Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Gordon kiesése esetén valóban sz@rban a haza, de a többi poszton annyira nincs gáz szvsz. Max a CB-knél lehet még nagy balhé ha Verrett hozza a szokásos IR-t, azt King meg nem válik be.Rivers úgysem fog kiesni, ha mégis akk szinte mindenhol gebasz lenne nem csak itt.
A védelemben Bosa kiesése lenne még komoly cink, de egy top5 edge kiesését szintén megszenvedne kb. mindenki.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
én meg, hogy a kezdő elég pofás, de az elkapó egységen kívűl nagyon nincsen depthEgész pofás ez az 53-as keret, csak maradjon egészéges mindenki. 😊Pont ezt akartam írni, hogy egész pofás keret, pont mint a jags-é 😊
Beki
Pari
több mint 9 éve
Egész pofás ez az 53-as keret, csak maradjon egészéges mindenki. 😊Pont ezt akartam írni, hogy egész pofás keret, pont mint a jags-é 😊
Beki
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egész pofás ez az 53-as keret, csak maradjon egészéges mindenki. 😊
több mint 9 éve
Koo le fogja nyomni Lambot figyeld meg 😉 persze lehet h év elején PS-en kezdi, de szezon végére ő lesz a kezdő.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Korai 53-as tipp feltételezve, hogy nem kukázunk:QB: Philip Rivers, Kellen Clemens (2)
RB: Melvin Gordon, Branden Oliver, Kenjon Barner (3)
FB: Derek Watt (1)
WR: Keenan Allen, Mike Williams, Travis Benjamin, Tyrell Williams, Dontrelle Inman, Isaiah Burse (6)
TE: Antonio Gates, Hunter Henry, Sean McGrath (3)
OL: Russell Okung, Orlando Franklin, Matt Slauson, Forrest Lamp, Joe Barksdale, Dan Feeney, Max Tuerk, Chris Hairston, Sam Tevi, Spencer Pulley (10)
DT: Brandon Mebane, Corey Liuget, Caraun Reid, Daimion Square (4)
DE: Joey Bosa, Melvin Ingram, Isaac Rochell, Darius Philon, Jeremiah Attaochu (5)
LB: Denzel Perryman, Jatavis Brown, Korey Toomer, Kyle Emanuel, Nick Dzubnar, Joshua Perry (6)
CB: Jason Verrett, Casey Hayward, Craig Mager, Desmond King, Trovon Reed (5)
S: Jahleel Addae, Dwight Lowery, Rayshawn Jenkns, Darrell Stuckey, Dexter McCoil (5)
K: Josh Lambo
P: Drew Kaser
LS: Mike Windt
PS: Mike Bercovici QB, Andre Williams RB, Javontee Herndon WR, Asante Cleveland TE, Donavon Clark OG, Kaleb Eulls DT, Chris Landrum DE, Carlos Fields LB, Randall Evans CB, Adrian Phillips S

