Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ugye új RB-edzőnk is lett, Alfredo Roberts személyében, Jacksonville-ben és Clevelandben is együttdolgozott Lynn-nel mint TE-edző, legutóbb a Coltsnál dolgozott ugyanebben a minőségben.
Megvan az új LB-edző, Robert Saleh, ő Bradley régi embere, a Jaguarsnál is ő volt az LB-edző.
Kell még ST coordinator és erőnléti edző.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ha még aktív lenne Ray megkérdezném, ez a Rivers gyerek meg akar halni? 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/0ap3000000779743/Philip-Rivers-leaves-Ray-Lewis-hanging


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Volt egy interjú Lynn-nel a Senior Bowlon, a legérdekesebb kérdés és válasz szvsz ez volt:
Chargers.com: For the last few months, our scouts were looking for prospects for a different system than what you may run. How does what you want to do on the field impact, or change, what you want our scouts to look for?
Lynn: We do have a system for sure, but we are going to be personnel driven. That’s why it is important for me to get the right coaches, because coaches need to be flexible in their styles. They are not going to tolerate good players if they don’t fit your system. We are going to have flexibility in our system to fit our players. That’s the way I coach.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Lynnt tartják a legjobb hire-nek az idei edzőkeringőben:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nacqrakyafaskfwyuwnk
Ranking NFL coaching hires: Anthony Lynn at No. 1
Will Anthony Lynn's Chargers be in the playoffs a year from now? What's the most encouraging thing about Sean McVay's tenure with the Rams so far? Gregg Rosenthal ranks the hires from this cycle.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Rivers megy a Pro Bowlra... elvileg 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley lett a DC
ervinator
Remélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
iktriad
Te oszt a stadiont kik fogják megtölteni?
Sixo
Veteránok. Majd novemberben lesz a meccs.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Gus Bradley lett a DC
ervinator
Remélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
iktriad
Te oszt a stadiont kik fogják megtölteni?

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gus Bradley lett a DC
ervinator
Remélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
iktriad
Már most hihetetlen idegben vagyok emiatt! Kár volt írnod!

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Gus Bradley lett a DC
ervinator
Remélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
iktriad
Nem bánnék egy fő műsoridős győzelmet :-P

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley lett a DC
ervinator
Remélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Gus Bradley lett a DC

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.
empty taxi
most akkor van logo változás vagy az is csak majd akkor?
braxa88
A lentebb látható kép a profilkép a csapat twitter és FB-oldalán is ez sztem ilyen kompromisszumszerűség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.
empty taxi
most akkor van logo változás vagy az is csak majd akkor?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mienk az NFL legkisebb cap rollovere, 114k dodó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Bár gondolom még nincs arról elképzelés, Lynn kiket képzel el drafton, milyen posztokon erősítene, stb...persze alapból Teleszkóp intézi ezeket úgyis.
Sokat gondolkoztam már, és hajlok arra, hogy szerencsések vagyunk, mert az előttünk lévő 6 csapat legnagyobb needjei nem egyeznek a miénkkel. Szóval 1/7-en is könnyen kihúzhatjuk a leginkább tetsző, kinézett játékost needre.
Egyébként őszhöz képest már természetesen sok lista van, és sok név felcserélődött, stb...
Jeremiásnál pl.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rja0ncuegc4adbcelzoz
Daniel Jeremiah's top 50 prospects for 2017 NFL Draft
Defensive players occupy the first five spots in Daniel Jeremiah's initial ranking of the 2017 draft's top 50 prospects, with Myles Garrett leading the list. The top-rated QB? He's listed at No. 15.
OT poszton Ranczyk a legjobb magasan (14.), és Cam Robinson csak a 3. legjobb OT a listán (40.).

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Rivers és Bosa Jimmy Kimmelnél jártak 😊
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1122%2Fr154657_1296x729_16-9.jpg
Joey Bosa, Philip Rivers welcomed to L.A. on 'Jimmy Kimmel Live!'
Jimmy Kimmel had Chargers players Philip Rivers and Joey Bosa swear allegiance to Los Angeles and agree to some unique proposals.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
 twitter.com/MikeSilver/status/821075878012534784
empty taxi
Elvileg Kábel kiszállt a 49ers hajszából, szóval gondolom érkezik Bradley DC-nek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Rivers jelezte, hogy nincs gondja az LA-be költözéssel.
Lynn említette a sajttáján, hogy a tavalyi interjúin is ahova ment, mindenhol Whizt jelölte meg első számú OC-kandidánsnak, szóval szívesen dolgozik vele, viszont a segédedzőknél várható csere támadóoldalon. A Denverbe távozó Davidson helyett egyébként Pat Meyer az új OL-edző, annyira nem tetszik ez a hire.
Védelmi oldalon valóban Gus Bradley az egyik jelölt DC-nek, valamint jelenleg ugye LB-edzője sincs a csapatnak, Bob Babich Buffaloban vállalt munkát hasonló pozícióban.
Gordonról emlékezett még meg, hogy szintet lépett erre a szezonra és szerinte képes még egy szinttel jobb játékossá válni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/MikeSilver/status/821075878012534784


