Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
Brandon Mebane-nel is dolgozott korábban együtt, aki még nem is rossz védő 😛Megnéztem, Pullard 32 snap, miközben Toomer csak 27-et kapott. Pullardnál többet csak Jatavis volt fönt az LB-k közül, 66-ot.Gus őt ismeri/benne bízik(?) a legjobban a D-ből. 😊
gif-finder.com/wp-content/uploads/2017/05/Charlie-Day-WTF.gif
empty taxi
iktriad

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Megnéztem, Pullard 32 snap, miközben Toomer csak 27-et kapott. Pullardnál többet csak Jatavis volt fönt az LB-k közül, 66-ot.Gus őt ismeri/benne bízik(?) a legjobban a D-ből. 😊
gif-finder.com/wp-content/uploads/2017/05/Charlie-Day-WTF.gif
empty taxi
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Megnéztem, Pullard 32 snap, miközben Toomer csak 27-et kapott. Pullardnál többet csak Jatavis volt fönt az LB-k közül, 66-ot.gif-finder.com/wp-content/uploads/2017/05/Charlie-Day-WTF.gif

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Meglátjuk a jövő héten a Miami ellen, ott nem ennyire egyértelmű hogy futás vagy passz ellen gyengébb papíron a védelem.Lynn ground & poundja kiszámíthatóvá tette a csapatot a meccs első félidejében.a másodikban is azzá tette volna ha nem kerülnek hátrányba és nem kell muszájból dobálni.
empty taxi
0 tight end játék úgy, hogy egyik se segített blokkolni. Lehet, hogy a terv nem volt szar a meccs előtt, de közben nekem nagyon nem tetszett ahogy Lynn menedzselte az offenset. Szerintem pazarlás ezzel a kerettel a ground and pound és annyira nem is alkalmas rá az állomány.
persze lehet, hogy ez csak 1 db félresikerült meccs volt.
Höri
Ha ott is ilyen szenvedős lesz az O az első félidőben akkor valószínűleg tényleg kijön majd a keretből vmi fasza 5-11 az alapszakasz végén.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Lynn ground & poundja kiszámíthatóvá tette a csapatot a meccs első félidejében.a másodikban is azzá tette volna ha nem kerülnek hátrányba és nem kell muszájból dobálni.
empty taxi
0 tight end játék úgy, hogy egyik se segített blokkolni. Lehet, hogy a terv nem volt szar a meccs előtt, de közben nekem nagyon nem tetszett ahogy Lynn menedzselte az offenset. Szerintem pazarlás ezzel a kerettel a ground and pound és annyira nem is alkalmas rá az állomány.
persze lehet, hogy ez csak 1 db félresikerült meccs volt.
több mint 8 éve
Így munkába menet előtt néhány gondolat.Lynn ground & poundja kiszámíthatóvá tette a csapatot a meccs első félidejében. Összességében támogatom h vegyünk le terhet Rivers válláról, erre Gordon alkalmas is, nem mellesleg a Denver védelme földön gyengébb, mint levegőben. Mindazonáltal nem ártott volna ha kicsit szabadabb kezet kap Whiz.
OL: Wiggins nagyon rossz, egy Adam Gotsis verte meg többször csúnyán, aki azért nem a posztja krémje. A két tackle nem volt hibátlan, de ennél soha rosszabbat. Slauson meg Pulley csendben tették a dolgukat, nagy hibájuk nem volt, bár Gordon gyenge futóátlagában ők is benne vannak.
Hogy a tight endek mit csináltak ma, ne kérdezzétek, fogalmam sincs.
Védelmi oldalon Bradley sémáját nem lehet egy nyár alatt megtanulni ez köztudott, mindenesetre ettől még nem kéne olyan f@szságokat hívni h Ingram emberezzen Fowlerön. Benne volt h nyelünk yardokat, de az már nem h egy drive-on belül csinál Bosa meg Verrett (kb. a csapat 2 legjobb védője) missed tackle-t. Ez tolerálhatatlan, ez nem amiatt van h tanulják a rendszert. Másik Bradley f@szság h mi az ördögöt keres a pályán Hayes Pullard a védelemben? Néznem kell snapszámot, de többször is rajta szerzett first downt a Broncos. Boston viszont meggyőzött, nem tetszett az igazolása, de a manus egy igazi gyorsvonat, kell ebbe a sémába egy ilyen SS.
