Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 7 éve
Na remélem egy szoros meccset tudunk játszani és persze nyerünk 😊 Ha Rivers így nyomja továbbra is, akkor fel tudunk tenni 20 pontot min, és lesz esély.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
twitter.com/Ryan_Kartje/status/1042194879575539712Jól néz ki az új pecó, kár, hogy nem saját.
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Reméljük Lamp minél hamarabb alkalmas lesz a játékra. Elvileg már egészséges, csak az OL nem engedi még. PFF-nél a 30. OL a miénk, főleg Feeney-vel van a gond (nah meg a Barksdale helyén beugróként játszó Sevi-vel), aki helyett ha jól játszana, sokat dobna az egész egységen.
több mint 7 éve
Corey Liuget beperelte 15 millió dollárra az egykori edzőjét, Ian Danneyt, aki egyébként kanadai bob olimpia bajnok, mert állítólag ő fecskendezte belé azt a szert ami miatt 4 meccsre eltiltottál idén.www.espn.com/nfl/story/_/id/24725605/corey-liuget-los-angeles-chargers-sues-ex-trainer-ian-danney-testing-positive-peds
"Derwin James has the most sacks and PFF's highest pass-rush grade (81.5) among players from the 2018 Draft class."
Nagyon különlegesen használjuk Jamest, jó nézni, nagy pacsi érte Bradleynek(?).
"Philip Rivers is playing some incredible football right now. His 85.2 completion % was the 2nd highest in Week 2. Rivers got rid of the ball at the 4th fastest rate on Sunday (2.18 seconds) and also had the third highest passer rating (143.2)."
Nwosu elnézést kért Taiwan Jones-tól, amikor az endzone-ban sisak nélkül legázolta.
A következő üzenete küldte el Daniel Jeremiah-nak :
több mint 7 éve
"Kyzir White earned our 4th highest LB grade in Week 2 (86.7) and the second highest coverage grade (90.5)."
több mint 7 éve
Chargers Week 2 snap counts, OFF: R Okung 57, S Tevi 57, D Feeney 57, M Schofield 57, M Pouncey 57, P Rivers 56, K Allen 51, T Williams 46, V Green 42, M Williams 39, M Gordon 36, A Ekeler 24, S Culkin 17, A Gates 11, D Watt 7, G Davis 6, JJ Jones 3, D Newsome 3, G Smith 1.Chargers Week 2 snap counts, DEF: J Addae 62, T Williams 60, C Hayward 60, D James 59, M Ingram 49, D King 45, I Rochell 40, K White 38, D Perryman 37, D Philon 36, J Jones 30, B Mebane 28, A Phillips 27, D Square 24, J Brown 23, C Landrum 21, K Emanuel 17, U Nwosu 16,
több mint 7 éve
Nyilván nem biztos, hogy a Bills a megfelelő értékmérő, de Whizard neve mellé beírtam egy piros pontot, kifejezetten szép play designokat lehetett látni passzoknál.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Néha a védelem nagyon vakon volt, második félidőben az offense sem erőltette meg magát. Ebben ennyi volt.
több mint 7 éve
Megtaláltam a megoldást LB és missed tackle gondokra:9gag.com/gag/a2oBEEE
Szerkesztette: Sixo
több mint 7 éve
Nem latok sok eselyt ra, hogy a Colts elhozza a Chargerstol.Azt nem is írta senki, hogy a Chargers színeiben játszik majd ott 😊Bosa még pár hétig nem játszik. Kipihent lesz a rájátszásraMondjuk a csapat nem fog eljutni odáig, de oda se neki.
Matthew99
empty taxi
Wyatt
több mint 7 éve
Kiszivárgott egy videó a Bills edzéséről. Állítólag az edzői stábunk erre építve dolgozza ki a stratégiát Allen ellen. twitter.com/thejackwang/status/1039901022968135681
több mint 7 éve
Azt nem is írta senki, hogy a Chargers színeiben játszik majd ott 😊Bosa még pár hétig nem játszik. Kipihent lesz a rájátszásraMondjuk a csapat nem fog eljutni odáig, de oda se neki.
Matthew99
empty taxi

több mint 7 éve
Bosa még pár hétig nem játszik. Kipihent lesz a rájátszásraMondjuk a csapat nem fog eljutni odáig, de oda se neki.
Matthew99

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bosa még pár hétig nem játszik. Kipihent lesz a rájátszásra

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Allen kezd ellenünk QB poszton, bár nem csak miatta, de egyértelműen a 10+ pontos győzelem a cél.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
PFF-nél jól kijött, hogy az amúgy jó Off teljesítményt mennyire lehúzta Benji és Tyrell hulladék játéka ...5-5 labda ment nekik, ebből 2 és 1 lett elkapás, tehát 10/3 ...Ráadásul több is hosszú passz volt, ami drop lett sajnos, az egyik TD lett volna, stb...
Igazából 3-4 óriási egyéni hiba miatt kaptunk ki, ezeket kell kijavítani.
Nagyon kellett volna ez a Win, PO miatt ez még vissza fog ütni sajnos...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Úgy néz ki, hogy RT-ben Sam Tevi fog kezdeni a Bills ellen. Bár még nem hivatalos, de gyanúsan nincs hír Barksdale jobb térdéről.
több mint 7 éve
Snap count első fordulóra:Off: R Okung 82, M Schofield 82, D Feeney 82, M Pouncey 82, P Rivers 82, K Allen 72, S Tevi 67, M Gordon 62, T Williams 62, T Benjamin 47, V Green 44, M Williams, A Gates 33, A Ekeler 22, S Culkin 17, J Barksdale 15, D Watt 7.
DEF: T Williams 56, J Addae 56, D James 56, C Hayward 56, M Ingram 53, I Rochell 51, K White 44, D King 43, D Perryman 41, D Philon, D Square NT, J Jones 24, B Mebane 23, J Brown 15, K Emanuel 13, C Landrum 12, A Phillips 11, U Nwosu LB 2, N Dzubnar 1.
több mint 7 éve
Na meg, ha nincs annyi (nem) elkapásunk, akkor ez jóval szorosabb lehetett volna...Rivers így is szétpasszolta az életét, megtett mindent.De a 38 ponton semmi nem változtat...szerencse, hogy a Bills jön.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Az eredmény alapvetően ránk hízelgő ha belegondolok az outcoaching mértékébe.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Hát Hill elég csúnyán elvert minket. A védelemnél csak a ST volt rosszabb.
