Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy online élőben hol lehet nézni a Rams meccseit?
szata
mikor meccs van, feljössz ide a fórumra, és az eredménykövetős fejlécben lesz linkelve youtube-os stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy online élőben hol lehet nézni a Rams meccseit?
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Sziasztok!

Pizsama
Én anno 2012-ben voltam Londonban, akkor konkrétan sz@rrá vert minket a Pats. Örülök, hogy Te legalább győztes meccset fogtál ki. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Sziasztok!

Akkor, ahogy korábban ígértem jön egy “rövid” összefoglaló a londoni utamról. Én már 21-én szombaton délután kiutaztam, mert egy nagyon jó barátomnál szálltam meg, aki szakácsként dolgozik Londonban pár éve, és szintén szereti az amerikai focit, mellesleg a Packers-nek drukkol. Amúgy az egész út/meccsnézés az ő ötlete volt.
Hát elég későn értem Londonba (a stanstedi ellenőrzés egy rémálom volt), amit persze aztán jó magyarosan megfejeltünk egy kis pálinkázással, szóval vasárnap hajnalban kerültem csak ágyba. Ennek az lett az eredménye hogy viszonylag későn (de legalább egy kiadós ebéd után) 14:00 körül indultunk el a meccsre, ráadásul jó sokat kellett utazni mert a barátom London északnyugati részen lakik, a Twickenham meg délnyugaton van, ráadásul a baromi lassú Piccadilly metróvonal mentén. Olyan 4 óra körül értünk oda, kicsit még benéztünk a Talegate részekre (kaja/pia/merchandising), de iszonyú sorok voltak mindenhol, szóval vásárlásról a meccs előtt már szó sem lehetett. Azért a Lombardy Trophy másolatát (tuti nem az eredeti!) megnéztük. Utána irány a megfelelő kapu, vettünk sört, mert az kell, aztán leültünk megnézni a bemelegítést. A Rams feliratú oldal 25 yardosánál ültünk a középső karéjon, szóval elég jól tudtuk követni a meccset. Ráadásul a közvetlen előttem lévő hely üres volt (rettegtem hogy elém ül egy cula)! A pre-game felhajtás a TV-ben engem általában nem szokott nagyon érdekelni, de mivel a Rams volt a hazai csapat, ezért egész menő bevonulást rittyentettek nekik, pirotechnikával meg mindennel. Szóval így élőben azért ütős volt. Meg állandóan zengett a speaker-től és a közönségtől a “Whose house? Rams House!”. Viszont a játékok alatt viszonylag csendes volt a stadion. Ezt annyira nem is tudtam hova tenni. Egyedül a 3rd Down-oknál jött meg a szurkolók hangja (állítólag 73ezren ember volt kint), főleg ha a Rams védekezett, de néha a Cardinals is kapott támogatást.
Maga a meccs szerintem jó volt. És bár az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok, nézőként azért jobban örültem volna egy kicsit szorosabb, izgalmasabb meccsnek (persze Rams győzelemmel!).
A vége előtt nem sokkal aztán el kezdett a közönség egy része haza indulni, így pl. Kupp TD-jéről már sokan lemaradhattak.
A meccs után a stadion elhagyás és a metróhoz visszakeveredés azért kicsit macerás volt a nagy tömeg miatt. De összeségében nagyon nagy élmény egy NFL meccs élőben.

Legközelebb (jövőre?) talán egy kicsit korábban kimennék, hogy jobban körül tudjak nézni a meccs előtt, meg esetleg autogrammért levadászni pár nagy nevet (bár pár angliai drukker Facebook-ra feltöltött képe alapján a meccs után is el lehet kapni a játékosokat egy fotó/autogram erejéig).

Ha jövőre Packers ellen játszunk, akkor 100% hogy megyek, bár lehet hogy az itthoni Packers drukker ismerőseim is jönnének, szóval lehet kicsit máshogy lesz megszervezve az út. De ez persze még a jövő zenéje.

