Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nagyon hamar itt a szombat.

Ki hogy látja, mennyire felkészült a csapat egy PO meccsre?

Pizsama
Szerintem a felkészüléssel nem lesz gond, viszont más kérdés, hogy mi valósul meg a tervekből. Én is inkább a D-nktől félek, valóban ebben az évben futás ellen jó néhányszor megéngtünk, és nem vagyok nyugodt a secondary-t illetően sem (még nem látom ki lesz pl. TruJo párja - talán Hill). A DL játék kulcs lesz, hogy ne dobáljon szét minket Ryan. Nagyon fiatal és tapasztalatlan ez a Rams, de lehet most pont a "nincs mit vesztenünk" hozzáállás lesz a nyerő. Azt hiszem az Atlanta nagyon bizonyítani akar (revansot venni a tavalyi SB döntőért), lehet ez görcsössé teszi majd őket. Persze mindez csak találgatás. Én mindenesetre ezt a nagy hazai pálya előnyt egyelőre nem látom, tekintve, hogy az eddigi otthoni meccseinken olykor több volt az ellenfél drukker (Eagles, Niners), mint LA fan. De hátha a playoffra már Los Angeles népe is kiváncsi lesz. 😊
Más.
Egy nagyon-nagyon hosszú cikk az nfl.com-on, de azt hiszem érdemes elolvasni:
 www.nfl.com/labs/sidelines/sean-mcvay/sean-mcvay.html

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.
peach
Pssszt hát ha nem tudják 😂 de ami igaz az igaz a Rams O jelenleg erősebb 😕
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)

Szerkesztette: Midnight
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
Pizsama
Hát, ha jól tudom a kezdő RG IR-re került. Szóval akkor büntessen is Donald!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
több mint 6 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.

'I BELIEVE'
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nagyon hamar itt a szombat.

Ki hogy látja, mennyire felkészült a csapat egy PO meccsre?
Falcons-nak nagy előnye hogy tavaly 3 meccset is játszottak.
Mondjuk WildCard meccsük az pont nem volt, pláne nem idegenben!

Én reménykedem, hogy a pihenés jót tett a kezdőknek. A csapat éhes a sikerre, hisz sok-sok év után végre PO-ban küzdhetnek a George Halas kupáért és a SuperBowl-ba jutásért. Nem akarják ezt a lehetőséget elpazarolni, és keményen küzdeni fognak.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Kupp tud játszani a Falcons ellen? Mennyire komoly a sérülése?
szata
A héten edzett, így szerintem játszani fog.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Kupp tud játszani a Falcons ellen? Mennyire komoly a sérülése?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
süti
Viszont a Falcons (és a Vikings is) fedett stadionnal rendelkezik. Így januárban egy Los Angeles-i csapatnak és egy csere rúgónak előnyös...
Pizsama
Max a Vikingshez látogathattok, ami meg is fog történni ha győztök a WC-körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Remelem kellően motiváltak lesznek az Atlanta ellen és bebizonyítják, hogy megérte a pihenő. Csere sor ide vagy oda, nem volt “szép” vereség a Ninerstől, hazai pályán. (Bár szerintem több 49ers drukker volt a meccsen..)

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
süti
Viszont a Falcons (és a Vikings is) fedett stadionnal rendelkezik. Így januárban egy Los Angeles-i csapatnak és egy csere rúgónak előnyös...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?


Gyakorlatilag a teljes második sor játszik ma.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433
Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...
dogbite
Mondjuk ezért padoztatni Gurley-t, nehogy tönkretegye a predikcióját... érdekes, érdekes.
süti
Gondolod hogy azért teszi? 🙂Mondjuk Donald nagyon lobbizott azért, hogy játszhasson, de McVay hajthatatlan volt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433
Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...
dogbite
Mondjuk ezért padoztatni Gurley-t, nehogy tönkretegye a predikcióját... érdekes, érdekes.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megértem, hogy a sérülésveszély miatt sok kezdő pihen, de nem tudom a 2 hét szünet milyen hatással lesz a játékosokra?
szata
Nem aggódnék emiatt. A meccs előtti héten ugyanaz a felkészülés lesz mint bármelyik héten az alapszakaszban. Az hogy pluszban pihenhetnek előtte azért jó, mert nem kell az edzés mellett regenerálódni is.
McVay amúgy is rendet tud tartani, kötve hiszem hogy bármelyik kezdő túlságosan kiengedne a 2 hét alatt, sőt, inkább extra motiváltak lesznek, hogy a pihenés után még jobban teljesítsenek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433

Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...
dogbite
Ja szóval direkt azért nem játszatja, hogy bejöjjenek a tippjei 😀 Értem 😀

több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Megértem, hogy a sérülésveszély miatt sok kezdő pihen, de nem tudom a 2 hét szünet milyen hatással lesz a játékosokra?
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433

Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sajnálnám, ha Goff és Gurley nem játszana az utolsó fordulóban, Goffnál meglehetne a 4000 passzolt yard a szezonban, amit Bulger óta egy Rams QB sem ért el, és Gurley is kevesebb eséllyel lehet MVP. De inkább ez, minthogy valamelyikük megsérüljön.