Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért ugye nincs harag? 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyhogy nem +1000000-t írsz? 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szaba, figyellek 😀JC6
😐
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szaba, figyellek 😀
több mint 12 éve
jvic 115
Nu, végre sikerült megnéznem a Cowboys elleni meccsünket. Megpróbálom a számomra fontos pontokat összeszedni.

1. Liuget kimondottan jónak tűnik, főleg a cserék ellen remekelt (míly meglepő), bár néha elveszett a stuntokban, vagy ő rontotta el, vagy a vele dolgozó LB.
2. TODMAN!!! Kimondottan jó anyagnak tűnt, a visszavont TD-je nagyon jól nézett ki, a cserecenter picit jobban előreszaladt, mint kellett volna, zászló lett a vége. A futásai jónak tűntek.
3. Ami nagyon nem tetszett, az a Cowboys 3. drive-ja volt. Vagy a védelmünk ment el egy egész drive-ra szabira, vagy ők táltosodtak meg, de borzalmas volt nézni, ami ott és akkor ment. A végén TD-t is kaptunk, de már eggyel előtte is az lett volna, ha a csere TE-je a tehenészeknek nem ennyire fakezű. Az a drive felért egy rémálommal, pedig, ha jól láttam fentvolt még a teljes kezdővédelem.
4. Specteam: egész rendben voltunk, Kaeding hozta magát, Scifres ugyancsak, meg is védték őket, és még meg is fogtuk a visszahordásokat (puntoknál, mert Kaeding egész mélyre elrúgta az új szabályokkal a lasztit). A saját return csapatataink is egész jól működtek, főleg a punt tetszett, 3 visszahordás, átlag 9 yard, max 12, magyarul mindig hozott valamennyit, és kimondottan tetszettek a punt visszahordásnál a blokkolások.
5. Def: kezd kialakulni egy opportunista védelem nálunk is, magyarul engedjük őket, majd elvesszük tőlük a lasztit. 1 int, 2 megszerzett fumble, csak az a bajom, hogy az AFC playoffban ez nagyon nem lesz jó. Ott kell egy "nem engedő" védelem, ami meg is állítja az ellenfelet, ha az nem is adja oda a lasztit nekünk. Sok rövidpasszos játékkal, és labdabiztos elkapókkal+futókkal meg lehet enni ezt a típusú védelmet reggelire. (Kő-papír-olló játék, leegyszerűsítve: a Pats veri a Steelers-t papíron, míg a Steelers veri a mezőny többi tagját, aki nem ilyen rövidpasszolgatósat játszik, míg a mezőny egy része veri a Pats-et)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Morrison már elkeltWyatt
Közben rájöttem, hogy ő már Bill lett. Na mind1. Volt még név.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Morrison már elkelt

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
... de ha nagy gázt lát a vezetőség, egy veteránt tuti hoznak.szaba
Honnan? Direkt végignéztem a szabadügynök listát és egyetlen olyan nevet találtam, aki nem lenne rosszabb a rookiejainknál, az pedig Ayodele, bár már ő sem lesz fiatalabb. Visszahozhatjuk még Wilhelmet kb. a sírból, hiszen nem igazán játszott már az elmúlt 2 évben, de a többiek sem jobbak. Cserébe meg...., háát, aki jó azt nem hiszem, hogy adnák. Nagyon sajnálom Silert, egyik kedvencem volt, öröm volt nézni a játékát, még a hibáival együtt is.

Szerk.: Sorry, egy nevet kihagytam: Lofa Tatupu. De szerintem őt meg nem tudjuk megfizetni...jvic
Dhani Jones, Kirk Morrison.