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Olvastam egy interjút Whizzel. 2 gondolat:1. Ő maga is izgatott, hogy mennyi fegyvere van a red zone-ban. Ha passzolni kell, akkor a Gates (6-4), Henry (6-5), KA13 (6-2), és a 2 Williams (mind2 6-4) alkotta ötössel a pályán garantált a mismatch. | Persze közülük legalább ketten IR-re kerülnek maximum a 4. játékhéten. | Plusz ugye Gordon révén a futás már tavaly is ment a RZ-ban, ráadásul ugye Teleszkóp komoly depthet intézett az OL-be.
2. Ha már Gordon szóba került, Whiz szavaiból úgy vettem ki, hogy fingja sincs arról, hogy ki lesz az RB2.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Verrett hála az égnek marad még 5. évre, legalább is megvan az opció 😊 Már csak egy teljes szezon kéne, az úgyis elit lesz 😛Csodás lesz ha kivételesen ő is meg Ingram is egészséges marad azt mindkettőjüknek nagy szerződést kell adni 😀
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Verrett hála az égnek marad még 5. évre, legalább is megvan az opció 😊 Már csak egy teljes szezon kéne, az úgyis elit lesz 😛
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Mondjuk a tavalyi OLB-k közül a legkisebb darab Ingram xDAz nem lehet, hogy Attaochu marad az LB sorban?Én mind nála mind Emanuelnél azt érezném logikusabbnak, csak ugye nincs DE depth...
Sixo
empty taxi
több mint 9 éve
Az nem lehet, hogy Attaochu marad az LB sorban?Én mind nála mind Emanuelnél azt érezném logikusabbnak, csak ugye nincs DE depth...
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Így draft után 2 poszton érzem h szarban a haza:1. Oké h Gordon all-down back, de mögötte a rendkívül a veretes Oliver, Feró, Barner, Andre Williams négyes van. Lehet el kéne hívni Jamaal Karcsit egy vizitre.
2. DE-ben van Bosa meg Ingram ill. korai downokra Rochell, de ennyi. Emanuel v. Attaochu DE lesz, esetleg Philonnal vagy Palepoi-jal a számolunk a fal szélén? Karcsúúúúúú. Freeney vagy Dumervil lehet stop gap megoldás.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Dan Kadar (SB Nation) szerint a Charegrsé a 4. legjobb (holtversenyben CLE, IND) draft a ligában. Szerinte Lampot remekül elloptuk, és Desmond King "egy különösen lenyűgöző" választás. Gus Bradley egyébként dicsérte videós elemzésében a két safetyt, Kinget különösen, elmondása szerint ő corner, nickel corner, FS-ként is használható lesz.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Eddig is azzal volt a legnagyobb gond, hogy mindenki lesérül.
több mint 9 éve
Rivers is kiemelte, hogy ez az Allen, Wiliams, Inman, Benjamin, Williams, Gates, Henry hetes elég faja...Gordon pluszba... ez a keret már tényleg bivaly NFL szinten is, támadó és védő oldalon is.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Clemsonos , nem kell !Én sem bírom a Clemsont, (bár a Bamát még inkább nem csipázom), de első a Chargers, és, ha beválik, teszek rá, honnan jött 😊
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Na annak is lehet örülni, ami jellemző ránk ugyancsak, hogy UDFA-ként egész jó playákat tudunk aláíratni, legalább is mindig van néhány figyelemre méltó, akiben van lehetőség.Pl. Artavis Scott WR, Williams Clemsonos társa...2014 Freshman All-American volt, 76 elkapásból 965y, 8TD, 2015 All-ACC, újabb 900+ yard, 6TD. Tavaly sem volt rossz szezonja. Őt simán mindenki úgy várta, hogy el fog kelni a drafton.
De Dontre Wilson WR, aki talán visszahordó lehet majd, ha beválik, ő is Ohio Stateből jött, 1,280 kickoff return yardja volt a suliban.
De itt van mindenki:
www.chargers.com/news/2017/04/29/chargers-agree-terms-15-undrafted-free-agents
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
hát látod teleszkóp nagyon dolgozik azon, hogy még jövőre is legyen munkájaMost nézem, hogy a bowl.hu-s draft prospect ismertető belső falemberek közül 1. és 2.-at húztuk ki ma 😀 Még egy Desmond King a 3. napon kéne, hogy feledtesse Mike Williamset.ez is bejött 😀
Sixo
kapitnono
több mint 9 éve
Most nézem, hogy a bowl.hu-s draft prospect ismertető belső falemberek közül 1. és 2.-at húztuk ki ma 😀 Még egy Desmond King a 3. napon kéne, hogy feledtesse Mike Williamset.ez is bejött 😀
Sixo

több mint 9 éve
Lol, amiről beszéltem az előbb...az NFL.com -os 3 kör utáni Winners/loosers cikk kivel kezdődik? Rivers 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Az ám 😀 Amúgy én is boldog vagyok, kis szerencse, hogy Lamp lecsúszott, de Telescot dícséri, hogy nem cserélt fel érte, hanem volt türelme kivárni mi lesz, és be is rántotta akit kell. Feeney is simán érthető. Igazából, nekem már 8 ilyen évek után, kinek van sérülés a lapján, mert nálunk már a roster 80%-a ilyen 😊 De már kb elképzelni sem tudjuk, hogy milyen lenne, ha Rivers nyugodtan passzolhatna, most egy Allen, Williams, Inman, Williams, Henry ötösnek, akik persze egészségesek...Hogy fog elférni Franklin, Lamp és Feeney 2 helyre? Vagy LampT/C lesz?Úgy, hogy valaki megsérül.
Bazzani
empty taxi
Minden esetre, amit múltkor írtam, hogy az idény első fele könnyebb lesz, és több lesz az egészséges playa, ott kell sok meccset nyerni. Így azért lesz OL mélység is.
Így sokadik draft után elmondható, hogy az egyik legjobb GM/FO nálunk van.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Hogy fog elférni Franklin, Lamp és Feeney 2 helyre? Vagy LampT/C lesz?Úgy, hogy valaki megsérül.
Bazzani

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...