Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Perrymen szerződés részletei:Vagy egyszerűen van egy GM-levelezőlista, amin körbeküldte az orvosi kartonját 😀
twitter.com/eric_d_williams/status/1105395905694453761
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Perrymen szerződés részletei:Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón megússzuk, Telesco lehet tud valamit róla és zsarolja.
több mint 7 éve
empty nagy kedvence, Spencer Pulley már nem jön vissza, a Giantsben folytatja.
több mint 7 éve
És mit fog ő itt játszani és kinek a helyére jött? Gondolom nem mike lesz miután Perrymennek szerződést adtunk és ha jól tudom a panthersnél sem az volt.Ő klasszik WLB, Jatavis helyén játszana, akit ugye egyébként sem bír Bradley.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
És mit fog ő itt játszani és kinek a helyére jött? Gondolom nem mike lesz miután Perrymennek szerződést adtunk és ha jól tudom a panthersnél sem az volt.
több mint 7 éve
Davisnek örülök, korrekt playa, tud majd segíteni 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Én mindig is bírtam TD-t, ha jó szezonja lesz gyanúsan kénytelen leszek beruházni egy mezre.Thomas Davis in da house. 3-szor szakadt már az ACL-je -> illik a rendszerbe.Meg se érdemlitek 😊
empty taxi
Eddig is szimpi csapat volt a Chargers, de most már egyértelmű faboritok vagytok az AFC-ben.
gabokocka

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Thomas Davis in da house. 3-szor szakadt már az ACL-je -> illik a rendszerbe.Meg se érdemlitek 😊
empty taxi
Eddig is szimpi csapat volt a Chargers, de most már egyértelmű faboritok vagytok az AFC-ben.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Thomas Davis in da house. 3-szor szakadt már az ACL-je -> illik a rendszerbe.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Single-high safetynek nem jó, SS-nek meg James jobb, cserének meg drága, érthető összességében.Mondjuk ez hiányozni fog... 😀
empty taxi
www.youtube.com/watch?v=AmjTU-irBds
több mint 7 éve
Single-high safetynek nem jó, SS-nek meg James jobb, cserének meg drága, érthető összességében.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
twitter.com/eric_d_williams/status/1104141958778368000Én nem örülök, max ha olcsó, de nem hinném, hogy 9-10 misi alatt beúsztuk volna.
több mint 7 éve
Nem hülyeség Gipson.Azért nem kell első kör, 3. kör Tevon Coney, év védő újonca lesz.
1. kör végén én egy jó 3-technek vagy egy off-ball LB-nek is örülnék, van is kínálat bőven.
empty taxi
több mint 7 éve
Tilleryt a Notre Dameből nagyon írkálják hozzánk, és a combine-on is szépen ment, de egy Devin Bush LB is szóba jöhet, ha lecsúszik...mert a combine-ig 1.kör végére írták kb, de ott nagyon produkált, így lehet valaki korábban beleszeret. Devin White után ő a 2. legjobb LB, White meg esélytelen úgyis.Tillery nagyon nem kéne. Állítólag hatalmas locker room cancer.
Most meg fel lehet hívni TJ Langot, hajrá!
Chargers LT
több mint 7 éve
Nem vagyok meggyőződve arról h Bush addigra kimegy, töpszli LB-ket nem igazán választanak ki az 1. körben, én Mack Wilsonnak is örülnék, Devin White-ért pedig a feltrade-et sem sajnálnám.Nem hülyeség Gipson.Ki lenne off ball LB ott akinek örülnél?
1. kör végén én egy jó 3-technek vagy egy off-ball LB-nek is örülnék, van is kínálat bőven.
empty taxi
Rolni

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tilleryt a Notre Dameből nagyon írkálják hozzánk, és a combine-on is szépen ment, de egy Devin Bush LB is szóba jöhet, ha lecsúszik...mert a combine-ig 1.kör végére írták kb, de ott nagyon produkált, így lehet valaki korábban beleszeret. Devin White után ő a 2. legjobb LB, White meg esélytelen úgyis.Most meg fel lehet hívni TJ Langot, hajrá!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Nem hülyeség Gipson.Ki lenne off ball LB ott akinek örülnél?
1. kör végén én egy jó 3-technek vagy egy off-ball LB-nek is örülnék, van is kínálat bőven.
empty taxi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 7 éve
Nem hülyeség Gipson.1. kör végén én egy jó 3-technek vagy egy off-ball LB-nek is örülnék, van is kínálat bőven.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nem túl drágán Tashaun Gipson? Az idei safety classnak csak a teteje tetszik, első kör végi pickkel meg inkább Dalton Risner jöjjön, vagy valami diverz OL.
több mint 7 éve
Azt vettem ki Telesco combine-on adott nyilatkozataiból, hogy szeretnék Verrett-et a csapatnál tartani. Nem tudom ennek örüljek-e, de nyilván a perdöntő az összeg lesz/lenne.
több mint 7 éve
+ azt a profil képet cseréld már le, úgy néz ki, mint orvgyilkos stark kislány a gyűrűk urából
több mint 7 éve
Hát ha eladják akkor gyanúsan magas pickért, nem hinném, hogy a liga egyik legjobb G-át egy 3. körtért mondjuk eladnák. Szóval ha ő jön, akkor drafton nem lesz semmilyen kacsingatás.Zeitlert állítólag árulja a Browns, kéne, nagyon.Amúgy ezt nagyon adom, és akkor a dratfon is kacsingathatunk másfelé is. Zeitler királyos.
empty taxi
Chargers LT
több mint 7 éve
Zeitlert állítólag árulja a Browns, kéne, nagyon.Amúgy ezt nagyon adom, és akkor a dratfon is kacsingathatunk másfelé is. Zeitler királyos.
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Ó, azt már eladtam, kellett a pénz Verrettre 😀 Jövőre meg vághatom ki...Zeitlert állítólag árulja a Browns, kéne, nagyon.Oszt pénzt honnan szerzünk rá , ChargersLT bal vesét eladjuk ?
empty taxi
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