Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 ftw.usatoday.com/2017/11/nfl-sean-mcvay-rams-saints-jared-goff-audibles/amp

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A végét megint sikerült izgalmassá tenni a magunk számára, de megvan a W és ez a lényeg.
És innentől hivatalosan vége a "7-9 bullshit" szezonnak.

dogbite
és mindezt egy másik volt 7-9-es klubtagnak "köszönhetően" értétek el 😀
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
A végét megint sikerült izgalmassá tenni a magunk számára, de megvan a W és ez a lényeg.
És innentől hivatalosan vége a "7-9 bullshit" szezonnak.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Mit gondoltok a Saints vagy a Vikings a nehezebb ellenfél?
szata
Viks szerintem a nehezebb. Én reménykedem hogy otthon meg tudjuk lepni a Saints-et.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Mit gondoltok a Saints vagy a Vikings a nehezebb ellenfél?
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ricsi a Viks-Lions meccs alatt a vasárnapi mérkőzéseket promózta, idézem: Saints-Rams rangadó! XD
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Woods pár hét kihagyás váll sérülés miatt.
| Fasza |

Ideje elővenni komolyabban Watkinst.
alatriste
Vagy Cooper-t!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Woods pár hét kihagyás váll sérülés miatt.
| Fasza |

Ideje elővenni komolyabban Watkinst.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Én a vereség okát abban láttam, hogy túl kesztyűs kézzel bántunk Keenummal.
Al
Szerintem inkább ott volt a gond, hogy Philips nagyon a pass rush-ra épített. De ez a Vikings O-line nagyon jó. Egész egyszerűen nem voltak meg azok a siettetések, ami más csapatok ellen jól hoztunk. Ha meg mégis odaértünk Keenum-hoz, akkor valahogy mégis kimenekült, megcsinálta a passzot. Komolyan mondom, élvezett lett volna nézni a játékát, ha nem Vikings mezben lett volna (ebből is látszik mennyit számít egy jó OC).

Én előzetesen simán vártam töle 1-2 INT-t.
Al
Én is vártam volna tőle legalább egy INT-t, de látod, a secondary nem bírta jól levédekezni a Viks elkapókat, a D-line meg nem ért elég korán oda Keenum-hoz.

A másik, a play hívások. Alig hívtunk screen játékot, ezért középen a nagy tömörülésben esélye sem volt futni Gurleynek (rá még visszatérek). Nem húztuk szét a védőfalat.
Al
Ezzel egyetértek. Ha az második drive után láttuk hogy nem működnek a konvencionális play-ek, akkor variálni kellett volna, és merészen olyan trükkös játékokat hívni, amik vagy bejönnek, vagy nem. De legalább megkavarjuk kicsit a pocsolyát és így a Vikings védelemet is. Ezek a játékok elmaradtak.

Gurley. Kövezzetek meg, de én utálom. Szerintem szar játékos (persze, ha hozná az első évét, mikor alig lehetett levinni....az tetszene).....Ha valamit fel tudtok hozni a mentségére, kérlek tegyétek meg, mert én lassan annyira rühellem mint Austint.
Al
A legjobb futókat is simán meg tudja fogni egy jó front seven, vagy egy rosszul blokkoló fal. SJax-nek is voltak olyan évei mikor szenvedett. Szar volt előtte a fal, és abszolút kiszámítható playhívásokkal játszottunk: 1st&10, SJax fut középen, emlékeztek még? Talán pont a Vikings-nál most remeklő Pat Shurmur csinálta ezt. Faulk meg Faulk. Neki tényleg olyan szeme volt, hogy volt amikor blokkolni se kellett neki csak ment amerre nem látott ellent. Szerintem nem is lehet őket jól összehasonlítani. Faulk inkább a gyorsaságára és az irányváltásokra épített, SJax tipikus PowerBack volt, aki az erejére támaszkodott, Gurley meg inkább amolyan all-purpose back, akit elkapásokkal és a jól megnyitott résekkel lehet yardtermelésre bírni. Ne várd tőle, hogy egy összetömörülő falon erőből átmenjen (bár a TD-je erre némiképp rácáfolt).

