Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225Döme
Köszi, szokásos jó színvonal jellemző az egész cikkre. Mi lenne a div-el nélküled. 😛
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225Döme
Hála érte, most már jobban képben vagyok, mint eddig. 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kis unaloműző rotoworld-ről:

Antonio Garay - DL - Chargers

Chargers NT Antonio Garay led all NFL defensive tackles in "pressure per snap" last season, according to Pro Football Focus.
Garay had been an under-utilized journeyman behind Jamal Williams going into last season. He quickly emerged as a penetrating run stopper and pass rusher, disruptive in all phases of the game in his first year as a starter. Garay graded out as PFF's No. 2 overall nose tackle despite playing just half the snaps of No. 1 Kyle Williams.

Malcom Floyd - WR - Chargers

The Chicago Tribune's Dan Pompei calls free agent Malcom Floyd a "good option" for the Bears if his free agency is unrestricted.
Floyd is a five-year vet who in all likelihood will be restricted. All offseason, Chicago writers have been pushing for the Bears to sign a big receiver, and at 6-foot-5, 225 Floyd would certainly fit the bill. Whether he's a fit for Mike Martz's offense is another story. Martz typically prefers wideouts who are lightning fast in and out of their breaks.

Eric Weddle - DB - Chargers

Pro Football Weekly is "hearing" that the Jaguars may target free agent FS Eric Weddle after the lockout.
Jags GM Gene Smith has made it known that he'll sign at least two defensive starters in free agency, and there's no greater need on the roster than free safety. Linebacker is another weak spot. Weddle, 26, is going to cost a lot of money. At the very least, teams in pursuit may have to be willing to match Colts FS Antoine Bethea's four-year, $27 million pact signed last June.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nagyon eseménydús időszakon vagyunk túl:
- Cesaire segíteni akar Liugetnek, hogy átvehesse az ő helyét. Good guy.
- kiderült, hogy Mathewsnak megműtötték a csuklóját még januárban.
- valamint Norv azt nyilatkozta, hogy hosszú idő után Gates végre teljesen 100%-os.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ff11ed/article/chargers-lb-english-hopes-second-surgery-fixes-foot-issues?module=HP_headlines

Ha már uncsizunk. 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rookies DB Marcus Gilchrist, RB Jordan Todman, and WR Vincent Brown are all expected to get tryouts on kick returns in training camp.
If Darren Sproles signs elsewhere -- as expected -- return duties will be wide open. Gilchrist averaged 25.1 yards per kickoff return and 9.7 per punt return at Clemson. Todman's numbers were nearly identical on kickoffs at UConn, but he never returned a punt. Brown averaged a less impressive 21.6 yards on 37 kickoff returns at San Diego State.

------------------------------------------------

NFL Network's Michael Lombardi floats the possibility of free agent RB/KR Darren Sproles signing with the Rams.
Lombardi has had access to new coordinator Josh McDaniels in the past, so there could be more than guesswork involved here. Sproles would take over for Steven Jackson in obvious passing situations, functioning as McDaniels' version of Danny Woodhead. It's pretty clear from St. Louis' draft plan that McDaniels will copy the Patriots' 2010 offense.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Pats topikban találtam:
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_3749_Decade_in_the_making%3A_the_ultimate_NFL_draft_grades.html
Szidjuk itt AJ-t a draftjai miatt közbe mi draftoltunk ez a kimutatás szerint az utóbbi 10 évben a 3. legjobban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Állítólag Steve Panther Smith iránt érdeklődünk. Cserét kért Kaliforniába.szaba
Ha jön kevesebb pénzért, mint amit jelenleg kapna Carolinában, akkor ok, de annyira nem fontos. Inkább VJ és Floyd megtartására kéne törekedni.


Applewhiteot elkapták, a szokásos ittas vezetés.Pocs
Ez az ittas vezetés ezeknél olyan, mint itthon a gyorshajtás...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Állítólag Steve Panther Smith iránt érdeklődünk. Cserét kért Kaliforniába.szaba
Ha jön kevesebb pénzért, mint amit jelenleg kapna Carolinában, akkor ok, de annyira nem fontos. Inkább VJ és Floyd megtartására kéne törekedni.


Applewhiteot elkapták, a szokásos ittas vezetés.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Állítólag Steve Panther Smith iránt érdeklődünk. Cserét kért Kaliforniába.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Komolyan, én nem értem Kovácsot, mintha élvezné, hogy minden évben kiszed valakit , és így a Chargers mindig csak a világ 2. legjobb gitárosa. Banánhéjkommandó, bár mondjuk bár mi tartanánk már itt.

Amúgy egyszer érdekelne a tök őszinte véleményetek AJ munkásságáról, szóval nem a draftról, vagy más eseményről, hanem az egészről, szerintem már a Schotti ügyet Norvot, LT-kirakását, VJ hisztijét is kellő távolségból lehet kezelni. 😊

Nem most, de egyszer nagyon szívesen meghallgatnám, hogy valójában mit goldoltok erről az emberről. Mindegy is hogy miatta nem bandwagonolok, annak ellenére, hogy San Diego a kedvenc városom... .Helmut Zimmer
Én bírom a karakterét. Sok döntése tetszik, jópár nem. De amíg ő a GM, addig nem félek, hogy szar csapatunk lesz. Esszét most nincs kedvem írni róla.

