Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.
több mint 7 éve
full edzés=biztos játszikSziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?Mai nap volt először, hogy full edzés munkát végzett. Kérdéses a besorolása.
12th member
Sixo
több mint 7 éve
Sziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?Mai nap volt először, hogy full edzés munkát végzett. Kérdéses a besorolása.
12th member
több mint 7 éve
Sziasztok. Én annyit tennék hozzá, hogy szerintem Gordon futásai meghatározóak lesznek LAC szempontjából és ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy ő tuti fog játszani?
több mint 7 éve
szerintem már most adjátok fel. esélyetek nincs, Bundi topiktárs fel is vázolta hogy nincs gyenge pontja a Hawksnak. NINCS! Négy!Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bundi1986
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.
Chargers LT
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hát ez úgy van kerlek szépen ha én Chargers fan vagyok akkor ezek a W amiket mi szereztünk, azok erős ellenfelek ellen szerzet győzelmek!!Miért is?? Mert mi jatszottunk ellenük !! De ha ti játszotok ellenuk akkor ezek a csapatok gyenge ellenfelnek szamitanak☝☝☝Tetszik Kérem szépen erteni a logikámat 😃😃😃😃😃😃😃Nálam is a LAC az esélyes, nem is akarok semmi vitába beleállni, de azért vicces hogy kiemeled hogy a 4 seattlei Wből 3 gyengék ellen volt. Na a Chargers, féle 5 W: BUF, SF, OAK, CLE és a TEN elleni ami 1 utolsó 2pontoson múlott. (ezen 5 csapat összemérlege: 10-28-1)Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bundi1986
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt.
Chargers LT
jó kis meccs lesz nagyon várom
braxa88
több mint 7 éve
Nálam is a LAC az esélyes, nem is akarok semmi vitába beleállni, de azért vicces hogy kiemeled hogy a 4 seattlei Wből 3 gyengék ellen volt. Na a Chargers, féle 5 W: BUF, SF, OAK, CLE és a TEN elleni ami 1 utolsó 2pontoson múlott. (ezen 5 csapat összemérlege: 10-28-1)Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bundi1986
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt.
Chargers LT
jó kis meccs lesz nagyon várom
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bundi, mindjart meggyozod magad, most ne allj le!JolVan probalkozom 😅😅😅😅😅😅😅 Na 🙈🙈🙈🙈🙈🙈
ulpianus
több mint 7 éve
Bundi, mindjart meggyozod magad, most ne allj le!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hát nektek is van 4-5 jó nevetek 49ers, Raiders, Browns,Titans,Buffalo,!!!!!! Plusz Seattle-ben lesz a merkozes és ugyebar a szurkoloink és a CenturyLink Field hangulata messzefoldon hires !! És a bukik szerint 1.86rank és 2.07 ratok ☝☝Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bundi1986
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.
Chargers LT
Marshalra visszaterve o az utobbi merkozeseken már alig alig játszott csak 4 szamu WR volt nálunk!Ez is játszott kozbe tavozasanal ! Igaz ti by weekkk után vagytok , de nalunk valmi szemmel lathatolag elindult a falunk már már ligaelit szinten van Wilson stabilan jó (sőt kezd "pocket" QB lenni szinte ) mi is bizonyítja jobban 158.3 passer rating ,Ès akkor ott a futojatek Seahawks futójátéka ligaelit. Nem viccelek, az elmúlt egy hónapban a Rams mögött a Seahawks termeli a második legtöbb yardot a földön a ligában ami nem kisteljesitmeny ☝☝☝Visszaterve Wilsonra mostanaban nagyon megvan a kémia közte és WR szekciónk között (Moore,Locket és Baldwin) na és most ez kiegeszult ha minden igaz egy jó TE jatekal ! Védelem:Előző héten visszatért KJ Wright szoval LB sorunk eléggé rendben van így (igaz Kendricks szerintem még nagyon jó lenne oda de sajnos ő nem lesz meg egy pár hetig ) és nem beszelve a két Safetynkrol :Bradley McDougald-ról és Tedric Thompson-ról nagyon jól olvassák a játékot ☝☝("szinte nem is latszik meg ET kiesese") Ami viszonylag kicsit gyenge mostansag az CB szekcio (Grifinn és Flowers) ők most nem hoznak olyan konstans teljesitmenyt mint ami elvarhato lenne tőlük !!!!! Szóval ott lehet keresni valotok !! Én úgy latom hogy kovetve az eddigi utat nagyon erős futojatekot varhattok tőlünk!És keves de annál hatarozottabb passz jatekot ! A kulcs az lesz mennyire tudjatok majd futojatekunkat semlegesiteni, és tamado falunkat meg dominalni !! Nálunk meg,hogy Rivers passz játékáhozzzz fel tud e nőni a CB sorunk ☝☝☝ Szerintem hatalmas Win lesz Seahawks oldalon ( de persze ez szubjektív mint tudjuk😃😃😃) Szoval egy nagyon jó meccset várok vasarnap ! És azt mondom győzzön a Jobbik csapat 😉😉
több mint 7 éve
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?Max 7 pontos Chargers győzelmet. Szoros meccs lesz, de reálisan is mi vagyunk az esélyesek.
