Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Butler? Helyes. Csak túlélje a szezont.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Butler lesz a starter, és Kevin - reméljük marad. WR kizárt 1. körre, okok már leírva. Feltrade jó ötlet, de sztem nem 18ról, hanem pl 2. körben jöhetünk feljebb. De mind, majd meglátjuk, 9 nap már csak.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AJ ink fölfele szokott tradelni meglátjuk idén mi lesz
A Cb pick ellen meg csak 5 érvem
1. Cézár FA és 1ébként se védelmünk ékköve
2. Az OLB-ink is középszerűek
3. ILB a rosteren alig van, mondjuk 1. kört max Wilson ér, de ő se szeretném ha TOP20-ban húznánk
4. Clary
5. WR-brigáddal kapcsolatban is van jópár ?empty taxi
Főleg, hogy idén 5 pickünk van az első 3 körben, én is inkább feltradere számítok.

Én nem lennék elégedetlen egy CB pickkel. Természetesen nálam is DE és OT lenne az elsődleges cél, ezután CB és WR, de 18-nál már nem valószínű, hogy bent lesz Green vagy Julio Jones, más meg nem érné meg az első körben. OLB kérdést már kifejtettem korábban, nem volt gond a pass rush-sal idén, bőven jó Phillips mellett ez a rotáció, ILB-t pedig most biztos nem éri meg az első körben hozni és én amúgy is megnézném Silert full-time starterként.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Magyarázom: Ayers - letrade esetén jöhet sztem, 18-ra gigareach (Angol is az volt, amúgy sztem nem bukó még a projekt, csak nickel packba 3 rush LB-vel terveznének Norvék)
Watkins - 2. körben simán elviselném, de sztem nem csúszik hozzánk.
Jordan - nincs mit magyarázni 😊
Kerrigan - ő simán elképzelhető 18-nak, bár én nem örülnék neki annyira. :/
Jimmy Smith, Harris - Jammer öregszik, akár tetszik akár nem. Hughes és Strick is UFA. De őket is csak letrade esetén tudnám elképzelni, hiszen 18-ra sztem mind2 reach lenne számunkra, mert vannak égetőbb needek is.

Amúgy sztem a 18. hely jelenleg pont szar ahhoz, hogy Watt/Jordan csússzon hozzánk. Abban kevésbé hiszek, hogy AJ behúzna ott egy OT-t (cáfoljon rám), OLB-t meg nem szívesen látnék, mert szinte mind college DE, ami idővel jár, hogy átálljon... 😕 Na mindegy, egy hét múlva megtudjuk mi lesz, remélem Jordán jön 😀szaba
AJ ink fölfele szokott tradelni meglátjuk idén mi lesz
A Cb pick ellen meg csak 5 érvem
1. Cézár FA és 1ébként se védelmünk ékköve
2. Az OLB-ink is középszerűek
3. ILB a rosteren alig van, mondjuk 1. kört max Wilson ér, de ő se szeretném ha TOP20-ban húznánk
4. Clary
5. WR-brigáddal kapcsolatban is van jópár ?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magyarázom: Ayers - letrade esetén jöhet sztem, 18-ra gigareach (Angol is az volt, amúgy sztem nem bukó még a projekt, csak nickel packba 3 rush LB-vel terveznének Norvék)
Watkins - 2. körben simán elviselném, de sztem nem csúszik hozzánk.
Jordan - nincs mit magyarázni 😊
Kerrigan - ő simán elképzelhető 18-nak, bár én nem örülnék neki annyira. :/
Jimmy Smith, Harris - Jammer öregszik, akár tetszik akár nem. Hughes és Strick is UFA. De őket is csak letrade esetén tudnám elképzelni, hiszen 18-ra sztem mind2 reach lenne számunkra, mert vannak égetőbb needek is.

Amúgy sztem a 18. hely jelenleg pont szar ahhoz, hogy Watt/Jordan csússzon hozzánk. Abban kevésbé hiszek, hogy AJ behúzna ott egy OT-t (cáfoljon rám), OLB-t meg nem szívesen látnék, mert szinte mind college DE, ami idővel jár, hogy átálljon... 😕 Na mindegy, egy hét múlva megtudjuk mi lesz, remélem Jordán jön 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
1. kört érő playák közel az alábbiak jöttek/jönnek vizitre
Akeem Ayers OLB UCLA Az English-projekt bukóban van
Danny Watkins G/T Baylor Inkább G, mint T de Clarynél csak jobb lehet, plusz azért Dielman is öregszik. Ettől függetlenül nem örülnék neki.
Cameron Jordan DE California OUR GUY!
Brandon Harris CB Miami Azt ugyan minek?
Ryan Kerrigan OLB Purdue lásd Ayers
Jimmy Smith CB Colorado lásd Harris


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Áh nem lenne jó, nekem jó így 😀 Szeretem ahogy fikázzák a csapatot és Rivers-t, ez már amolyan perverzió. 😂Gabesz92
Na akkor csak neked: Rivers egy KOCSOG!!! (I love Fekete Pako!)