Jah, és bár a helyszínen a programfüzet kivételével nem vettem semmit, azért utólag leárazva beszereztem pár relikviát a NFL Shop-ból!
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
13 éve rendületlenül szurkolok a Kosoknak. Hihetetlen átélni ezeket a győzelmeket. Nagy élmény volt élőben is látni a csapatot Londonban! Kíváncsi vagyok a Seahawks hogy fog teljesíteni az alapszakasz második felében, szerintem mi most jobbak vagyunk! Go Rams!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem meglepő módon Goff lett a hét támadója az NFC-ben., (De ezen a héten passzoljon Kuppnak is TD-t, ha lehet 😊 )
 twitter.com/RLiuNFL/status/928270057393623041
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Így szezon feléhez érve el kezdtem nézegetni a hátralévő 8 meccset, és próbálok esélyt latolgatni.

Pizsama
Azt hiszem ez a csapat most bárki ellen jó eséllyel indul. Az meg, hogy mi lesz belőle, majd a football istenek eldöntik. 😊
dogbite
Bocs, kicsit nehéz 8 meccs alatt levetkőzni a 13 keserű év alatt kialakult pesszimista Rams drukker hozzáállást! 😀
Pizsama
Maximálisan átérezem. 😊 Igazából hihetetlen hogy az első pozitív szezonunkra készülünk időtlen idők óta és mellesleg esélyt latolgatunk a PO-ra! A Rams. Szokatlan ez az érzés, na. De meg tudnám szokni 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Így szezon feléhez érve el kezdtem nézegetni a hátralévő 8 meccset, és próbálok esélyt latolgatni.

Pizsama
Azt hiszem ez a csapat most bárki ellen jó eséllyel indul. Az meg, hogy mi lesz belőle, majd a football istenek eldöntik. 😊
dogbite
Bocs, kicsit nehéz 8 meccs alatt levetkőzni a 13 keserű év alatt kialakult pesszimista Rams drukker hozzáállást! 😀
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Így szezon feléhez érve el kezdtem nézegetni a hátralévő 8 meccset, és próbálok esélyt latolgatni.

Pizsama
Azt hiszem ez a csapat most bárki ellen jó eséllyel indul. Az meg, hogy mi lesz belőle, majd a football istenek eldöntik. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Így szezon feléhez érve el kezdtem nézegetni a hátralévő 8 meccset, és próbálok esélyt latolgatni.
- Nagy eséllyel nyerhető meccsek: Texans, 49ers
- Kis eséllyel nyerhető meccsek: Vikings, Cardinals, Titans
- Nagy eséllyel vesztes meccsek: Saints, Eagles, Seahawks
Pizsama
Ebből minimum 4-4 kinéz, de sztem 5-3-ra is van sansz bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Azért még mindig furcsa úgy meccset nézni, hogy minden pillanatát élvezed (még a 4. negyed idő ölését is). Főként azért mert az elmúlt években egy Rams meccset 25-30 perc alatt néztem végig a pörgetéseknek köszönhetően (persze nem élőben), s a legnagyobb élményt ezeken a meccseken Hekker puntjai okozták.
Azért megtudnám ezt szokni 😀
Al
Már nem is nagyon értettem, hogy mit szeretnek az emberek az amerikai focin. Ha véletlenül megnéztem egy másik meccset (nem sűrűn fordult elő), azt hittem egy másik játék.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Így szezon feléhez érve el kezdtem nézegetni a hátralévő 8 meccset, és próbálok esélyt latolgatni.
- Nagy eséllyel nyerhető meccsek: Texans, 49ers
- Kis eséllyel nyerhető meccsek: Vikings, Cardinals, Titans
- Nagy eséllyel vesztes meccsek: Saints, Eagles, Seahawks

