Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?


2003 óta először állunk 5-2 -vel.
Az utolsó kiütéses győzelmünk 2014. december 7-én volt a Redskins ellen. Akinek az akkori OC-je egy bizonyos Sean McVay volt 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ellenben a Jags O elég harmatos. Lee se remekel, Fournette meg néha villan, de amúgy egy kicsivel jobb D meg tudja azért fogni. Gabbert meg.....inkább nem írok semmit.
Pizsama
Ezzel az elszólással mindent elárultál Borstlesről 😀
mustaine
LOL, bazmeg! De hülye vagyok! Hogy a faszomba írtam Gabbert-et Bortles helyett? Na, látszik milyen gyakran nézek Jags meccset, még azzal se vagyok tisztában ki most az irányítójuk!
Pizsama
Nem vagy egyedül ezzel, a front officeban nálunk ugyanez a helyzet...
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ellenben a Jags O elég harmatos. Lee se remekel, Fournette meg néha villan, de amúgy egy kicsivel jobb D meg tudja azért fogni. Gabbert meg.....inkább nem írok semmit.
Pizsama
Ezzel az elszólással mindent elárultál Borstlesről 😀
mustaine
LOL, bazmeg! De hülye vagyok! Hogy a faszomba írtam Gabbert-et Bortles helyett? Na, látszik milyen gyakran nézek Jags meccset, még azzal se vagyok tisztában ki most az irányítójuk!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ellenben a Jags O elég harmatos. Lee se remekel, Fournette meg néha villan, de amúgy egy kicsivel jobb D meg tudja azért fogni. Gabbert meg.....inkább nem írok semmit.
Pizsama
Ezzel az elszólással mindent elárultál Bortlesről 😀

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Féltem ettől a meccstől, ez a JAX defense nagyon-nagyon erős, karcol rendesen, és láthatóan felszívta magát erre a meccsre. Így aztán nem volt egy látványos mérkőzés, de szerintem az egyik legfontosabb győzelmünk volt idén. Grat a JAX-nek, rengeteg problémát fog ez a védelem okozni még az ellenfeleiknek.
Viszont a mi részünkről, egy nagyon okos meccs volt, ez az edzői stáb már most klasszisokkal jobb a tavalyinál. Külsőleg tiszta Fisherball győzelem: 2 special team TD, és a defense majd kontrollálja a meccset, de most ehhez a W-hez az offense is kellett, ami nagyon okosan játszott és tetszett annak ellenére, hogy nem volt tűzijáték. Futás keményen, play action passzok, Goff pontos volt, és jó döntéseket hozott. Ismét fontos játékokat csinált meg, és annak ellenére, hogy nem volt túlfoglalkoztatva, a 22 évéhez képest érett játékot hozott (ha Woods nem ejti el kétszer a labdát kulcsszituációkban...) Gurley 100+ yard, pipa. Az látszik még, hogy a Watkins - Goff kémián dolgozni kell. Az offense gameplan működött és működött a D is, annak ellenére, hogy az első negyedben még az öltözőben maradtak. De ezt követően teljesen megölték a futást (Fornette az első két nagy futását követően csupán 2,5 yardot átlagolt), a passzjátékukkal pedig nem tudtak megverni minket.
Így aztán 2006 óta először állunk 4-2 -vel.
dogbite
Szerintem nagyon fontos volt hogy a D tudott alkalmazkodni. Ha valamit utáltam a Fisher érában, az az adjustment hiánya és a second half meltdown-ok. Bámulatos amúgy a Jags D. Főleg a secondary! Talán a futás ellen kéne fejlődniük, sokszor elég nagy lukakat hagytak Gurley-nek, amikből aztán rendre jöttek a 4-6 yardos futások. Ellenben a Jags O elég harmatos. Lee se remekel, Fournette meg néha villan, de amúgy egy kicsivel jobb D meg tudja azért fogni. Gabbert meg.....inkább nem írok semmit.
Közhely, de tényleg az ST egységek döntötték el a meccset. Szerencsénkre itt a Rams jobb volt. A Jags-nél hiányzik a jó rugó és egy megbízható punter. Hálát adok az égnek hogy ez nálunk évek óta nem gond!
Aztán ott van még a time management ahol a Jags alulmaradt - lásd első félidő vége!
Alapvetően jó kis csapat a Jags, simán bennük van hogy megkeserítsék több csapat dolgát, de azért meg hiányzik pár elem a kirakósból.
A Rams-nek viszont javulnia kell. Főleg hogy most már AP is erősít a Cards-ot! Nagyon reménykedem benne hogy lassan de biztosan összeáll a D! Izgalmas meccset várok Londonban, és remélem is hogy életem első élőben nézett NFL meccse megéri majd s fárasztó utat! #GoRams #FirstPOsince2014
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Féltem ettől a meccstől, ez a JAX defense nagyon-nagyon erős, karcol rendesen, és láthatóan felszívta magát erre a meccsre. Így aztán nem volt egy látványos mérkőzés, de szerintem az egyik legfontosabb győzelmünk volt idén. Grat a JAX-nek, rengeteg problémát fog ez a védelem okozni még az ellenfeleiknek.
Viszont a mi részünkről, egy nagyon okos meccs volt, ez az edzői stáb már most klasszisokkal jobb a tavalyinál. Külsőleg tiszta Fisherball győzelem: 2 special team TD, és a defense majd kontrollálja a meccset, de most ehhez a W-hez az offense is kellett, ami nagyon okosan játszott és tetszett annak ellenére, hogy nem volt tűzijáték. Futás keményen, play action passzok, Goff pontos volt, és jó döntéseket hozott. Ismét fontos játékokat csinált meg, és annak ellenére, hogy nem volt túlfoglalkoztatva, a 22 évéhez képest érett játékot hozott (ha Woods nem ejti el kétszer a labdát kulcsszituációkban...) Gurley 100+ yard, pipa. Az látszik még, hogy a Watkins - Goff kémián dolgozni kell. Az offense gameplan működött és működött a D is, annak ellenére, hogy az első negyedben még az öltözőben maradtak. De ezt követően teljesen megölték a futást (Fornette az első két nagy futását követően csupán 2,5 yardot átlagolt), a passzjátékukkal pedig nem tudtak megverni minket.
Így aztán 2006 óta először állunk 4-2 -vel.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. McVayel nagyon jó lóra tettetek. Szerintem nem kérdés, hogy idén összejön a régen áhított playoff. Ja és Cooper Kuppra vigyázni.
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Kössz és Grat Rams 😀