Bundi1986
Bye week után vagyunk, és bár van a Seattlenek is 4 győzelme, de abból 3 a Cowboys, Cards, Raiders hármas ellen született. Míg a mi 2 vereségünk a Rams/KC ellen történt. Ennek ellenére is szorosat várok.
Marshallt kukáztátok, de Dickson TE-ben visszatért elég szépen múltkor, azt viszont talán le tudjuk védekezni Derwinékkel.
Wilson lesz a mérleg nyelve megint, mint mindig...ő meccsben tarthatja a csapatot.
Pontgazdag meccs lehet.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Melvin Ingram az új Microsoft reklámban több más focistával. Gyanusan ő szerezte a klipben hallható zenét.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Chargers fanok !!😊 Erdeklodnek mi a Tipp a hetvegere mit vartok merkozestol ?? NA ÉS MILYEN JÁTÉKRA LEHET SZÁMÍTANI TŐLETEK ? És kit gondoltok reálissan a mérkőzés eselyesenek ?
több mint 7 éve
Rivers hétvégén 200. meccsén fog kezdi zsinórban. Ennél csak 3 QB-nak ( Favre meg a 2 Manning) volt több kezdő meccse egyhuzamban. Minden posztot figyelembe véve is ő lesz a 10. játékos akinek ez sikerül. Bár Sturgis fog kezdeni vasárnap, Badgley-t PS-be leigazoltuk és bármikor felfoghatjuk.
több mint 7 éve
Wilsonék jobbak, mint sokan várták, bejöttek az új emberek, stb...kemény meccs lesz, de bye week után egyértelműen nyerni kell.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Megint kezdődik:
twitter.com/eric_d_williams/status/1057411670656671745
Sixo
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hát ez így akkor is egy oriasi blama vezetoseg vagy orvosi team reszerol ☝ Mint ahogy írtad hogy 3 hónap műtéttel ,és már most kettonel jár ! Szóval nem is értem hogy egy hónap után miért is nem műtotték meg azonnal !! Hol ott ez tűnt volna szerintem a logikus lepesnek ! És ezzel szemben meg most is csak egy helyben toporognak és csak megy megy az idő pedig ha időben lepnek rájátszàsra lett volna egy tökéletessen egésszèges Bosa-juk! Ezzel szemben meg ahogy ezt is ìrtad fentebb meg az is kepben van hogy eroltetik a visszaterest és esetleg megkockaztatják hogy egy vegzetes rásérülés vagy akár karierjét is veszélybe sodró esemény torténjen!!! Szóval én véllemenyem szerint ez nagyon is a Donteshozok inkompetenciáját hivatott bizonyítani !!! De nagyon remélem hogy ez forgatokonyv nem fog bekövetkezni!De, tudni tudtak. Azt a reszet legalabbis az alapszakasz elejen megallapitottak, hogy elonyosebb lenne megoperalni, ugyanakkor az mgarantalt volt, hogy akkor minimum harom honapra kiesik, ezaltal tulajdonkeppen kb. a teljes idenyrol is. Es igy vegul azt valasztottak, hogy varnak, hatha gyogyul mutet nelkul is az a lab.Szinte hihetetlen amit írsz 😲😲😲 az ember azt gondolna hogy ott ez nem okozhat semmiféle problemat ,hisz USA jár legelől az orvoslas teruleten akár ha a kutatasokat vagy a felszeretséget nèzzük!! Adodik a kerdes hogy hogy nem tudjak pontossan hogy mi is a teendő azzal a serult testrésszel!!!?? 🤔🤔🤔Vagy itt is csak a sikeres szereplès és az àltala termelt $ milliok melyek a problema forrását okozzàk ??? Mert én másra nem tudok gondolni jelen esetben !!Chargers' Melvin Gordon, Joey Bosa not ruled out for SeahawksBosaval szerintem mar a szezonban ne is szamolj.
