Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért kell idegesíteni feleslegesen egy ilyen meccsen? 😊

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊
Chargers LT
Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.
Norbi180
Bejött!
Ja nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gedam 6 508
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.
new orl
ne akarjátok már elrontani norbit
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.
new orl
Én is így látom, senki nem nézi le a Ravenst, sőt szerintem az egyik legrosszabb matchup ez számunkra, viszont némelyik Ravens szurker túlságosan el van szállva a saját csapatától. Nyílván nem érdemtelenül van itt a csapatotok, rájátszásba senki sem jut szerencsével. Ettől függetlenül így meccs előtt kb én 60-40%-ra adom a Ravenst nem kifejezetten a hazai pálya miatt hanem azért mert mi vagyunk a chargers és mindig megtaláljuk a módját a tökön lövésnek. Ettől függetlenül egy szoros és a végletekig kiélezett meccset várok, és akárki is menjen tovább, remélem elkapja a Pats-et 😊
Petila
Ez az igazi szurkolás kit érdekel hogy a csapatod játszik nyer vagy veszít csak a Patset verje meg vki... Bmeg ez már gáz. Csapjátok szét a varjakat aztán gyertek keménykedni Bostonba. Ha nyertek lesz egy jó napod ha nem akkor meg úgyis tudod 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.
new orl
Én is így látom, senki nem nézi le a Ravenst, sőt szerintem az egyik legrosszabb matchup ez számunkra, viszont némelyik Ravens szurker túlságosan el van szállva a saját csapatától. Nyílván nem érdemtelenül van itt a csapatotok, rájátszásba senki sem jut szerencsével. Ettől függetlenül így meccs előtt kb én 60-40%-ra adom a Ravenst nem kifejezetten a hazai pálya miatt hanem azért mert mi vagyunk a chargers és mindig megtaláljuk a módját a tökön lövésnek. Ettől függetlenül egy szoros és a végletekig kiélezett meccset várok, és akárki is menjen tovább, remélem elkapja a Pats-et 😊
több mint 7 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
De vannak értelmes szavak is...
Fast Willie
A hsz-eit olvasva eddig nem sok olyat láttam tőle...

több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
Norbi180
De vannak értelmes szavak is...
több mint 7 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.
több mint 7 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
Norbi180
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
több mint 7 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
gedam
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.
több mint 7 éve
gedam 6 508
Lemaaaaaaaar
Wyatt
norbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Chargers oldali beharangozó a mai meccshez:
 fuzovelkifele.com/2019/01/egy-gyenge-ujonc-nem-nyomja-le-a-liga-egyik-legjobbjat/
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 686
TE Henry will stay on PUP, won't play vs. Ravens

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Valami moderátor azért figyelhetne...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Lemaaaaaaaar
Wyatt
És elírta bazdmeg!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lemaaaaaaaar

több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊
Chargers LT
Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.
Norbi180
Sajnos a másik csapat iránti tisztelet még hiányzik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊
Chargers LT
Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.

Szerkesztette: Norbi180
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀
Sixo
Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Wyatt
bold-lj-nek több passzolt td-je lesz, mint a szegény ember breesének.
gedam
Nagyon adná. De én pont attól fázom, hogy ilyen jó hátvédsorral és irányítósiettetéssel együtt pont egy olyan ellenfél jön, ami cserébe pont letojja a passzolást és futna inkább 300 yardot.

Mondjuk az alapszakaszban 90 százalékra mondtam, hogy elcseszi a Chargers, de nem mertem bevállalni a Ravens-tippet, most ehhez képest tök jó előérzetem van, úgyhogy csak nyernek Riversék 😊

több mint 7 éve
gedam 6 508
3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀
Sixo
Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Wyatt
bold-lj-nek több passzolt td-je lesz, mint a szegény ember breesének.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Egy kis beharangozó
 www.youtube.com/watch?v=sk7PThnOUX4

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀
Sixo
Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