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Egy jo ILB igaz nem premier poszt dea front 7 mozgatoja...
Mas kerdes hogy Ogle most picit lassunak tunik...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Csapatépítés szempontjából furcsa. Nincs szerződése két éve TruJohnak aki magasan a No1 CB. És ami több többnyire minőségben is tud úgy jatszani. alatriste
Mennyibe fájna a Ramsnek újabb fr taget tenni rá?
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csapatépítés szempontjából furcsa. Nincs szerződése két éve TruJohnak aki magasan a No1 CB. És ami több többnyire minőségben is tud úgy jatszani. Donald akihez hasonló jatékos évtizedenként van szintén vár a szerződésére.
Ha ezt a 3 posztot nézzük fontossaguk alapjan is a CB egyértelműen a legfontosabb de Donald középen olyan hatassal van a játékra mint egy premium pass rusher. És még futás ellen is elit. Og meg a védelem vezére, ez igaz, egy jó ILB, de fontossagát tekintve inkább a 3. ebben a felhozatalban. Legalábbis biztos nem első.
alatriste
de ő jó katona, aki nem sír, hogy pénzt kapjon, ezért megjutalmazza a vezetőség.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csapatépítés szempontjából furcsa. Nincs szerződése két éve TruJohnak aki magasan a No1 CB. És ami több többnyire minőségben is tud úgy jatszani. Donald akihez hasonló jatékos évtizedenként van szintén vár a szerződésére.
Ha ezt a 3 posztot nézzük fontossaguk alapjan is a CB egyértelműen a legfontosabb de Donald középen olyan hatassal van a játékra mint egy premium pass rusher. És még futás ellen is elit. Og meg a védelem vezére, ez igaz, egy jó ILB, de fontossagát tekintve inkább a 3. ebben a felhozatalban. Legalábbis biztos nem első.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Rams gave LB Alec Ogletree 4-year, $42M extension that includes $33M over first 3 years, per source. Now 2nd highest paid ILB to L. Kuechly.

