Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem bánnám, ha Zeitler jönne...de úgy néz ki, más érdekel minket.
Chargers LT
Okung eddig az egyetlen akinél szóba jöttünk.
Ahogy mondtam korábban, tudásban és sérülékenységben tiszta Dunlap, de neki legalább nincs baja a törvénnyel.
Állítólag egyébként ki is vágnánk a királyt ha jön Okung, akinek ugye nincs ügynöke, így talán nem fog majd csilliárdokba kerülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nem bánnám, ha Zeitler jönne...de úgy néz ki, más érdekel minket.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Volt eddig ilyen játékosunk ?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/839206134619725824


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kiváncsi vagyok mi jár Teleszkóp fejében, jó lesz Mager CB3-nak v kerít vmi upgrade-et. A WR DC meg összességében azért telített, így a Stevie J cut sem meglepő. Fluker meg no brainer.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Ahogy az várható volt elköszöntünk Fluker-től, Flowers-től és Stevie Johnsontól. Így most elvileg 21.3 millánk van.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem tom JuJu nyers, ám nagy potenciálú WR.
Rivers korát figyelembe véve én ink egy készebb terméket vennék, akkor is ha a plafonja alacsonyabb.
Ettől függetlenül JuJuval is ki tudnék békülni, mert tényleg relatíve nagy needre jönne és a 2. napon megfelelő érték is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Lájkolnám, ha JuJu nálunk landolna, bár tartok tőle, hogy több csapatnak is fáj rá a foga a 2. napon..

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
JuJu Smith-Schuster a combine alatt találkozott a csapattal , és állítólag szeretne nálunk játszani, mivel ő ugye helyi gyerek. Azok után ,hogy a vezetőség több alkalommal is megjegyezte, hogy erőteljesen agyalnak a WR drafton , szerintem ő egy ideális választás lenne, hozzá nem kellene az első körünk ellőni, de könnyen lehet , hogy az egyik legjobb WR-vé vélik a classnak.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Mondanám, hogy ha...de ugye annak nincs értelme, így Dunlapot megtartanám én is, viszont a szerződésébe belenyúlnék, hogy kevesebbet keressen. Mangold, vagy Zeitler jöhetne, az OL prioritás.

Nem tudom milyen lesz a jövő évi OT felhozatal, de lehet akkor már muszáj lesz LT-t húzni 1. körben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
No akkor mock offseason Fanspeakkel (akiknél még mindig San Diegoban székel a csapat):
Kivágtam Flukert meg Stevie J-t, csak hogy üljenek a pletykák.
Átsturktúráltam Dunlappel (jelen helyzetében kénytelen lesz belemenni), így az extensionök előtt lett 24.2 misi hely.
Ingramnek adtam egy olyan szerződést h 9.125 misi/év 3 évre 85% garantált tartalommal.
Lissemore marad még 1 évet 1.15 misiért, 10% garantált
Tourekből még franchise backup DE-t csináltam, 5 év, 1.1 misi/év, 20% garantált

FA:
Woodhead helyére jött Burkhead 4 évre 3.75 misi/év 50% garantált.
Csere QB-nak jött Nick Foles 2 évre 3.3 misi/év 50% garantált
Kevin Zeitler 4 év 8.45 millió 50% gari
Stevie J vissza olcsóér, 1.3 misi/év, 10% garantált

Draft:
1/7 Jamal Adams, S (LSU)
2/6 Curtis Samuel, WR (Ohio State)
3/7 JuJu Smith-Schuster, WR (USC)
4/6 Dawuane Smoot, DE (Illinois)
5/7 D'Onta Foreman, RB (Texas)
6/6 Brendan Langley, CB (Lamar)
7/6 Montae Nicholson, S (Michigan State)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha marad is Dunlap kb. 8 meccset lesz egészséges, nekem az a legnagyobb bajom vele.
Átmeneti megoldásnak Whitworth jó opció lenne, az Okung-Beachum-Clady trió meg ugyanaz, mint Dunlap, csak nem volt mostanában rendőrségi ügyük.
Nem egyszerű.

Drafton meg az OT, WR, S hármasból akármelyik jön az 1. körben, örülök, ill. ahogy mondtam ha Ingrammel nem lesz meg a hosszú távú, a pass rushert is csípáznám.
A CB-t csak akkor tudom tolerálni ha Flowerst kivágjuk, de akkor is ráérnénk később húzni, mert mély a class azt Verrett meg Hayward mögé kell csak CB3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Dunlap kirúgásával nekem az a bajom ,hogy akkor ki lenne a kezdő? FA se nagyon van , a drafton lévőekből meg hát ha kezdőt akarunk akkor az első köröst kell beletennünk , amit én szívesebben látnék mondjuk egy DBbe.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Dunlapen sem csodálkoznék ha kivágnánk így a rendőrségi ügye után.