Amúgy tudom ám miért kérded Weddle-t 😛 Mert ő Nix-sablon. 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Komolyan, én nem értem Kovácsot, mintha élvezné, hogy minden évben kiszed valakit , és így a Chargers mindig csak a világ 2. legjobb gitárosa. Banánhéjkommandó, bár mondjuk bár mi tartanánk már itt.

Amúgy egyszer érdekelne a tök őszinte véleményetek AJ munkásságáról, szóval nem a draftról, vagy más eseményről, hanem az egészről, szerintem már a Schotti ügyet Norvot, LT-kirakását, VJ hisztijét is kellő távolségból lehet kezelni. 😊

Nem most, de egyszer nagyon szívesen meghallgatnám, hogy valójában mit goldoltok erről az emberről. Mindegy is hogy miatta nem bandwagonolok, annak ellenére, hogy San Diego a kedvenc városom... .
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szaba! Mekkora a realitása annak, hogy Weddle lép?

Köszi 😊Helmut Zimmer
Sablonos duma, de 50%. Tudod mitől (kitől) függ... 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Szaba! Mekkora a realitása annak, hogy Weddle lép?

Köszi 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Utánanéztem a pickjeinknek és leginkább ez fejezi ki a véleményemet: http://i.imgur.com/b7sTG.gif%22%20alt=%22%22%20title=%22Hosted%20by%20imgur.com

Brownnak örülök, sok helyen olvastam már draft előtt is, hogy jöhet hozzánk, mivel a SDSU-n játszott és még a Liuget pick is vállalható, remélem, hogy bejön majd. De a többi... 2. körtől szinte csak special teamereket húztunk, gyönyörű. Már csak az kéne, hogy ne hosszabbítsunk Weddle-lel, aki a legkiegyensúlyozottabb játékosunk mióta kezdő...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
New special teams coach Rich Bisaccia spent dozens of hours watching film on potential special teams players and called working with the Chargers’ coaches and scouting department for the first time “phenomenal.” Those that gave input during evaluations mentioned the special teams history for each player.

Nagyon nagy menők vagyunk azért.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gachkar not invited to combine. Ran 4.56 40 at Pro Day. That's pretty good.

No1 offense, No1 defense megvan, most építjük a No1 ST-t. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Andrew Gachkar az utcsó húzásunk. Sztem ST-er lehet a srác, 6'2 - 230 a srác, szóval nem tudom milyen LB lehet. Ja de, 4-3as. 😀 Leszarom, sztem meg se éli a rostert. Csak azt nem értem, hogy egy csomó használható játékos van még benn, és ilyen ökörséget csinálunk.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na fennvan chargers.comon egy jó hosszú interjú a tegnapi választottakkal. Pár benyomás:

- Gilchrist 'youknow' niga beszéde elég LT-s
- normális gyereknek tűnik, nem dumál félre
- azt mondta edzenie kell, minél jobb formába akar kerülni, és bárhol játszik, szeretné bizonyítani, hogy megérte őt választani

- Mouton összeszedett, szolid és megfontolt
- szerinte nem lesz gond a 3-4el, mert az előző 3 évben mindig más sémában kellett helytállnia
- ahogy tudja, jobbá akarja tenni a csapatot, mert reális cél a SB
- még dumált egy csomót a Michiganről (kérdeztek róla sokat), de az nem fontos ide

- Wright elég dumásnak tűnik, de nem thrash, hanem magyarázós
- örül, hogy Calban maradhat
- sokat érez magában, amit még nem tudott kihozni
- segített neki, hogy 2010-ben is játszhatott USC-n
- Coffee 2.0 a srác
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jordan Todman tweetje:
Thank u God. Dreams come true

Remélem szerepet kap majd. Ha más nem, ST-ben tuti 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, Todmannek örülök. Jó change of pace lehet.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AJ egy laza 'nyaljátok ki'-vel letudta, hogy reachelget. 😀

AJ Smith when I said Mouton had 5th-rd grade: "Damn! Well, why didn't u tell me that b4 I made the pick?" ... Translation: He doesn't care.

😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...empty taxi
Azt ugyan miért? Jammer és Cason van csak szerződés alatt...szaba
Stricklandnek is van 😛
Plusz én úgy emlékeztem Dante Hughesnak is, de neki nincs...
Mondjuk abba bele se merek gondolni h a Gilchrist-pick azt is jelentheti h elengedjük Weddle-t...empty taxi
Engem nem ütne meg, ha elmenne Weddle. Jó játékos, de egyszerűen nem playmaker. Arra más is jó lehet, amit ő tud. Sanders is hozza a tackleszámokat, ha arról van szó. Vmi ballhawk FS sokkal többet érne.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
McCarthy injury prone, nem kell IR-es LB, abból van 5. Mondjuk Wright se acélból van, de CB-ben nem gáz az IR ezek szerint 😀szaba
A legnagyobb vicc az egészben h Gilchrist/Wright lehet h PS-en kezdi az idényt...empty taxi
Azt ugyan miért? Jammer és Cason van csak szerződés alatt...szaba
Stricklandnek is van 😛
Plusz én úgy emlékeztem Dante Hughesnak is, de neki nincs...
Mondjuk abba bele se merek gondolni h a Gilchrist-pick azt is jelentheti h elengedjük Weddle-t...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...