Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Van már valami info Hemingway sérüléséről, pár hét vagy szezon?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Megnéztem a meccset... és nem bántam meg. Nyilván preseason, meg minden, de...nem emlékszem rá mikor láttam utoljára ilyen összeszedett Rams offense-t, és főleg az első sor volt jó. Goff (16/20, 160 yard, 1 TD) tényleg jó volt, hét célpont között szórta a passzokat, nem kockáztatott, pontos volt. A második negyedben (már részben a backup OL mögött) vezetett egy korrekt 15 play-s hosszú drive-ot, eléggé egyben volt a dolog. Különösen azért volt jó látni a tegnapi teljesítményét, mert a srácon van nyomás rendesen...
dogbite
komolyan nem akarom letörni a lelkesedéseteket, de a Raiders back seven jelenleg bármelyik kezdő irányítóból sztárt tud csinálni. egy olyan linebacker nincs, akinek lenne fogalma a coverage-ről, a cornerbackek közül Sean Smith a cut / börtön felé közeledik, Carrie aki Kupp ellen védekezett nem kellene, hogy kezdő legyen. a drafton nem véletlenül hoztak két újoncot a secondarybe az első két körben (Conley, Melifonwu) de ők sérülés miatt nem játszottak.

ettől függetlenül McVay mintha valóban kreatívabb offense-t építene, mint ami itt volt az elmúlt években, már amennyit ebből le lehet szűrni.

choose life
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Megnéztem a meccset... és nem bántam meg. Nyilván preseason, meg minden, de...nem emlékszem rá mikor láttam utoljára ilyen összeszedett Rams offense-t, és főleg az első sor volt jó. Goff (16/20, 160 yard, 1 TD) tényleg jó volt, hét célpont között szórta a passzokat, nem kockáztatott, pontos volt. A második negyedben (már részben a backup OL mögött) vezetett egy korrekt 15 play-s hosszú drive-ot, eléggé egyben volt a dolog. Különösen azért volt jó látni a tegnapi teljesítményét, mert a srácon van nyomás rendesen...
Az OL tűrhető volt, a bal oldal rendben, Jamon Brown is jobb volt mint a Dallas ellen, de koránt sem tökéletes. A futásblokkolás gyengébb mint a passzblokk, ennek ellenére Gurley kicsit már a 2015-ös önmagát idézte, csaknem 5 yardos futásonkénti átlaggal. És végül az elkapók: Kupp minden centet megér, olvassa a védelmet, könnyen játssza tisztára magát, és biztos keze van. (Nekem ő az egyik tiszta példája annak, mennyire más filozófiát követ McVay mint Fisher. Míg Fisher elsősorben az "atletikusságot" kereste egy játékosban, addig McVay-nél a futball IQ az elsődleges, és nekem ez tetszik.) Thomas, Everett, Higbee jók voltak, bár az utóbbi kettőnek van mit fejlődnie blokkolás terén (Mack úgy ment át rajtuk mint kés a vajon). Sammy-nek volt két elkapása és egy majdnem TD-je (Goff tökéletes hosszú passzát sajnos nem sikerült behúznia). Mannion - Reynolds TD passz is szép volt. Összességében meglepően jó volt nézni az O-t, különösen a tavalyihoz képest. Ez egy teljesen más csapat immár, előszezon ide, vagy oda (mellesleg tavaly az előszezon is botrányos volt). Csak egy jellemző stat: tegnap 50% felett volt a 3rd down conversation (Goff ha jól emlékszem 7-ből 5-öt megcsinált.), amire nem tudom mikor volt példa. Ja, és nem volt fumble!
A D most nem volt annyira harapós mint a Dallas ellen, de hozzátartozik, hogy két kezdő LB nem játszott és a 4 legjobb CB-ből 3 szintén nem játszott.
Biztató kezdés. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Meg tudja mondani valaki, hogy idén Londonban a Rams-Cardinals meccs előtt lesz tailgate party? Kell rá venni külön belépőt vagy a meccs jeggyel be lehet jutni? Köszi a segítséget! Go Rams!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Donald holdout
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha jól néztem idén drágább lenne kirakni, mint megtartani...sza marad marha drága #4 WR...de gondolom az első repülők között lesz szezon után...
Rolni
Amennyiben szűk 20 misi drágának számít, jól nézted. 😀
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
McVay rendesen betárazott Goffnak fegyverekből.
Sammy Watkins a fedélzeten.
süti
Akkor minek van nálunk még Tavon Austin horror pénzért?!
Pizsama
Ha jól néztem idén drágább lenne kirakni, mint megtartani...sza marad marha drága #4 WR...de gondolom az első repülők között lesz szezon után...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
McVay rendesen betárazott Goffnak fegyverekből.
Sammy Watkins a fedélzeten.
süti
Akkor minek van nálunk még Tavon Austin horror pénzért?!
Pizsama
Na, ez baromi jó kérdés. Ráadásul az offseason-ben sérült volt, és jelenleg is újra sérült, eddig nem sokat tudott hozzátenni a McVay féle offense-hez.

