Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Castillo (sípcsonttörés) és Kaeding (úgy tűniik ACL-szakadás, még ma tesztelik) sérülése is súlyos, valószínűleg mindketten IR-re kerülnek. Legalább Tolbertnek nincs komoly baja, ő saját lábán hagyta el a stadiont és csak ma vizsgálják meg jobban.

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
1-0. A többi mellékes most.szaba
Kivéve Tolbert, Kaeding és Castillo. Ja és a ST idén is izgalmas meccseket akar.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1-0. A többi mellékes most.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.signonsandiego.com/news/2011/sep/10/chargers-follow-leader/

Helmutnak és Kovács Sanyinak kötelező olvasmány.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Gameday van. Így magamnak beírtam. 😀szaba
Én is leszek természetesen, 2 hét múlva meg már sűrűbben is 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Idén itt leszek veled! 😊

Remélem a szokásoktól eltérően nem a halálból kell visszahozni az évet :rolleyes:Helmut Zimmer
Na, neked örulök 😊 Ha itt leszel, biztos elkezdjuk rendesen az idényt 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Idén itt leszek veled! 😊

Remélem a szokásoktól eltérően nem a halálból kell visszahozni az évet :rolleyes:
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gameday van. Így magamnak beírtam. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers agreed to a five-year, $18 million extension with P Mike Scifres.
Scifres was set to become a free agent after this season. He's been the Chargers' punter since 2004 and has never missed a game, playing through a hernia injury in 2009. Scifres ranked third in the league last season with a 46.9 yards-per-punt average and the Chargers clearly didn't blame him for their 2010 special teams woes.


Yeeeah :cool:
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://t.co/HxESAnh

53szaba
OG lepett meg legjobban, bíztató volt szerintem. Talán még Tolziennek kellett volna helyet keresni.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://t.co/HxESAnh

53
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers acquire LB Na'il Diggs.Pocs
Waiver: L. Robinson, Ajirotutu, Bentley, Odim, Teal, Broadway, Ch. Davis, Blanc, Polk, Rogers, Nwagbuo
Cut: Washington.

Ezzel eldőlt, hogy Goodman és Walters is rosterre kerülhet. Örülök neki, mind2 igen hasznos játékos. Tutu nem lepne meg, ha claimet érne. Meg OG is.

Jegyezzük meg amúgy, hogy Binnt is kátolta a csapat, egy legendával kevesebb. A long snap Michael Jordan-je, ahogy Kaeding nevezte. 😊
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Chargers acquire LB Na'il Diggs.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nagy a csend itt, valaki nem írná le a véleményét/elemzését a 9ers elleni meccsről? amennyire az nfl.com-os összefoglalóból meg tudom ítélni, elég magabiztosan játszott a csapat, volek fumble-jénél összeomlott a fal, matthews nagy td futásánál viszont szépen blokkoltak (bár a frisco secondary ott nagyon elaludt), a defense-nek is voltak szép megmozdulásai.
még egyszer mondom ez csak az összefoglaló alapján, ha valaki részletesen leírná, megköszönnémherpaderp
http://blog.49ers.com/2011/09/01/game-blog-49ers-at-chargers/
Bár ez friscoi honlap


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Run D sztem elég gyenge lábakon áll. -> Garay kell week1-ra. Liuget faja is impact rookie lesz, kezdeni fog. Van egy halom közepes WR-ünk, akiből nem tudom ki marad és ki megy. Tolzien nem ügyetlen, de sztem PS-re próbálják menteni, nem fér be 53-ba. Cooper nem normális, félig szakadt bicepsze ellenére is jó volt.

Összegezve az preseasont: nyerni kell az AFC Westet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagy a csend itt, valaki nem írná le a véleményét/elemzését a 9ers elleni meccsről? amennyire az nfl.com-os összefoglalóból meg tudom ítélni, elég magabiztosan játszott a csapat, volek fumble-jénél összeomlott a fal, matthews nagy td futásánál viszont szépen blokkoltak (bár a frisco secondary ott nagyon elaludt), a defense-nek is voltak szép megmozdulásai.
még egyszer mondom ez csak az összefoglaló alapján, ha valaki részletesen leírná, megköszönném
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a meccs sztem hasznosabb volt, mint az előző kettő. Azért Manuskynak lesz még dolga bőven a védelemmel, illetve az OL se volt valami jó. Butler úgy benézte Roberts futását, hogy az fizikai fájdalmat okozott... Hogy ne csak panaszkodjam, Martin ismét szerzett egy sacket. 😊 Volek meg megnyerte és Walters is pazar volt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyhogy nem +1000000-t írsz? 😮Wyatt
Mert nem Shaun Phillipsről írtál élménybeszámolót.

JC6: nincs.szaba
Volt rá igény? 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hogyhogy nem +1000000-t írsz? 😮Wyatt
Mert nem Shaun Phillipsről írtál élménybeszámolót.

JC6: nincs.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért ugye nincs harag? 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyhogy nem +1000000-t írsz? 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szaba, figyellek 😀JC6
😐
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szaba, figyellek 😀
több mint 12 éve
jvic 115
Nu, végre sikerült megnéznem a Cowboys elleni meccsünket. Megpróbálom a számomra fontos pontokat összeszedni.

1. Liuget kimondottan jónak tűnik, főleg a cserék ellen remekelt (míly meglepő), bár néha elveszett a stuntokban, vagy ő rontotta el, vagy a vele dolgozó LB.
2. TODMAN!!! Kimondottan jó anyagnak tűnt, a visszavont TD-je nagyon jól nézett ki, a cserecenter picit jobban előreszaladt, mint kellett volna, zászló lett a vége. A futásai jónak tűntek.
3. Ami nagyon nem tetszett, az a Cowboys 3. drive-ja volt. Vagy a védelmünk ment el egy egész drive-ra szabira, vagy ők táltosodtak meg, de borzalmas volt nézni, ami ott és akkor ment. A végén TD-t is kaptunk, de már eggyel előtte is az lett volna, ha a csere TE-je a tehenészeknek nem ennyire fakezű. Az a drive felért egy rémálommal, pedig, ha jól láttam fentvolt még a teljes kezdővédelem.
4. Specteam: egész rendben voltunk, Kaeding hozta magát, Scifres ugyancsak, meg is védték őket, és még meg is fogtuk a visszahordásokat (puntoknál, mert Kaeding egész mélyre elrúgta az új szabályokkal a lasztit). A saját return csapatataink is egész jól működtek, főleg a punt tetszett, 3 visszahordás, átlag 9 yard, max 12, magyarul mindig hozott valamennyit, és kimondottan tetszettek a punt visszahordásnál a blokkolások.
5. Def: kezd kialakulni egy opportunista védelem nálunk is, magyarul engedjük őket, majd elvesszük tőlük a lasztit. 1 int, 2 megszerzett fumble, csak az a bajom, hogy az AFC playoffban ez nagyon nem lesz jó. Ott kell egy "nem engedő" védelem, ami meg is állítja az ellenfelet, ha az nem is adja oda a lasztit nekünk. Sok rövidpasszos játékkal, és labdabiztos elkapókkal+futókkal meg lehet enni ezt a típusú védelmet reggelire. (Kő-papír-olló játék, leegyszerűsítve: a Pats veri a Steelers-t papíron, míg a Steelers veri a mezőny többi tagját, aki nem ilyen rövidpasszolgatósat játszik, míg a mezőny egy része veri a Pats-et)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Morrison már elkeltWyatt
Közben rájöttem, hogy ő már Bill lett. Na mind1. Volt még név.