Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
Itt vannak az eddigi cut-ok:P Toby Baker, RB Kenjon Barner, QB Mike Bercovici, G Brett Boyko, WR Da'Ron Brown, NT Ryan Carrethers, QB Kellen Clemens, LB Kyle Coleman, TE Jeff Cumberland, CB Michael Davis, TE Mike Estes, CB Randall Evans, C/G Barrett Gouger, WR Jamaal Jones, K Josh Lambo, S Dwight Lowery, WR Mitchell Paige, WR Andre Patton, WR Cameron Posey, CB Trovon Reed, DT Caraun Reid, WR Artavis Scott, CB Brandon Stewart, CB Brad Watson, TE Matt Weiser, RB Andre Williams
A DL belső részében úgy néz ki idén én és empty leszünk a cserék ...
több mint 8 éve
A vezetőség így látta biztosítottnak , hogy ne kapjunk atomot.Ez azt jelenti, hogy a kickerek közül a koreai Younghoe Koo maradt rosteren, Josh Lambo pedig lapátra került. Számomra meglepő, Lambo nem volt rossz.Fiatalribanc Koo > Lamborghini Józsi?
mustaine
Janek
mustaine
több mint 8 éve
Ez azt jelenti, hogy a kickerek közül a koreai Younghoe Koo maradt rosteren, Josh Lambo pedig lapátra került. Számomra meglepő, Lambo nem volt rossz.Fiatalribanc Koo > Lamborghini Józsi?
mustaine
Janek
több mint 8 éve
Fiatalribanc Koo > Lamborghini Józsi?
mustaine
több mint 8 éve
Inmant gyorsan elcserélnénk a hírek szerint. Szerintem lesz rá érdeklődő...de a sikeres trade kérdéses.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Bosa 27., Rivers 76., Ingram 97., Hayward 100. az ESPN TOP100 játékos rangsorában.Végkövetkeztetés: Nincs rajta KA13 -> szar az egész.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Örülök és büszke vagyok 😊 Felkeltem, megnéztem a tegnapi meccset...és ahogy Folyók mondta alatta, jók a kilátások az idényre, jók lehetünk.Remek támadások voltak (igaz nem teljesen a Rams kezdő D ellen), és a védelem is hozta magát, külön öröm, hogy a "nevek" mutattak szép dolgokat, Verrett, Bosa, Ingram...ahogy kell! Szép pontok itt is, ott is.
Cseréknél is volt több jó teljesítmény, a futó Ekeler elég jól mozgott, nekem tetszik a srác.
Bizakodó vagyok.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
KA13 legjobb edzése volt ezen a nyáron a mai Saints-cel közös.Meg is jegyezte utána, hogy ha 16 meccsen egészséges lesz a szezonban, akkor kiderül h ő a liga legjobb elkapója.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tegnapi edzésen elsősorban a passzjátékon volt a hangsúly, jól szerepeltek a secondary játékosok is, de Benjamint és Tyrell Williamst mélységben nagyon érzi Rivers, így a rövidebb útvonalakon több lett a hely, ahol ki lehet aknázni a kiváló route runner KA13 skillsetjét.Hayward összeszedett egy hamstringsérülést, állítólag nem komoly.
Holnap közös edzés a Saints-cel.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Lynn nyilatkozott a sérültekről:- Perryman 6-8 hétig harcképtelen
- Attaochu week to week
- Barner megkezdte a concussion protocolt
- Williams 3 hét múlva kezdhet edzeni
PS-meccs után újra edzés volt, támadóoldalon Gates, védőoldalon Ingram lett a mezőny legjobbja.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Na meg Williams (WR), őt is leghamarabb októberben látjuk...2 fontos kezdő kiesett Lamp után, és még csak az 1. meccs ment le :SÖröm az ürömben h legalább mély egységekben indult be a dögrovás, ha a DL-ben jönne egy sérüléshullám vagy Gordon esne ki hosszabb időre, akkor lenne komoly szarban a haza.
Gates meg örökké fiatal 😊
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Na meg Williams (WR), őt is leghamarabb októberben látjuk...2 fontos kezdő kiesett Lamp után, és még csak az 1. meccs ment le :S Gates meg örökké fiatal 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Perryman bokáját műteni kell, minimum 4 hetet kihagy az alapszakaszból, valszeg Toomer fogja helyettesíteni.A 6. heti oaklandi túra lesz nagyon fontos meccs, örülnék ha azon tudna játszni.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Megvolt az 1. PS-meccs.Rivers az 1 drive-jában úgy ment át a kezdő Seahawks védelmen, mint kés a vajon.
Kaserből a végén még normális NFL punter lesz.
A védelem két drive-ot volt fent, nyeltek egy FG-t majd jött egy 3 & out. Bradley védelmét megtanulni nem 2 nap, szal ez is bíztató. Bosa 5, Ingram 6 pass rush snapet kapott, ez alatt hoztak 2-2 pressure-t, persze a Seattle OL nem jó.
Megsérült Perryman és Attaochu, ez szintén nem túl pozitív.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Közös edzés van a Rams-szel, van bunyó rendesen, mint mindenben, ebben is KA13 a legnagyobb király.twitter.com/ChargersHype/status/895441397741834242/video/1
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cleveland kapott egy waive-et injury settlementtel, eggyel kevesebb ember a TE position battle-be. Így kb az a kérdés h McGrath felfér-e 4. tight endnek az 53-ba vagy csak 3-at viszünk.McGrath egyből elkezdett iparkodni, konkrétan a beszámolók szerint Clemens mellett a nap legjobbja volt a támadóknál, a védőknél a DL-ben mutattak többen is nagyon jó teljesítményt.
empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cleveland kapott egy waive-et injury settlementtel, eggyel kevesebb ember a TE position battle-be. Így kb az a kérdés h McGrath felfér-e 4. tight endnek az 53-ba vagy csak 3-at viszünk.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Beiktattak végre! ....mert megérdemlem! 😊 😊 LT a valaha volt legnagyobb RB! Ez a nap a Chargers aranykönyvébe való.Az ő futásait látva kezdett el vonzani az NFL. Kedvenc játékosom, aki sose húzott Ravens mezt Dawkinssal együtt. Igazi legenda!
Chargers LT
több mint 8 éve
Beiktattak végre! ....mert megérdemlem! 😊 😊 LT a valaha volt legnagyobb RB! Ez a nap a Chargers aranykönyvébe való.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Stuckey megbukott a fizikai felmérőn, így kitettük. Új ST kapitányunk lesz...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
TC első 4 napja alapján támadóoldalon Benji és Cumberland, védőoldalon Bosa és Trevor Williams az MVP-k.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gondolom ez után Feeney nem lesz C ként tesztelve...
több mint 8 éve
Én már meg sem lepődöm...:S de azért a büdös k életbe!!!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
We are Chargers pamparampampampam.Nem kellett volna buziskodni, hogy kivittétek a falcons előtt, ezzel ráhozva a rontást és tönkrevágni szegény gyerek karrierjét 😀 feeney kezdhet imádkozni...
empty taxi
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...