Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Bolts SC v Ravens, OFF: P Rivers 73, R Okung 73, D Feeney 73, M Pouncey 73, M Schofield 73, S Tevi 73, K Allen 64, M Williams 55, T Williams 52, V Green 44, A Ekeler 39, A Gates 33, M Gordon 32, T Benjamin 16, D Watt 10, S Culkin 7, T Scott 7, J Jackson 4, G Davis 1, D Newsome 1.Chargers snap counts vs. Ravens, DEF: M Davis 61, D James 61, J Addae 61, C Hayward 61, A Phillips 60, D King 60, R Jenkins 60, M Ingram 53, Joey Bosa 45, D Square 32, J Jones 31, D Philon 28, I Rochell 25, U Nwosu 16, T McGill 15, K Emanuel 1, H Pullard 1.
Most olvastam először, hogy Michael Badgley-t Money Badger-nek becézik 😀
több mint 7 éve
Hát a következő szezonra felépül, de, hogy a szezon kezdetéig nem-e sérül le megint egész szezonra azt fene sem tudja. Vissza még nem vonult tudomásom szerint.Verrett valaha fog még játszani?Verrett ismét nem volt egész szezonban, Hayward visszafogottabb volt, de még isTehát a legjobb secondaryk találkoznak, miközben két HoF-irányító dobál. Juhuuu
Sixo
Wyatt
steelwolf
több mint 7 éve
Verrett valaha fog még játszani?Verrett ismét nem volt egész szezonban, Hayward visszafogottabb volt, de még isTehát a legjobb secondaryk találkoznak, miközben két HoF-irányító dobál. Juhuuu
Sixo
Wyatt
több mint 7 éve
Verrett ismét nem volt egész szezonban, Hayward visszafogottabb volt, de még isTehát a legjobb secondaryk találkoznak, miközben két HoF-irányító dobál. Juhuuu
Sixo

több mint 7 éve
Michael Davisből egyébként sztem egy átlag csapatnál már rég safetyt képeztek volna, csak nálunk ott olyan tömött ott a DC h minek.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Verrett ismét nem volt egész szezonban, Hayward visszafogottabb volt, de még is
(front7 középmezőny)
Ahhoz képest, hogy Gates sebessége mennyire megkopott impresszív. OL teljesítményét jelzi, hogy Tevi volt a legjobb

Hát nem tudom, Michael Davis még mindig trágya a szememben. A meccs végén elejtett egy intet amivel ott vége lett volna a meccsnek.
több mint 7 éve
Ez egyébként jól körüljárja a csapat helyzetét: www.sbnation.com/2019/1/7/18171345/chargers-vs-patriots-nfl-playoffs-philip-rivers-ravens

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Ő is megérdemelné a tegnapi gameballt:Emlékszem amikor még egyesek Attaochut jobbnak tartották, mint őt 😀
empty taxi
több mint 7 éve
Ő is megérdemelné a tegnapi gameballt:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gedam
6 508
álljon meg a menet!! na ezért jár a vállveregetés magamnak.bold-lj-nek több passzolt td-je lesz, mint a szegény ember breesének.3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Sixo
Wyatt
gedam
több mint 7 éve
Hogy bejöjjön a 39.5 fölé mixem🤗Igen, ez oké. De miért kellett feleslegesen idegesíteni azzal, hogy volt még esély az utolsó percben az ellennek? 😀Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊Az uccsó negyedben a D# láthatóan alapjáraton mocorgott, de amikor kellett odavágtak.
Wyatt
Chargers LT
Wyatt
több mint 7 éve
Én úgy fogalmaznám meg inkább,hogy nem több kell,hanem más. És teljesen nyilvánvalóan mást is fogtok játszani,ez az ultrakonzervatív gameplan kifejezetten a Ravensre lett kitalálva,ami tökéletesen működött is.
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Mindig az vagyok, ha a Chargersnek van esélye elchokerkedni egy meccset (nem ellenünk persze), illetve ha a Ravensnek van esélye a végén fordítani. Na most ez egyszerre két ok miatt is fennállt 😀De ki mondta, hogy legyél ideges? 😀 Majd amúgy is vasárnap idegeskedj, amikor Bradynek GW drive kell 😛Igen, ez oké. De miért kellett feleslegesen idegesíteni azzal, hogy volt még esély az utolsó percben az ellennek? 😀Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊Az uccsó negyedben a D# láthatóan alapjáraton mocorgott, de amikor kellett odavágtak.
Wyatt
Chargers LT
Wyatt
Chargers LT
Én a meccsünk miatt egyáltalán nem idegeskedek (most), aki megnyeri azt, legyen is bajnok, akkor nem leszek szomorú (feltéve, hogy nem megy el olyan undorító stílusba a meccs, hogy megutáljam a Chargerst, de nem hiszem, hogy ilyenek lennének 😊 )

