Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
Weddle sztem is jó. Még ezt a pénzt is megérheti, ha végigtolja az öt évet. Csak valóban egyrészt azért vannak jobb, vagy hasonlóan jó safetyk a ligában. A két Eric előtt nem fizettek erre posztra kétjegyű számokat milkában évente. Érdekes lesz figyelni mit szól ehhez a safety szakma majd. Mert figyelnek keményen. :cool:

Megkerestem Berryt. 6/60at kapott vagyis 10et átlagban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.ulpianus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
MOndjuk az 5\40 még vállalható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.ulpianus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀ulpianus
Tudom tudom, de nálunk ez már szokás 😊

Nem azért mondom pont leszarom melyik csapat kinek mit fizet, de így annyit keres mint az agyon fizetett Routt aki azért CB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀ulpianus
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Nem tudom mi igaz, de az biztos, hogy az első évében 14 milát kap...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fene... Burnett úgy fest elmegy. Sokat kér, elment a pénz Weddlere. Pedig ő nagyon kéne még.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megvan Eric! Asszem legjobban fizetett S lett.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
TKO sztem nem rossz húzás, nem fiatal darab, de legalább tudja mit kell tenni.

Clary, who will make more than $8.5 million in 2011... --> megvannak ezek bolondulva...szaba
Sajnos Silerre továbbra sem számítanak kezdőként ezek szerint, remélem azért maradni fog. Ez a Clary hosszabbítás meg...

Sanders valószínűleg pénteken ír alá, Weddle-lel még az elején tartanak a tárgyalások, ő nagyon kellene.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
TKO sztem nem rossz húzás, nem fiatal darab, de legalább tudja mit kell tenni.

Clary, who will make more than $8.5 million in 2011... --> megvannak ezek bolondulva...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Takeo Spikes a fedélzeten (3 évre).iktriad
További LB hírek:
K. Burnettet akarják még a sorba, nem írt alá egyelőre.
J. Tucker released.

TE Randy McMichael 1 év/910k $ért.
Illetve RT J. Clary 4év/20 millió$ért írt alá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Takeo Spikes a fedélzeten (3 évre).
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Két hír: Scott Tolzien qb jött, Nick Barnett lb meg jönne, és állítólag mi meg vinnénk. Én bírnám.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
This is MY GUY

http://youtu.be/CTzjmogUB_c

bedobom zene topikba is mindjá, de ide kellett először 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Taxi Clabora gondolt, lévén ő Falcons fan is.szaba
Így van, 3 kezdő FA OLinemanről volt szó a Raiders topicban és ez a szitu jelenleg szívem atlantai felében okoz némi aggodalmat :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Taxi Clabora gondolt, lévén ő Falcons fan is.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Clabo a Falconsé volt, nálunk a fos Clary van, aki valsz marad (kösz AJ előre is te barom). Weddle, Burnett a két legfontosabb sztem. Mindenki más csak utánuk.szaba
Clabo FA, méghozzá ahogy egy listán olvastam, elég népszerű.
A Raiders topicban volt ez a hozzászólás nem itt. Csak én másoltam át.
Bár lehet igazad van, és Clabo=Clary eredetileg is. Most hogy mondod, már nemtom akkor empty taxi kire gondolt? 😀
Na mindegy, mehet Clabo is a Raidersbe meg Clary is, nekem 8. A Raiders OL úgy, ahogy van nekem egy nagy talány.

Safety is van pár FA, de sztem is Weddle marad, a többi annyira nem érdemleges, azért nem kérdeztem rá. Csak a LBkre, mert az nem volt tiszta nekem, hogy mi a nagy terv.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Clabo a Falconsé volt, nálunk a fos Clary van, aki valsz marad (kösz AJ előre is te barom). Weddle, Burnett a két legfontosabb sztem. Mindenki más csak utánuk.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Az LBkkel mi a helyzet? Tegnap olvastam, hogy 6 LBnek nincs szerződése.

ulpianus
Elsődleges prioritás Burnett visszahozatala, utána Sileré és Cooperé, illetve elindult a pletyka h az öreg TKO-t akarjuk átcsábítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Átmentek ide egy párbeszédet az óklendi topicból.
Izguljatok ti a 3 kezdő OL emberetekért 😊Rolni
Izgulok is😊 mondjuk kicsit off ez itt de Clabo elengedésére van a legnagyobb esély.empty taxi
Clabo elsunnyoghat? Az fincsi lesz valakinek!

Az LBkkel mi a helyzet? Tegnap olvastam, hogy 6 LBnek nincs szerződése.

Antwan Applewhite, LB, RFA
Antwan Barnes, LB, UFA
Kevin Burnett, LB, UFA
Tyrone Carter, S, UFA
Jacques Carter, DE, UFA
Jeromey Clary, OT, UFA
Stephen Cooper, LB, UFA
James Dearth, LS, UFA
Malcom Floyd, WR, UFA
Dante Hughes, CB, UFA
Vincent Jackson, WR, Fran. Tag
Travis Johnson, DE, UFA
Randy McMichael, TE, UFA
Brandon Moore, LB, UFA
Scott Mruczkowski, C, UFA
Legedu Naanee, WR, UFA
Ryan Neill, LS, UFA
Paul Oliver, S, UFA
Brandon Siler, LB, UFA
Darren Sproles, RB, UFA
Mike Tolbert, RB, RFA
Billy Volek, QB, UFA
Kelley Washington, WR, UFA
Pat Watkins, S, UFA
Eric Weddle, S, UFA


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Beteg ember 😀

http://www.youtube.com/watch?v=ycraSgS7HAY&szaba
Ez óriási! Garay nagy forma! Bármikor adnék érte egy Ron Edwardsot! Na jó, hármat. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...