Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...empty taxi
Azt ugyan miért? Jammer és Cason van csak szerződés alatt...szaba
Stricklandnek is van 😛
Plusz én úgy emlékeztem Dante Hughesnak is, de neki nincs...
Mondjuk abba bele se merek gondolni h a Gilchrist-pick azt is jelentheti h elengedjük Weddle-t...empty taxi
Engem nem ütne meg, ha elmenne Weddle. Jó játékos, de egyszerűen nem playmaker. Arra más is jó lehet, amit ő tud. Sanders is hozza a tackleszámokat, ha arról van szó. Vmi ballhawk FS sokkal többet érne.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
McCarthy injury prone, nem kell IR-es LB, abból van 5. Mondjuk Wright se acélból van, de CB-ben nem gáz az IR ezek szerint 😀szaba
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...empty taxi
Azt ugyan miért? Jammer és Cason van csak szerződés alatt...szaba
Stricklandnek is van 😛
Plusz én úgy emlékeztem Dante Hughesnak is, de neki nincs...
Mondjuk abba bele se merek gondolni h a Gilchrist-pick azt is jelentheti h elengedjük Weddle-t...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gilchrist lehet, h bemegy FS-be, ha Weddle nem marad. A Clemsonban is FS-nickelback szerepkörben volt sokszor. Ez amolyan biztonsági pick.

Ha jól tudom, az utolsó hír Weddle-ről ez volt:
Free agent S Eric Weddle suggested he won't take less money to re-sign with the Chargers.
"If I'm here, I'm here. If not, then I'm not," said Weddle. "I love being in San Diego, but ... I can leave in a heartbeat." Weddle's agent is "absolutely baffled" that the Chargers haven't approached Weddle about a new deal.
És ja, Gilchrist és Wright állat ST lesz.

RT és OLB viszont még nem jött. Érdekes.
Brewert és Achót (vagy a sleeperemet, D'Aundre Reedet) el kellene halásznotok.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha már olyan ILB-t akartunk aki jó ST-ben akk ott volt McCarthy, mondjunk az ő kihúzása is vicces lett volna Martez előtt...empty taxi
McCarthy injury prone, nem kell IR-es LB, abból van 5. Mondjuk Wright se acélból van, de CB-ben nem gáz az IR ezek szerint 😀szaba
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...empty taxi
Azt ugyan miért? Jammer és Cason van csak szerződés alatt...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Ha már olyan ILB-t akartunk aki jó ST-ben akk ott volt McCarthy, mondjunk az ő kihúzása is vicces lett volna Martez előtt...empty taxi
McCarthy injury prone, nem kell IR-es LB, abból van 5. Mondjuk Wright se acélból van, de CB-ben nem gáz az IR ezek szerint 😀szaba
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha már olyan ILB-t akartunk aki jó ST-ben akk ott volt McCarthy, mondjunk az ő kihúzása is vicces lett volna Martez előtt...empty taxi
McCarthy injury prone, nem kell IR-es LB, abból van 5. Mondjuk Wright se acélból van, de CB-ben nem gáz az IR ezek szerint 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Ha már olyan ILB-t akartunk aki jó ST-ben akk ott volt McCarthy, mondjunk az ő kihúzása is vicces lett volna Martez előtt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha ST-erként PB-ba megy, megérte. De most komolyan. :cool:szaba
Egyébként nagy dolog egy jó Specieal team. 😛 Na, ezt nem bírtam ki. 😛
Jó dolog egy jó ST playa, nekünk is volt egy WR noname, akit a statok alapján harmadik legjobbnak hoztak ki a ligában (elég sok ember az). És valóban mindenkit földre vitt hamar, a többiek belőle éltek. Csak az a kérdés mennyit adsz érte? De itt giga needre érkezne ez tény. :cool:ulpianus
Ja, nagy need. Csak 3 körrel később is ott lett volna. Nem tartom kizártnak, hogy még 1 ST-er jöjjön. Állítólag Wright is hasznos lehet ST-ben.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ha ST-erként PB-ba megy, megérte. De most komolyan. :cool:szaba
Egyébként nagy dolog egy jó Specieal team. 😛 Na, ezt nem bírtam ki. 😛
Jó dolog egy jó ST playa, nekünk is volt egy WR noname, akit a statok alapján harmadik legjobbnak hoztak ki a ligában (elég sok ember az). És valóban mindenkit földre vitt hamar, a többiek belőle éltek. Csak az a kérdés mennyit adsz érte? De itt giga needre érkezne ez tény. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hülyék vagytok. Mouton tuti Pro Bowler.Bazzani
Ez az, ne hagyd magad! Még hogy ki védi meg a Lions irányítót? A két draft közötti különbséget csak el tudnám zongorázni! 😀ulpianus
Figyi, én nem baszkódásból írtam ezt. Védem a Wolverines playert.
Nem véleményezem a Chargers draftját,mert nem vagyok otthon a needjeikben.
Azt ,hogy melyik a jobb draft azt csak az idő mondja meg.
Jelenleg valóban a miénk tűnik reménytelibbnek.Bazzani
Ha ST-erként PB-ba megy, megérte. De most komolyan. :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülyék vagytok. Mouton tuti Pro Bowler.Bazzani
Ez az, ne hagyd magad! Még hogy ki védi meg a Lions irányítót? A két draft közötti különbséget csak el tudnám zongorázni! 😀ulpianus
Figyi, én nem baszkódásból írtam ezt. Védem a Wolverines playert.
Nem véleményezem a Chargers draftját,mert nem vagyok otthon a needjeikben.
Azt ,hogy melyik a jobb draft azt csak az idő mondja meg.
Jelenleg valóban a miénk tűnik reménytelibbnek.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Worst pick in the second round - and it's not even close. Neither Scouts Inc. nor CBS had Jonas Mouton in their top 150, and yet San Diego picked this guy at 61!? How about 161? Mouton will help on special teams, but... yeah. Epic fail. (Pick Grade: Millen on Roofies)

Walterfootball. Ezt nem lesz könnyű megemészteni 😀 Mondjuk nálam talán annyi a pozitívum, hogy nem tradelt semmit AJ, ergó jövőre maradnak pickjeink. (Hogy aztán elszórja őket)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez jó pick AJ-től. Legnagyobb needre jött. 😂

Igazából 2. kör értelmezhetetlen. A 3. az jó, bírom mindkét játékost.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mouton bazmeg. 2.körben specteamer.
Mike Mitchell ezek után már a draftolása időpontjában steal volt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Hülyék vagytok. Mouton tuti Pro Bowler.Bazzani
Ez az, ne hagyd magad! Még hogy ki védi meg a Lions irányítót? A két draft közötti különbséget csak el tudnám zongorázni! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hülyék vagytok. Mouton tuti Pro Bowler.Bazzani
így van.Mouton a legnagyobb 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ez az idei Mike Mitchell pick. 😀Döme
Sztem ez durvább annál 😊 és ha mellérakjuk a Gilchrist picket igen érdekes 2. kör eddig SD szemszögből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülyék vagytok. Mouton tuti Pro Bowler.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Ez az idei Mike Mitchell pick. 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szépmunka
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ed Wang award winner!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Marcus Gilbert -> no more Clary, i am happy

elírta Mort bakker 😀 Gilchrist, CB. Hát ez mi...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Liuget üdvözöl mindenkit:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150164460941319&oid=86995802712&comments
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
A kezdő falunkban 2 NT-magasságú DE és egy DE-magasságú NT fog játszani 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem mindenkit meglepett AJ és csapata. De ő szereti ezt csinálni.