Mindjuk ezt így nem láttam jönni. Nekem van azért némi fenntartásom AO idei teljesítményével kapcsolatban, picit húzom a számat, megéri-e ezt a pénzt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.
dogbite
Bakker. Pedig én bírtam őt. Mondjuk tény, hogy nem nyújtott semmi kiemelkedőt, de nem is volt nagyobb bajom vele. Practice squad-ba még bekerülhet?
Pizsama
Az az érzésem, hogy vele végeztek. Már csak "nevelési célzattal" is (gondolok itt Ogletfreeagent-re, Quinn-re).

 twitter.com/Rich_Hammond/status/917490378093207552
dogbite
Ez a Hanna TD volt? Mert akkor érthető a "szankció"!
Pizsama
Igen.
Egyébként meghallgatásra találtak az imáid 😊 : Austin nem fog punt return-t csinálni egy jó darabig. McVay illetve Fassel Coopert vagy Kupp-ot teszi be helyette.
dogbite
Az ugyanaz 😛😛
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.
dogbite
Bakker. Pedig én bírtam őt. Mondjuk tény, hogy nem nyújtott semmi kiemelkedőt, de nem is volt nagyobb bajom vele. Practice squad-ba még bekerülhet?
Pizsama
Az az érzésem, hogy vele végeztek. Már csak "nevelési célzattal" is (gondolok itt Ogletfreeagent-re, Quinn-re).

 twitter.com/Rich_Hammond/status/917490378093207552
dogbite
Ez a Hanna TD volt? Mert akkor érthető a "szankció"!
Pizsama
Igen.
Egyébként meghallgatásra találtak az imáid 😊 : Austin nem fog punt return-t csinálni egy jó darabig. McVay illetve Fassel Coopert vagy Kupp-ot teszi be helyette.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.
dogbite
Bakker. Pedig én bírtam őt. Mondjuk tény, hogy nem nyújtott semmi kiemelkedőt, de nem is volt nagyobb bajom vele. Practice squad-ba még bekerülhet?
Pizsama
Az az érzésem, hogy vele végeztek. Már csak "nevelési célzattal" is (gondolok itt Ogletfreeagent-re, Quinn-re).

 twitter.com/Rich_Hammond/status/917490378093207552
dogbite
Ez a Hanna TD volt? Mert akkor érthető a "szankció"!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.
dogbite
Bakker. Pedig én bírtam őt. Mondjuk tény, hogy nem nyújtott semmi kiemelkedőt, de nem is volt nagyobb bajom vele. Practice squad-ba még bekerülhet?
Pizsama
Az az érzésem, hogy vele végeztek. Már csak "nevelési célzattal" is (gondolok itt Ogletfreeagent-re, Quinn-re).

