Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
sajna jómagam futásfétissel vagyok megverve, tehát szerintem éldegélni lehet a passzokból,de hosszúidőn keresztül nem járható út. Tehát.........
nem akarom túlragozni, ámbár szerintem ugyanazt mondjuk, csak más végpontos a következtetésünk, szerintem kevés leszsutianap
Szem is. Pass happy liga esetén is. Még anagypéjton pajtásnak is bele kell futni a karrierjébe. De azt ne jelentsük még ki ,hogy nem is fog menni. Csak most nem ment. De tény, hogy a Coryell futás nélkül féllábú órásmester.

Na jó, ennyi beszólogatás után annyit, hogy jó volt a ST! Ez bomba hír! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
sajna jómagam futásfétissel vagyok megverve, tehát szerintem éldegélni lehet a passzokból,de hosszúidőn keresztül nem járható út. Tehát.........
nem akarom túlragozni, ámbár szerintem ugyanazt mondjuk, csak más végpontos a következtetésünk, szerintem kevés lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
igyvan pöttyösen, csak sömmi powa belső futás nem volt. Tolbertet visszanyomták - nyomott eggyet Jaksonra, ozt mégegyet - s ebűl találta az 50y-t. Mégegyet megpróbált Jaksonra, megint visszanyomták Tolbertet, s akkor fedezték fel végleg a Jennings oldalt, azt TD. Ű egymaga 75yt szopott be.sutianap
Mondok még érdekes dolgot.
A rendszer nagy elméleti hátránya, hogy az elit WR kiesésével meg tud halni. Na, ehhez képest Rivers bárkivel képes ezt megoldani. 😀
Elvileg power falnak garantélni kéne jó belső futást. Ehhez képest Tomlinson meg isoldotta, amíg volt jó FB előtte. aztán már kevésbé. És azóta Tolbert az akiből kinézem ezt.
Szóval az a gond az elmélettel ,hogy néha nehezen csap át a gyakorlatba. Főleg nflben. Mert például jó játék az option. NCAAben megy is. Elvileg NFLben is kéne. Csak itt túl sok csapatnak van vagy elit DE vagy OLB a birtokán, és ők egy ez egyben az első opcióként földbe gyalulják a labdást mielőtt választana opciót, így opcirossz választása marad csak.
De én magam is azzal kezdtem az egészet, hogy a futás nem ment a Botlsnak, de hozták a yardokat a levegőben. Erre ma harmadszor írod le, hogy mégsem ment a futás a Boltsnak. De mindegy. 😊 Tavaly sem ment ám sztem olyan jól. Ligaelső támadás ide meg amoda. Aztán akkor passzolnak többet, no problemo.

Másrészt csak mondom ,hgoy ezentúl nézzed. A futás még a legjobbnak sem úgy megy ,hogy mindig 5 yard vagy több. Még Jamaal Charles átlaga is ezektől a nagy futásoktól lett 6.4 nem attól hogy mindig 6 yard fölött fut. Szal ez az érv nem teljesen helytálló elvileg sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
igyvan pöttyösen, csak sömmi powa belső futás nem volt. Tolbertet visszanyomták - nyomott eggyet Jaksonra, ozt mégegyet - s ebűl találta az 50y-t. Mégegyet megpróbált Jaksonra, megint visszanyomták Tolbertet, s akkor fedezték fel végleg a Jennings oldalt, azt TD. Ű egymaga 75yt szopott be.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Ide átmásolom neked Pocs, mert ez már itt legyen folytatva, ha valakit egyáltalán érdekel. 😀 Még egy kicsit ki is egészítettem. Meg ki tudnám egészíteni 4 oldalasra, szal leállok. 😀

igen, de azt csak abbúl az egy pléyből csinálták. amiről azt mondom, hogy nagyon csúnyán benézték a Szihóksz Dnél.
no mindeggy majd meglássuksutianap
Az elmúlt években elég sokszor maradt Chargers elkapó üresen hosszú passzoknál, tehát még az is előfordulhat, hogy Norv ért a playcallhoz (főleg, hogy megszűnik végre a 3 és rövidre a Sproles draw), és elég sok csapatnak lesz mismatch a Gates-Jackson-Floyd trió.Pocs
Ez már volt, de szívesen ismétlem. Aki unja, az nem a véletlen műve.

A Bolts támadórendszere az Air Coryell alapjaira épül. Lényege:
Power blokkoló fal. Rövid belső izomfutások. Amik levédekezése nyitja meg a szélső (futó)utakat. Ehhez társuló két magas és gyors WR legalább egyikük elit. Mert neki muszáj akkor is eredményesnek lenni ha szorosan fogják. Képesnek kell lennie possession és deep target játékra egy személyben.
Ehhez adta hozzá Turner az eredetileg blokkoló TE-et elkapni (aki ugye egy small school project volt, csak blokkolás helyett csodásan kap el). Amivel gyengíti az eredeti "ellenállhatatlan" power futásblokkot.
Ellenben így adva rövidtávú, újabb magas erős célpontot a pálya közepére. Ami a szisztéma kisebb hiányossága volt default (nem támadta senki agresszíven az LBket vagy a SSt).

