Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok! Vezetitek a csoportot 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez holnap kifejtem, most nem jozanul annyit, hogy Watt kurva jo szezonjaval volt 2-14 is, Donald MVP szezonjaval meg nem tudom, mennyi, de PO nem. Rodgers meg egyedul PO-ba visz egy csapatot. QB sajna,nem sajna tobb

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Mert ő még nem kapta meg azt a pénzt. Könnyű jótékonykodnia egy Bradynek 100 milla körüli pénzzel, és úgy, hogy az asszony hoz évi vagy 30 millát, de más, ha egy, a szerződése elején lévő játékosról van szó. Am meg meg is érdemelné Donald Suh pénzét is, más kérdés, hogy én is inkább csak QB-nek adnék ennyit 😊
Wyatt
Attól függ Melyik QB-nek? Az én szememben se Flacco, se Stafford, se Luck nem érdemelné meg azt a pénzt amit szakítottak. Ez egy rohadt csapatjáték. Értem én hogy sok múlik a QB-n, de saját magának azért mégse passzolhat senki, meg különben is a védelmek nyerik a SuperBowl-t...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Donald visszatért

"Aaron Donald just showed up at Rams and took his physical; he will not play Sunday, per source."

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ő még nem kapta meg azt a pénzt. Könnyű jótékonykodnia egy Bradynek 100 milla körüli pénzzel, és úgy, hogy az asszony hoz évi vagy 30 millát, de más, ha egy, a szerződése elején lévő játékosról van szó. Am meg meg is érdemelné Donald Suh pénzét is, más kérdés, hogy én is inkább csak QB-nek adnék ennyit 😊

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
Persze ezen sokáig lehetne diskuràlni hogy melyik az a pozició ahol megèri nagy pènzt megadni.
Nekem az a bajom itt hogy AD-nak van egy 4+1èves szerződèse amit aláirt.
Most 3 èv után szeretnè a nagy lovèt ami a teljesitmènye alapján teljesen rendbe lenne,ha lejárt volna a rookie szerződèse.
Mit csinálsz ha esetleg már 1-2 jó szezon után mindegyik el kezd holdouttolni.
Azèrt az sem müködik.
Ès ha jól olvastam kb.600.000$ vagyunk a sapka alatt,ami azt jelenti hogy 2-3 jól fizetett játèkostól hirtelenjèbe meg kellene válnunk.
Ramsfan
Én úgy tudom, hogy ráadásul megkínálták egy egész jó fizetéssel, tehát többet kapna mint ami a mostani szerződésében van. A gond ott van, hogy Donald többet akar, és már-már Suh és Miller szintű fizetést szeretne, ami a Rams jelenlegi helyzetét nézve szinte lehetetlen, de legalábbis évekig problémákat generálna a fizetési sapkával.
Mikor jól bevált, bizonyított veterán játékosok is hajlandóak átstrukturálni a szerződéseiket a csapat érdekeit is szem előtt tartva, akkor Donald miért nem képes erre?
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
Persze ezen sokáig lehetne diskuràlni hogy melyik az a pozició ahol megèri nagy pènzt megadni.
Nekem az a bajom itt hogy AD-nak van egy 4+1èves szerződèse amit aláirt.
Most 3 èv után szeretnè a nagy lovèt ami a teljesitmènye alapján teljesen rendbe lenne,ha lejárt volna a rookie szerződèse.
Mit csinálsz ha esetleg már 1-2 jó szezon után mindegyik el kezd holdouttolni.
Azèrt az sem müködik.
Ès ha jól olvastam kb.600.000$ vagyunk a sapka alatt,ami azt jelenti hogy 2-3 jól fizetett játèkostól hirtelenjèbe meg kellene válnunk.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?
Höri
Warren Sapp kb. az egyetlen ebben az évezredben.
empty taxi
Btw pl Suh nem lendített semmit sem a Lions, sem a 'phins bajnoki esélyein. Dareus és McCoy szerintem még nem is jártak PO-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?
Höri
Warren Sapp kb. az egyetlen ebben az évezredben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött waiverről a QB Brandon Allen. Greg Olson dolgzott vele másfél szezont Jacksonvilleben. Nem teljesen reménytelen a pasas, szóval akár lehet belőle egy karrier backup QB-t képezni Goff mögé.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, ez is egy jogos érv, azért egy nem QB-nek ennyi pénzt kiadni nem könnyű. Viszont azt is megértem, hogy ha Tavon Austinokra ennyit szán a vezetőség, az nyilván zavarja őt, és talán az ilyen felesleges pénzkidobások helyett azt kellene megfizetni, aki tényleg a posztja egyik, ha nem a legjobbja, és képes előrelendíteni valamelyest a csapatot