Amugy szerintem o a legutolso ember , akit okolni lehet azert, hogy nem nyertetek SB-t miota a csapatnal van.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hardwick se kisfajta beteg:
"Do you lick your fingers after your dogs lick peanut butter off of them? True Love it must be"
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
http://www.youtube.com/watch?v=eSvt5Ax0oWM&feature=player_embedded

Gates új melója 😀

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Áh nem lenne jó, nekem jó így 😀 Szeretem ahogy fikázzák a csapatot és Rivers-t, ez már amolyan perverzió. 😂

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


😀 😀 nfl.com
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért látszik, hogy UDFA-n jobbak vagyunk mint drafton.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egy nagyon jó kis táblázat, ami egy érdekes cikkbe foglalva taglalja a Bolts draftolt játékosait az előző évtized tükrében:
http://www.boltsfromtheblue.com/2011/4/9/2070944/a-look-at-past-charger-drafts


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81f29859/First-Draft-Cameron-Jordan

Őt akarom, ő kell nekünk!szaba
+1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81f29859/First-Draft-Cameron-Jordan

Őt akarom, ő kell nekünk!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dielman közvetetten belekeveredett egy kis bírósági ügybe
http://www.signonsandiego.com/news/2011/apr/05/chargers-dielman-testifies-giles-trial/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The Chargers are reportedly going to visit with California defensive end Cameron Jordan. That makes sense. Jordan should be one of the Chargers’ top targets with the No. 18 pick.

San Diego is also looking at Baylor guard Danny Watkins. He could be a target in the second round if he drops a bit. San Diego, along with Denver, is also looking at Miami defensive end Allen Bailey.szaba
Rajtuk kívül még Brandon Haris-szel is van egy meeting.Pocs
Meg Kerrigannel is.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
The Chargers are reportedly going to visit with California defensive end Cameron Jordan. That makes sense. Jordan should be one of the Chargers’ top targets with the No. 18 pick.

San Diego is also looking at Baylor guard Danny Watkins. He could be a target in the second round if he drops a bit. San Diego, along with Denver, is also looking at Miami defensive end Allen Bailey.szaba
Rajtuk kívül még Brandon Haris-szel is van egy meeting.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The Chargers are reportedly going to visit with California defensive end Cameron Jordan. That makes sense. Jordan should be one of the Chargers’ top targets with the No. 18 pick.

San Diego is also looking at Baylor guard Danny Watkins. He could be a target in the second round if he drops a bit. San Diego, along with Denver, is also looking at Miami defensive end Allen Bailey.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
State of the Franchise:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81f05a0f/State-of-the-Franchise-Chargers?module=HP_video

Jeff Saturday, Jim Mora Jr., Brian Billick és Rich Eisen.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

2. kör. Szavazz Riversre!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
hát azér phillipsen kívül nagy pass rusher stabil módon nem igazán volt... OT meg a 3. körben is lesz jobb oldalra.szaba
De azért összességében megoldották, szerintem nem volt gond a pass rush-sal, főleg az első pár meccs után.


Chargers get extra sixth and a seventh-rounder as compensatory draft picks.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Igazából ha az első 5 pickünket az OT, DE, ILB, OLB, WR ötösre lőjjük el akk nekem kb mind1 a sorrend


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hát azér phillipsen kívül nagy pass rusher stabil módon nem igazán volt... OT meg a 3. körben is lesz jobb oldalra.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Kevin Acee úgy látszik beleszeretett Kerrigan-be, nagyon adja hozzánk #18-ra. Hát remélem, hogy elviszi a Jags, mert én jobban bírnám Wattot is, Cameron Jordanről nem is szólva...szaba
Ja, meg a Phillips, English, Barnes, Applewhite négyes idén is megoldotta a pass rusht, plusz ugye ott van még Burnett és Siler is. Akkor már én is a DE-et preferálom, bár én továbbra is egy OT-nek örülnék a legjobban, aki kezdene Clary helyett.