Egyébként engem nagyon felb@szott a meccs, mert szerintem "simán" hozhattuk volna, bár előzetesen fix 1-es volt nálam.
Al
Engem is felbaszott. Ha úgy vesszük 3 negyedig döntetlenre álltunk egy nagyon erős Vikings-zal. Ha 3 pontba kéne összefoglalnom a vereség főbb okait, akkor:
- Csere CB-k egy jó WR squad ellen (főleg Thielen-nel nem tudtunk mit kezdeni).
- Fáradt, sokat pályán lévő védelem (a 3&out-ok nem segítettek).
- Fumble az 1 yardoson mint meccsfordító momentum.
Szóval nem csoda hogy kikaptunk.
Pizsama
Amúgy szerintem rohadt jól játszottatok, a végére azért sikerült bedarálni a védelmeteket mert azért 37,5 percig ha pályán van egy védelem elfárad, mi is ebben futottunk bele tavaly sokszor.
Igazából a rush D-teken kéne kicsit javítani, mert a többi nagyjából rendbe volt amíg ki nem fulladtatok.
Egyébként ilyen meccsek kellenek Goffnak is biztos vagyok benne ha ismét találkozunk mondjuk a playoffban, már bizonyos helyzetekben másképpen döntene.
Ez a csapat szerintem jövőre teljesedhet ki igazán addigra lesz elég tapasztalat. Sullivant öröm volt nézni a fal közepén, nagy kedvencem még mindig az öreg 😊
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
| Azért ugye titkon mindenki örül hogy kikapott a Seahawks.....azaz lóf@aszt,
nem is titkon! 😀
|
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Abban teljesen egyetértek veled, hogy a D a szokásosnál laposabb volt. Pass rush gyakorlatilag nem létezett, (Quinn és Barwin észrevétlen volt), emellett rengeteg volt elrontott szerelés, és a CB-ink kiesésével olyan mismatch alakult ki amit tökéletesen kihasználtak. A végére pedig nagyon elfáradt a D.
Az O playcall egyébként nekem sem tetszett, én is hiányoltam Austint, a korábbi kreatív játékok nem voltak. És tegnap az elkapók sem segítették Goff-ot, aki szerintem nem játszott rosszul, azt az egy hosszú (szerintem kissé elkeseredett) passzt eltekintve ami Woods-nak hála nem lett INT, alapvetően jó döntéseket hozott. És tegnap a futások sem mentek, a fal sem blokkolt jól, most Gurley-ben sem éreztem a tüzet, tegnap nem jött össze semmi, egyszerűen nem a mi napunk volt. Gyanítom, ha ezt otthon játsszuk, nem ez lett volna a meccs képe.
dogbite
A PFF azért pár játékost kiemelt.

 www.turfshowtimes.com/2017/11/20/16677940/los-angeles-rams-minnesota-vikings-recap-grades-pro-football-focus-game-notes-week-11

Ezek alapján bár valóban gyengébben játszott a csapat mint szokott, sokkal inkább azon ment el a meccs hogy a Vikings ennyivel jobb volt!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Abban teljesen egyetértek veled, hogy a D a szokásosnál laposabb volt. Pass rush gyakorlatilag nem létezett, (Quinn és Barwin észrevétlen volt), emellett rengeteg volt elrontott szerelés, és a CB-ink kiesésével olyan mismatch alakult ki amit tökéletesen kihasználtak. A végére pedig nagyon elfáradt a D.
Az O playcall egyébként nekem sem tetszett, én is hiányoltam Austint, a korábbi kreatív játékok nem voltak. És tegnap az elkapók sem segítették Goff-ot, aki szerintem nem játszott rosszul, azt az egy hosszú (szerintem kissé elkeseredett) passzt eltekintve ami Woods-nak hála nem lett INT, alapvetően jó döntéseket hozott. És tegnap a futások sem mentek, a fal sem blokkolt jól, most Gurley-ben sem éreztem a tüzet, tegnap nem jött össze semmi, egyszerűen nem a mi napunk volt. Gyanítom, ha ezt otthon játsszuk, nem ez lett volna a meccs képe.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Én a vereség okát abban láttam, hogy túl kesztyűs kézzel bántunk Keenummal.
Al
Szerintem inkább ott volt a gond, hogy Philips nagyon a pass rush-ra épített. De ez a Vikings O-line nagyon jó. Egész egyszerűen nem voltak meg azok a siettetések, ami más csapatok ellen jól hoztunk. Ha meg mégis odaértünk Keenum-hoz, akkor valahogy mégis kimenekült, megcsinálta a passzot. Komolyan mondom, élvezett lett volna nézni a játékát, ha nem Vikings mezben lett volna (ebből is látszik mennyit számít egy jó OC).

