Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nagyom mérges vagyok! Ez egy nyerhető meccs lett volna. TruJo szájalása jól betett! Aztán meg Goff fumble-ja. Az utolsó Eagles FG-nál meg nem is tudom mit fújtak a bírók. A végén Austin eladott labdája meg méltó befejezése volt egy jól elkúrt meccsnek. McVay se volt toppon. Remélem tanulnak a hibákból, rendet tesznek a fejekben, és jövő héten megmutatjuk a Seahawks-nak, hogy idén a miénk az NFC West!
Pizsama
Minden vágyam így teljesüljön!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nem nagyon van mit hozzátenni a tegnapi meccshez, úgy volt tökéletes, ahogy volt. Nagyon felszívták magukat a fiúk a legutóbbi találkozó óta, revansot akartak venni és a szezon legjobb teljesítményét hozták tegnap. A következő két meccsből egyet még hozni kell.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Épp néztem, hogy Cooper Kupp majdnem 100 yarddal vezeti az újoncok versenyét elkapott yardokban(neki 804 van jelenleg, a 2. Evan Engramnek 710). Remélem összejön neki az utolsó kettőn az 1000 yard is | (pl. egy 150 yardos, 2 TD-s meccsnek a Titans ellen nagyon tudnék örülni a nyilvánvaló okokból. 😊 ) | . Csak így tovább!
több mint 6 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Reddit-en keress rá az NFL stream-re
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Van stream, ahol lehet nézni a meccsünket?
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆
Ramsfan
Azt miből gondolod, hogy megverünk Benneteket? Jelen pillanatban se Wagner, se K.J. Wright játéka sem biztos. Ezek az úriemberek nélkül ugyan ki állítaná meg Gurleyt.
BigBaltazar
Azért otthon a Seahawks brutál tud lenni. Idén csak a Skins és a Falcons tudott titeket otthon megverni, és mindkét meccs nagyon szoros volt!
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆
Ramsfan
Azt miből gondolod, hogy megverünk Benneteket? Jelen pillanatban se Wagner, se K.J. Wright játéka sem biztos. Ezek az úriemberek nélkül ugyan ki állítaná meg Gurleyt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A szívemen viselem a Rams sorsát, ezért úgy ültem le, hogy bármi lesz én örülni fogok. | Aztán jött Wentz sérülése természetesen... | Szerintem nüanszokon múlt ez a meccs, nagyon jól játszottatok. Bárkit meg tudtok verni, most úgy alakult, hogy nekünk volt több szerencsénk. A TruJo féle büntit nevetségesnek tartom, ennyi erővel minden playen lehetne zászlót dobni, mert a pofázás folyton megy, efelől ne legyen kétségünk. Remélem a Seahawkst megcsapjátok jövő héten, nagyon kéne, hogy még egy új csapat jusson a playoffba. Szóval fel a fejjel, jó a csapat (bár a defense nekem továbbra is csalódás), találkozzunk újra az NFC döntőben.

több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Azèrt meg kell hagyni hogy ez Philli nagyon rendben van.
Wentz meg baszott pontos.🙄
A play hívásoknál meg sokszor azt nem èrtettem hogy minek kell Austin?
Ez alatt azt èrtem hogyha a reverse playeknèl soha nem adom neki a tojást,akkor mèg a szertáros se fog rá figyelni,ès így teljesen èrtelmetlenek ezek a playek.
Szerintem😎

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Oké, nevetséges volt a büntetés, de ha nagy játékot csinálsz, de utána kussban maradsz, akkor tuti nem büntetnek! Ezt is meg kell tanulni.
Most megnéztem, idén csak a Cowboys ellen tudtunk fordítani. Minden más esetben ha hátrányban/egálban voltunk a félidőben, akkor kikaptunk!
Pizsama
Igen, ilyen szintű szájkarate mint tegnap (Ogletree, TruJo), egyáltalán nem volt jellemző az idei Rams-re, Fisher alatt persze megszoktuk, de McVay-nél nem. Szerintem nagyon komolyan el fognak beszélgetni a játékosokkal és meglepne, ha ez a fajta fegyelmezetlenség megismétlődne.
Az szép volt, hogy 21-7-ről visszajöttünk, átvettük a vezetést, de egyáltalán nem éreztem olyan élesnek az offense-t mint a korábbi meccsek alatt, plusz azzal, hogy a második félidőben szinte alig voltak pályán, nagyon lehetőség sem volt az előny megtartására/ismételt visszaszerzésére. Amikor meg lett volna, akkor jött C. Long...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
21:7-nél kikapcsoltam a számítógépet (aztán ma reggel megnéztem az egészet) annyira mérges voltam. A D az első két negyedben a világát nem tudta. A secondary ugy rohangált mint a fej nélküli csirke és mindezt azzal “kompenzálták”, hogy ráadásul fegyelmezetlenek voltak. Azt gondoltam Minnesota 2.0 lesz ez a meccs is. Aztán nem így lett, és valóban akár nyerhetünk is volna.
De ez a Philly tényleg egy nagyon jó csapat. Ami szerintem döntött, hogy ők képesek voltak hosszú drive-okat fenntartani (nem kis részben a mi idióta hibáink, szabálytalanságaink miatt), azért a majd 40:20 perces labdabirtoklási arány döbbenetes.
