Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Jó nézni ezt az offense-t, előrelépést vártam tőlük év elején, de koránt sem ekkorát (aktívan követem egyébként a csapatot, mert ez a csapat az egyik kis kedvencem Gurley rookie szezonja óta, plusz ehhez jött a költözés, Goff megsajnálása a gyors leírása miatt és az, hogy meghúzták egy 31 éves ember kinevezését). A Goff, Gurley, Watkins trió nagyon pofásan néz ki, McVay pedig óriási koponyának tűnik, szóval nagyon jól néz ki a jövő. Már csak a védelmet kellene összekapni, ha az sikerül Wade Phillips-nek akkor akár már idén meg lehet tréfálni a Seahawks-t...

Ja amúgy ezek a McVay-Shanahan párharcok jók lesznek, mind kettő elég kreatív play hívás terén.

Lényeg, hogy tetszik ez a csapat, és bár jövő héten nem fogok nekik szurkolni (sőt..), de a többi ellenfél ellen hajrá ti. 😀

41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Először nem fújták be a Delay of game-t az onside kicknél majd fújtak egy kamu OPI-t nálatok. Szóval, amit odaadtak 49ers-nek azt pár play-jel később visszavették, így senkinek nem lehet egy szava sem.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
azért nem egy világverő védelem ellen tettetek fel ennyit, de tény ha van Goffnak ideje akkor komfortosan mozog.
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Szerintem a védelmetek abszolút nem a kutyautő kategória. A Panthers és a Hawks ellen összesen 35 pontot engedtetek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Na akkor most olvassunk vissza egy kicsit, és lessük meg a topic 20-21. oldalait! 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
azért nem egy világverő védelem ellen tettetek fel ennyit, de tény ha van Goffnak ideje akkor komfortosan mozog.
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕

több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Az hogy az Offense ilyen jól fejlödik ,tényleg jó nézni.
A Defensenél meg várható volt hogy nem lesz olyan könnyü az átállás a 3-4es sémára.
Azt is el tudom képzelni hogy jövöre jó néhány játékostól meg fogunk válni a defensböl,bár én bízom benne hogy a srácok összeszedik magukat és hozzá szoknak az új defenshez.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
“Not a good night for Jeff Fisher.”

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Whitworth azért nagy igazolás volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a végén majd kiderül, h Goff jobb választás volt, mint Wentz 😛
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Faszán nézett ki az O, Goff, Gurley, Watkins és Woods komoly építőkockák lehetnek a jövőre nézve. Jó kis csapat lehet ez, egy elit LB kéne a D-be, meg a ST faszkodásokat elkerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2-1, és nagyon életképesnek tűnik az offense. Goff válláról Gurley és az átlagos OL munka már leveszi annyira a terhet, hogy sokkal szabadabban tud játszani. Volt 1-2 egészen nehéz dobása is amiket szintén megcsinált. Viszont a D kapott yardot, pontot rendesen most is. Egyenlőre nem mondom őket rossznak, de míg az O többet lépett előre ők inkább 1-et hátra. Futást jól öli a csapat, kevés volt a nagy engedett játék. Brockers, Donald jól dolgozik. DE, a pass rush nekem nagyon sovány. Quinn nem is tudom mennyit játszott, Longarace súlytalan, Barwin is sima átlag. A legfőbb veszély magasan Donald középről, a szélről jövő nyomásgenerálás nekem nagyon hiányzik. TruJoh megint felemás volt. Az első félidőben szinte eltűntette Garcont majd a másodikban ott verte meg ahol csak akarta. Kell az elit CB teljesítmény tőle, hogy limitált legyen a QB dolga.
Spec team: 3 labdaeladás! Ez nem fér bele. 1 el nem kapott labda, 1 fumble és a benyelt onside kick.

Se a Colts, se a 9ers nem a liga felső fele de még csak nem is a közepe. Az oda tartozó Skins elverte a gárdát, de ha a védelem tud javulni, amire van esély, a támadósor pedig így tud játszani, akkor ha a PO nem is talán, de a csoport 2. helyére lenne esély nem is kevés. De persze 2-1nél a PO-t se kell feladni egyből. 2 néhez meccs jön. Ha az egyiket sikerülne meggyerni az jó alap lehetne. Ha a Dallas ellen ez nem jön össze, nincs gond. 1 meccsre visszahívja a csapat Bajusz kapitányt és simázzák a Hawkst.

