Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A hétvégi győzelemmel all-time pozitívba tettük magunk, 441-440-11es mérleggel.





Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!


Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!




 old.reddit.com/r/Chargers/comments/9ui2hy/nasty_cut_by_keenan_allen_that_broke_defenders/

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a számat a kezemet figyeljétek 😛 a gondolat vhonnan ismerős? 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45393160_2124101644309132_3474408270771257344_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=fe76f44f3289040769d71f4f6b5af74e&oe=5C42CFB5

2016 óta 7 kickerünk volt, egészen szürreális a dolog.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Sturgis repült.
Beki
De hát miért!? 😕 Érthetetlen...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Sturgis repült.
Beki
de kifelé az ajtón missed right

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Sturgis repült.
Beki


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sturgis repült.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.
empty taxi
De mi köze az st coordinatornak ahhoz, hogy egy rúgó képtelen betenni a labdát a két kapufa közé? Max akkor értem ezt ha ő interjúztatja őket és újra és újra mentálisan gyenge fickókat szerződtet le.
peach
Kvázi ő a pozíciós edzője, ő felel azért h technikailag és fejben is egyben legyen a rúgó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.
empty taxi
De mi köze az st coordinatornak ahhoz, hogy egy rúgó képtelen betenni a labdát a két kapufa közé? Max akkor értem ezt ha ő interjúztatja őket és újra és újra mentálisan gyenge fickókat szerződtet le.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.
Chargers LT
George Stewart az ST coordinatorunk lesz sztem a dolog nyitja, mielőtt idekerült utoljára 1999-ben foglalkozott ST-vel, aztán egy igen jó WR-edző lett belőle, a Vikesnál olyan embereket épített fel mint Percy Harvin, Sidney Rice, Stefon Diggs vagy Adam Thielen, de Terrell Owensnek is ő volt a pozíciós edzője első három Pro Bowler szezonjában. Egyszerűen mint ST coord. sztem elment mellette a szakma, Lynn-nek meg sztem nem volt pofája elküldeni 1 év után egy olyan manust, akit ő kért ide és anno ugye Stewart volt az ST coordinator Friscoban, mikor Lynn ott játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Van normálisnak tűnő rúgónk aki eddig még nem hibázott, ezért sem lehet érteni, hogy Lynn minek ragaszkodik Sturgishez. Jövőre új HC kell a SB győzelem után nincs mese. Én Will Muschampre gondoltam.
Sixo
Az a baj amíg jönnek az eredmények Lynnel addig nem is lehet HC váltásban gondolkodni, de valahogy nekem is az az érzésem ha szintet akarunk lépni Ő ide kevés lesz...Tegnapi meccsen alapvetően mindegyik egység hozta amit kellett, ha sikerült volna feltámasztani a Hawksot azt én személy szerint egyértelműen az Ő sarának éreztem volna...Egy ilyen fontos meccsen ahol várható volt a kiélezett meccs nem hozom vissza az évtized leggyengébb rúgóját...Csak azt tudom elképzelni hogy Sturgis a kezével és a szájával sokkal ügyesebb mint a lábával...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Tavecchio 2 évre írt alá, szóval nem hiszem, hogy kirakják. Valószínűleg számítanak Money visszavonulására.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.
alatriste
Van normálisnak tűnő rúgónk aki eddig még nem hibázott, ezért sem lehet érteni, hogy Lynn minek ragaszkodik Sturgishez. Jövőre új HC kell a SB győzelem után nincs mese. Én Will Muschampre gondoltam.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.
empty taxi
Pontosan...annyival erősebb idén, hogy pl. 2 éve minden ilyen meccset elveszítettünk, de még kb. tavaly is. Végre nem egy rúgó döntött (vesztünkre).
Csak azt nem tudom, hogy az elmúlt 3 évben hogy nem sikerült leakasztani egy FA rúgót...az utóbbi években a szokásosnál sokkal több rúgó került ki a piacra, jók is. Nyilván alapból nem vágom, Lambot miért kellett elküldeni, hogy a Jaxnél meg az egyik legjobb legyen...de mindegy is. Azóta lehetett volna jó rúgónk a piacról, és nem hiszem, hogy ne lennénk vonzó csapat egy rúgónak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cserélni kéne Tavecchioért Atlantába, de már azt nem lehet, szóval ha csak nem rakják ki miután visszatért Bryant, pedig nem hibázik mióta megjött, nincs megoldás.


Liverpool Fc
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059251588177350656
Sixo
Bár tudnám (már évek óta), hogy mit kell ezen "re-evaluálni"...
Gabesz92
A meccs után azért az edzők ritkán szokták azt mondani, hogy igen, egy foskupac, holnap ki is vágjuk a pébe. Munkavállalóként te is jobban értékelnéd, hogy ha elcsesztél valamit, ami az állásodba kerül valszeg, akkor nem azt kapnád még meg az arcodba is, hogy mekkora egy balfék vagy, kár, hogy élsz, hanem, hogy meglátjuk. Aztán utána is szépen ki lehet rúgni, de nem kell még a földön fekvőbe is beletaposni

több mint 7 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
 twitter.com/eric_d_williams/status/1059251588177350656
Sixo
Bár tudnám (már évek óta), hogy mit kell ezen "re-evaluálni"...

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ennyivel most jobb a rosterünk, mint a Seahawksé. Összességében tetszett a meccs, ha Sturgist kirúgjuk, akkor már csak Pullardot kell azt öröm és bódottá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Hát más nem maradt hatra mint gratulalni !!!! Gratulalok a W-hez ma szinte mindenben jobbak voltatok sajnos...... !!
Bundi1986
Kivéve egy bizonyos Sturgis...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hát más nem maradt hatra mint gratulalni !!!! Gratulalok a W-hez ma szinte mindenben jobbak voltatok sajnos...... !!
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.
Sixo
Az pontossan mit is jelent nekünk ??
Bundi1986
Kb semmit, mert az fix volt, hogy ezen a héten nem fog játszani.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Remek hír Kyzir White-ot IR-re tettük. Jeff Richards CB-t hoztuk fel helyére a PS-ből.
Sixo
Az pontossan mit is jelent nekünk ??