több mint 7 éve
De ki mondta, hogy legyél ideges? 😀 Majd amúgy is vasárnap idegeskedj, amikor Bradynek GW drive kell 😛Igen, ez oké. De miért kellett feleslegesen idegesíteni azzal, hogy volt még esély az utolsó percben az ellennek? 😀Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊Az uccsó negyedben a D# láthatóan alapjáraton mocorgott, de amikor kellett odavágtak.
Wyatt
Chargers LT
Wyatt
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Igen, ez oké. De miért kellett feleslegesen idegesíteni azzal, hogy volt még esély az utolsó percben az ellennek? 😀Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊Az uccsó negyedben a D# láthatóan alapjáraton mocorgott, de amikor kellett odavágtak.
Wyatt
Chargers LT

több mint 7 éve
Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊Az uccsó negyedben a D# láthatóan alapjáraton mocorgott, de amikor kellett odavágtak.
Wyatt
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Bradleynek jár a tegnapiért a dícséret.1. Jól mérte föl h a Ravens OL inkább belül verhető, ezért sokat indította Bosát ill. Ingramet a védőfal közepéről.
2. Jó ötlet volt a lyukas LB-sor kiváltására a Big Nickel, elvégre kb. minden safety a kereten hard hitter és szeret a LoS közelében mozogni. A Ravens szeret 3 WR-es felállásból futni így csökketnve a boxban tartózkodók számát, erre sztem sok DC úgy reagált volna, hogy akkor a slot elkapót az egyik pályán lévő safety őrzi, ehelyett ő nem félt beküldeni még 1 CB-t.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Legyőztük azt a csapatot, amelyik a legrosszabb matchup volt nekünk, ez feltétlen pozitív.Szerintem nem volt gáz ez a hozzáállás a meccs menete alapján. Ha nem hibáznak a játékosok olyan nagyokat rég vége lett volna a meccsnek. Féltünk a Ravens D-től ,de hülyék lettünk volna nem azt tenni szerintem. Jones ratyika volt nem is kérdés. Ezen matchup ellen szerintem azt játszottuk amit kellett. Az hogy ez kevés lesz a pecc ellen, hát szerintem sokkal több volt a csapatban ma ,csak nem kellett több és inkább a biztosra mentünk. Ha kellett volna sokkal többet is tudtunk volna adni O oldalon, ha mondjuk futni kellett volna az eredmény után.
Ennek megfelelően az egész gameplan arról szólt h ink puntoljunk 10-szer minthogy 9 first down mellett jöjjön 1 turnover, fostunk a Ravens D-től.
Mindenesetre Donnie Jonest a mai meccs után ki kéne b@szni.
empty taxi
Szerkesztette: Sixo
több mint 7 éve
Grat a Chargersnek! Sok sikert!
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 7 éve
Legyőztük azt a csapatot, amelyik a legrosszabb matchup volt nekünk, ez feltétlen pozitív.Ennek megfelelően az egész gameplan arról szólt h ink puntoljunk 10-szer minthogy 9 first down mellett jöjjön 1 turnover, fostunk a Ravens D-től.
Mindenesetre Donnie Jonest a mai meccs után ki kéne b@szni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Azért ha Hámész nem nézi be azt a playt, nem kellett volna ennyire izgulni. Nwosu is bohóckodik ahelyett, hogy egyből ráugrott volna. Lehet holnap vennem kell egy új asztalt.
több mint 7 éve
Elnézést azért mert nem mindenki szerelmes a csapatodba annyira mint Te!Ez az igazi szurkolás kit érdekel hogy a csapatod játszik nyer vagy veszít csak a Patset verje meg vki... Bmeg ez már gáz. Csapjátok szét a varjakat aztán gyertek keménykedni Bostonba. Ha nyertek lesz egy jó napod ha nem akkor meg úgyis tudod 😀Én is így látom, senki nem nézi le a Ravenst, sőt szerintem az egyik legrosszabb matchup ez számunkra, viszont némelyik Ravens szurker túlságosan el van szállva a saját csapatától. Nyílván nem érdemtelenül van itt a csapatotok, rájátszásba senki sem jut szerencsével. Ettől függetlenül így meccs előtt kb én 60-40%-ra adom a Ravenst nem kifejezetten a hazai pálya miatt hanem azért mert mi vagyunk a chargers és mindig megtaláljuk a módját a tökön lövésnek. Ettől függetlenül egy szoros és a végletekig kiélezett meccset várok, és akárki is menjen tovább, remélem elkapja a Pats-et 😊Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
new orl
Petila
ParadSEC
Ettől a meccstől amúgy is jobban tartottam mint a tiétektől, ettől még lehet hogy simán kiesünk Foxboroughban...
több mint 7 éve
Gratulálok 😊 Nem volt valami színvonalas,de ellenünk ennyi is elég..Azért a Pats ellen ennél több fog kelleni Riversnek.Köszi..Ott mondjuk nem egy ilyen D van, de azért az is meleg lesz...Majdnem sikerült a 3 negyeden át tartó tökéletes játékot elchargerskedni a 4.-ben...
LeviPoki
több mint 7 éve
Gratulálok 😊 Nem volt valami színvonalas,de ellenünk ennyi is elég..Azért a Pats ellen ennél több fog kelleni Riversnek.
több mint 7 éve
Grat! Jussatok Afc dontobe, kerlek! Köszi!
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil