Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Kihagyott XP-ről nem hallottál? 😀Tehát lesz 2 jó FG-unk? Deal! 😀Szépen haladunk a 9-2 felé 😊 Most jön 2 hazai, talán a könnyebb meccsek, bár a Denver ellen nem lesz egyszerű.Minden meccsen 20+ pont: Saints, Chiefs, Chargers, Rams.
Az viszont remek, hogy az eddigi 9 meccs mindegyikén feltettünk 20 pontot. Nem is tudom, van-e hasonló csapat. (talán Saints)
Utána jön a mérce, megyünk Pittsburghbe. Az a meccs szerintem a 19 órás sávból későbbre lesz rakva addigra.
Chargers LT
Mondjuk ha abból indulok ki hogy ezt leírtam és h mennyire szereti önönmagát tökön lőni ez a csapat, sztem összekaparunk vagy 13 pontot a Broncos ellen.
empty taxi
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tehát lesz 2 jó FG-unk? Deal! 😀Szépen haladunk a 9-2 felé 😊 Most jön 2 hazai, talán a könnyebb meccsek, bár a Denver ellen nem lesz egyszerű.Minden meccsen 20+ pont: Saints, Chiefs, Chargers, Rams.
Az viszont remek, hogy az eddigi 9 meccs mindegyikén feltettünk 20 pontot. Nem is tudom, van-e hasonló csapat. (talán Saints)
Utána jön a mérce, megyünk Pittsburghbe. Az a meccs szerintem a 19 órás sávból későbbre lesz rakva addigra.
Chargers LT
Mondjuk ha abból indulok ki hogy ezt leírtam és h mennyire szereti önönmagát tökön lőni ez a csapat, sztem összekaparunk vagy 13 pontot a Broncos ellen.
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Szépen haladunk a 9-2 felé 😊 Most jön 2 hazai, talán a könnyebb meccsek, bár a Denver ellen nem lesz egyszerű.Minden meccsen 20+ pont: Saints, Chiefs, Chargers, Rams.
Az viszont remek, hogy az eddigi 9 meccs mindegyikén feltettünk 20 pontot. Nem is tudom, van-e hasonló csapat. (talán Saints)
Utána jön a mérce, megyünk Pittsburghbe. Az a meccs szerintem a 19 órás sávból későbbre lesz rakva addigra.
Chargers LT
Mondjuk ha abból indulok ki hogy ezt leírtam és h mennyire szereti önönmagát tökön lőni ez a csapat, sztem összekaparunk vagy 13 pontot a Broncos ellen.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Szépen haladunk a 9-2 felé 😊 Most jön 2 hazai, talán a könnyebb meccsek, bár a Denver ellen nem lesz egyszerű.Igen minden meccsünk 20 pont felett volt. Ebből 7 meccs 30 fölött.
Az viszont remek, hogy az eddigi 9 meccs mindegyikén feltettünk 20 pontot. Nem is tudom, van-e hasonló csapat. (talán Saints)
Utána jön a mérce, megyünk Pittsburghbe. Az a meccs szerintem a 19 órás sávból későbbre lesz rakva addigra.
Chargers LT
több mint 7 éve
Szépen haladunk a 9-2 felé 😊 Most jön 2 hazai, talán a könnyebb meccsek, bár a Denver ellen nem lesz egyszerű. Az viszont remek, hogy az eddigi 9 meccs mindegyikén feltettünk 20 pontot. Nem is tudom, van-e hasonló csapat. (talán Saints)
Utána jön a mérce, megyünk Pittsburghbe. Az a meccs szerintem a 19 órás sávból későbbre lesz rakva addigra.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers snap counts vs. Raiders, OFF: P Rivers 56, D Feeney 56, M Schofield 56, M Pouncey 56, R Okung 55, K Allen 50, V Green 47, M Gordon 45, T Williams 45, S Tevi 37, M Williams 26, J Barksdale 21, A Ekeler 20, T Benjamin 13, D Watt 11, S Culkin 11, A Gates 11.Chargers snap counts vs. Raiders, DEF: M Davis 63, D James 63, J Addae 63, C Hayward 63, J Brown 61, M Ingram 55, A Phillips 47, D King 46, C Liuget 36, D Square 35, B Mebane 34, I Rochell 28, D Philon 27, U Nwosu 24, H Pullard 16, K Emanuel 16, J Jones 11, R Jenkins 3, D Perryman 2.
több mint 7 éve
Sajna lassú ebbe a védelembe, persze ha így nem Pullard játszik én örülnék.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Perryman LCL --> Out for the season.
Pullard time?
Gabesz92

Ráadásul Rapoport szerint a hamstringjét is műteni kell...
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Annyit hoztunk amennyit kellett, egyébként nem igazán tetszett a teljesítmény, bár div meccs volt, úgyhogy nem is tudom mit várok. Ha nem lenne Gordon, akkor eléggé szopóágon lettünk volna. Mondjuk szintén nem tetszett, hogy Ekelert kevesett láttam.
több mint 7 éve
Egy kis elemzés Desmond King hawks elleni pick6éről:www.youtube.com/watch?v=yZQBUdh-SFc
több mint 7 éve
Egyre erősebbek a pletykák mi szerint Nwosu lesz a kezdő OTTO. Eddig más poszton használtuk, leginkább azért, mert ez egy nehezen megtanulható poszt. és Emanuel-nek nagyobb rutinja van ebben. De idővel ez az a poszt amibe bele kell nőnie.
több mint 7 éve
Még szerencse, hogy az Oakland jön, amivel Gruden már elég nyíltan tankol.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Hát ha se White se Emanuel, érdekes lesz a LB sor felállása.Jatavis - Perryman - Nwosu gondolom. Persze utánuk már Dzubnar jön...
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Hát ha se White se Emanuel, érdekes lesz a LB sor felállása.
több mint 7 éve
Szegény Melvin Gordont mikre rá nem veszik ...www.facebook.com/chargers/videos/2074509139267039/
több mint 7 éve
Dez Bryant egyetemi irányítója, Zac Robinson elemzi Philip Riverst :www.youtube.com/watch?v=KS0ejOT0Ikg
több mint 7 éve
Nem tudom mennyire lehet hinni a pletykáknak, de most azt rebesgetik, hogy dec 13.án a Chiefs ellen tervezik Bosa visszatérését. Az mondjuk kemény dupla lesz, mivel 4 nappal előtte játszunk a Bengal-al.
több mint 7 éve
twitter.com/eric_d_williams/status/1060302287321681920Sexy Rexy jol be is oltotta Bosat. Mondjuk eleg sokan gondoljak hasonloan, hogy Bosa meg akarja uszni a jatekot, miutan kiharcolta maganak a penzt, es egyaltalan nem faradozik a mihamarabbi visszateresert.
Bosa-ban nagyon úgy néz ki, hogy steznek lesz igaza.
Ezen fantasztikus hét után nem meglepő, hogy Desmond King lett a hét AFC védője.
twitter.com/NFL/status/1060177583977959431?s=19
Az espn-nél félúton a szezonban Hámész a legjobb rookie.
www.instagram.com/p/Bp5sZ8-BDyC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=s6um5qjkurow
Sixo
több mint 7 éve
Rivers MVP esélyeivel kapcsolatban itt egy PFF videó az ő fő MVP esélyeseiről:
www.youtube.com/watch?v=5iOc50tRi-M