Sixo
Irtam itt nehany hete, hogy Schefter szerint a Seahawks ellen ott lesz a palyan, amire rogton reagaltak mas insiderek, hogy Bosat az orvosok meg a palyara sem hajlandoak felengedni, es hogy emberunk olyannyira nincs rendben, hogy a lababan tovabbra is instabilitast erez, egyszeruen csak edzotermezik, remenykedik es bizik benne, hogy mutet nelkul jobb lesz, de hogy abszolut meg csak halvany lila gozuk sincs, hogy ha nem operaljak meg, akkor mikor es hogy valtozhat az eddigi semmi.
Az meg sokatmondo, hogy mindjart itt a hetek ota emlegetett visszateres idopontja, aztan Bosat meg az edzopalyara sem merik felengedni teljes aktivitassal.
Es en attol tartok, hogy ennek a vege az lesz, hogy a media nyomasara beeroltetik Bosat, aki nagyhamar raserul a labara, aztan racseszhet, mint anno Merriman, akinek az esetet itt elegge testkozelbol ismerik. Noha neki total szetszakadt anno a terde, mig Bosanak „csak" a labfejevel van bibi, de azert eleg furcsa, hogy anno a nyaron alapbol kozoltek, hogy ez harom het lesz, es amugy ha meccs lenne, Bosa rohogve felmehetne jatszani, majd egy honapra ra mar annyit mondtak, hogy nem jo poen, de egyebkent fajdalommal (nyilvan injekcioval) Bosa vegigtolhatna a szezont, aztan egy honapra ra pedig mar ment a kinos hallgatas, es teljesen kiveheto volt, hogy a stabnak fogalma sincs rola, hogy most mi lesz, mennyi ido kell ennek a serulesnek es egyebek.
Es allandoan csak biznak, remenykednek, aztan pont. Lucknal masfel evig pontosan ugyanez ment.
En Bosa-homerkent mar eskuszom abban remenykedem, hogy hagyjak ezt a szarakodast, kes ala fekszik, mert az a tiszta, akkor ott latni fogjak a pontos gondot, meg tudjak oldani, amit kell, aztan igen, sajnalatos modon kiesik errol a szezonrol, mert lesz siman negy honap a felepulesi ido, de legalabb lesz eleg ideje arra, hogy 100 szazalekos legyen a kovetkezo TC-re, es a 2019-es idenyre. O egy franchise player, es ebben a helyzetben nem eroltetnem inkabb a visszatereset, barmennyire is hianyzik. Persze, hogy hianyzik, a liga egyik legjobb jatekosa, kinek ne hianyozna. De hosszu tavon kell gondolkozni.
Stez
Bundi1986
De mostanra epp eleg egyertelmuen kiderult, hogy nem jon rendbe, nem javul megfeleloen. Mostanra viszont szvsz boven eljutott ez a szitu odaig, hogy Bosa mar most, mutet nelkul ket honap kihagyasnal jar, es meg most sincs olyan allapotban, hogy akarcsak edzeni engedjek.
Ezek utan mar egyertelmu, hogy nem kellene eroltetni a jatekat, mert ha raserul, abbol csak nagyobb baj lesz. Inkabb kes ala kellene fektetni, aztan hadd keszuljon a tesokaval, aki amugy is otthagyta az egyetemet, hogy a draftra keszuljon.