Amúgy jött Kevin Bentley, nehogy már őt kifelejtsük 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
... de ha nagy gázt lát a vezetőség, egy veteránt tuti hoznak.szaba
Honnan? Direkt végignéztem a szabadügynök listát és egyetlen olyan nevet találtam, aki nem lenne rosszabb a rookiejainknál, az pedig Ayodele, bár már ő sem lesz fiatalabb. Visszahozhatjuk még Wilhelmet kb. a sírból, hiszen nem igazán játszott már az elmúlt 2 évben, de a többiek sem jobbak. Cserébe meg...., háát, aki jó azt nem hiszem, hogy adnák. Nagyon sajnálom Silert, egyik kedvencem volt, öröm volt nézni a játékát, még a hibáival együtt is.

Szerk.: Sorry, egy nevet kihagytam: Lofa Tatupu. De szerintem őt meg nem tudjuk megfizetni...jvic
amennyire keresett Lofa sztem beéri egy veteránminimummal
több mint 12 éve
jvic 115
... de ha nagy gázt lát a vezetőség, egy veteránt tuti hoznak.szaba
Honnan? Direkt végignéztem a szabadügynök listát és egyetlen olyan nevet találtam, aki nem lenne rosszabb a rookiejainknál, az pedig Ayodele, bár már ő sem lesz fiatalabb. Visszahozhatjuk még Wilhelmet kb. a sírból, hiszen nem igazán játszott már az elmúlt 2 évben, de a többiek sem jobbak. Cserébe meg...., háát, aki jó azt nem hiszem, hogy adnák. Nagyon sajnálom Silert, egyik kedvencem volt, öröm volt nézni a játékát, még a hibáival együtt is.

Szerk.: Sorry, egy nevet kihagytam: Lofa Tatupu. De szerintem őt meg nem tudjuk megfizetni...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Week 1-on egyetlen olyan ILB-nk lesz aki tavaly szerepet kapott a RS-ban: Kion Wilson...
A TKO-Butler páros még akár ülhet is, de ha jön még egy sérülés akk vmelyik rookienk Mouton/Gachkar fog kezdeni...empty taxi
Szerintem Gachkart ne számoljuk ILB-nek, inkább ST-er. Butler meg TKO rendben van, de ha nagy gázt lát a vezetőség, egy veteránt tuti hoznak.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Week 1-on egyetlen olyan ILB-nk lesz aki tavaly szerepet kapott a RS-ban: Kion Wilson...
A TKO-Butler páros még akár ülhet is, de ha jön még egy sérülés akk vmelyik rookienk Mouton/Gachkar fog kezdeni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Stephen Cooper tore his biceps in the second half. He will have surgery. The initial prognosis calls for him to miss two-to-three months." remek 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Defense-en van mit foltozni, viszont az offense elég jó (kivéve egy McMichael-Ware párharcot, nem is tudom, hogy gondolták, hogy megblokkolja...). Nem csökkent az optimizmus ezután a meccs után se.szaba
special teams hogy teljesített? nem láttam a meccset, csak összefoglalótherpaderp
Jó returnjeink voltak, Boysnak annyira nem. Rendben volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Defense-en van mit foltozni, viszont az offense elég jó (kivéve egy McMichael-Ware párharcot, nem is tudom, hogy gondolták, hogy megblokkolja...). Nem csökkent az optimizmus ezután a meccs után se.szaba
special teams hogy teljesített? nem láttam a meccset, csak összefoglalót
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Defense-en van mit foltozni, viszont az offense elég jó (kivéve egy McMichael-Ware párharcot, nem is tudom, hogy gondolták, hogy megblokkolja...). Nem csökkent az optimizmus ezután a meccs után se.
több mint 12 éve
jvic 115
Egy apróságot hozzátennék a fanyalgóknak, preseason meccseken ne várjatok power belső futásokat, mert az egyik legsérülésveszélyesebb playfajta, amit csak lehet játszani. Veszélyes a futóra, mert oldalról esnek a térdeire, veszélyes az offense falra, mert hátulról érkezik meg a futó a térdhajlatukba, bokájukra, ergo nem igazán szokták játszani preseasonban. Majd W1-gyen meglátjuk, hogy is megy ez Tolbertnek.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stephen Cooper will sign with Chargers tomorrow. One year contract.