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
The elephant in the room after the Sammy Watkins trade: What does this mean for Tavon Austin? Crazy to think, given the $40-plus million extension he was given less than a year ago. But it seems like he is being phased out of this offense. Rams have drafted seven wide receivers and tight ends the last two years, have signed another wideout (Robert Woods) and have traded for another (Watkins). Also, Austin's dead cap drops from nearly $20M to $5M next year. He hasn't been able to practice, either. Right now, looks like it's Watkins, Woods and rookie Cooper Kupp, who they really like, in three-receiver sets. - ESPN
Read more on ESPN


Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
McVay rendesen betárazott Goffnak fegyverekből.
Sammy Watkins a fedélzeten.
süti
Akkor minek van nálunk még Tavon Austin horror pénzért?!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
McVay rendesen betárazott Goffnak fegyverekből.
Sammy Watkins a fedélzeten.
süti
Kár hogy Janoris nem maradt, most simán össze lehetne őket téveszteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
McVay rendesen betárazott Goffnak fegyverekből.
Sammy Watkins a fedélzeten.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ami viszont feltűnő hogy a játékosok nem különösebben tisztelik Bajuszt, meg nem is nagyon figyelnek rá.
Feltüzelés, no chance.
tenorx
Bajusz legnagyobb hibája az volt, hogy próbált emberközeli lenni. Szerintem tisztelet, fegyelem és kellő szigor nélkül nem lehet kihozni egy csapatból ami bennük van.
Remélem McVay eléggé szigorú lesz, és rendet rak az öltözőben és a fejekben! Ráfér a csapatra...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ami viszont feltűnő hogy a játékosok nem különösebben tisztelik Bajuszt, meg nem is nagyon figyelnek rá.
Feltüzelés, no chance.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2 rész után még jobban rajta ülök a bandwagonon 😀
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megtaláltam torrenten az All or Nothingot, ha valakinek kell dobjon PM-et.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Rams DE Dominique Easley out with torn ACL
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ha nem csinál legjobban kereső védőt belőle a Rams akkor még is érdemlik, hogy elmenjen. És bár szívesen elnézegetném zöld-sárgában remélem hamar meglesz a deal.
alatriste
"It is a fun game and serious business". Egyrészt a jelen szerződés szerint a Rams még két évig megtarthatná kevesebb mint 10 milláért, másrészt AD az egyik, ha nem a legjobb DP a ligában, aki maximálisan megérdemelné a nagy pénzt. Adalék, hogy jelenleg 4 millióval vagyunk a sapka alatt. Szóval mindkét félnek vannak érvei, de én is nagyon remélem, hogy mihamarabb meglesz a deal.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van esze, nem fix hogy 3-4endként is annyira jó számai lesznek. Bár sztem nem lesz kb semmi visszaesés nála

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha nem csinál legjobban kereső védőt belőle a Rams akkor még is érdemlik, hogy elmenjen. És bár szívesen elnézegetném zöld-sárgában remélem hamar meglesz a deal.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
The Rams have been informed that Aaron Donald will indeed hold out and will not report to training camp on Saturday.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ledaráltam az egészet, nekem sokkal jobban tetszett mint a Hard Knocks (mondjuk ez nem volt nehéz). Ajánlom mindenkinek.

"Proud to be a Ram"

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Elindult az All or Nothing második évada a Rams előző szezonjáról.
Amilyen fájdalmas volt megélni tavaly ezt a rettenetet, így két rész után eddig mégsem olyan rossz 🙂

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Rams traded former No. 2 overall pick Greg Robinson to Lions for a 2018 sixth-round draft pick, source tells ESPN.

According to @Jason_OTC the #Rams are expected to save $3.3M on the cap by trading Robinson to the Lions.

GRob hosszas, kitartó munkával nálunk fokozatosan és teljesen kiírta magát a keretből. A minicampben gyakorlatilag már csak a negyedik sorral edzett.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Köszi! (Elég csúnya, hogy pont a youtube-t nem csekkoltam, hogy fent van-e).

OFF: A youtube-ról egyébként így lehet letölteni, ha igény van rá:

 hvg.hu/tudomany/20160822_conv_youtube_zene_letoltes_ingyen_hogyan_tolthetek_le_youtube_videot_zenet_klipet


Super Bowl XXXIV-t hol tudom letölteni?
vszabolcs88
Mindenképpen le akarod szedni? Youtube-on fent van az egész meccs
 www.youtube.com/watch?v=bflL0XATHAw
Wyatt
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Elég jó írás

 mmqb.si.com/mmqb/2017/06/06/sean-mcvay-los-angeles-rams-24-hours-nfl

Tactics win battles. Strategy wins wars.