Nem kellene, hogy Merriman esete megismetlodjon, barmennyire is jol megy most a Chargersnek. Jovore majd visszater kettozott erovel, miutan jol kikezdte mar most a media, hogy holdoutolt a loveert, most meg cseszik teljesiteni, es nem akar jatszani.
Stez
több mint 7 éve
De, tudni tudtak. Azt a reszet legalabbis az alapszakasz elejen megallapitottak, hogy elonyosebb lenne megoperalni, ugyanakkor az mgarantalt volt, hogy akkor minimum harom honapra kiesik, ezaltal tulajdonkeppen kb. a teljes idenyrol is. Es igy vegul azt valasztottak, hogy varnak, hatha gyogyul mutet nelkul is az a lab.Szinte hihetetlen amit írsz 😲😲😲 az ember azt gondolna hogy ott ez nem okozhat semmiféle problemat ,hisz USA jár legelől az orvoslas teruleten akár ha a kutatasokat vagy a felszeretséget nèzzük!! Adodik a kerdes hogy hogy nem tudjak pontossan hogy mi is a teendő azzal a serult testrésszel!!!?? 🤔🤔🤔Vagy itt is csak a sikeres szereplès és az àltala termelt $ milliok melyek a problema forrását okozzàk ??? Mert én másra nem tudok gondolni jelen esetben !!Chargers' Melvin Gordon, Joey Bosa not ruled out for SeahawksBosaval szerintem mar a szezonban ne is szamolj.
Sixo
Irtam itt nehany hete, hogy Schefter szerint a Seahawks ellen ott lesz a palyan, amire rogton reagaltak mas insiderek, hogy Bosat az orvosok meg a palyara sem hajlandoak felengedni, es hogy emberunk olyannyira nincs rendben, hogy a lababan tovabbra is instabilitast erez, egyszeruen csak edzotermezik, remenykedik es bizik benne, hogy mutet nelkul jobb lesz, de hogy abszolut meg csak halvany lila gozuk sincs, hogy ha nem operaljak meg, akkor mikor es hogy valtozhat az eddigi semmi.
Az meg sokatmondo, hogy mindjart itt a hetek ota emlegetett visszateres idopontja, aztan Bosat meg az edzopalyara sem merik felengedni teljes aktivitassal.
Es en attol tartok, hogy ennek a vege az lesz, hogy a media nyomasara beeroltetik Bosat, aki nagyhamar raserul a labara, aztan racseszhet, mint anno Merriman, akinek az esetet itt elegge testkozelbol ismerik. Noha neki total szetszakadt anno a terde, mig Bosanak „csak" a labfejevel van bibi, de azert eleg furcsa, hogy anno a nyaron alapbol kozoltek, hogy ez harom het lesz, es amugy ha meccs lenne, Bosa rohogve felmehetne jatszani, majd egy honapra ra mar annyit mondtak, hogy nem jo poen, de egyebkent fajdalommal (nyilvan injekcioval) Bosa vegigtolhatna a szezont, aztan egy honapra ra pedig mar ment a kinos hallgatas, es teljesen kiveheto volt, hogy a stabnak fogalma sincs rola, hogy most mi lesz, mennyi ido kell ennek a serulesnek es egyebek.
Es allandoan csak biznak, remenykednek, aztan pont. Lucknal masfel evig pontosan ugyanez ment.
En Bosa-homerkent mar eskuszom abban remenykedem, hogy hagyjak ezt a szarakodast, kes ala fekszik, mert az a tiszta, akkor ott latni fogjak a pontos gondot, meg tudjak oldani, amit kell, aztan igen, sajnalatos modon kiesik errol a szezonrol, mert lesz siman negy honap a felepulesi ido, de legalabb lesz eleg ideje arra, hogy 100 szazalekos legyen a kovetkezo TC-re, es a 2019-es idenyre. O egy franchise player, es ebben a helyzetben nem eroltetnem inkabb a visszatereset, barmennyire is hianyzik. Persze, hogy hianyzik, a liga egyik legjobb jatekosa, kinek ne hianyozna. De hosszu tavon kell gondolkozni.
