Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Chargers placed TE Antonio Gates (foot) on active/PUP.
szaba
Elég szép ahhoz képest, hogy még márciusban nyilatkozta Norv, hogy idén Gates végre teljesen egészséges lesz...

- VJ aláírta a franchise taget.
- Burnett Miamiba szerződött, sajnos várható volt.
- Újabb LB érkezett Manusky korábbi csapatából az OLB rotációba, Travis LaBoy.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers placed TE Antonio Gates (foot) on active/PUP.
Gates may only be day to day -- the Chargers have been clear that they'll ease him into camp -- but it's concerning that he's not recovered from his torn plantar fascia after a full offseason to heal. Gates promises that he'll gut out the foot problems again, but it's not out of the question that the Chargers put will put him on a snap count. Gates is 31 years old with injuries to both feet. As for "active/PUP," he can be removed at any time in camp.

remek...

- English és Kion Wilson is hasonlóan járt.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.szaba
Egy TD celebrationt én is szeretnék tőle látni 😛
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Sproles a Saintsben folytatja, azért sajnálom. Valamivel kevesebbért, mint amennyiért New Orleansba ment, még maradt volna, de túl keveset ajánlott az FO.
Acee szerint Burnettnek és Floydnak is új csapata lesz, Vincent Brown aláírt.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dante Hughes marad, 2 év. Örülök, bevált tavaly.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
New special teams coach Rich Bisaccia is lighting 'em up. Players already seen things are gonna be different.

It's a new era. Greg Manusky is killing 'em too. Norv Turner imported fire.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Meg őszintén szólva nem a Chargers az, akiknek sokat kell törni a fejüket, hogy miként legyen eredményes a passzjáték.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.szaba
Nem tudom lenne-e benne örömötök, ST-ben viszont jó 😊Wyatt
Figyelj, amit én láttam belőle tavaly WR-ként, az tetszett. Nem mondom, hogy legyen go to guy, de egy 3rd down spread-ben sztem lehet használni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.szaba
Nem tudom lenne-e benne örömötök, ST-ben viszont jó 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.Pocs
Fehér almánk jelenleg FA, nem kell cutolni. 😊empty taxi
Jogos. A lényeg, hogy nem lesz a csapatnál jövőre, amit kicsit sem sajnálok.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.Pocs
Fehér almánk jelenleg FA, nem kell cutolni. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mivel itt még nem volt - Barnes is marad 2 évre. Tavaly számomra ő egy pozitív meglepetés volt, nagyon bevált szituációs pass rusherként.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reálisabb, mint a 2. kör 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mouton 4 év - 3.26m, 1.5 garantált... Elég olcsó.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó hír: Burnett ügynöke szerint Kevin valószínű, marad.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??Rolni
Cason, Hardwick, Phillips (és Jackson), hogy csak pár nevet említsek. Burnett sztem kicsit magasra tette a lécet, de én úgy érzem, hogy lejjebb fogja venni, és maradhat is akár.szaba
Aham...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??Rolni
Cason, Hardwick, Phillips (és Jackson), hogy csak pár nevet említsek. Burnett sztem kicsit magasra tette a lécet, de én úgy érzem, hogy lejjebb fogja venni, és maradhat is akár.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A S szakma azért érdekes. Reed és Polamalu azért kezd öregedni - nem romlani, nem azt mondom - utánuk jövő generációból kit lehetne kiemelni? Berry ok. Laron Landry sztem még durva lehet, Bethea most kapott új szerződést, Nick Collins is tavaly írt alá, igaz csak 3 évre. Más most nem jut eszembe. Szóval én ezt az 5/40-et nem tartom túlzónak, főleg, hogy orrnehéz szerződés.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
Weddle sztem is jó. Még ezt a pénzt is megérheti, ha végigtolja az öt évet. Csak valóban egyrészt azért vannak jobb, vagy hasonlóan jó safetyk a ligában. A két Eric előtt nem fizettek erre posztra kétjegyű számokat milkában évente. Érdekes lesz figyelni mit szól ehhez a safety szakma majd. Mert figyelnek keményen. :cool:

Megkerestem Berryt. 6/60at kapott vagyis 10et átlagban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.ulpianus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
MOndjuk az 5\40 még vállalható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!