Ennek örülök azért, depthnek tökéletes.Pocs
Ja, ez jó dolog. Kellett is, sztem ez volt az ésszerű, nem kell szinte semmi újat tanulnia.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Stephen Cooper will sign with Chargers tomorrow. One year contract.

Ennek örülök azért, depthnek tökéletes.

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A Coryellben tudtommal eredetileg nincs elkapó TE.ulpianus
Ez igaz. Inkább arra akartam utalni, hogy már Coryell is változtatott rajta valamennyit Winslow miatt. "If we're asking Kellen to block a defensive end and not catch passes, I'm not a very good coach." Tény, hogy nagyon sokat építettek Joinerre, de azért Winslownak volt két egymást követő évben is a legtöbb elkapása az egész NFL-ben. Norv viszont tényleg teljesen kihagyja a blokkoló TE-et a rendszeréből. Manumaleunát is elég könnyen elengedték, pedig a liga egyik legjobb blokkoló TE-je.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
A Coryellben tudtommal eredetileg nincs elkapó TE. Nyilván ez nem jelenti ,hogy OT van 3, kell elkapni. De messze nem annyit, mint Gates, aki elsőszámú célponttá vált.
A run heavy sem jelenit ,hogy 80% futás. Csak hogy 50% és nem 40%. A TE az TE, csak az arányok mások.
A power run meg szintén központi elem éne legyen. Csak jó edző esetén az van ,hogy azt játszatja, amit tudnak ssrácok, és nem ami nagykönyvben van.

NFL és NCAA között sztem eleve eltérés, hogy a profik közt minden csapat játszik 2-3 sémát egyszerre, és évente váltanak egyiket belőle vagy többet. De legalább valamit átvariálnak. Míg egyetemen megy egy támadó + egy védő séma, valamennyire variálják és jó napot. 20-30 évig elvannak vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mathews teljesen más, mint Tolbert, ja. Ő tényleg lehetne feature back. Mondjuk sztem nem lesz, injury prone szvsz. Ha kinövi, nagy lökést ad a futójátéknak.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
ulpianus: azért azt nem mondanám, hogy Norv újítása az, hogy egy elkapó TE-et rakott ebbe az offense-be, mintha Coryell csapatában is játszott volna egy Kellen Winslow nevezetű úriember. Mondjuk az tény, hogy Gatesnek nem a blokkolás erőssége, ezért tartják sokan például Wittent jobb TE-nek. Én nem értek ezzel egyet, bár azt elismerem, hogy komplettebb TE.

A tavalyi teljesítmény tényleg meglepő volt VJ nélkül (minden tiszteletem Floydé, de ő nem elit játékos, arról meg ne is beszéljünk, amikor ő sem volt 😀 ), sőt a futás sem volt meggyőző, tényleg Rivers marad az egyetlen racionális magyarázat 😀 Viszont a RZ-ban még Rivers-szel a fedélzeten sem volt minden rendben, Norv is azt nyilatkozta, hogy elsősorban ott kéne fejlődnie a futójátéknak, és ennek orvosolására fektetnek nagy hangsúlyt. Én nem is Tolberttől várom, hogy ezt a problémát megoldja, hanem inkább Mathewstól. Mike is hasznos játékos, amikor lendületbe kerül élmény nézni, ahogy feldönti a védőket, de egy egészséges Mathews-zal már tavaly is jobb lehetett volna a futójáték, Tolbertnél sokszor azt éreztem, hogy megvolt a hely, csak nem ért oda időben. Bízom benne, hogy Ryannek nem lesznek gondjai idén a fumble-ökkel, egészséges marad, és akkor egy nagyot robbanthat. Az mondjuk nem ad bizakodásra okot, hogy állítólag elég rossz fizikai állapotban érkezett meg a TC-be.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
seattle ellen kevés csapatnak fog menni a futás. ebben biztos vagyok (az más kérdés h kevésnek meg nem a passz)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én nem féltem a futást. Jó lesz, nem ligaelit, de működni fog az offense.