Stez
Bundi1986
De mostanra epp eleg egyertelmuen kiderult, hogy nem jon rendbe, nem javul megfeleloen. Mostanra viszont szvsz boven eljutott ez a szitu odaig, hogy Bosa mar most, mutet nelkul ket honap kihagyasnal jar, es meg most sincs olyan allapotban, hogy akarcsak edzeni engedjek.
Ezek utan mar egyertelmu, hogy nem kellene eroltetni a jatekat, mert ha raserul, abbol csak nagyobb baj lesz. Inkabb kes ala kellene fektetni, aztan hadd keszuljon a tesokaval, aki amugy is otthagyta az egyetemet, hogy a draftra keszuljon.
Nem kellene, hogy Merriman esete megismetlodjon, barmennyire is jol megy most a Chargersnek. Jovore majd visszater kettozott erovel, miutan jol kikezdte mar most a media, hogy holdoutolt a loveert, most meg cseszik teljesiteni, es nem akar jatszani.
több mint 7 éve
PFF tegnap publikált egy Mock Draftot, ez jutott nekünk:Minek hoznátok jövőre egy cserét, ha már idén megszereztétek az 5. körben a franchise jövőjét?
28. Los Angeles Chargers – C Tyler Biadasz, Wisconsin
Biadasz can play multiple positions on the interior and he’s an excellent all-around center, grading at 80.9 overall this season.
Sixo

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szinte hihetetlen amit írsz 😲😲😲 az ember azt gondolna hogy ott ez nem okozhat semmiféle problemat ,hisz USA jár legelől az orvoslas teruleten akár ha a kutatasokat vagy a felszeretséget nèzzük!! Adodik a kerdes hogy hogy nem tudjak pontossan hogy mi is a teendő azzal a serult testrésszel!!!?? 🤔🤔🤔Vagy itt is csak a sikeres szereplès és az àltala termelt $ milliok melyek a problema forrását okozzàk ??? Mert én másra nem tudok gondolni jelen esetben !!Chargers' Melvin Gordon, Joey Bosa not ruled out for SeahawksBosaval szerintem mar a szezonban ne is szamolj.
Sixo
Irtam itt nehany hete, hogy Schefter szerint a Seahawks ellen ott lesz a palyan, amire rogton reagaltak mas insiderek, hogy Bosat az orvosok meg a palyara sem hajlandoak felengedni, es hogy emberunk olyannyira nincs rendben, hogy a lababan tovabbra is instabilitast erez, egyszeruen csak edzotermezik, remenykedik es bizik benne, hogy mutet nelkul jobb lesz, de hogy abszolut meg csak halvany lila gozuk sincs, hogy ha nem operaljak meg, akkor mikor es hogy valtozhat az eddigi semmi.
Az meg sokatmondo, hogy mindjart itt a hetek ota emlegetett visszateres idopontja, aztan Bosat meg az edzopalyara sem merik felengedni teljes aktivitassal.
Es en attol tartok, hogy ennek a vege az lesz, hogy a media nyomasara beeroltetik Bosat, aki nagyhamar raserul a labara, aztan racseszhet, mint anno Merriman, akinek az esetet itt elegge testkozelbol ismerik. Noha neki total szetszakadt anno a terde, mig Bosanak „csak" a labfejevel van bibi, de azert eleg furcsa, hogy anno a nyaron alapbol kozoltek, hogy ez harom het lesz, es amugy ha meccs lenne, Bosa rohogve felmehetne jatszani, majd egy honapra ra mar annyit mondtak, hogy nem jo poen, de egyebkent fajdalommal (nyilvan injekcioval) Bosa vegigtolhatna a szezont, aztan egy honapra ra pedig mar ment a kinos hallgatas, es teljesen kiveheto volt, hogy a stabnak fogalma sincs rola, hogy most mi lesz, mennyi ido kell ennek a serulesnek es egyebek.
Es allandoan csak biznak, remenykednek, aztan pont. Lucknal masfel evig pontosan ugyanez ment.