(Egyébként TruJo taunting büntetése nevetséges volt.)
Ugy éreztem, nem birtuk el a nyomást, és az Eagles okosabban játszott. En betudom annak, hogy fiatal csapat, fiatal HC és ez az első évünk. Sokszor McVay hívásai sem ültek, én fájlalom, hogy Gurley-t ilyen kevésszer futtattuk - idén mar nem először. Van még mire nézni, van miből tanulni.
A Seahawks ellen igazi “élet-halál” harc lesz.
dogbite
Oké, nevetséges volt a büntetés, de ha nagy játékot csinálsz, de utána kussban maradsz, akkor tuti nem büntetnek! Ezt is meg kell tanulni.
Most megnéztem, idén csak a Cowboys ellen tudtunk fordítani. Minden más esetben ha hátrányban/egálban voltunk a félidőben, akkor kikaptunk!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
21:7-nél kikapcsoltam a számítógépet (aztán ma reggel megnéztem az egészet) annyira mérges voltam. A D az első két negyedben a világát nem tudta. A secondary ugy rohangált mint a fej nélküli csirke és mindezt azzal “kompenzálták”, hogy ráadásul fegyelmezetlenek voltak. Azt gondoltam Minnesota 2.0 lesz ez a meccs is. Aztán nem így lett, és valóban akár nyerhetünk is volna.
De ez a Philly tényleg egy nagyon jó csapat. Ami szerintem döntött, hogy ők képesek voltak hosszú drive-okat fenntartani (nem kis részben a mi idióta hibáink, szabálytalanságaink miatt), azért a majd 40:20 perces labdabirtoklási arány döbbenetes.
(Egyébként TruJo taunting büntetése nevetséges volt.)
Ugy éreztem, nem birtuk el a nyomást, és az Eagles okosabban játszott. En betudom annak, hogy fiatal csapat, fiatal HC és ez az első évünk. Sokszor McVay hívásai sem ültek, én fájlalom, hogy Gurley-t ilyen kevésszer futtattuk - idén mar nem először. Van még mire nézni, van miből tanulni.
A Seahawks ellen igazi “élet-halál” harc lesz.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nagyom mérges vagyok! Ez egy nyerhető meccs lett volna. TruJo szájalása jól betett! Aztán meg Goff fumble-ja. Az utolsó Eagles FG-nál meg nem is tudom mit fújtak a bírók. A végén Austin eladott labdája meg méltó befejezése volt egy jól elkúrt meccsnek. McVay se volt toppon. Remélem tanulnak a hibákból, rendet tesznek a fejekben, és jövő héten megmutatjuk a Seahawks-nak, hogy idén a miénk az NFC West!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Állítólag a FOX ingyen jegyeket osztogat a mai meccsre hogy ne tűnjön annyira foghíjasnak a stadion:
 www.turfshowtimes.com/2017/12/9/16756810/deadspin-fox-sports-casting-los-angeles-rams-fans-actors-philadelphia-eagles-vinny-to-the-rescue
Ilyen van?!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Egyelőre bizakodó a csapat Ogletree-vel kapcsolatban, és előreláthatólag kezdeni fog az Eagles ellen.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Az újabb Californiai tűzvész a Rams edzőközpontjnak közelében alakult ki ezért a szerdai edzés elmaradt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Így tovább srácok! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nekem - amióta követem a Ramst -még soha nem adatott meg, hogy pozitív mérlegű szezont éljek meg ezzel a csapattal.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
El se hiszem, hogy 2003 után újra van győztes szezonunk!
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Erős kezdés! Bevállalós játékhívás!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Félek kicsit a mai meccstől. A londoni alázás után a Cards fel fogja magát szívni, és tuti törleszteni akarnak majd. Pedig nagyon kéne a győzelem a csoport megnyeréséért. Pláne hogy most van esély elhúzni mert hátha az Eagles megüti a Seahawks-t!
Pizsama
Én sem vagyok nyugodt, biztos, hogy sokkal keményebb meccs lesz.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Félek kicsit a mai meccstől. A londoni alázás után a Cards fel fogja magát szívni, és tuti törleszteni akarnak majd. Pedig nagyon kéne a győzelem a csoport megnyeréséért. Pláne hogy most van esély elhúzni mert hátha az Eagles megüti a Seahawks-t!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Belinkelek ide is egy Bears szurkoló által publikált elemzést. Bár a téma a Bearshez kötődik elsősorban, de Watkins játékáról van néhány gif, ami talán számotokra is érdekes lehet.
 www.chicitysports.com/forum/showthread.php/93125-Fixing-the-WR-position
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
 ftw.usatoday.com/2017/11/nfl-sean-mcvay-rams-saints-jared-goff-audibles/amp
mustaine
Számomra nyilvánvaló volt, hogy McVay utasítására hívja át a play-eket.
A kérdés az, hogy a meccs után a videószobában elmagyarázzák-e Goff-nak hogy ezért és ezért hívtam át a play-t. Pl. nézd a védelem felállását, az eredetileg hívott játékot itt levédekeznék, viszont egy ilyen-és-ilyen play működhet ez ellen a védekezés ellen.
Nem hívhatja örökre a HC az audible-playeket a QB helyett. Goff-nak sokat kell tanulnia még. De rövid távon ez a megoldás - mint az az eredményből látható - mindenképp célravezető!