Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben ki is derült. Úgy néz ki egy 5. kört adtatok Talibért...Eddig szerintem nagyon jól nyomja a GM ezeket a cseréket. Eddig a Peters és Talib tradet is kifejezetten alacsony áron úszták ok meg. Ogletreeért meg jó ellenérték jött...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És elvileg Sam Shieldset is leigazoltátok... Nem is halottam hogy vissza akart térni...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Keményen mennek a tradek... Várom az ellenértékét... Ez a Rams D durci lesz. Peters, Talib, Joyner... Nem semmi secondary...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Talib újra Wade Phillips keze alatt dolgozhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ugyanakkor, mint személyiség egy baromira szerethető srác. És mint a defense ill. a locker room egyik vezéregyénisége, a hiánya biztos, hogy hatással lesz a csapatra. Kérdés, hogy hogyan? Az mindenesetre már most látszik, hogy Gurley, TruJo elég mérges lett...
dogbite
Igen, szerethető srác, és a meccs előtti csapathuddle vezéralakja (volt alkalmam látni személyesen Londonban ahogy felspanolta a többieket a kezdés előtt), de ha meccs közben a pályán nem nyújtja azt amit kell, akkor sajnos nincs helye a csapatban.
Gurley-nek és TruJo-nak is meg kell tanulnia hogy ez egy kőkemény biznisz, ahol a csapat az első. Ha nem úgy játszol, nem illesz a rendszerbe, vagy már túl sokba kerülsz, akkor megválnak tőled. Ez van.
Quinn volt az egyik kedvenc játékosom az elmúlt években. De a tavalyi éve felejthető volt, és nem ment neki igazán az OLB poszt 3-4-ben. Fáj a szívem miatta, de a csapat érdeke a legfontosabb mindenek előtt!
Pizsama
Maximálisan egyetértek. Ez a csapat már nem az a cserkésztábor ami Fishernél volt. Ha nem hozod amit elvárnak tőled, akkor menned kell. Ennyi. AO anno a RGIII trade alapján került hozzánk, ami akkor nagyot szólt, de azóta sok víz lefolyt a Dunán, és praktikusan már csak Brockers maradt a csapatnál:

Players drafted by Rams with picks acquired in RG3 trade:

Michael Brockers (w/ Rams)
Janoris Jenkins (w/ Giants)
Isaiah Pead (out of NFL)
Rokevious Watkins (out of NFL)
Alec Ogletree (traded to NYG)
Stedman Bailey (out of NFL)
Zac Stacy (traded to NYJ)
Greg Robinson (w/ Lions)
dogbite
Bailey épp most akar visszatérni az NFLbe.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Colts topicra emlekezve: Jo arc volt, de egy cheerleadernek ennyi penz tulzas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ugyanakkor, mint személyiség egy baromira szerethető srác. És mint a defense ill. a locker room egyik vezéregyénisége, a hiánya biztos, hogy hatással lesz a csapatra. Kérdés, hogy hogyan? Az mindenesetre már most látszik, hogy Gurley, TruJo elég mérges lett...
dogbite
Igen, szerethető srác, és a meccs előtti csapathuddle vezéralakja (volt alkalmam látni személyesen Londonban ahogy felspanolta a többieket a kezdés előtt), de ha meccs közben a pályán nem nyújtja azt amit kell, akkor sajnos nincs helye a csapatban.
Gurley-nek és TruJo-nak is meg kell tanulnia hogy ez egy kőkemény biznisz, ahol a csapat az első. Ha nem úgy játszol, nem illesz a rendszerbe, vagy már túl sokba kerülsz, akkor megválnak tőled. Ez van.
Quinn volt az egyik kedvenc játékosom az elmúlt években. De a tavalyi éve felejthető volt, és nem ment neki igazán az OLB poszt 3-4-ben. Fáj a szívem miatta, de a csapat érdeke a legfontosabb mindenek előtt!
Pizsama
Maximálisan egyetértek. Ez a csapat már nem az a cserkésztábor ami Fishernél volt. Ha nem hozod amit elvárnak tőled, akkor menned kell. Ennyi. AO anno a RGIII trade alapján került hozzánk, ami akkor nagyot szólt, de azóta sok víz lefolyt a Dunán, és praktikusan már csak Brockers maradt a csapatnál:

Players drafted by Rams with picks acquired in RG3 trade:

