Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Bejött!Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.
Chargers LT
Norbi180
Ja nem.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gedam
6 508
ne akarjátok már elrontani norbitNem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
new orl
több mint 7 éve
Ez az igazi szurkolás kit érdekel hogy a csapatod játszik nyer vagy veszít csak a Patset verje meg vki... Bmeg ez már gáz. Csapjátok szét a varjakat aztán gyertek keménykedni Bostonba. Ha nyertek lesz egy jó napod ha nem akkor meg úgyis tudod 😀Én is így látom, senki nem nézi le a Ravenst, sőt szerintem az egyik legrosszabb matchup ez számunkra, viszont némelyik Ravens szurker túlságosan el van szállva a saját csapatától. Nyílván nem érdemtelenül van itt a csapatotok, rájátszásba senki sem jut szerencsével. Ettől függetlenül így meccs előtt kb én 60-40%-ra adom a Ravenst nem kifejezetten a hazai pálya miatt hanem azért mert mi vagyunk a chargers és mindig megtaláljuk a módját a tökön lövésnek. Ettől függetlenül egy szoros és a végletekig kiélezett meccset várok, és akárki is menjen tovább, remélem elkapja a Pats-et 😊Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
new orl
Petila
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Én is így látom, senki nem nézi le a Ravenst, sőt szerintem az egyik legrosszabb matchup ez számunkra, viszont némelyik Ravens szurker túlságosan el van szállva a saját csapatától. Nyílván nem érdemtelenül van itt a csapatotok, rájátszásba senki sem jut szerencsével. Ettől függetlenül így meccs előtt kb én 60-40%-ra adom a Ravenst nem kifejezetten a hazai pálya miatt hanem azért mert mi vagyunk a chargers és mindig megtaláljuk a módját a tökön lövésnek. Ettől függetlenül egy szoros és a végletekig kiélezett meccset várok, és akárki is menjen tovább, remélem elkapja a Pats-et 😊Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
new orl
több mint 7 éve
Nem ereztem hogy leneztek volna a Ravens-t, de ha a te szenzoraid elesebbre vannak allitva, akkor is normalisan ird le hogy szerinted miert nem igy van.Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
több mint 7 éve
A hsz-eit olvasva eddig nem sok olyat láttam tőle...De vannak értelmes szavak is...Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
Fast Willie

több mint 7 éve
De vannak értelmes szavak is...Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
Norbi180
több mint 7 éve
Csak nem fogom szó nélkül hagyni ha lenézik a csapatomat.Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
new orl
több mint 7 éve
Legalabb ne itt vagy legalabb ne igy. Nalunk sem igy kellene, de inkabb ott hamar valahol.Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
Norbi180
Ird le nekik miert nyerunk vagy ok es ertelmes beszelgetes lesz belole.
több mint 7 éve
Így van, rivers azt se fogja tudni milyen rendezvényen van,.Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
gedam
több mint 7 éve
gedam
6 508
Lemaaaaaaaarnorbi azt üzeni, hogy szétdobája zseböl a csárdzserszt, meg szétfussa, ez a tatkia. a riverszet meg úgy szétüssük, a tizenöt gyereke nem ismer rá.
Wyatt
több mint 7 éve
Chargers oldali beharangozó a mai meccshez:fuzovelkifele.com/2019/01/egy-gyenge-ujonc-nem-nyomja-le-a-liga-egyik-legjobbjat/
több mint 7 éve
TE Henry will stay on PUP, won't play vs. Ravens
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 7 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sajnos a másik csapat iránti tisztelet még hiányzik...Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.
Chargers LT
Norbi180
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊Mégis mi vagyunk az esélyes.,és lamar szarrá fog titeket alázni, sima gyözelem lesz rivers be lesz csomagolva.
Chargers LT
Szerkesztette: Norbi180
több mint 7 éve
Bár szépen elkúrtuk az 1. kiemelést, innen kell harcolni. És nincs az az isten, hogy egy újonc WR L. Jackó kétszer megverjen minket. (Bár a múltkor is mi vertük meg magunkat). Az újoncok nagy többsége amúgy is elbukik első PO meccsén. 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Nagyon adná. De én pont attól fázom, hogy ilyen jó hátvédsorral és irányítósiettetéssel együtt pont egy olyan ellenfél jön, ami cserébe pont letojja a passzolást és futna inkább 300 yardot.bold-lj-nek több passzolt td-je lesz, mint a szegény ember breesének.3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Sixo
Wyatt
gedam
Mondjuk az alapszakaszban 90 százalékra mondtam, hogy elcseszi a Chargers, de nem mertem bevállalni a Ravens-tippet, most ehhez képest tök jó előérzetem van, úgyhogy csak nyernek Riversék 😊

több mint 7 éve
gedam
6 508
bold-lj-nek több passzolt td-je lesz, mint a szegény ember breesének.3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Sixo
Wyatt
több mint 7 éve
3 all pro első csapatos DB-ünk van, az a nem semmi 😀Na, akkor reszkessen a PO-ellenfél passzjátéka 😊
Sixo