 twitter.com/Rich_Hammond/status/917490378093207552

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.
dogbite
Bakker. Pedig én bírtam őt. Mondjuk tény, hogy nem nyújtott semmi kiemelkedőt, de nem is volt nagyobb bajom vele. Practice squad-ba még bekerülhet?
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Maurice Alexander released.
Ez gyors volt: egy héten belül kezdőből inaktív, majd munkanélküli. McVay nem viccel, ha nem játszol elég jól, akkor nincs itt a helyed.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem meg annyit Goffrol hogy a vegen pedig 1:09 el az oran idokeres nelkul RZ-ba tudta juttatni a csapatot.
Ott ha Kupp megfogja felrobban a stadion.
Nagyon fontos hogy nem roppan össze a nagy nyomas alatt.
Adirotor
Nagyon csalódott voltam, mikor láttam Kupp volt az, aki nem tudta elkapni a game winnert. Ejnye-bejnye. De ha lehet, ne ezen a héten javítson | (mivel Jags - Rams lesz). | 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nekem meg annyit Goffrol hogy a vegen pedig 1:09 el az oran idokeres nelkul RZ-ba tudta juttatni a csapatot.
Ott ha Kupp megfogja felrobban a stadion.
Nagyon fontos hogy nem roppan össze a nagy nyomas alatt.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szokás szerint megint kinyírtuk saját magunkat, az 5 eladott labda nagyon-nagyon sok. Végig az volt az érzésem, hogy nem találjuk a ritmust a meccsen. Goff sem volt olyan éles, többször hozott rossz döntést és pontatlanabb is volt. Ennek ellenére nem hibáztatom, tudta mozgatni a csapatot, kulcsjátékokat hozott, az INT után sem rogyott meg. Igazából nekem az egész offense tűnt indiszponáltnak. Már maga az offense gameplan sem tetszett, hogy ennyire elhagytuk a futást, majd kétszer annyit passzoltunk, Gurley-t is "hanyagoltuk", és a végén pedig nagyon hiányzott az időkérés. Watkins nekem csalódás volt, olyannak tűnt, mintha csak félgőzzel ment volna a labdákért. A meccs számai annyira nem rosszak, kevesebb ideig birtokoltuk ugyan a labdát, de több first down-t csináltunk, 50% feletti third down hatékonysággal, több támadó yarddal, kevesebb büntivel stb. De az 5 TO... Olyan mintha rögtön az elején a Gurley fumble megfogta volna a csapatot. Mindegy, fiatal csapat, fiatal HC - ebből a meccsből tanulni kell.
De hogy jót is mondjak, a D annyira már nem volt rossz, a safety páros előtt le a kalappal.
dogbite
Mivel csak az első félidőt láttam, így csak arról tudok nyilatkozni.
Valóban a labdaeladásokkal nyírtuk ki magunkat. A Gurley fumble elkerülhető lett volna ha nem akar mindenáron TD-t szerezni abban a play-ben. Nem is értettem, ő ennél okosabb szokott lenni, de lehet a pillanat hevében úgy gondolta, meg tudja csinálni a TD-t...
A kis kedvencem, Tavon Austin stílusosan rögtön egy PR fumblival kezdett, amit még megmentett, aztán több, számomra érthetetlen trükkös játékhívás után végül valahogy TD-t szerzett (szerencse?), majd utána megint csinált egy gyönyörű PR fumble-t, most ráadásul oda is adva az ellenfélnek a labdát. Na, nálam itt szakadt el a cérna, nem akarom többet látni punt return-öknél!!!
Cody Davis és John Johnson valóban megleptek, 2 INT rögtön az első félidőben, le a kalappal! Ogletree megint felemás teljesítményt mutatott: volt sack-je, meg még pár egy jó tackle-je, de többször is rosszul/későn mozdult rá az emberre. Donald és Quinn is villant végre, de sokkal több kéne tőlük is. Goff az első drive-ban nagyon magabiztosnak tűnt, de később egyre jobban elbizonytalanodott ahogy sokszor nem sikerült jól kivitelezni a play-eket. Mentségére legyen mondva a Seahawks secondary többször remekelt, több labdaelütésük, vagy incomplete passt okozó szerelésük is volt.
Ha összeségében össze kéne foglalni, akkor egész egyszerűen fejben nem voltunk ott, és többször is rosszul kivitelezett játékok hátráltatták a csapatot.
Nyerhető meccs lett volna. Kár érte!
De most a legfontosabb, hogy tanuljunk belőle, és a következő meccsen ne kövessük el ezeket a hibákat!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Szokás szerint megint kinyírtuk saját magunkat, az 5 eladott labda nagyon-nagyon sok. Végig az volt az érzésem, hogy nem találjuk a ritmust a meccsen. Goff sem volt olyan éles, többször hozott rossz döntést és pontatlanabb is volt. Ennek ellenére nem hibáztatom, tudta mozgatni a csapatot, kulcsjátékokat hozott, az INT után sem rogyott meg. Igazából nekem az egész offense tűnt indiszponáltnak. Már maga az offense gameplan sem tetszett, hogy ennyire elhagytuk a futást, majd kétszer annyit passzoltunk, Gurley-t is "hanyagoltuk", és a végén pedig nagyon hiányzott az időkérés. Watkins nekem csalódás volt, olyannak tűnt, mintha csak félgőzzel ment volna a labdákért. A meccs számai annyira nem rosszak, kevesebb ideig birtokoltuk ugyan a labdát, de több first down-t csináltunk, 50% feletti third down hatékonysággal, több támadó yarddal, kevesebb büntivel stb. De az 5 TO... Olyan mintha rögtön az elején a Gurley fumble megfogta volna a csapatot. Mindegy, fiatal csapat, fiatal HC - ebből a meccsből tanulni kell.
De hogy jót is mondjak, a D annyira már nem volt rossz, a safety páros előtt le a kalappal.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Rams inactives: Alexander, Joyner, Allen, Price, Donnal, Lucas, Davis

A két kezdő safety nélkül állunk ki. Wilsonnak nagy napja lehet.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem gondoltam volna, hogy 3/3 winnel áll majd a fantasy csapatom, amiben 3 Rams támadó is kezdő 😀 (Goff, Gurley, Kupp)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