Ne legyen igazam, de félek h sikerült összehozni egy ligaalja ST-t, ugye szerencsétlen Koo rúgásánál nem sikerült megtartani a blokkolókat, Kaser egyébként sem egy jó punter, plusz McKenzienek voltak veszélyes visszahordásai szal a coverage-ben is vannak bajok.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Feeney, hogy basznád meg! Csak remélem, hogy ebből tanul, mert az ilyen nem fér bele egy csere cseréjének sem, aki UDFA újonc.A támadósornak és a D#nek is javulnia kell, főleg futás ellen. Különben idén is ezek a szoros vereségek lesznek.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Így kickoff előtt nem sokkal kivágtuk Jeff Richardsot (1 hetet volt a csapatnál), felhoztuk PS-ből az 53-ba Geremy Davis WR-t.Ez a WR-corp Rivers pályafutásának korai éveit idézi, 6 WR van rosteren, közülük KA13 a 2. legalacsonyabb a maga 6-2-jével 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Közben felfedeztem egy összefüggést: a rosteren van Mike, Tyrell és Trevor, PS-en pedig Andre Williams. A HC meg ugye Buffaloból jött. Ez nem lehet véletlen.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Lynn jelezte h nincsenek a szezonban állandó csk-k, minden meccs előtt maga jelöli ki az aznapi kapitányokat.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Azért nem kafa a tegnapi eredmény (amúgy örülnék, hogy kicsit fejére fordult a liga máris), mert azonnal lépéshátrányba kerültünk a csoportban. Persze majd mi is lenyomjuk őket, oszt no problem 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Braedon Bowman TE jött Joseph Jones LB helyére a PS-be.Bowmannek 3 meccse volt tavaly a Jetsben, az idei felkészülést a Saintsnél töltötte.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jó lenne úgy nyerni Denverben h Gatesnek lesz TD-elkapása, azzal lehagyná Tony Gonzalezt és ő lenne minden idők legtöbb elkapott TD-jével bíró TE-je az NFL-ben.Ezt díjazom, és szerintem a win meglesz, a Gates TD már érdekesebb.
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Jó lenne úgy nyerni Denverben h Gatesnek lesz TD-elkapása, azzal lehagyná Tony Gonzalezt és ő lenne minden idők legtöbb elkapott TD-jével bíró TE-je az NFL-ben.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Egyedül Lambot nem értem...ok, lehet hogy mittomén Koo egyel többet rúgott be edzésen, de Lambo meccseken nem vallott szégyent.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Cserébe Nick Dzubnar lett kirakva, eben guba a 2.Mager és Davis viszont visszajött PS-be. Rajtuk kívül Joseph Jones LB is megérkezett ide, idei UDFA a Northwesternről, a Cowboys-szal csinálta végig a felkészülést.
Perryman IR, Clemens az 53-ban.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Claimeltétek tőlünk Hayes Pullardot, aki kvázi hazajött ezzel, hiszen anno USC-s volt. Gondolom Gus kérte, hogy idejöjjön, hisz 2 évig együtt dolgoztak. Számomra még most is teljesen érthetetlen miért raktuk ki vasárnap egy tapasztalatlan UDFA rookie miatt. Remek special teamer és megbízható csere MLB. Jó fogás.