Michael Brockers (w/ Rams)
Janoris Jenkins (w/ Giants)
Isaiah Pead (out of NFL)
Rokevious Watkins (out of NFL)
Alec Ogletree (traded to NYG)
Stedman Bailey (out of NFL)
Zac Stacy (traded to NYJ)
Greg Robinson (w/ Lions)

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ugyanakkor, mint személyiség egy baromira szerethető srác. És mint a defense ill. a locker room egyik vezéregyénisége, a hiánya biztos, hogy hatással lesz a csapatra. Kérdés, hogy hogyan? Az mindenesetre már most látszik, hogy Gurley, TruJo elég mérges lett...
dogbite
Igen, szerethető srác, és a meccs előtti csapathuddle vezéralakja (volt alkalmam látni személyesen Londonban ahogy felspanolta a többieket a kezdés előtt), de ha meccs közben a pályán nem nyújtja azt amit kell, akkor sajnos nincs helye a csapatban.
Gurley-nek és TruJo-nak is meg kell tanulnia hogy ez egy kőkemény biznisz, ahol a csapat az első. Ha nem úgy játszol, nem illesz a rendszerbe, vagy már túl sokba kerülsz, akkor megválnak tőled. Ez van.
Quinn volt az egyik kedvenc játékosom az elmúlt években. De a tavalyi éve felejthető volt, és nem ment neki igazán az OLB poszt 3-4-ben. Fáj a szívem miatta, de a csapat érdeke a legfontosabb mindenek előtt!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Ogletree az egyik leggyengébb defense játékosa volt a Rams-nek idén!

 www.google.hu/amp/theramswire.usatoday.com/2017/10/14/los-angeles-rams-alec-ogletree-is-pffs-lowest-graded-player-on-defense-in-2017/amp/

Olyan mistackle-ket csinált hogy rossz volt nézni. Ha az ellenfél szétfutotta épp a Rams-et az neki volt köszönhető.
Én örülök hogy elcseréltük.
Pizsama
Nem csak a Rams, de a liga egyik leggyengébb LB teljesítményét nyújtotta tavaly. A magam részéről én sem bánom, hogy megy, sokszor a világát nem tudta a pályán, annyira vakon volt.
Ugyanakkor, mint személyiség egy baromira szerethető srác. És mint a defense ill. a locker room egyik vezéregyénisége, a hiánya biztos, hogy hatással lesz a csapatra. Kérdés, hogy hogyan? Az mindenesetre már most látszik, hogy Gurley, TruJo elég mérges lett...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Ogletree az egyik leggyengébb defense játékosa volt a Rams-nek idén!

 www.google.hu/amp/theramswire.usatoday.com/2017/10/14/los-angeles-rams-alec-ogletree-is-pffs-lowest-graded-player-on-defense-in-2017/amp/

Olyan mistackle-ket csinált hogy rossz volt nézni. Ha az ellenfél szétfutotta épp a Rams-et az neki volt köszönhető.
Én örülök hogy elcseréltük.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Nekem nem 😀
Asbee
Jó, de te elfogult vagy. 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Nekem nem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Helyes. Én sem voltam elégedett a játékával!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joyne non exclusive tag

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Quinn elcsereleseben erdekes adalek, hogy a Peters csere kereteben kerte ot a Chiefs, de nem adtak oda. Nem tudom az okat. Vagy hogy mit is akartak kezdeni a KC 3-4 vedelmeben vele?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Mivel Quinn megy és szerintem Barwint is el fogjuk engedni, a kezdő OLB poszt egy hatalmas kérdőjel jelenleg. Longacre és Ebukam azért nem kezdő szint.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.
Geeri
Egyetértek. Minek tartanának OLB poszton sok pénzért egy DE-t? Sokkal jobb helye lesz a Miami D-ben.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.
Geeri
Ha igaz kapjuk a Miami negyedik körös pickjét és cseréljük a hatodik körös pickeket.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megpróbáljuk eltradelni Austint, ha nem megy, akkor kivágjuk.
dogbite
Dobni kell mellé egy 4. kört és akkor esetleg lehet reménykedni egy kapott 7.ben. Álá Osweiller.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Megpróbáljuk eltradelni Austint, ha nem megy, akkor kivágjuk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Peters egy idei negyedik meg egy jövő évi második körért érkezik, nem is volt drága.
gabokocka
KC-nek elmentek otthonról. Rams egyértelműen nyert a bolton. Gyilkos lesz a D főleg ha Joyner is marad. ( Azt olvastam lehet a Rams őt tageli Watkins helyett...)