Én előzetesen simán vártam töle 1-2 INT-t.
Al
Én is vártam volna tőle legalább egy INT-t, de látod, a secondary nem bírta jól levédekezni a Viks elkapókat, a D-line meg nem ért elég korán oda Keenum-hoz.

A másik, a play hívások. Alig hívtunk screen játékot, ezért középen a nagy tömörülésben esélye sem volt futni Gurleynek (rá még visszatérek). Nem húztuk szét a védőfalat.
Al
Ezzel egyetértek. Ha az második drive után láttuk hogy nem működnek a konvencionális play-ek, akkor variálni kellett volna, és merészen olyan trükkös játékokat hívni, amik vagy bejönnek, vagy nem. De legalább megkavarjuk kicsit a pocsolyát és így a Vikings védelemet is. Ezek a játékok elmaradtak.

Gurley. Kövezzetek meg, de én utálom. Szerintem szar játékos (persze, ha hozná az első évét, mikor alig lehetett levinni....az tetszene).....Ha valamit fel tudtok hozni a mentségére, kérlek tegyétek meg, mert én lassan annyira rühellem mint Austint.
Al
A legjobb futókat is simán meg tudja fogni egy jó front seven, vagy egy rosszul blokkoló fal. SJax-nek is voltak olyan évei mikor szenvedett. Szar volt előtte a fal, és abszolút kiszámítható playhívásokkal játszottunk: 1st&10, SJax fut középen, emlékeztek még? Talán pont a Vikings-nál most remeklő Pat Shurmur csinálta ezt. Faulk meg Faulk. Neki tényleg olyan szeme volt, hogy volt amikor blokkolni se kellett neki csak ment amerre nem látott ellent. Szerintem nem is lehet őket jól összehasonlítani. Faulk inkább a gyorsaságára és az irányváltásokra épített, SJax tipikus PowerBack volt, aki az erejére támaszkodott, Gurley meg inkább amolyan all-purpose back, akit elkapásokkal és a jól megnyitott résekkel lehet yardtermelésre bírni. Ne várd tőle, hogy egy összetömörülő falon erőből átmenjen (bár a TD-je erre némiképp rácáfolt).

Egyébként engem nagyon felb@szott a meccs, mert szerintem "simán" hozhattuk volna, bár előzetesen fix 1-es volt nálam.
Al
Engem is felbaszott. Ha úgy vesszük 3 negyedig döntetlenre álltunk egy nagyon erős Vikings-zal. Ha 3 pontba kéne összefoglalnom a vereség főbb okait, akkor:
- Csere CB-k egy jó WR squad ellen (főleg Thielen-nel nem tudtunk mit kezdeni).
- Fáradt, sokat pályán lévő védelem (a 3&out-ok nem segítettek).
- Fumble az 1 yardoson mint meccsfordító momentum.
Szóval nem csoda hogy kikaptunk.
több mint 6 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
...hát én nem tudom.
Én a vereség okát abban láttam, hogy túl kesztyűs kézzel bántunk Keenummal. Nem nagyon támadtuk, s ha igen, akkor is csak ímmel-ámmal. Jó példa, mikor 3 rams védő is odaért hozzá de ahelyett, hogy földbe döngölték volna, csak a labdát próbálták kiverni a kezéből illetve a mezét huzigálták.Ő meg szépen el is passzolta a labdát, first downt érően. S szerintem Keenum hamar fel is ismerte a lehetőséget, s élt is vele. Nem volt azért véletlen, mikor a 15 yardos futása után is előrevetődött. Akkor Ogletree még elnézést is kért tőle, hogy bocsi haver, ha kemény voltam. Talán ez nyitotta fel a szemét Keenumnak. Én előzetesen simán vártam töle 1-2 INT-t.