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
RT-ben, Barksdale személyében az egyetlen évek óta stabil kezdőnk már megvan, meglepne ha bárki is kiszorítaná.azért írtam 😊. Az elmúlt 19 évből azokban az években, amikor ment Franklin és kezdő lett Schofield nyertünk, amikor nem így volt akkor nem.Orlando Franklint Schofieldre #ChampionsWayKettőjük közül Schofieldnek van aranygyűrűje 😉
Black_Adder
empty taxi
Mivel csupa jószándék vagyok remélem is, hogy kezdő RT lesz a snappek 100%-ban egész szezon során 😛
ON
Black_Adder
több mint 8 éve
Maximális jóindulatod felől szemernyi kétségem sem volt 😊azért írtam 😊. Az elmúlt 19 évből azokban az években, amikor ment Franklin és kezdő lett Schofield nyertünk, amikor nem így volt akkor nem.Orlando Franklint Schofieldre #ChampionsWayKettőjük közül Schofieldnek van aranygyűrűje 😉
Black_Adder
empty taxi
Mivel csupa jószándék vagyok remélem is, hogy kezdő RT lesz a snappek 100%-ban egész szezon során 😛
ON
Black_Adder
Komolyra fordítva a szót, Telesco lenyilatkozta h guardként számolnak vele.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
azért írtam 😊. Az elmúlt 19 évből azokban az években, amikor ment Franklin és kezdő lett Schofield nyertünk, amikor nem így volt akkor nem.Orlando Franklint Schofieldre #ChampionsWayKettőjük közül Schofieldnek van aranygyűrűje 😉
Black_Adder
empty taxi
Mivel csupa jószándék vagyok remélem is, hogy kezdő RT lesz a snappek 100%-ban egész szezon során 😛
ON
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
Orlando Franklint Schofieldre #ChampionsWayKettőjük közül Schofieldnek van aranygyűrűje 😉
Black_Adder

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Orlando Franklint Schofieldre #ChampionsWay
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
Jött 2 manus a waiveren: Michael Schofield G/T, egyköri 3. körös pickje a Denvernek, Jeff Richards DB, 2 CFL-idény után most a Panthersnél csinálta végig a felkészülést.Cserébe repült Geremy Davis vmint Craig Mager, utóbbin meglepődtem. Egyrészt csak 3. körös pick volt, másrészt így 4 CB maradt a rosteren (Verrett, Hayward, Trevor Williams, King), ill. nem tom ezzel a Richards-gyerekkel mi a terv, plusz az 5 safety közül McSzén azért játszott már slot cornert, nem is rosszul.
Eddig ismert PS-tagok:
Brett Boyko G
Michael Davis CB
Randall Evans CB
Andre Patton WR
Whitney Richardson DE
Artavis Scott WR
Andre Williams RB
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Quarterback (2): Philip Rivers, Cardale JonesRunning Back (3): Melvin Gordon, Branden Oliver, Austin Ekeler
Fullback (1): Derek Watt
Wide Receiver (6): Keenan Allen, Tyrell Williams, Travis Benjamin, Dontrelle Inman, Geremy Davis, Mike Williams
Tight End (4): Antonio Gates, Hunter Henry, Sean McGrath, Sean Culkin
Offensive Line (8): Russell Okung, Joe Barksdale, Spencer Pulley, Matt Slauson, Kenny Wiggins, Dan Feeney, Chris Hairston, Sam Tevi
Defensive Line (9): Joey Bosa, Melvin Ingram, Corey Liuget, Brandon Mebane, Damion Square, Darius Philon, Chris McCain, Jerry Attaochu, Isaac Rochell
Linebacker (7): Denzel Perryman, Jatavis Brown, Kyle Emanuel, Korey Toomer, Nick Dzubnar, James Onwualu, Nigel Harris
Cornerback (5): Jason Verrett, Casey Hayward, Craig Mager, Trevor Williams, Desmond King
Safety (5): Jahleel Addae, Tre Boston, Adrian Phillips, Dexter McCoil, Rayshawn Jenkins
Long Snapper (1): Mike Windt
Kicker (1): Younghoe Koo
Punter (1): Drew Kaser
A DL-t és Gordont kéne h elkerüljék a sérülések (Riverst nem mondom mert ő vasból van) és all még lehet is vmi a szezonból.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...