En Bosa-homerkent mar eskuszom abban remenykedem, hogy hagyjak ezt a szarakodast, kes ala fekszik, mert az a tiszta, akkor ott latni fogjak a pontos gondot, meg tudjak oldani, amit kell, aztan igen, sajnalatos modon kiesik errol a szezonrol, mert lesz siman negy honap a felepulesi ido, de legalabb lesz eleg ideje arra, hogy 100 szazalekos legyen a kovetkezo TC-re, es a 2019-es idenyre. O egy franchise player, es ebben a helyzetben nem eroltetnem inkabb a visszatereset, barmennyire is hianyzik. Persze, hogy hianyzik, a liga egyik legjobb jatekosa, kinek ne hianyozna. De hosszu tavon kell gondolkozni.
Stez
több mint 7 éve
Chargers' Melvin Gordon, Joey Bosa not ruled out for SeahawksBosaval szerintem mar a szezonban ne is szamolj.
Sixo
Irtam itt nehany hete, hogy Schefter szerint a Seahawks ellen ott lesz a palyan, amire rogton reagaltak mas insiderek, hogy Bosat az orvosok meg a palyara sem hajlandoak felengedni, es hogy emberunk olyannyira nincs rendben, hogy a lababan tovabbra is instabilitast erez, egyszeruen csak edzotermezik, remenykedik es bizik benne, hogy mutet nelkul jobb lesz, de hogy abszolut meg csak halvany lila gozuk sincs, hogy ha nem operaljak meg, akkor mikor es hogy valtozhat az eddigi semmi.
Az meg sokatmondo, hogy mindjart itt a hetek ota emlegetett visszateres idopontja, aztan Bosat meg az edzopalyara sem merik felengedni teljes aktivitassal.
Es en attol tartok, hogy ennek a vege az lesz, hogy a media nyomasara beeroltetik Bosat, aki nagyhamar raserul a labara, aztan racseszhet, mint anno Merriman, akinek az esetet itt elegge testkozelbol ismerik. Noha neki total szetszakadt anno a terde, mig Bosanak „csak" a labfejevel van bibi, de azert eleg furcsa, hogy anno a nyaron alapbol kozoltek, hogy ez harom het lesz, es amugy ha meccs lenne, Bosa rohogve felmehetne jatszani, majd egy honapra ra mar annyit mondtak, hogy nem jo poen, de egyebkent fajdalommal (nyilvan injekcioval) Bosa vegigtolhatna a szezont, aztan egy honapra ra pedig mar ment a kinos hallgatas, es teljesen kiveheto volt, hogy a stabnak fogalma sincs rola, hogy most mi lesz, mennyi ido kell ennek a serulesnek es egyebek.
Es allandoan csak biznak, remenykednek, aztan pont. Lucknal masfel evig pontosan ugyanez ment.
En Bosa-homerkent mar eskuszom abban remenykedem, hogy hagyjak ezt a szarakodast, kes ala fekszik, mert az a tiszta, akkor ott latni fogjak a pontos gondot, meg tudjak oldani, amit kell, aztan igen, sajnalatos modon kiesik errol a szezonrol, mert lesz siman negy honap a felepulesi ido, de legalabb lesz eleg ideje arra, hogy 100 szazalekos legyen a kovetkezo TC-re, es a 2019-es idenyre. O egy franchise player, es ebben a helyzetben nem eroltetnem inkabb a visszatereset, barmennyire is hianyzik. Persze, hogy hianyzik, a liga egyik legjobb jatekosa, kinek ne hianyozna. De hosszu tavon kell gondolkozni.
több mint 7 éve
Chargers' Melvin Gordon, Joey Bosa not ruled out for Seahawks
több mint 7 éve
Biadasz jó, elfogadnám, olyan sok needünk nincs is, szal mehet majd a BPA.Fontos UFA-k az év végén (RFA lesz pl. Trevor Williams, ERFA Rochell, de ők tenderrel simán tarthatók): Perryman, Emanuel, Mebane, Philon, Square, Tyrell Williams, Gates, Verrett, Donnie Jones
Lesz vagy 26 milliónk a sapka alatt, abba Perryman és Philon feltétlen belefér, talán még Tyrell is, a többiek simán pótolhatóak.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...