A másik, a play hívások. Alig hívtunk screen játékot, ezért középen a nagy tömörülésben esélye sem volt futni Gurleynek (rá még visszatérek). Nem húztuk szét a védőfalat. Nem volt Austin keresztbefutás. Mondjuk Austin sem kellett hozzá, mert már Cooperrel is csináltuk. Azt sem értettem, hogy mi a picsának erőltettük a közép-hosszú passzokat, amikor nem egyszer 3 ember közé dobta be a labdát Goff, kész csoda, hogy nem dobott 1 INT-t sem.

Gurley. Kövezzetek meg, de én utálom. Szerintem szar játékos (persze, ha hozná az első évét, mikor alig lehetett levinni....az tetszene). Nem ismeri fel, hol nyílik rés, ezért ezen a meccsen is volt legalább 3 olyan alkalom, mikor nem indult be, hanem oldalazott. Mínuszos futás is lett a vége. Nem robbanékony, az ellenfeleknél sorra látom, hogy a nevenincs futóik megkapjá a labdát, s erőből a "zárt falon" futnak 4-5 yardot. Gurleytől ilyet nem látni. Az is lehet, hogy Rams drukkerként el voltam kényeztetve a futókkal, mert hát Steven Jacksont és a számomra etalon Marschall Faulkot nézhettem. Na nekik a nyomukba sem érhet. Ha valamit fel tudtok hozni a mentségére, kérlek tegyétek meg, mert én lassan annyira rühellem mint Austint.

Egyébként engem nagyon felb@szott a meccs, mert szerintem "simán" hozhattuk volna, bár előzetesen fix 1-es volt nálam.

Szerkesztette: Al
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Jó meccs volt, kikaptunk, ez van. Grat. a Vikingsnak, megérdemelték, ma jobbak voltak. Az a két Kupp hiba nagyon sokba került, és a védelemben Webster és NRC kiesése. A Hatfield-Thielen párharc meglehetősen esélytelen volt, Keenum tökéletesen ki is használta. Ma mindhárom csapatrész gyenge volt, ennyi. Ez egy nagyon fiatal csapat, kellenek az ilyen meccsek is, része a felnőtté válásnak.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Beigazolódott a félelmem. A Vikings D nagyon durva.
Javítsuk ki a hibákat, jöhet a következő meccs. A Skins meg tudta szorongatni a Saints-t. Talán nekünk is sikerülhet.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván kicsit csalóka lehet a jelenlegi állás a gyengébb ellenfelek miatt, és most jön a neheze, de ha mostantól nem is jönnek úgy a dolgok ahogy eddig, akkor is kurva jó amit csinál a csapat.
McVay eddig telitalálatnak tűnik, és nagyon fiatal a csapat 😊
tenorx
Én azért reménykedem, hogy a hátralévő 7 meccsből azért 3-at még minimum megnyerünk (49ers, Cardinals, Titans), még esetleg a Vikings és a Seahawks verhető, a Saints és az Eagles viszont esélytelen, max. ha már fix a kiemelt hely, és pihentetik a kezdőket.
De majd meglátjuk.
A hétvégi Vikings elleninél pedig abban reménykedem, hogy Keenum-ból jól felkészülünk és limitálja őt a D-nk, az Offense meg vigyáz a labdára, de azért még több pontot pakol fel mint az ellen.
Pizsama
Ja nem arra céloztam, hogy innentől megint teljesen nulla játék és agyonvernek titeket, szerintem mindenki ellen van keresnivalója ennek a csapatnak.
Csupán arra, hogy innentől nyilván (vagyis valószínűleg) nem fognak ilyen simán jönni a meccsek 😀
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/23521600_1676207495777318_8839246744769265664_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=-kaNH0f1t70Q7kNvgEXAlGh&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDmWVhIK9eHxqzj3SnkSjPjUJR6q8usjhfeLy3sEUJdnw&oe=663ADAEE
Mic'd Up: Jared Goff (Week 10) | "You know how many points we're averaging per game? 32.9. How many did we score today?" 😉 Jared Goff has the Los Angeles Rams offense rolling... and he... | By NFL Mic'd UpFacebook
"You know how many points we're averaging per game? 32.9. How many did we score today?" 😉 Jared Goff has the Los Angeles Rams offense rolling... and he...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nyilván kicsit csalóka lehet a jelenlegi állás a gyengébb ellenfelek miatt, és most jön a neheze, de ha mostantól nem is jönnek úgy a dolgok ahogy eddig, akkor is kurva jó amit csinál a csapat.
McVay eddig telitalálatnak tűnik, és nagyon fiatal a csapat 😊
tenorx
Én azért reménykedem, hogy a hátralévő 7 meccsből azért 3-at még minimum megnyerünk (49ers, Cardinals, Titans), még esetleg a Vikings és a Seahawks verhető, a Saints és az Eagles viszont esélytelen, max. ha már fix a kiemelt hely, és pihentetik a kezdőket.
De majd meglátjuk.
A hétvégi Vikings elleninél pedig abban reménykedem, hogy Keenum-ból jól felkészülünk és limitálja őt a D-nk, az Offense meg vigyáz a labdára, de azért még több pontot pakol fel mint az ellen.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván kicsit csalóka lehet a jelenlegi állás a gyengébb ellenfelek miatt, és most jön a neheze, de ha mostantól nem is jönnek úgy a dolgok ahogy eddig, akkor is kurva jó amit csinál a csapat.
McVay eddig telitalálatnak tűnik, és nagyon fiatal a csapat 😊
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Jövő héten Vikings. Akik vezetik az NFC-t jelenleg, nem véletlenül.
Pizsama
Az NFC Northot vezetik, mert az NFC-t és az egész NFL-t az Eagles uralja.