Nem véletlen, hogy tavaly is Riversnek volt a legmagasabb a Yard/attemps aránya a ligában (8.7). De a yard/complete aránya is második (13.2) Más rendszerben is lehet ez magas. Nálunk például Casselnek ennyire nem az, de emeli a run heavy erős play action kihatása.

Ettől még van HB sweep meg screen, + quick slant, comeback, stb De meg kell nyújtani a pályát hosszában, ez a lényege. Nem letámadni minden pontot short&mediumban.
Valamint run palyben nem cél összekuszálni a Box (DL+LB) sémát, mint a WC esetén (hanem izombú eltolni face2face). Vagy épp nem futással állandó 2-3(!) extrablokkolóval széltében nyújtani a védelmet (sok (néha dupla) OL pullinggal, dupla TE+FB blockkal), és erre alapozni power WR játékot, mint a Chiefs. Vagy mást.

A rendszer nagy hátránya, hogy betömörült védelem ellen (RZ, EZ játék, 3rd&short) csak elit QB esetén működik. Mert nincs hova nyújtózkodni.
Többek közt ezért nem érdemes Voleket ponterősség terén számolni, a RZ területen belül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nekem a meccsen ami tetszett (attól eltekintve, hogy Bobzilla még él), az VJ dominanciája!
A másik Liuget. Én a draftolása óta alig vártam ,hogy lássam őt játszani. Sztem pont ő kellett ide. Akik fanyalogtak vele kapcsolatban, sztem hamar megtérnek,

A Boltsot elnézve, akár holnap indulhatna a szezon.ulpianus
Igen, mi azért eléggé egyben maradtunk az offseason során. TKO-Butler duó sztem meglepően jó lehet. Liuget amúgy tényleg nem volt rossz, de azért ő akkor fog igazán élni, ha Garay oldalán játszik majd, mert Garay tegnap is bizonyította, hogy mekkora szörny. Abból, amit a kezdők mutatattak, csak optimizmusra van oka egy charger-fannek.szaba
Így van, Garay hihetetlen mekkora fogás volt, tavaly is hatalmas szezonja volt és még twitteren is szokott állatkodni 😀 Azért az meglepett, hogy a védőknél Butler viseli a rádiót, tavaly még azt lehetett olvasni, hogy egy esetleges Cooper sérülés esetén Weddle kapná meg. Liuget mellett Nwagbuo is tetszett, volt pár szép játék tőle.
Rookiek közül Gamble emelkedett ki, bár volt 2 buta büntetése, Waltersnek is volt a KR TD mellett még pár szép returnje, bár nem valószínű, hogy csak emiatt rosterre kerül. Todmannek nem állt rosszul a Sproles-féle szerepkör, ő is bíztató volt és Tolzien is mutatott valamit az utolsó driveban, de tőle sokkal több kellene.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem a meccsen ami tetszett (attól eltekintve, hogy Bobzilla még él), az VJ dominanciája!
A másik Liuget. Én a draftolása óta alig vártam ,hogy lássam őt játszani. Sztem pont ő kellett ide. Akik fanyalogtak vele kapcsolatban, sztem hamar megtérnek,

A Boltsot elnézve, akár holnap indulhatna a szezon.ulpianus
Igen, mi azért eléggé egyben maradtunk az offseason során. TKO-Butler duó sztem meglepően jó lehet. Liuget amúgy tényleg nem volt rossz, de azért ő akkor fog igazán élni, ha Garay oldalán játszik majd, mert Garay tegnap is bizonyította, hogy mekkora szörny. Abból, amit a kezdők mutatattak, csak optimizmusra van oka egy charger-fannek.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Nekem a meccsen ami tetszett (attól eltekintve, hogy Bobzilla még él), az VJ dominanciája!
A másik Liuget. Én a draftolása óta alig vártam ,hogy lássam őt játszani. Sztem pont ő kellett ide. Akik fanyalogtak vele kapcsolatban, sztem hamar megtérnek,

