap shottal IR-re küldeni Fülöpöt.
több mint 7 éve
Nem vitatom, hogy ezen posztokon gyengébb kezdők vannak, mint CB2ben Trevor. De én azért tavaly nem voltam megelégedve vele. Amikor visszajött Bosa jobb volt, de még akkor is átlagon aluli szerintem. Azzal, hogy a CB a legfontosabb poszttá vált a QB után, nem-e érne meg ott egy kisebb upgrade ott, mint más kevés fontos posztokon egy nagyobb. Nem mondom, hogy rossz húzás lenne DT vagy OL, de egy Deandre Baker (nyilván csak ha nyilvánosan letagadja, hogy valaha is járt a georgiara) vagy egy Byron Murphy húzás esetén nem borulnék a késemben. Úgy vettem észre Telesco szereti követni a trandeket, és hát a CB felemelkedése határozottan ilyen.Nagyon érzek egy korai CB-t a drafton. Akár első körben is. Sem Trevor Williams, sem Michael Davis nem kezdő szint szélen.Trevor sztem valid CB2 ha megfelelő a pass rush, ugye amíg ő volt tavaly, addig nem volt Bosa.
Sixo
Én személy szerint a 3-techet és a guardot is komolyabb neednek érzem.
empty taxi
több mint 7 éve
Nagyon érzek egy korai CB-t a drafton. Akár első körben is. Sem Trevor Williams, sem Michael Davis nem kezdő szint szélen.Trevor sztem valid CB2 ha megfelelő a pass rush, ugye amíg ő volt tavaly, addig nem volt Bosa.
Sixo
Én személy szerint a 3-techet és a guardot is komolyabb neednek érzem.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Most olvasom, hogy Telesco-nak van egy beceneve: The Coupon God
több mint 7 éve
Nagyon érzek egy korai CB-t a drafton. Akár első körben is. Sem Trevor Williams, sem Michael Davis nem kezdő szint szélen.
több mint 7 éve
Jó playa, de csatlakozom, nem a mi stílusunk, hogy barmokat hozzunk, Telescora sem jellemzőBurfict?Nem értem, hogy mi hasznát vennék, max az öltözőt bombázná szét. Menjen inkább a coltsba.
empty taxi
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Burfict?Nem értem, hogy mi hasznát vennék, max az öltözőt bombázná szét. Menjen inkább a coltsba.
empty taxi
több mint 7 éve
Burfict?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adrian Phillips marad csapatnál. Azért még várjuk meg, hogy mennyiért is, de nagyon jó hír.
több mint 7 éve
A teleszkop kihuzhatos cucc, egyre hosszabb tud lenni:profootballtalk.nbcsports.com/2019/03/15/report-tom-telesco-got-multi-year-extension-after-last-season/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Verrett 1év 3.6ot kapott a 49erstől, lehet ennyiért én is megnéztem volna.
több mint 7 éve
empty nagy kedvence, Spencer Pulley már nem jön vissza, a Giantsben folytatja.Amúgy is ott van a tavaly draftolt emberetek, amint Pouncey kidől
twitter.com/FieldYates/status/1105116836541145090
Sixo

több mint 7 éve
Ezt a Mebane visszaigazolást nem egészen értem. Most akkor cserének hozzuk, vagy Justin Jonesról 1 év után lemondunk, vagy NT-t 2 évig csereként nevelünk ? Egyáltalán az irl dolgait rendezte annyira, hogy játékra képes legyen fejben?
több mint 7 éve
Mebane marad, jól tettétek. az egyik alulértékeltebb játékos
több mint 7 éve
Ha vki előreszalad akk odahajítja mind2.Tyrod Taylor in LA. Rivers vasból van, de legalább van potens csereTyrod Taylor miben hasonlít Riversre amúgy?
Chargers LT
Fast Willie
Lynn Tóni a kapocs ugye dolgozott Szabó Úrral Buffaloban.
Egyébként meg figyelünk a racial equityre a QB-knál az utóbbi időben Rivers cseréje csupa nigga volt: Kardél, Genyó most meg T-Mobile.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tyrod Taylor in LA. Rivers vasból van, de legalább van potens csereTyrod Taylor miben hasonlít Riversre amúgy? Nem látom, hogy pikk-pakk beáll, minden átmenet nélkül. Szvsz nektek Rosen lenne az ideális backup.
Chargers LT
több mint 7 éve
Tyrod Taylor in LA. Rivers vasból van, de legalább van potens csere
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Idealista vagy.Attól még, hogy külön művészet, logikusan a sérült játékosokat ugyan úgy kéne kezelni, és itt arról volt szó.A draft és FA külön-külön művészet. Ne keverjük a szezont a fazonnal kérem szépen.Majd fogja, ha draftolják, és állni fog a fél idényben a pálya szélén 😊Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi
Sixo
Chargers LT
empty taxi
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Attól még, hogy külön művészet, logikusan a sérült játékosokat ugyan úgy kéne kezelni, és itt arról volt szó.A draft és FA külön-külön művészet. Ne keverjük a szezont a fazonnal kérem szépen.Majd fogja, ha draftolják, és állni fog a fél idényben a pálya szélén 😊Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi
Sixo
Chargers LT
empty taxi
több mint 7 éve
A Jags pl számtalanszor megnyerte az utóbbit az elmúlt években (papíron). Az előbbiben 10 évente jó, ha egyszer jeleskedik.A draft és FA külön-külön művészet. Ne keverjük a szezont a fazonnal kérem szépen.Majd fogja, ha draftolják, és állni fog a fél idényben a pálya szélén 😊Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi
Sixo
Chargers LT
empty taxi
több mint 7 éve
A draft és FA külön-külön művészet. Ne keverjük a szezont a fazonnal kérem szépen.Majd fogja, ha draftolják, és állni fog a fél idényben a pálya szélén 😊Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi
Sixo
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Majd fogja, ha draftolják, és állni fog a fél idényben a pálya szélén 😊Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Hát ez Meltcalf vagy Gary esetében nem nagyon zavarja a GM-eket.Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo
empty taxi