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.
füligjimmy
Elég szép summával megkinálták AD-t. Ha nem képes felfogni hogy nincs a csapatnak annyi fölös pénze (köszi Snead, köszi Tavon Austin) hogy éveken keresztül csúcsfizetést kapjon, akkor keressen más csapatnál helyet magának.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?
Ramsfan
Nyolc a trend évek óta, max 9, a safetyk között meg nálunk van pl kettő, aki csak ST-ben lép pályára, gondolom, nálatok is ez lehet

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?
Ramsfan
Az 53-ból 21 játékos tavaly még nem volt a rosteren, ami nem kevés. A 8 OL ember szerintem se sok, de lehet kukázni akarunk a máshonnan kivágottak közül... És persze kíváncsi leszek a PS-re is.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.
füligjimmy
Ha jól sejtem senki nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy aláírja.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nekem is baromira elegem van ebből a holdout hisztiből. Érvényes, saját maga által aláírt szerződéssel bíró munkavállaló. Szerintem épp ideje lenne, ha a csapat vezetése hangnemet váltana végre. Annyira megértőek vagyunk, nehogy véletlenül megsértsük AD egóját, vagy bármijét, ami nekem már sok. Az a kép amit eddig felépített magáról alaposan megkopott nagyon sok szurkoló szemében. Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Lehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de szerintem el kéne tradelni Donald-ot.
Kedveltem, nagyon jó játékosnak tartom, és megértem hogy nagy lóvét akar, de ez most már nevetséges.
Ha a pénz ennyivel fontosabb neki mint a játék és a csapat, akkor nincs helye nálunk!
Eljön az a pont amikor a holdout-oló alulfizetett játékossal már nem rokonszenvezik az ember. Nekem most jött el.
Pizsama
Van benne valami.
Donaldnak is lehetne annyi esze,hogy a Rams nem nem akarja megadni a nagy pénzt hanem valsz nem tudja.
Csak ugy hirtelenjében nem tudnak évi 20 misit begyürni a sapka alá.
A másik meg az,hogy akkor meg minek vannak a rookie szerzödések?
Bár az is igaz hogy Donnald jobban megérdemelné mint néhány más játékos a roszteren.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Lehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de szerintem el kéne tradelni Donald-ot.
Kedveltem, nagyon jó játékosnak tartom, és megértem hogy nagy lóvét akar, de ez most már nevetséges.
Ha a pénz ennyivel fontosabb neki mint a játék és a csapat, akkor nincs helye nálunk!
Eljön az a pont amikor a holdout-oló alulfizetett játékossal már nem rokonszenvezik az ember. Nekem most jött el.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Los Angeles Rams Mobile: Rams Announce Roster Moves
 yi.nzc.am/eB3ErG

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Trade terms: Rams traded a seventh-round pick to Washington for TE Derek Carrier, per source.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Van már valami info Hemingway sérüléséről, pár hét vagy szezon?
Pizsama
McVay azt nyilatkozta hogy minimum 8-10 hét

Tactics win battles. Strategy wins wars.