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
oakland is koltozik, lv ba. Hat akkor ezert nem mentek la be. Legalabb nem a chargers lehet az egyeduli, aki koltozik majd. Irtam is a topikjukba viccbol, hogy ha megengeditek elmondom. Mi lesz a csapat uj logoja? Felkaru rablo. Lol. Hatha ez a hir majd lehuti a chargers most per pillanat ellen szurkolok kedelyeit, hogy nem csak oket "hagytak el" ...Ezt persze csak idezojelben.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A csapat FB oldalán ez a profilkép:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. gabistar
Már ne haragudj, de hol élsz te, Guantanamón? Mert amit leírtál, az így, ebben a formában akkora LOL, hogy nem is bírtam szó nélkül hagyni. Egy dolog igaz az idézett részből, hogy az emberek többsége tényleg nem is tudja, hogy mi az a stream...
baggio
Pittsburghben usa lol. es orulok hogy megnevetettelek. Nem tudom melyik resze a vicces neked, de az hogy egyszer ra mentem egy torrent oldalra es ki akartak kotni a netet es megbuntetni 800 usd re az velem volt. Akkor meg nem tudtam mi hogy volt es latogatoba jottem ki. Nem itt eltem mint most. Es mivel allando az ip cimed, es a szolgaltatok taroljak/szurik melyik oldalra mesz ra. Szoval ha ez az oldal rajta van a tilto listan, akkor kuldik a buntetest es felszolitast automatikusan. Es ha meg egyszer elofordul akkor nincs neted. Ez van. Ez nem magyarorszag. Itt a kalozkodast, illegalis dolgokat komolyabban veszik buntetik, ellenorzik.

A masik, hogy minden varosnak, korzetnek van helyi adoja. Es pl az orszagos tv adasat, ahol pl a mondok egy peldat new york giants meccs menne, azon a savon felulirva ha van steelers meccs akkor azt adjak. Egeszen addig amig vege nem lesz majd visszavaltanak az orszagos szorasra. Es ha nincs steelers meccs akkor meg a giants meccset latod. Ugyanazon az adon. Es ha nem nyugat PA ben vagy es elkoltozol, kimesz a vonzaskorzetbol akkor nincs ilyen feluliras. Es nem latod a steelers meccset.

Az amerikaiak itt nem fognak szenvedni egy stream mel es megelegedni egy gyenge, minoseggel, amikor hd ben lattak ingyen eddig a meccseket. Es nem fognak illegalis oldalra menni. (ha nezed a meccset ki van irva, hogy minden copyright az nfl e, es mondjak barmifele nfl en kivuli kozvetites tilos). Mert mint irtam egy ilyen dolog es jol megbuntetnek es nem eri meg. Ez nem magyarorszag. Szoval nem nem ismerik a streamet, hanem azert nem csinaljak mert tilos. Es ez ezek szerint neked is feltunt.

A tobbi dolgot nem tudom mi lehet vicc alapja ird meg kerlek. Vicces ember vagyok, enis hagy nevethessek. koszi.

ps ha mar itt vagyunk akkor en is megkerdezhetem, nem mintha szamitana, de te hol elsz? nem viccbol, csak azert mert te is kerdezted.
Es nem haragszom. lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. gabistar
Már ne haragudj, de hol élsz te, Guantanamón? Mert amit leírtál, az így, ebben a formában akkora LOL, hogy nem is bírtam szó nélkül hagyni. Egy dolog igaz az idézett részből, hogy az emberek többsége tényleg nem is tudja, hogy mi az a stream...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/16104655_1233043576778842_8645846334525407232_n.mp4
valahol megértem őket..
Josszi
Ez csak egy gyökér kisebbség, sosem tudnám összetörni az emléktárgyaimat, égetni a mezemet.
Chargers LT
Szo szerint is igy van. Es fejen talaltad a szoget. A masik lenyeg, hogy kozel vagyunk a hatarhoz. Es hat az ottani mercevel merve ez nekik kb istenkaromlas, hogy a hon szeretett tamogatott, penzelt csapat elmegy. Ez fejezi ki legjobban.

They work hard, they play hard ...


A tobbiek is kifejezik azert csalodottsagukat, mert pl a helyi tv nem adja majd a meccseket. Hanem vagy fizetsz minden meccsert vagy nem latod. Ezert is csalodottak. Es meg sok mas dologert. Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. Szoval miutan neten sem tudod nezni. Sem teven, fizetni meg ki akar tobbet, csak mert elkoltoznek?

Igy jon a meg nagyobb duh. Nem tudom, igy valahogy erthetobb e a felhaborodas. Mert a helyi meccseket mindig adja a helyi szolgaltato cabel tvn vagy akar ingyenes digitalis antennan. De a nem helyi meccseket mar nem. Szoval lehet fizetni azert hogy neten nezd, de gepen nem akarod, ha ott a tv. Meg ki fizetne miutan lelepne a csapata? En pl igen, de azert sokan ezt sem tehetik meg. De en is csak akkor fizetnek, ha normalis arban van.

ps: Ha szabad ezt mondanom, nem hiaba tartjak, ugyanebbol a korzetbol a raiders szurkolokat is az nfl ben a leg furabb szurkoloknak. Mert mindent szo szerint beleadnak. All in.

Szerkesztette: gabor25