Ezek alapján szerintem a lehető legrosszabb esetben is minimum két győzelem még kinéz a Rams-nek, és úgy 8:8-cal zárnánk, ami - nagy valószínűség szerint - nem elég PO-ra. Viszont ha a kis eséllyel nyerhető meccsek közül hozunk egyet, úgy esetleg egy 9:7-tel még beférhetünk egy WildCard helyre.
Én azért reménykedem, hogy akár a divízió cím se lehetetlen, látva hogy a Seahawks is képes betlizésre. Hozzájuk a dívizómeccsek mellett amúgy még a Falcons/Eagles/Jaguars/Cowboys látogat el. Jó lenne ha közülük azért egy-kettő még megütné a vizicsibéket... 😊
több mint 6 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Azért még mindig furcsa úgy meccset nézni, hogy minden pillanatát élvezed (még a 4. negyed idő ölését is). Főként azért mert az elmúlt években egy Rams meccset 25-30 perc alatt néztem végig a pörgetéseknek köszönhetően (persze nem élőben), s a legnagyobb élményt ezeken a meccseken Hekker puntjai okozták.
Azért megtudnám ezt szokni 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, Az egyedüli probléma: hogy-hogy Cooper Kupp TD elkapás nélkül fejezte be ezt a meccset? Booooooo 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
a Giants ellen, akiket nem is tudom mikor vertünk meg utoljára.dogbite
Mutatták meccs közben a stat-ot:
Utoljára 2001. október 14-én győzött a Rams a Giants ellen!

 www.pro-football-reference.com/boxscores/200110140ram.htm

McVay másodéves volt a főiskolán, Goff 7 éves volt. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Alakul az 1/1-1/2 legendás párosítás 😊
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Kicsit tartottam ettől a meccstől, így a bye week után, idegenben, a Giants ellen, akiket nem is tudom mikor vertünk meg utoljára. Meg aztán, majd mindenki elkönyvelte ezt kötelező győzelemként és ilyenkor szokott jönni a pofára esés. (Önmagában ez is elképesztő, hogy a Rams esetében kötelező győzelmet emlegetünk...mikor volt ilyen utoljára?). És akkor... jött a kiütés. Imádom ezt a a csapatot! Nálam (nyilván) McVay az év edzője, de Goff is eséllyel pályázik az év visszatérője címre. Ami külön parádés: eddig 5-0 idegenben (nálam London is annak számít). Már csak ezt kellene megtartani hazai pályán is. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ez hihetetlen. Érik a Rams-Eagles NFC finálé. 😀
Vrij6
Hol kell aláírni? Még az se zavarna, ha nem mi nyernénk és nem jutnánk be a SB-ba, hisz én már a PO-nak is örülnék idén! Na meg hogy végre talán kijutunk a 13 éve tartó hullámvölgyből...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Ez hihetetlen. Érik a Rams-Eagles NFC finálé. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Na! Ahhoz képest hogy szárnyal a csapat nagy a csend a topikban. Tessék már örülni! 😀
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Jenkins-t közben eltiltotta a Giants csapatszabályzat megsértése miatt, jelenetsen ez bármit is.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Lance Dunbar hétfőn edzésbe állt, de McVay (és Snead) majd csak később döntik el, hogy aktiválják-e az 53-as keretbe.
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Grat, élvezzétek ki az érzést. 😊
Azért szar volt ezt a produkciót élőben látni... És persze megint ti "csináltátok ki" Palmert, lehet h valamit tudnak a védők nálatok, hol kell ütni, hogy fájjon.
Innentől nektek szurkolok, vigyétek el a csoportot a tengerimadarak elől.

Ja elhoztam két Rams zászlót, amit minden székhez odaraktak a stadionban, majd ha valakinek nagyon kell, akkor haza tudom karácsony körül vinni, ha legközelebb hazalátogatok.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Elég furcsa érzés úgy nézni Rams meccseket, hogy az ember élvezi
Al
Pláne élőben! 😛
Majd jövök élménybeszámolóval.
több mint 6 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Elég furcsa érzés úgy nézni Rams meccseket, hogy az ember élvezi