Egyébként LT a legnagyobb need a falban, abból meg csak sérülékeny lesz a piacon, szal nem vágom kivel akar bankot robbantani teleszkóp.
Bár Mangoldnak kifejezetten örülnék, egy Új LT/Dunlap - Franklin - Mangold - Slauson - Big Joe fal adná.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Flowers kivágásával is nagyot nyernénk, 7misit, ráadásul a 2. kör elején simán lesz még bent kezdő szintű CB az idei felhozatalban. Illetve Stevie Johnson cut-ot is rebesgetik, vele 3.5 misi szabadulna fel. A 2 már elég lenne szerintem a draftra és egy nagyobb OL igazolásra, amit tervez Telesco és a keret feltöltésére.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Akárhogy is, de Ingramot meg kellett tartani, hogy folyamatos legyen a D# felfejlődése brutálissá. Remélem hosszabbítás lesz a vége...
A cap dololgra biztos van terv.
Chargers LT
Csak Fluker kivágása hozna 8.8 millió dodót, szal annyira nem kell nagyszabású terv 😊
Ellenben ha a draftig nem lesz hosszú távú Ingrammel, akkor az első két napban simán benne van, hogy érkezik pass rusher.
empty taxi
Nem gáz elvileg, ha berántanak onnan valakit ilyen esetben, azt rebesgetik, az EDGE szekció elég mély idén, és lehet 2. napon is jó playákat, kezdő kalibereket találni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Akárhogy is, de Ingramot meg kellett tartani, hogy folyamatos legyen a D# felfejlődése brutálissá. Remélem hosszabbítás lesz a vége...
A cap dololgra biztos van terv.
Chargers LT
Csak Fluker kivágása hozna 8.8 millió dodót, szal annyira nem kell nagyszabású terv 😊
Ellenben ha a draftig nem lesz hosszú távú Ingrammel, akkor az első két napban simán benne van, hogy érkezik pass rusher.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Akárhogy is, de Ingramot meg kellett tartani, hogy folyamatos legyen a D# felfejlődése brutálissá. Remélem hosszabbítás lesz a vége...
A cap dololgra biztos van terv.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
És 4 órával a pletyka megeresztése után valóra is vált. Hál istennek.

 twitter.com/Chargers/status/836401661002264576

$16.955.000 a tag , ha az marad. 5.4 misi helyük maradt ezzel a lépéssel. Lassan jönnek majd a cutok is.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Schefter állítólag kaphatott egy fülest, miszerint Ingramet tageljük.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Olyan hírek jönnek, hogy az új edzői stábbal a scouting folyamatok nem fognak megváltozni. Abban lesz változás, hogy más jellemzőkkel bíró prospecteket fog favorizálni az új stáb.
empty taxi
fenébe...akkor nem minden injury prone ember nálatok landol ezután...
Rolni
Azért erre ne vegyél mérget, a Malik Hooker, Ryan Ramczyk, Mike Williams trió igen esélyes 1/7-re, azt mindegyiknek megvan a maga kórlapja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Olyan hírek jönnek, hogy az új edzői stábbal a scouting folyamatok nem fognak megváltozni. Abban lesz változás, hogy más jellemzőkkel bíró prospecteket fog favorizálni az új stáb.
empty taxi
fenébe...akkor nem minden injury prone ember nálatok landol ezután...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Olyan hírek jönnek, hogy az új edzői stábbal a scouting folyamatok nem fognak megváltozni. Abban lesz változás, hogy más jellemzőkkel bíró prospecteket fog favorizálni az új stáb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Egyre többet olvasom, hogy szakik szerint nem fogjuk megtartani Ingramet , mert túl kicsit 43as end-nek. Ami azért hangzik hülyén mert egyetemen is 43as DE-t játszott és 3. NFL szezonjára sikerült belefogynia az OLB súlyba. 2014es év régen volt sokan elfelejtik. Mondjuk az tény, hogy lefogyásában szerepet játszott az is, hogy sokat volt sérült előtte , amit a fölös kilókra fogott , és hát azóta semmi baja sincs. Meg cap-ből se vagyunk eleresztve , a mostani cap 2/3adát vagy még többet is megenné egyedül. Hírek szerint Telesco nagy pénzért akar OLbe igazolni , így lehet nem lesz Ingram-re pénz, még akkor sem ha Flukert kirakjuk. Eddig is bejöttek azok a milliók amit kibaszott OL igazolásokra.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Offseason van:
Dunlapet letartóztatták, mert megsértett egy távoltartási végzést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...