Minden esetre jó volt (és kicsit fura is) olyan Rams meccsre felkellni, ahol a támadók adták az élvezeti értéket. Ha a spec team nem csinál ilyen hülyeségeket, akkor teszem hozzá a védelem se lett volna ennyit pályán és nem kellett volna sokszor csak fél pályát jönnie a 9ersnek.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Na, jó melléfogtam. Az utolsó negyed felét láttam (nem volt kedvem felkelni hajnalban), és hát majdnem eladtuk ezt a meccset. Hétvégén majd megnézem, a lényeg hogy a W megvan.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kicsit tartok a mai meccstől. Nem is annyira a védelem múltkor mutatott gyengélkedése ad erre okot, sokkal inkább az amit a 49ers védelem művelt a Seahawks ellen. Hiába jobb most a Rams offense mint tavaly bármikor, azért én tartok tőle, hogy a 49ers defense megkeseríti majd Goff-ék életét. Küzdős, brusztolós meccsre számítok. Azért reménykedem a W-ben, jó lenne 2:1-gyel továbbmenni, mint 1:2-vel...
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Lehet hogy Mcvay egy okos fiú de nekem ugy tünt hogy az utolsó 3-4 percben fogalma sem volt hogy mit csináljon.
Fassel vlsz nem csak a Fakepunt miatt volt vègig melette,ès beszèlt vele.
Bár lehet hogy tèvedek.
A futás eleni vèdelemhez szerintem nincsennek meg az LBk.
Se Ogletreenek, Barronnak meg föleg nem az erőssège.Vègig 140 kilos OGkel kell küzdeniük.
Láttuk hogy milyen eredmènyel.
Az is èrdekes hogy Tavon szinte egyszer sem volt mint WR a pályán.
Ennyire szar lenne?
Mert a 4.negyedben Woods mindennel foglalkozott csak nem a labdával.
Skins nem volt annyira jó hogy ne lehetett volna meg ez a meccs.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Hát a futás elleni védelem egy nagy szar! Ogletree néha olyan fogalmatlan, hogy rossz nézni, máskor meg kijön a lépés (az történik amit előre sejt), és akkor remekel.
De túl sok yard-ot engedtünk futásból!
Ki kell javítani a hibákat D oldalról.
Pizsama
Én féltem ettől a meccstől, nagyjából mindenki minket tartott esélyesebbnek, ilyenkor szokott jönni a pofáraesés, ami jött is. A meglepetés viszont, hogy nem az O betlizett, hanem a D volt érthetetlenül gyenge. Amit futás elleni védekezés címén előadtak, attól konkrétan agyfaszt kaptam. 200+ yardot futottak (OMFG!!!), egyszerűen elképesztő. Tree mellett Barron se tudta a világát sem, borzalom volt nézni. Ezt muszáj javítani, és bízom WP-ben, hogy rendbe teszi a dolgot.
Viszont igaza volt Gurley-nek, ezt a meccset a tavalyi csapat 27-3-ra veszítette volna el. Kikaptunk, és gyakorlatilag végig hátrányban játszottunk, de mégsem volt az a totálisan reménytelen és kilátástalan érzésem,mint tavaly. Végre van jele az offense-nek, van OL, vannak elkapók, kezd működni a futás és Goff sem elveszett immár, sőt! (mondjuk az INT az csúnya volt, annyira tudni lehetett, hogy a legbiztosabb elkapóját fogja keresni...). McVay okos fiú remélem tanul ebből, én mindenesetre bizakodó vagyok. Azért jó lenne elkapni a 49ers-t!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hát a futás elleni védelem egy nagy szar! Ogletree néha olyan fogalmatlan, hogy rossz nézni, máskor meg kijön a lépés (az történik amit előre sejt), és akkor remekel.
De túl sok yard-ot engedtünk futásból!
Ki kell javítani a hibákat D oldalról.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trumaine Johnson lett a hét védője az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/907961592368611328
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/PFF/status/907033781164498944/photo/1
dogbite
Mire jó ha van mögötted egy kompetens edzői stáb 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
My man!
 www.profootballfocus.com/news/pro-wr-kupp-puts-up-good-showing-in-nfl-debut
Örülök, hogy a profik között is úgy fickándozott a debütálásakor, mint az Eastern Washingtonban. A srác nagy kincs. El ne herdáljátok!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 twitter.com/cjzero/status/907025554167275520

Ez jó! Pagano azt sem tudta kivel játszottak tegnap 😊
dogbite
akkor mi vezetjük a csoportot asszem

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ez pedig Johny "Monster" Hekker

 mobile.twitter.com/PatMcAfeeShow/status/906984445403688961/video/1

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/cjzero/status/907025554167275520

Ez jó! Pagano azt sem tudta kivel játszottak tegnap 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/PFF/status/907033781164498944/photo/1

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ez az élmény nagyon hiányzott már. Jó volt nézni a csapatot, még akkor is, ha ez a Colts a világát nem tudta tegnap. Valóban van egy csomó dolog amit javítani kell (pl. futásblokkolás), de hosszú idő után most érzem először (adja Isten, hogy igazam legyen), hogy ez az edzői stáb tudja mit csinál. Ellentétben Fisherrel, aki minden meccs után lenyilatkozta, hogy javítani fogják a hibákat és persze semmi nem történt, most azt hiszem ők tényleg meg fogják oldani. Persze ez csak egy meccs, de akkor is: ma jó Rams drukkernek lenni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Grat srácok! Vezetitek a csoportot 😊
silent7939
Rég volt ilyen jó hétfő reggel Rams drukkernek lenni.
Én azért maradnék a talajon. Voltak hibák (huhú, de még mennyi), és egy Luck nélküli gyenge Colts ellen nem olyan nagy dolog remekelni, sőt inkább elvárható volt a W.
Kezdetnek persze jó, de fontos hogy McVay megfogja a csapatot, nehogy elszálljanak maguktól, szóval holnaptól mehet a hibák javítása, hisz a Skins lesz az ellenfél, és gondolom az edző nem akarja hagyni hogy az ex-csapata túljárjon az eszén!

Szerkesztette: Pizsama