A Boltsot elnézve, akár holnap indulhatna a szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gameday. Rég volt már, igaz csak pre, de én már vártam 😊 Domb fog kezdeni McNeill helyén, akinek volt egy kisebb korrekciós lábműtéte, ami után kb. 2 hétig pihen. Norv szerint ha Gates bírja a dolgokat, akkor játszik a preseasonben is. Kíváncsi leszek, mit mutatnak a fiúk, főleg a D és ST érdekel.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem nagyon voltam és csak most látom Silert 😕 Én naivan pedig tényleg azt hittem, hogy akár kezdő is lehet majd itt. ILB depth így nagyon nincs rendben, ráadásul Butler is egy hatalmas kérdőjel, bár tavaly és eddig idén is jókat lehetett róla olvasni TC alatt, de azért kellene még valaki...Pocs
Hát ott van Mouton 😀 Na jó, komolyra fordítva, sztem még 1 játékos érkezhet, ha vmi defekt lesz a preseason alatt, és az egy ILB lesz.szaba
Jah, Acee is ezt hajtogatja már elég sok ideje, de van egy olyan érzésem, hogy jelentős változás már nem nagyon lesz sajnos. Azért nem gondoltam volna, hogy a Burnett-Siler-Cooper trióból senki sem marad...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem nagyon voltam és csak most látom Silert 😕 Én naivan pedig tényleg azt hittem, hogy akár kezdő is lehet majd itt. ILB depth így nagyon nincs rendben, ráadásul Butler is egy hatalmas kérdőjel, bár tavaly és eddig idén is jókat lehetett róla olvasni TC alatt, de azért kellene még valaki...Pocs
Hát ott van Mouton 😀 Na jó, komolyra fordítva, sztem még 1 játékos érkezhet, ha vmi defekt lesz a preseason alatt, és az egy ILB lesz.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem nagyon voltam és csak most látom Silert 😕 Én naivan pedig tényleg azt hittem, hogy akár kezdő is lehet majd itt. ILB depth így nagyon nincs rendben, ráadásul Butler is egy hatalmas kérdőjel, bár tavaly és eddig idén is jókat lehetett róla olvasni TC alatt, de azért kellene még valaki...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pat Kirwan jelenti: http://www.nfl.com/trainingcamp/story/09000d5d82152d83/article/chargers-camp-report-focus-placed-on-returning-to-playoffs?module=HP11_content_stream

Kötelező.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Norv is jópofa 😀

“Bob is healthy,” San Diego coach Norv Tuner said Monday night emphatically. “That’s not a concern.”
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sanders túlélt egy kotakt edzést!szaba
Bob így nyomja.

Elülteti a reményt az emberek szívében először, utána késztet csak sírásra.Höri
Mondjuk ha nyomna egy 10-12 meccset, biztos nem egész Indi anyázná. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sanders túlélt egy kotakt edzést!szaba
Bob így nyomja.

Elülteti a reményt az emberek szívében először, utána késztet csak sírásra.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
K.O.-taktika? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sanders túlélt egy kotakt edzést!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mifene, most olvasom hogy wildcatet gyakoroltok: http://www.chargers.com/news/article-1/Dose-of-Wildcat/c2794e79-f6fd-428a-9821-f2e1d7a9980c

eddig mindig is hiányoltam a kedvenc csapataim fegyvertárából, remélem idén a hawks is fogja használniherpaderp
Minden camp része a wildcat. A védelem miatt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mifene, most olvasom hogy wildcatet gyakoroltok: http://www.chargers.com/news/article-1/Dose-of-Wildcat/c2794e79-f6fd-428a-9821-f2e1d7a9980c

eddig mindig is hiányoltam a kedvenc csapataim fegyvertárából, remélem idén a hawks is fogja használni
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
WR depth elég jó lesz. VJ, Floyd, Crayton adott. Sztem 5 WR lesz rosteren, de 6 se kizárt. Oda lesz Tutu, Washington, Robinson és Goodman is aspiránsnak. Tutu sztem roster lesz, elég jól megy neki most a campen. Washington és Goodman a ST miatt számolhatnak rosterrel, Kelley ugye gunner, Goodman meg sztem jelenleg a legjobb KR-ünk. Robinsonnak nem lesz könnyű dolga, de ha egészséges marad, akkor ugye vele is számolni kell. Hát nem egyszerű feladat, de jobb a helyzet, mint tavaly. 😀szaba
és vincent brown?braxa88
Tudtam h kimaradt vki, csak nem jutott eszembe. Sajnos ő most sérült. Persze ettől nyilván rosteren lesz. Így már azt mondom, 6 WR lesz rosteren. 😛
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
WR depth elég jó lesz. VJ, Floyd, Crayton adott. Sztem 5 WR lesz rosteren, de 6 se kizárt. Oda lesz Tutu, Washington, Robinson és Goodman is aspiránsnak. Tutu sztem roster lesz, elég jól megy neki most a campen. Washington és Goodman a ST miatt számolhatnak rosterrel, Kelley ugye gunner, Goodman meg sztem jelenleg a legjobb KR-ünk. Robinsonnak nem lesz könnyű dolga, de ha egészséges marad, akkor ugye vele is számolni kell. Hát nem egyszerű feladat, de jobb a helyzet, mint tavaly. 😀szaba
és vincent brown?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
WR depth elég jó lesz. VJ, Floyd, Crayton adott. Sztem 5 WR lesz rosteren, de 6 se kizárt. Oda lesz Tutu, Washington, Robinson és Goodman is aspiránsnak. Tutu sztem roster lesz, elég jól megy neki most a campen. Washington és Goodman a ST miatt számolhatnak rosterrel, Kelley ugye gunner, Goodman meg sztem jelenleg a legjobb KR-ünk. Robinsonnak nem lesz könnyű dolga, de ha egészséges marad, akkor ugye vele is számolni kell. Hát nem egyszerű feladat, de jobb a helyzet, mint tavaly. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Floyd marad! 2 év, 5 mila. Jó lesz az elkapó garnitúra.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bazd, és most abba gondolj bele, hogy Cro már nincs itt...Wyatt
De a mentalitást itt hagyta 😀