Amúgy grat az újabb W-hez. Sean McVay jó eséllyel nemcsak a liga legfiatalabb HC-je lesz, de a legfiatalabb "év edzője" is.
iktriad
Uh, bocs, jogos. NFC North-t akartam írni...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Valahol kellenek az ilyen meccsek is, amikor homokszem kerül az (offense)gépezetbe és innen kell nyerni. Az első félidő után nem gondoltam, hogy ez lesz a vége, de ismét bebizonyosodott hogy mekkorát jelent a kompetens edzői munka. Clowney az első félidőben terrorizálta az OL-t, de a második félidőben már nem lehetett hallani a nevét, teljesen eltüntettük. McVay biztos, hogy rongyosra elemzi az első félidőt, és tanul a hibákból. (A meccs utáni nyilatkozatban nagyon ekézte magát, hogy rossz volt az első félidei játékhívás.) Viszont jó látni, hogy a D is hétről-hétre egyre jobb teljesítményt nyújt, sőt, ha az engedett pontokat tekintjük, akkor már a negyedikek vagyunk. Még sok van hátra, de remélem csak tovább javulnak.
A jövő héten idegenben a Vikings húzós meccs lesz. GO Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő héten Vikings. Akik vezetik az NFC-t jelenleg, nem véletlenül.
Pizsama
Az NFC Northot vezetik, mert az NFC-t és az egész NFL-t az Eagles uralja.

Amúgy grat az újabb W-hez. Sean McVay jó eséllyel nemcsak a liga legfiatalabb HC-je lesz, de a legfiatalabb "év edzője" is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Üdv, urak. Az első félidő egy kicsit rámijesztett, nem működött nagyon az O, és a D is csak néha villant, máskor meg úgy ment át rajtunk a Texans, mint kés a vajon.
No, de aztán szokásos módon a félidőben jött a half-time adjustment (le se tudom írni mennyire örülök, hogy a mostani edzői stáb képes erre!), és lám, életre kelt az O, és a D is acélosabb lett.
Az egyetlen ami árnyalja az újabb W-t, hogy egy sérülésektől sújtott, a kezdő irányítóját elvesztő csapat ellen sikerült ilyen kissé felemás győzelmet aratni.
Jövő héten Vikings. Akik vezetik az NFC-t jelenleg, nem véletlenül. Abban reménykedem csak, hogy Bridgewater nem kész még, Keenum-ot meg ismerjük valamennyire. A védelemmel viszont tuti meggyűlik a bajunk. 7 meccs van hátra, jó lenne azért még 3 győzelmet bezsebelni ebből.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy online élőben hol lehet nézni a Rams meccseit?
szata
mikor meccs van, feljössz ide a fórumra, és az eredménykövetős fejlécben lesz linkelve youtube-os stream
baggio
Köszi szépen az infót, más lesz így nézni, mint a Rams app-on követni!